fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Molnár Attila

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Attis1994

avatar


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

Molnár Attila Empty
TémanyitásTárgy: Molnár Attila   Molnár Attila I_icon_minitimeVas. 16 Jún. 2013 - 23:06

Hello,Molnár Attila vagyok. Először is szeretnék mindenkit üdvözölni. Nagyon régóta várok erre a pillanatra. Sajnos tavaly ilyenkor nem jött össze a dolog, hogy csatlakozzak ehhez a közösséghez. Remélem most több esélyem van rá és végül sikerül. A versenyzést 2008-ban kezdtem el, akkor még igen kezdőként körözgettem a pályán, mint mindenki más. Ezalatt az 5 év alatt 10 bajnoki címet szereztem különböző magyarországi bajnokságokban. A bajnoki címek mellett, amire büszke vagyok az a Maszosz ligában nyújtott teljesítményem, ahol első szezonomban, igaz a II. osztályban, de a 2. helyen fejeztem be a szezonom. 2011-től az egyesült bajnokságban tavasszal a 4. lettem, majd ősszel több futamot kihagyva a 11. 2012-ben sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna, ezért néhány futamok kihagyva, csak a 8. helyen tudtam befejezni a bajnokságot.

Bajnoki címek:
1. Progamersleague F1 2008
2. Promaster F1 2009
3. Online Simulator League F1 2009
4. Totalracing F1 2011
5. RFSL-PLX F1 2011
6. Progamersleague Formula Series 2012
7. Progamersleague WTCC 2012
8. Hols-Hsc F1 2012
9. Racingzone F1 2012
10. VSR F3 2013
Vissza az elejére Go down
http://www.molnarattis.weebly.com
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Molnár Attila Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnár Attila   Molnár Attila I_icon_minitimeHétf. 17 Jún. 2013 - 7:21

Isten hozott a ligában, reméljük jól érzed majd magad itt a ligában, sok szerencsét!
 
Üdv,
   Fazék
Vissza az elejére Go down
 
Molnár Attila
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Varza Attila Edward-Atty
» Nagy Jozsef Attila alias Jocky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Felvezető kör :: Bemutatkozás - egy/két szóban mutatkozz be-
Ugrás: