fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Német Nagydíj

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 23:09

Ovasok a Nemet Nagydíjra!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 23:11

Fegyver Botit rajt után indokolatlan fékezés az első kanyar előtt igy letöröm a szárnyam.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 22 Jan. 2013 - 0:20

En elotted voltam es jott a kanyar de mindenki fekez a kanyar elott bocs de en nem erzem hogy hibas vagyok ! Viszaneztem nem ertem mi tortent az en kamerambol nem erzek semmit a tiedbol te josz nekem ?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 22 Jan. 2013 - 14:50

igen én megyek neked. csak azt nézd meg hogyan teszed. felgyorsitassz bejössz elém 275-ről beletaposol a fékbe aztán ismét gyorsitassz.
Nem a fékezéssel van a gond mindenki fékez kanyar előtt de nem 300 méterrel és nem ugy ahogy te és ráadásul nyomod tovább.
Biztos hogy nem direkt csináltad de ez ugy jön le Boti, mintha direkt rámfékeztél volna.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 22 Jan. 2013 - 16:45

Hidd el nem akaratbol volt eszre se vettelek elore neztem a nagyok majd viszanezik es eldontik!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 23 Jan. 2013 - 0:23

BT stab a Nemet Nagydijra!


1. Forizs Tibor ovasa

BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor, Hathazi Vilmos, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt




A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (25.01.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek vizsgalasa.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 23 Jan. 2013 - 9:53

gondolom hogy nem direkt volt boti csak neked is az én helyembe furcsán jött volna le
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 23 Jan. 2013 - 22:26

Gumiszabalyzat: Gyorkovacs Janos Sad csak soft.

Meg nem hasznaltak az osszes kevereket: Vargyasi Tamas, Fekete Lehel, Dumitru Florin, de ok nem felyeztek be vagy el sem kezdtek, a futamot, tehat nem buntethetok.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimePént. 25 Jan. 2013 - 22:34

Srácok ne haragudjatok de egész héten nekem egy percnyi időm sem volt forumot olvasni vizsga miatt. Igyekszem minél gyorsabban bepotolni. Amint látom még senkitől nem kaptam meg a döntést, úgy, hogy arra kérném a döntésre kijelölt tagokat, hogy minél gyorsabban amint lehet küldjék el a válaszukat. Köszönöm
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimePént. 25 Jan. 2013 - 22:49

Sajna Luki nincs az orszagban....

Tamas írta:
A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimePént. 25 Jan. 2013 - 22:56

Holnap er haza.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 27 Jan. 2013 - 18:47

Nos sikerült átvizsgálni az esetet és arra jutottunk, hogy Boti kicsit óvastos volt, mert ezen a pályán hirtelen jön a kanyar és még lejt is a pálya. Nagyon nehéz eltalálni az ideális féktávot főleg az a rajt után mikor egyszerre több autó fordul. Kicsit hamarabb elvette a gázt, hogy nehogy beleszaladjon az elött lévő autókba. Tibor pedig túl közel volt, peches szituációban és nem volt már ideje lereagálni a történteket. Ezt az esetet versenybalesetnek minősítettük.

Ezenkivül még észrevettünk egy incidenst a második kanyarban Albert Sándor és Kis Német István között. Sztyepi kipördíti Sast, azonban szabályosan vissza is várja. A szabályzat szerint azonban ezért is jár +20 másodperces büntetés Sztyepinek, azonban ez semmit nem befolyásol a végeredményen.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 27 Jan. 2013 - 19:27

az nem gázelvétel volt hanem fék 350 méterrel a kanyar előt és utánna gáz tovább.

De biztos hogy nem direkt csinálta csak kellemetlen volt.

akkor én se nézek hátra és csak fékezgetek a rajt után.

De boti ne hogy megharagudj ezért nem azért óvtam csak
igen jó futamom lehetett volna és rosszul esett igy indulni
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Német Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Német Nagydíj    Német Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Német Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spanyol Nagydíj
» Német nagydíj
» Nemet nagydij
» Német nagydíj
» Kis Német István

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: