fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nemet nagydij

Go down 
+2
forizstibi
willyKEE
6 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 21:57

Srácok az valami hihetetlen xarság (a lámpa zöldet mutat elindulok es kizár. Valami magyarázat_???  hihetetlen hogy ez is velem történik , meg!!!!! ---- visszanáztem a zöld lámpa kigyult!!!!!!  ha változnak a zászlószabályok az a min. hogy szoljatok!!!!! hamár kiugrottam a rajtot ..... a kiugrott rajtért miért van kizárás_??? miota van kizárás_?

Szar az egész srácok, !!!!!!

edit : Lehel mondta hogy valamelyik szezonban Lorika is igy járt. Kérdezem, hogy nem illene szólni, hogy xar a pályá, és ha már tudjuk, hogy rossz a pálya, akkor miért van a naptárba!!!!! Sok a kérdés, és nagyon duhüs is vagyok.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 23:05

meg ha mőd és lehetőség van meg nézni mikor kiakartam gurulni a fehér vonalhoz de még egy métert se mentem rögtön stop and got adott a játék.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 23:16

A palya nem szar, ez mindig is igy volt es semmi zaszloszabaly sem valtozott.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 23:20

Tamas írta:
A palya nem szar, ez mindig is igy volt es semmi zaszloszabaly sem valtozott.
zöld = mehet
Piros = Stop ...

nem?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 23:23

Nem, a valosagban is van, hogy zoldre meg nem mennek, es mi is megyunk meg valamelyik palyan amelyik zoldre meg nem enged el, nem ez az egyetlen.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 23:31

Tamas írta:
Nem, a valosagban is van, hogy zoldre meg nem mennek, es mi is megyunk meg valamelyik palyan amelyik zoldre meg nem enged el, nem ez az egyetlen.
Valoságban nem zárnak ki a kiugrott rajtnál , amugy sokminden változik a valoságtól .. nem _??? én egy picit at érzem hogy illett volna szólni hogy egy ilyen gumabcos a palya/ lámpák. mulasztás történt .... én ittam meg a levét
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeHétf. 25 Nov. 2013 - 23:33

Ne viccelj Vili, ez mindig is igy volt ezen a palyan, csak elfelejteted. A csapattarsaid miert nem ugrottak ki?
Amugy Lorika tud errol meselni.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 0:02

Én már kétszer is zárattam ki magam így Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 0:03

Tamas írta:
Ne viccelj Vili, ez mindig is igy volt ezen a palyan, csak elfelejteted. A csapattarsaid miert nem ugrottak ki?
Amugy Lorika tud errol meselni.
NEM viccelek !!! KEllett volna szolni !!!! ha valami v'ltozik vagy bakis, hibas szolni kell KELL , de ebben az esetben hanyagolhato:(  ugye de szolni kellett volna, Mulasztás Ennyi az egész.... EN a mult versneyre nem emlekszem sajnálom, hogy mi hogy történt. amugy a kiugrásért miért zárt ki _?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 0:13

Nem volt mit szolni, nem valtozott semmi, nem bakis. Azert zart ki, mert kiugrottal es nyomtad, ha elveszed talan meguszod, a lampak tobb ideig voltak zoldek es te ez alatt nyomod.

Nem mered belatni, hogy most te tevedsz!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 0:40

Tamas írta:
Nem volt mit szolni, nem valtozott semmi, nem bakis. Azert zart ki, mert kiugrottal es nyomtad, ha elveszed talan meguszod, a lampak tobb ideig voltak zoldek es te ez alatt nyomod.

Nem mered belatni, hogy most te tevedsz!
Te, TI nem meritek beismerni, hogy egy vezető/igazgató dolga lett volna
Figyelem a lámpák másképp vannak!!! beiras /beszólas ..MULASZTÁS történt, de mivel Én és csak is én ittam meg a levét nem lesz következmenye, mind megannyi dolognak .
Nem nagy baj csak bántja az embert, hogy így reagáltok!

Részemről Ennyi befejeztem, csak tudatni akartam hogy láttam/láttom hogy mi történik ..... (amugy mindig más a hibás ugye Tams_)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 0:56

Nem tortent semmi mulaszatas, ha ugy lattod, akkor eddig is mulasztas volt minden futamon, mert nem szolt senki, hogy A vagy B vagy C a lampakkal kapcsolatosan. Erdekess a 18 versenyzobol egy jarta meg, ami azt eredemenyezi, hogy 17 hibas ember van mert nem ugrottak ki es egy pedig a jo cselekedetu, mert kiugrott a zoldre.

Maskor is megtortent, volt mikor kizaras lett belole (lasd Lorit) volt aki meguszta athajtassal vagy stop&go-al. Azok az emberek miert nem lattak azt, hogy mulasztas tortent? Miert lattak be, hogy ilyen is van, hogy minden palya mas, es nemcsak vonalvezetesben. Ez is a verseny resze.

Nem mindig mas a hibas Vili, hanem ebben az esetben egyedul te vagy a hibas, senki mas!

Maskor figyelj, mert meg van ilyen jellegu rajtolas! De ha gondolod, ezutan minden futamra kiirhatnad, hogy tortenik a lampak kialvasa, es akkor mar jol jart mindenki es nem tortenik mulasztas. Nemes cselekedet lenne!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 1:08

Tamas írta:
Nem tortent semmi mulaszatas, ha ugy lattod, akkor eddig is mulasztas volt minden futamon, mert nem szolt senki, hogy A vagy B vagy C a lampakkal kapcsolatosan. Erdekess a 18 versenyzobol egy jarta meg, ami azt eredemenyezi, hogy 17 hibas ember van mert nem ugrottak ki es egy pedig a jo cselekedetu, mert kiugrott a zoldre.

Maskor is megtortent, volt mikor kizaras lett belole (lasd Lorit) volt aki meguszta athajtassal vagy stop&go-al. Azok az emberek miert nem lattak azt, hogy mulasztas tortent? Miert lattak be, hogy ilyen is van, hogy minden palya mas, es nemcsak vonalvezetesben. Ez is a verseny resze.

Nem mindig mas a hibas Vili, hanem ebben az esetben egyedul te vagy a hibas, senki mas!

Maskor figyelj, mert meg van ilyen jellegu rajtolas! De ha gondolod, ezutan minden futamra kiirhatnad, hogy tortenik a lampak kialvasa, es akkor mar jol jart mindenki es nem tortenik mulasztas. Nemes cselekedet lenne!
Sajna nem jelent meg a HUD ugy ahogy neked, es a tobbi 16 versenyzőnek , es azokra a lámpákra kelett hivatkozzak amik kint voltak! Igen így jártam. Ott hibáztam hogy nem próbáltam ki. Hogy ez is a versenyzés része lenne... ez az elígazítás része Tamás!!! Nem nekem kellett volna kiírjam hanem a versenyigazgatónak (most nincs jelen Reddog tehát aki helyetesíti), stb nem dolgom kiírni semmit. De ismételten nem állok le veletek, mert jó sokan vagytok, és ... ! Sajan itt másképp mukodnek a lámpák ... ennyi kellett volna, de ez csak Szerintem!
Próbáld ki majd te is és akkor még beszélhetünk. Kívánom
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 1:21

Nem a HUD-ra rajtolok es neked sem ajanlom (tipp), mert kesik a jatekban/palyan levokhoz, ezert nem hasznalom. Ha szinkronba lenne, akkor talan hasznalnam, de igy nem erdemes.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 10:41

Huninak az utolsó előtti pillanatban ugrott be, hogy itt másként működnek a lámpák és csapatrádión szolt, hogy vigyázzunk. Mázli.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 14:30

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 14:51

willyKEE írta:
a kiugrott rajtért miért van kizárás_??? miota van kizárás_?
Amint már Tamás is mondta, azért kizárás, mert nem is próbáltál lassítani.
Amint kiírta neked, hogy kiugrottál a rajtnál, kellett volna fékez és akkor Stop&Go vagy áthajtás lett volna, de te nyomtad tovább. Ilyenkor kizár, mert túl nagy előnyt szereztél volna.

forizstibi írta:
meg ha mőd és lehetőség van meg nézni mikor kiakartam gurulni a fehér vonalhoz de még egy métert se mentem rögtön stop and got adott a játék.
Többször el volt mondva, amíg a piros lámpák égnek még a boxútcában sem ajánlatos járkálni. A program úgy veszi mintha a rajtnál szöktél volna ki. Az idén már megjárta valaki. Nem emlékszem, hogy ki...

Még egyszer: Ha boxutcából rajtolsz, akkor vagy mielőtt kigyulnak a lámpák állsz ki a fehér vonalhoz, vagy miután a lámpák kialudtak. Amig égnek a piros lámpák, ne sétáljatok a boxutcában. Van amelyik pályán megbüntet, de van olyan hogy nem. Saját félélőségre sétáltok.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 23:59

VLS- rendben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nemet nagydij   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemet nagydij    Nemet nagydij   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nemet nagydij
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Német nagydíj
» Német Nagydíj
» Német Nagydíj
» Német nagydíj
» Kis Német István

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: