fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanada Nagydíj

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 12 Dec. 2012 - 15:21

Amiert erre a futamra nem erkezet ovas, azert a BT-t felkerjuk, hogy az eseteket azert nezzek at (feher vonal, ESC, es egyeb mas rendelenesegek).
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 13 Dec. 2012 - 6:57

Kanada

A versenyen végig gurultam, fehér vonal rendben.

Amit kiemelnék, hibának vagy esetleg magyarázatra szorulna az az, hogy Albert Sándor levezető köre, nem jött össze, továbbá Fegyver Boti a BOX-ból való kijövetele nem kedvezett néhány pilótának, pl. Albert Sándornak kimondottan, ugyanis kijött onnan de se a tempó alacsony használata nem volt jó sem az időzítés. Kék zászlós fázis alatt, mindez. Sárga zászlónál előzések. D. Florin kormány gondokkal küzd, így képtelen egyenes szakaszon egyenesen vezetni. Nehezíti az előzést, baleset veszélyes.

Az időmérőt nem tudtam megnézni a vágások esetleg esc. használata végett. De biztos vagyok abban, hogy a Q1-en Boti használta a bal felső gombot. Láttam.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 15 Dec. 2012 - 11:36

Sas esete az egyértelmű +20. sec.

Boti boxkijövetele érdekes, bár szerintem Botond nem hibás. Kijön a boxból a fehér vonalon belül és lassan halad, mellete van hely más autóknak. Az éppen mögötte érkező Sas elrontja a kanyarbejáratot és lesodrodik. Boti mellett simán volt hely egy autónak és látható, hogy pl Árpi el is tudott volna simán menni ha Sas nem pördül meg.
Én ezt versenybalesetnek minősítem.

Florint pedig kéri a B.T, hogy valahogy probálja megoldani a kormány gondjait, mivel így veszélyezteti a többi versenyző futamát is.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 15 Dec. 2012 - 12:57

Es az ESC-dolgok, amirol Szabi tett emlitest?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 15 Dec. 2012 - 13:15

Az a baj az időmérő replayt én nem tudom visszanézni. Ezt már párszor felirtam. Valamiért soha nem találom. Talán mert nem is menti oda?

A futamon megnéztem
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 15 Dec. 2012 - 13:36

Jogos az ítélet. Most olvasom először a kanadai óvást és eddig fel sem tűnt, hogy nem volt levezető korom, de megnéztem és tényleg. Nem tudom mi van velem Kanadában, az X2-ben egyszerűen elfelejtettem a fehér vonalat és egyik kiállásomnál sem vettem figyelembe, most pedig a levezetőkort. Érdekes egy alak vagyok...Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanada Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spanyol Nagydíj
» B.T döntés Kanada
» SzL 21 - 5 futam, Kanada
» Abu Dhabi Nagydíj
» Kanada - Szentliga X. új pálya!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: