fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Miért kellett ?

Go down 
+4
Arnooldka
Koolman
TMS
Szonda Hunor
8 posters
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeHétf. 2 Nov. 2015 - 23:54

Miért kellett letörölni a Sas távozását kiváltó topikot teljes egészében ? Egyre inkább undorodok ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 0:01

Ezt sajnos kerdezd Sastol, mert ot lattom a lehetseges torlonek.

edit: nem Sas volt, utolag tudtam meg.


A hozzászólást TMS összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 3 Nov. 2015 - 1:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 0:09

Adminként van lehetőség a visszaállítására ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 0:12

Nincs.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 0:21

Nagy kár, pedig szívesen megtöltöttem volna még tartalommal ... Én SENKI helyében nem vállalnám el a B.T. irányítását a ligában, legyen ez egy jó tanács mindenki számára a részemről! Aztán hadd közlekedjünk úgy, mint egy-egy indiai nagyvárosban az útkereszteződéseknél. Az is káosz, a B.T. léte is azzá válik garantáltan az első olyan alkalommal, amikor valaki homlokegyenest ellentmegy a megbeszéltekkel ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 0:59

Kedves Szonda ahogy Csongor csinálta úgy bárki tudja csinálni sőt ha úgy csináljuk akkor inkább ne tessék, hogy lásd




UI A BT DÖNTÉST NEM VITATJUK DE A CSALÁST IGEN!!!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 11:09

A legmerészebb álmaimban sem feltételezem, hogy akár Csongi, akár Sas CSALT volna. Szerintem ez nagyon durva ... Az, hogy személytől függően hozzanak különböző döntéseket az az én nézetemből teljesen abszurd. Biztos vagyok benne, hogy mind Sas, mind Csongi csakis azt nézték (sajnos múlt időben), hogy a legreálisabb döntéseket hozzák meg adott helyzetekben az ítélőképességüknek megfelelően. Ez ha nem talál valamelyikünk véleményével még nem jelenti azt, hogy feketéznek!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 12:10

Sajnos ebben az esetben a Csongi döntése és csak a Csongiéról beszélek úgy tűnik a felvételből nem jóhiszemű egyáltalán, személyesen érintett, ő javasolja a büntetésemet és ő büntet csak az a kérdés miért??? Ez a videón kiderül hogy erőltetett döntésről van szó és pont a személyes érintettség miatt nem kellet volna erőltesse, de így nyilvánvaló hogy tudatos és szándékos bosszú azaz visszaélés a helyzettel!!! Nézd meg a videót csak nyugodtan a struccpolitika itt nem segít. Mellesleg minden normális bíróságon van felebezés, az nem baj, mi félünk tőle "hogy ne legyen vita", de pont azért van, hogy kizárják a bírák visszaélési lehetőségét. Első-fokon van egy per például elítélnek, fellebbezel és egy másik testület a táblabíróság felülvizsgálja és ő is dönt, és ha az sem tetszik még mindig fellebbezhet bármelyik fél a legfelsőbb bíróságon és az a végleges döntés. Habár még annál is tovább lehet vinni például a Hágai nemzetközi bírósághoz hogy az államok se tudjanak visszaélni vagy diszkriminálni valakit. De térjünk vissza a saját lovainkhoz. Pontosan mivel nem lehet fellebbezni nincs egy másik szerv aki felülbírálja a BT "hibás" döntését úgy dönt Csongi ahogy akar a saját javára... Én azt javaslom, hogy a mindenkori Liga elnöke kell legyen aki a fellebbezésekben döntsön. Ő a Szentliga legfelsőbb bírósága és legyen is az! Nem az a gond, hogy vitatunk egy döntést, hanem a hangnem ahogyan ezt tesszük ezzel volt mindig a gond és a másik gond, hogy nem foglalunk állást senki, se ligavezető, sem versenyzők, sőt ha valaki állást mer foglalni akkor azzal foglalkozunk, nem azzal amit mond. Konfliktusos helyzetekben valaki döntést kell hozzon ezzel segítsük a helyzetet nem azzal, hogy úgy teszünk mintha nem lenne konfliktus, nem beszélünk róla. Hidd el a struccpolitika nem segít, az csak elmérgesít helyzeteket latensen ott marad a konfliktus okozója és tovább dagad és hidd el nem azért sértődött meg SAS mert megkérdőjeleztem a döntést, hanem azért mert nem érez hátteret ebben a helyzetben, nem állt ki senki mellette, egyedül van a hibás döntéssel amit Csongi a jóhiszemű SAS-tól kicsikart és közben Csongi sunyit és hallgat és mindenki meghúzódik "a BT döntést nem vitatjuk" kényelmesség pajzsa mögé. Annyi van benne, hogy SAS-nak az esett rosszul, hogy azt olvasta ki a szövegemből, hogy én rosszhiszeműséggel vádoltam, felhívtam telefonon és elmondtam neki ilyenről szó nincs az első két döntést akár el is tudom fogadni, de ez a leszorítás ez durva és akkor mondta el ez a Csongi döntése végül is elfogadta, mert csak egy figyelmeztetés, de elmondtam neki ugyanígy tette tönkre egy árva figyelmeztetés a két futamomat, amikor valóban hibáztam és minden árva figyelmeztetésnek komoly következménye lehet később és ez a figyelmeztetés teljesen jogtalan és rosszhiszemű döntés. Ezt akiben is egy csepp igazságérzet van látja és nem tudja elfogadni. Én sem tudom elveim ellen való az, hogy a BT. is téved azt elfogadom, eddig is megtettem, de EZ NEM TÉVEDÉS! És pont olyan barátsággal tettem le a telefont, mint ahogy felhívtam SAS barátomat. HANGSÚLYOZOM EGY PERCIG NEM VOLT BAJOM VELE A SZEMÉLYÉVEL VAGY A DÖNTÉSEIVEL még-ha néha tévedett akkor sem!!! Ő a legutolsó akit csalással vádolnék ha így volt érthető SAS-tól nyilvánosan is elnézést kérek!
JAVASLATOM: A SzentLiga elnöke legyen a legfelsőbb bíróság a békebíró és a fellebbezések eldöntője.
Erre kérhetek e szavazást?
1. NKK igen
2. ...
3. ...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 17:15

Kis időt rászántam és kiollóztam az én büntetéseimet és annak láncreakcióit és mellé teszem a BT döntéseket is és aztán belenéztem Csongor Isztambuli futamába és mit ad Isten amiért én minden futamon büntetve figyelmeztetve vagyok ő azt egy futam alatt elköveti semmilyen következmény nélkül és nincs részrehajlás részéről???? Jó filmezést...

Büntetést kapok a Maláj GP ami az időmérőn történt!!!
Itt a BT válasza:
Óvás: Hatházi Vilmos óvja Nagy K. Kálmánt. Nincs szankció, mivel az óvott eset előtt, ugyanabban a körben szélesítés történt. Ezért innentől nem számít gyors körnek.

Tehát nincs feltartás és egyébként is itt az eset a pályával párhuzamosan jövök vissza sőt amikor észreveszem hogy túl közel van valaki lehúzódom. (Az illető szándékosan felém tart holott tudja, hogy rontott a köre csak azért, hogy megóvhasson ismerjük jó a viszony köztünk és ezt is jól moderálják a struccfejek)

itt a videó:



BT döntés.
Nagy K. Kálmán figyelmeztetésben részesül a kicsúszás utáni ideális ívre való visszajövetel miatt.

Súlyosbított BT döntés a Barcelona GP

- Nagy K. Kálmán - +20 mp,  5 rajthelyes büntetés a következő futamon, 5 Ron (Baleset okozása, Ismétlődő hiba elkövetése - Kicsuszás után figyelmetlen  visszatérés a pályára )

Itt a video:



Holott egy nem is járt még pozíció vesztéssel sem a történet és az is látható a felvételen, hogy van egy kis lag is...

Montreál GP
Hatodik helyre kvalifikáltam magma de 5 rajthely és a szerver segítségével a 16 rajtolok aztán rajtbaleset négy autó ütközik a rajtnál nincs vétkes letört szárnyal majdnem körhátrányból indul a futamom és ez csak az ártatlan mellesleg adott figyelmeztetés miatt.

Itt a videó az én értelmezésemmel miszerint három ember hibázik legkisebbet Incze Arnold talán az ő bűne még el is nézhető de Tokos Csabát és Szonda Hunort mindenképp büntetni kellett volna rajtbaleset okozásáért, mert teljesen mindegy mi miatt haladt túlzottan lassan limiter nem limiter a baleset okozásánál vétkes.



BT döntések:

Figyelmeztetések

Tokos Csaba - felvezető körön történő előzés, kicsúszás utáni veszélyes visszatérés.
Lukács Szabolcs - figyelmetlen vezetés.
Szonda Hunor - figyelmetlen vezetés
Incze Arnold - Figyelmetlen vezetés


Ezt írja a szabályzat:
15.2 Ha egynél több autó érintett a balesetben közvetlen a rajt után, az első kanyar elhagyásáig, az rajtbalesetnek van nyilvánítva. Aki a rajtot követő első kanyarban más autónak sérülést vagy visszaesést okoz a figyelmetlenségével, az súlyos szabálytalanságot követ el.
15.3 A rajtbalesetben vétkeseket utólag a versenybíróság büntetéssel sújtja.


c)  Előre meg nem fontolt baleset (pl. ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a boxutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).

És ha Tokos Csaba a boxból rajtól lehet nem lesz alkalmam, hogy feltartsam Isztambulban...

És akkor vegyük górcső alá a BT tagjának Jakab Csongornak Isztambuli futamát csak

1. Engem büntetett holott tulajdonképpen nem tartotta fel senkit ő kivág a futamot vezető elé úgy hogy Lóri irányt kell váltson büntetés 0.



Persze azt lehet mondani ezért nem jár büntetés igaz is de akkor én miért kaptam figyelmeztetést s ő nem?

2. Leszorítás ez a kedvencem és én kapok figyelmeztetést nézzük Csongit:



Mit mond a szabályzat:
d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont]. Ha versenyszituációban az üldöző autó kiüti az előtte haladót és visszavárja 20 mp időbüntetésben részesül. Ha az ebből fakadó sérülés mértéke – ha bizonyítható – olyannyira befolyásolta a sérült autót,hogy a verseny további folytatását emiatt be kellett fejeznie, akkor ennek büntetése súlyosbítható.e) Szabálytalan előzés esetében, ha az adott versenyen nem ért el eredményt és baleset nem lett belőle, akkor 5 rajthelyes büntetést kap a következő futamon
17.3 Verseny folyamán, minden olyan előzés szabálytalan, amely során akár a védekező, akár a támadó fél, kettőnél több kerékkel a pályát elhagyja, kivéve ha baleset elkerülése, lekörözés megkönnyítése miatt történik. Szabálytalan előzés után a vétkes versenyző (büntetés terhe mellett) köteles maga elé engedni a vétlen versenyzőt (legkésőbb a következő kanyarbejárati ív kezdetéig).
17.4 Tilos a futam résztvevőinek kiszorítása. Amennyiben a versenyző haladási ívet úgy választja meg, hogy egy másik versenyzőt rákényszerít a pálya elhagyására, az kiszorításnak minősül. Kiszorításnak minősül továbbá, ha a kanyarbejáratnál az elől haladó autó belső íven halad és sodródik a külső ív felé, miközben a mögötte haladó autó első vezetőszárnya az előrébb haladó autó hátsó kerekeivel mar egy vonalba kerül. A belső ívben haladónak ebben az esetben a külső íven érkezettnek legalább annyi helyet kell szabadon hagynia, ahol a mellette haladó autó meg elfér.
17.5 Tilos a védekezések során a ráhúzás. Ha a hátul haladó autó az elől haladó mellé kerül a 16.4 pont szerinti módon, az elől haladó nem kényszerítheti erős fékezésre tiltott haladási ívének megváltoztatásával a másikat “ráhúzassal”. Kötelező – főleg íveken – a kanyarívet megtartani, meg ha az ív számára előnytelen is. (Két egymás mellett haladó, vagy részben egymás mellett haladó autónál értelmezhetetlen az ideális kanyarív fogalma.)


3. ÉS ez a legsúlyosabb ESC futam közben mert visszaestem a 12 helyre megyek és megóvom és meg is büntetem Kálmánt... pedig az autóm üzemképes... Így mutatok BT tagként példát a viselkedésemmel...




Ezt írja a szabályzat:
2.1. A bajnokság szervezőinek elsődleges célja, hogy bárkinek, akinek nevezése elfogadásra került és megkapta a versenyengedélyét, kellemes időtöltést és szórakozást biztosítson, éppen ezért elvárják a sportszerű viselkedést.
2.2. Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz.
2.4 A teszteken és a versenyeken minden versenyző kötelessége, hogy a tudása legjavát nyújtsa.
24.1  Az időmérők minden szakaszában TILOS az ESC gomb használata, kivételt képez ha a BOX utcában van a versenyző!(a két limiter vonal közötti szakaszban az ESC. gomb bárhol használható)  Az időmérő során, ha hibázik a versenyző és töri versenyautóját, illetve sérül nem hagyhatja el a pályát kénye kedve szerint! Abban az esetben ha nem tud körbe érni autójával (motor hiba illetve kerék, felfüggesztés leszakadása) akkor mihamarabb kilép a pályáról és nem jöhet ki több mért körre, a versenyző! Abban az esetben ha körbe tud érni és van ideje meg javítatni autóját akkor mérlegelhet, hogy kimehet-e még gyors kört teljesíteni! A gyors köröket és a versenyt követően az autót be kell hozni a Box utcába! Kötelező a levezető kör mind két esetbe! Az időmérőn amely pilóta megsérti illetve nem tartja be e szabályokat, eredmény törlésbe részesül! A futam lezártakor szintén köteles a pilóta a levezető kőrt teljesíteni ellenkező esetben, a 20 mp adódik az összidejéhez!


ÉS HUNOR ITT NEM VÁDOLOK HANEM BIZONYÍTOM AZ ÁLLÍTÁSAIMAT!

NO MORE COMMENT.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeKedd 3 Nov. 2015 - 17:40

Koolman írta:
NO MORE COMMENT.

Én sem ehhez a hozzászóláshoz szorosan kapcsolódóan reagálnék.

Hanem: mindezekkel együtt nekem ki adja vissza a csapattársam ? Hogyan lesz újra teljes a Point Team ? Minden megy tovább mintha misem történt volna csak hogy épp PT-autóból három helyett kettő van ? Nem is olyan nagy különbség ... ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arnooldka

avatar


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Mar. 05.

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeSzer. 4 Nov. 2015 - 21:48

Sziasztok. Vegig olvastam Kalman bacsi "mesejet" es megneztem a video osszeallitasat, reakciom : mi a f@szom volt a BT-vel, Shocked most nagyon kiakadtam. Csongi mit keresett Spielberg-i futamon ESC billentyu elo adasban??? Question Question Question Engem azert tiltott el a BT egy futamrol mert a celegyenes vegen falnak mentem egyenesen, kesoi fekezes miatt<- ennyi. Jelzem FUTAMELTILTAS, Csonginak semmi? Talan mert a BT tagja!???? Allatok vagyunk vagy emberek, tiszteletben tartjuk egymast vagy foldbe tiporjuk, hol eltek? Szabalyzat miert van? Csak ugy dolnek a kerdesek belolem.. en is tudnek ide egy egesz estes csaladi filmet vetiteni, de nincs ra turelmem, az a mult, azon valtoztatni nem lehet, de ha ennyire nem figyelunk egymasra akkor toltogessuk szepen fel a videokat! A BT valtig allitotta azt h nem reszrehajlo donteseket hoznak, szerintem is Smile))))) cheers Jakab Csongi is csak hallgat es jon versenyezni AHHHHHHHHHH affraid , orditani tudnek, az ilyen fejetlensegektol. Figyelmeztetesek sora a veteran pilotaknal, Lukacs elutott Montrealban a rajtracsra valo felsorakozas kozben(mogottem volt, belem jott, az elso szarnyat letorte ESC-et nyomott es boxbol rajtolt, holott a felvezetokore megvolt), ovtam is, de Szabi csak annyit nyilatkozott h en vagyok a hibas bla bla bla, jeleztem az ovast feleje, valaszul ezt kaptam: "Erre eszed van" , nekem erre volt eszem, neki egy ESC-gombra es megint az ESC gomb! Shocked A BT ebben az esetben is csak egy figyelmeztetest adott!
UI. Abban igazat adok Szonda Huninak hogy undorito dolgok folynak a Ligaban, nem ilyennek kepzeltem el amikor bejelentettek hogy versenyezni fogok.
Huni, senki nem vette el toled a csapattarsad, szerintem van annyi idos hogy eldontse mit akar!

Mindenki vallalja amit tesz, annak kovetkezmenyet is egyarant, de legyenek KOVETKEZMENYEK!
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 9:51

Sziasztok. Gyerekek, látom, hogy újra elmérgesedett a helyzet a ligán belöl. Ajánlom, hogy az érintettek nézzék meg ezt a rövid kis klippet és vonjanak párhuzamot a liga és a klipp között. https://www.youtube.com/watch?v=YbKZ3JaL4ww

U.I. - Ha majd lecsendesedett a tenger, lehet, hogy én is kimerészkedek a csónakommal a nyilt vizre, de addig is, biztonságosabbnak látom a molón sörözgetni.

További jó versenyzést kívánok!
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 10:21

óóóóóó Jancsi de bolond. De viszont igaza van.

Nem állok senki mellé de szégyenteljes ami itt megy.

Miért nem birtok lenyugodni mindenki basszusz. Ezt müvelni egy szorakozásbol.

Vannak és lesznek is hibás itéletek ezt nem lehet elkerülni.

Sajnos ehez nem nagyon lehet mit hozzáfűzni. Gyerekes dolgot műveltek

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 11:52

Arnold, neked meg mi bajod velem?
De tényleg, te még itt tartasz?
Megkaptam a figyelmeztetést mert neked mentem, szerinted akarattal mert szerettem volna a boxból rajtolni! Hát eszem megáll, ilyen hülyeségeket csak pap vagy politikus tud összehordani! És ismét emlékeztetek mindenkit a felvezető körön az ESC használata szabályos abban az esetben ha az autódat nem biztonságosnak ítéled! Én azért cselekedtem így mert leesett a vezetőszárny, vezetőszárny nélkül nem bíztonságos közlekedni hiszen az első kerekeken nincs leszorító erő, ha nincs leszorító erő nincs fékhatás, ha nincs fékhatás nincs megállás, ha nincs megállás van nagy csatt! Hát meddig rágod ezt a leszopott csontot?

Ha valakinek nem lenne logikus akkor most kisegítem!
Az F1ben ha a pilóta gondot észlel vagy letöri az első szárnyat bemegy a boxba! Nyomna Ő ESCet de nem tud! Ha mindez a rajtrácson történik akkor ESC helyett fölemeli a kezét, ezzel jelezve, hogy gond van, a többi autó elmegy még egy fölvezető körre ha szükséges, ez nem minden esetben, azért hogy a szerencsétlent kimentsék és bevihessék a boxba és onnan kiengedik a boxból versenyezni! Hol a hiba? Szerinted Arni mit kellett volna tennem mert látom, hogy nem látod a fától az erdőt? Borzasztó!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 14:20

Ez szanalmas. Kalman figyelmeztetest kaptal azert az esetert. A buntetes az mas eset miatt van, mert Csaba elott bevagtal a boxba es o satufeket kellett, hogy nyomjon.

Az hogy futam kozben, ugy erzem, hogy nem megy a koncentralas mert faradt vagyok es porgok ossze vissza es nem szeretnem mas futamat veszelyeztetni akkor ezek elkerulese veget jogos az Esc hasznalata. Ha ez buntertessel jar, allok elebe.

De az, hogy gyanusitgatunk, reszrehajlassal es akaratlagos buntetesekkel vadoltok, az mar sok. Ebbol nem kerek.  

Arni, felhivsz es igy meg ugy kioktatsz szabalyzatbol, azt, hogy erted? "Igen mert akkor igy meg ugy"
Ez minden de nem ep esszel felfoghato tarsalgas. Ertelmezzetek kedvetek szerint a szabalyzatot.

Agyo Szentliga!
Vissza az elejére Go down
Arnooldka

avatar


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Mar. 05.

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 17:33

Kedves Csongor, en csak a tudtodra akartam adni par dolgot, meg volt nehany kerdesem is de mielott mindezeket elmondhattam volna, te szembe nyomtad velem a telefont, ketszer is, ez tiszteletlenseg toled! Felajanlodtad a segitsegedet a BT-nek viszont ugy erzem visszaeltel a helyzettel. Jogosnak, jogos az allitasod de szabalyzatba utkozo.


2.7. A pályán hagyott autók veszélyesek, veszélyezteti a még versenyben levő autókat, a több mint 10 (tíz) másodpercet álló autót el kell távolítani a pályáról! Ezt az ESC gombbal teheti meg a versenyző amennyiben ezt az időt meghaladta illetve még a pályán tartózkodik az autó, automatikus eredménytörlésre számíthat, ha nem ér el eredményt az adott versenyen akkor a büntetése a következő versenyt a box utcából kell kezdenie! (A pálya szó itt a bukó térre, zöld területekre is érvényesek!)

Az alabbi esetekben mind az autod mozgaskepes volt!
Elso eset: https://www.youtube.com/watch?v=FwQVHwSHtm0
Masodik eset : 6:50-tol nezni! https://www.youtube.com/watch?v=Eb7DjoLlEVA

19.1 A futam során előfordulnak olyan baleseti sérülések, meghibásodások (üzemzavarok), illetve vezetői hibából eredő mozgásképtelenség, amelyek a futam befejezését jelentik az adott versenyző számára. Tekintettel azonban a valósághű szimulációra, azaz a látványosság fokozására, büntetés terhe mellett be kell tartani az alábbi szabályokat:
a) Amennyiben az autó még mozgásképes, de tartós haladás már nem érhető el vele (motorhiba, üzemanyag elfogyása), le kell húzódni az ideális ívről, és ha lehet, a pályafelületről is a bukótérbe. (Az ESC gombbal történő kilépést a program mozgásban lévő autónál nem engedélyezi.)
b) Amennyiben az autó mozgásképes, fokozott figyelem mellett saját keréken el kell jutni vele a csapat boxába és azt meg kell javíttatni. (külső segítséget nem vehet igénybe – csapattárs segítsége is tiltott)
19.2 A mozgásképtelen autó szándékos és tartós (10 mp-en túli) pályán vagy a bukótérben hagyása („állandó sárga zászlózás”) súlyos sportszerűtlen magatartásnak minősül!

24.1 Az időmérők minden szakaszában TILOS az ESC gomb használata, kivételt képez ha a BOX utcában van a versenyző!(a két limiter vonal közötti szakaszban az ESC. gomb bárhol használható) Az időmérő során, ha hibázik a versenyző és töri versenyautóját, illetve sérül nem hagyhatja el a pályát kénye kedve szerint! Abban az esetben ha nem tud körbe érni autójával (motor hiba illetve kerék, felfüggesztés leszakadása) akkor mihamarabb kilép a pályáról és nem jöhet ki több mért körre, a versenyző! Abban az esetben ha körbe tud érni és van ideje meg javítatni autóját akkor mérlegelhet, hogy kimehet-e még gyors kört teljesíteni! A gyors köröket és a versenyt követően az autót be kell hozni a Box utcába! Kötelező a levezető kör mind két esetbe! Az időmérőn amely pilóta megsérti illetve nem tartja be e szabályokat, eredmény törlésbe részesül! A futam lezártakor szintén köteles a pilóta a levezető kőrt teljesíteni ellenkező esetben, a 20 mp adódik az összidejéhez!

Te vagy az az ember aki a szabalyzatot A-tol Z-ig tudja, mi ugy mint pilotak bizalmat adtunk a BT-nek, te visszaeltel vele. Nekem is volt egy efajta sportszerutlen viselkedesem (Bahrein), FUTAMELTILTAS-ban reszesultem, ezert is höbörgök itt! Velem szemben nem fer, en megkapom te nem? Itt reszrehajlas tortent, bekemenyitettel masokkal szemben, de magadat nem vetted eszre, eleg erdekes a dolog nem?
Ezt irtad:"Ha ez buntertessel jar, allok elebe." Azutan meg hogy:"Agyo Szentliga!"
Szerintem akkor allj elebe! Fuled-farkad behuzod es tipli? Az ilyen embert gyavanak nevezik!

UI. ugy erzem hogy SAS tavozasa, azert tortent meg mert, mivel Sandor a BT teljeskoru elnoke igy a feleloseg ra harul. Sajnalatos modon, nagyon sok tamadast kapott, holott a bunbakk te vagy, jelzem "ugy erzem". Aztan hogy kinek mi a meglatasa azt fejtse ki a kesobiekken vagy hallgason orokre Smile). En itt befejeztem, tobb hozzaszolasom nincs!
Amig van Szentliga versenyzek! Hajra RollOn! #rollOn
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 23:51

Csongor egy árva kérdésem van, te miért nem kaptál ugyanazon a futamon bár egy figyelmeztetést amikor Arnit leszorítod pályán kívülre kényszeríted és szabálytalanul megelőzöd?
Én nem gyanúsítalak részrehajlással hanem bebizonyítottam, hogy az vagy az voltál!
És tudod mi a valóban szánalmas, hogy még most sem azt mondod, igen fiuk elfutott a ló tévedtem bocs, hanem még te állasz az erdő felől pale
De a kérdésre azért válaszolhatsz...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miért kellett ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kellett ?   Miért kellett ? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miért kellett ?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brazilia miert?
» Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: