fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Belga Nagydíj

Go down 
+5
forizstibi
RedDog
willyKEE
TMS
Sas
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 23:33

A RRT elfogadja a csapatra kiszant buntiket es elnezest ker a kellemetlensegekert.....
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 9 Feb. 2013 - 14:22

Most Miki es Florin duplan voltak buntetve mert futam elott a rajtracs vegere lettek teve, Miki szolt is hogy ESC-elt , Florin nem, szerintem ha tudjak hogy torolve lesz az eredmenyuk akkor nem is indultak volna !?
Aki nem szoll annak lehet torolni de aki azonnal szoll annak eleg lenne egy Box-bol indulas azon a futamon (a rajtracs vege tul keves).
A BT helyesen a szabalyzat szerint dontott , de ez igy tull drasztikus , a kovetkezo szezonra legalab ezt a reszt ujra atkellene gondolni.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 9 Feb. 2013 - 15:31

Ez igaz, azt kellene torolni csak, aki elkussolja az ESC-et.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 9 Feb. 2013 - 15:46

Ha Box utca akkor en is beleegyezek. De a rajtracs vege.... Majdnem semmit sem vesztesz, folleg, ha van egy Grosjean a rajtnal....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 9 Feb. 2013 - 16:28

Ha ennyire egy hangúak vagyunk és valóban sok egy dologra a két bünti akkor lehet, hogy a Miki esetét, mert szolt az esc. miatt, lehetne másítani rajta ha a B.T. is úgy akarja.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 1:03

Én csak javasolnám azt hogy a szabályzatba bele kellene foglalni az hogy mi van avval a versenyzovel aki szol, aki téved stb ...... Drasztikus a buntetés ..de szabály az szabály ugyebár ..... Javasolnám hogy evvel a szabálymodosítással nem várjunk a bajnokság végéig hanem már "ma" cseréljuk ki, azaz enyhitsunk a buntin , vagy pontosítani kellene... most már van néhány pl rá ( boti , lehel , florin nem szolt ----- easyke szolt ..nem egy és ugyanaz...)
Egyuttal a q1 q3 ki és belépéses szabályt is kellene modositani .. pl : lezárni az etapot, azaz nincs ki és belépés idomérőn .....csak warm up vagy a két etap kozott ......

kb ennyi Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 1:20

Agree!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 7:39

Rajta vagyok az ügyön csak van 1 bibi. a Q1 et nem lehet lezárni s állítólag a Q3 nem lehet belépni.

Én nem érzem azt, hogy erős a bünti, ha időben szól az a pilóta aki escet nyomott az a Boxból rajtolhat, kivétel ha le nem darálta az autóját és nem ér el a garázsokig. Ha nem szól a pilóta akkor egyértelmű csalás kísérletnek nyilvánítódik és eredmény törlésre kerül sor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 11:16

mki szolt..

.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 11:21

Igen tudom de nekem nincs jogomban, hogy a büntetést megmásítsam. Esetleg a B.T. elnöknek figyelmébe ajánlani fogom. És Ő eldönti a legjobb tudása szerint.

Azt tudom, hogy Miki szolt de abba a szituációba nem lehetett illetve én sem tudtam másképp reagálni, hogy miként járjunk el!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 11:46

értem , a jövőre gondolok, hogy legyen minnél hamarabb változás... Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 11:53

Nos most látom, hogy Miki már volt büntetve egyszer ezért az esetért, gondolkodtam rajta és hát tényleg nem kéne büntetetni egy dologért kétszer. Jó hogy Miki az útolsó rajthelyes büntetésből jól jött ki de hát az már az ő szerencséje. Következő futamtól változik ez a szabály és aki szól az a boxutcából rajtolhat, aki pedig nem annak eredménytörlés. Tehát akkor Miki eredménye mégis érvényes és elnézést a kellemetlenségért Smile.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 11:54

http://www.szentliga.com/index.php/uj-szabalyzat

Egy pici változás, de fontos.

24.2 Az időmérő során ha a pilóta levezető kört nem teljesíti és a kilépés gomb nyomásához folyamodik és a versenyigazgatót értesíti és tájékoztatja tettéről ez esetben a pilóta elkerüli az eredmény törlését, így a box utcából rajtolhat az adott versenyen.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 11:59

Olee!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 13:32

Imolán három Point Team a bokszutcában ? WTF ? What a Face Azt hiszem ez új rekord basszus ... affraid
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 13:33

Miert? Mikivel mi van?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:11

Point Team meggyűlt a bokszutca végen, mint legyek a sz*ron Sad
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:13

Mennyi az esélye annak, hogy Point 1,2,3 lesz a végeredmény Imolácskán? Nagy lehet a szorzónk a fogadóirodákban clown
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:24

Szerintem félre értés született a Point Team vezetésénél. Molnár Miklós nem a boxból indul.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:46

willyKEE írta:

Egyuttal a q1 q3 ki és belépéses szabályt is kellene modositani .. pl : lezárni az etapot, azaz nincs ki és belépés idomérőn .....csak warm up vagy a két etap kozott ......

kb ennyi Smile

Na az ESC tisztazva.

Viszonta a Q1 ki/be lepest, nem lehet megoldani.
A Q3 - zart. ott nem tudnak belepni.

Q1- NEM lehet zarni, mivel 4 Szabadedzes van attnevezve es ha lezarnam a szabadedzeseket, akkor csak egy pilota tudna belepni es azutan automattan zarodna. Ezert is nincs ParcFerme szabaly a Q1ben (szetup modositas)
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:48

Lukács írta:
Szerintem félre értés született a Point Team vezetésénél. Molnár Miklós nem a boxból indul.
Valóban az történt, elnézést! Én nem tudom, hogy miért értelmeztem úgy, ahogy! Pedig nem is kívántam azt, nem azt szerettem volna látni benne ... Smile

Tehát csak a +3 van a piros lámpa miatt.


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 10 Feb. 2013 - 14:51-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:49

Huni... ne a sorok kozott olvass......

Miki megkapta a buntit az esc miatt Belgiumban, rajtracs vegerol rajtolt. Tema lezarva. Nem viszi at Imolara a buntit.
De viszont modosult az ESC buntetes, ha szolsz akkor box utca (nem rajtracs vege) a bunti es nem eredmenytorles.

Most ertheto?
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 14:52

RedDog írta:
Most ertheto?
Persze, teljesen világos minden. Még egyszer mondom, hogy nem tudom miért értettem ezt az egészből, benéztem, bocsi mindenkitől az értetlenkedésért!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 10 Feb. 2013 - 15:04

Pontok visszaadva Mikinek es a Point Team-nek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belga Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belga Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Belga nagydij
» Belga Nagydij
» Belga Nagydij
» Belga Nagydij
» Belga Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: