fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Brazilia miert?

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia miert? Empty
TémanyitásTárgy: Brazilia miert?   Brazilia miert? I_icon_minitimeHétf. 11 Ápr. 2011 - 22:14

Sajnos az elso kanyarba lefagyott az rFactorom mindenkivel megtortenhet, nekem ez volt az elso de egy restartot elvartam volna azert leptem vissza TS re (sajnos mikrofonom nincs), nem az a lenyeg hogy minel toben legyunk??????????
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia miert? Empty
TémanyitásTárgy: Háááát   Brazilia miert? I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 11:46

Nagy pech az ilyen, nagyon kevesen vagyunk nincs rendes szeró, stb ismételten tudnék höbörögni de minek. Arrol viszont nem kaptam értesítést, hogy mi történt veled. Szerintem beirhattál volna hogy álljunk meg vagy valami, hiszen nem szabad de volt rá példa, hogy mindenki kény íze szerint ezt megtette, te is kellett volna ezzel éljél, csak ez múlt idő. Én is hasonlóan jártam de én nett nélkül maradtam. Nekem is lett volna okom leállitani a futamot mert ezen ha vesztett valaki az csak én voltam azthiszem egyedűl, de én egy pár embernek már felvázoltam, hogy így nekem nem kell a cím, nem esne jól semmi féle képp. Sport embernek tartom magam úgy is nőttem fel ha valaki tud sportszerü lenni én ezt alapból tudom és nem gondolkozás által születik. Ezt hivják reflexnek is. Árpi bocs de elkalandoztam, most veszem észre hogy már nem a te dolgaidról vakerolok. Feléd még csak annyit, hogy ha ennyire vagyunk hajlandóak egymásra figyelni és érezni akkor ezzel elmondtam mindent. Reménykedjünk hogy az X. az nyújt valami boldogságot.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia miert? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia miert?   Brazilia miert? I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 13:35

Hat igen pech de nem dol ossze a vilag ettol csak akartam egyet versenyezni mindegy hanyadik helyen es hany pontert, mostanaban nem nehez pontot szerezni ami nem jo. Miutan lefagytam mar nem tudtam visszalepni a szerverre es nem tudom hogy lehet beirni annelkul hogy bent lennek, de beleptem a TS re es azt eszrevettetek mert Lori szolt hogy visszajottem , mar aki ott volt (a mikrofonommal gond van szollni nem tudtam). Sajnalom hogy megint net miatt estel ki Sad hallotam mert meg fent voltam TS en.
Csak anyi a bajom hogy Hetfon egesz delutan tesztelek s mikor eljon a pillanat hogy Rakkendroll akkor vege, igy volt az Afrikai futamon is csak ott versenybaleset miatt estem ki, az mas! En ha kell 10 x is ujrainditanam ha azon mulik hogy hanyan indukunk folleg most hogy ien kevesen vagyunk. Na de nem akarok nagy problemat csinalni ebbol majd a X be jobb lessz Exclamation
Ja es valaki a visszajatszast elkuldhetne a futamrol hogy legalabb nezzem vissza.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia miert? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia miert?   Brazilia miert? I_icon_minitimeSzer. 13 Ápr. 2011 - 18:46

Keress meg Yahoo Messengeren és elküldöm.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia miert? Empty
TémanyitásTárgy: Nek   Brazilia miert? I_icon_minitimeHétf. 25 Ápr. 2011 - 13:18

Hetfokent rendezhetnenk WTCC futamaokat amig elkezdenenk a uj F1 futamokat mitszoltok ??????????????
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brazilia miert? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia miert?   Brazilia miert? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brazilia miert?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miért kellett ?
» Brazilia!!!
» Brazilia - Interlagos
» Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?
» HotLaps - videók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: