fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Brazilia!!!

Go down 
+4
Lóri
Fegyver
Lukács
Okoska92
8 posters
SzerzőÜzenet
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeHétf. 11 Ápr. 2011 - 23:37

Óvást nyújtok be Fegyver Botond ellen aki a 27. illetve a 29. körben , a középső szektorban nagyon csúful kiüt. Először csak azért enged vissza maga elé mert kicsúszik, a másodiknál meg majdnem fejre állok a Red Bullal de ő még nem is lassít s továbbhalad. Lehet, hogy nem fejezte be a futamot de a táv több, mint 75 % teljesítette. Azonban a szabályzat értelmében ha kiütünk valakit azt kötelesek vagyunk a lehető leghamarabb visszaengedni magunk elé. Ezt Boti elfelejtette és így értékes pontokat kapott az ötödik helyért, ami nagyban befolyásolhatja az egyéni bajnokság kimenetelét egy futammal a vége előtt. Kérem a B.T. hogy tudása legjava és a szabályzat értelmében hozzon döntést. Ami rendes esetben az eredmény törlésével járó büntetés kellene legyen. Köszönöm előre is. Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Brazil?   Brazilia!!! I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 11:34

A bt. remelem ebben az ugyben partatlan lesz hiszen szepen kipihente magat, mert ugyanis csak akkor volt melo amikor Kalman szorult sarokba es vegzett egy elemzest a Spanyol utan. Ezt sem a Bt intezte hanem az akkori pot Bt tisztjeben levo versenyzo, azota meg azt sem hallottam, hogy valaki feher vonalazott volna pedig volt ez biztos. Amit hallottam az annyi hogy a rajtnal is volt kocc. Rajta BT mert fogy a perc.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 11:44

Eloszor is nem volt kiutes hanem elem vagtal mind a 2 szer a bt nezze visza es meglassa masodszor pedig azert nem vartalak visza mert ugy lattam fejrealltal ennyi!!!
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 13:41

Hát Boti barátom nem tudoim te milyen bevágásróéűl beszélsz. Versenyhelyzetben jóhogy nem egendlek el ka elődbe jövök ki a bokszból. Ami meg a fejreállásomat illeti van vissyapillantó és abba ha belenéytél volna láthattad, hogy nem álltam fejre. De hát neked elég volt a gyors versenytempó és a sportszerűség elmaradt. Ezért egy bocsánatot is elvártam volna tőled, de ha csak ennyire fussa hát legyen így. Tudod amilyen a adjon Isten olyan a fogadj Isten. Szóval jó munkát a B.T. nek és most kiváncsi vagyok rájuk. Na én csak ennyit akartam. Köszönöm bounce bounce Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 15:06

Okoska te millyen boxutcarol beszelsz en a kozepso szektorol beszelek a jobbosrola hegy tetejerol ot vagtal elombe azert borultal szinte fel a kanyar miat nem latalak nezd vissza !
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeKedd 12 Ápr. 2011 - 15:45

Hát jóember én előrébb voltam, mint te szóval előnyben fordultam és te túl gyorsan akartál jönni be mellém és lecsúsztál. De attól amiért én még szinte felborultam járt volna, hogy visszavárj. Az első esetnél is ha nem csúszol ki akkor sem vártál volna vissza. Két körön belül pedig az embernek már nagyon nincsen mersze betenni a másik mellé ha már egyszer kiűtte és olyannyira sérítette, hogy bokszba kellet menjen. Nah de én itt befejezem. Remélem a B.T. nekifog a kivizsgálásnak és akkor majd az ő döntésük után beszélünk tovább. Én lezártam az ügyet, ha megkapod méltó büntetésed cyclops cyclops cyclops
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeSzer. 13 Ápr. 2011 - 19:15

Én megnéztem az esetet de még jó lenne ha egy bt tag megnézné, mert nem szeretnék egyedül dönteni
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeCsüt. 14 Ápr. 2011 - 0:36

Ha hazaerek megnezem sajna egy leptoppot tonkretettem azal hogy innen versenyeztem 16 milla az ara... kicsitt rosszul esik, de majd otthonrol beszelunk vasarnap... PL ertem Arpi a frusztraciodat de az hogy a rajtbalesetert senki egy szot nem szol az osszzefoglaloban sem es a BT sem erdekes, de bezzeg, hogy Lori hibazott es nakimentem azt fotoban is megemutattatik, de sajna emberek vagyunk es gyarlok nem kicsit nagyon testvereim...
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeCsüt. 14 Ápr. 2011 - 14:33

ARROL is kene irni Kalman hogy elembe kivagtal a 61 korben!!!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeCsüt. 14 Ápr. 2011 - 19:12

Koolman írta:
Ha hazaerek megnezem sajna egy leptoppot tonkretettem azal hogy innen versenyeztem 16 milla az ara... kicsitt rosszul esik, de majd otthonrol beszelunk vasarnap... PL ertem Arpi a frusztraciodat de az hogy a rajtbalesetert senki egy szot nem szol az osszzefoglaloban sem es a BT sem erdekes, de bezzeg, hogy Lori hibazott es nakimentem azt fotoban is megemutattatik, de sajna emberek vagyunk es gyarlok nem kicsit nagyon testvereim...

Kálmán bár nem én kell írjam az összefoglalót, de azért megkérdem, mert nem egészen értem ... TE pontosan miről beszélsz ? Itt nem volt rajtbaleset, valamint Lóri nem ment neki semmilyen falnak ... Shocked bounce Várom válaszod ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeCsüt. 14 Ápr. 2011 - 22:08

Nem értem miről beszélsz Kálmán... Rajtbalesetnek mégcsak nyoma sincs... Meg azt se értem, hogy én mikor mentem falnak... ilyesmire abszolút nem emlékszem(mivel nem is mentem neki)
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeCsüt. 14 Ápr. 2011 - 22:10

Fegyver Botond eredménye törölve van mivel kiütötte Okos Zsoltot és nem várta vissza, én már kedden megnéztem az esetet csak egyedül nem akartam dönteni. Így megkérdeztem egy nem éritett személyt, hogy mi a véleménye a dologgal kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimePént. 15 Ápr. 2011 - 1:20

a Kyalamirol beszelejk csak ha engem kiutnek az elso kanyarba nem szamit a rajtbaleset neked meg aztr mondanam Boti hogy leszaltam az idealis ivrol nem elodbe vagtam hanem leszaltam az idealis ivrol tudod lejkorozott voltam
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimePént. 15 Ápr. 2011 - 8:30

Koolman írta:
az hogy a rajtbalesetert senki egy szot nem szol az osszzefoglaloban sem es a BT sem erdekes, de bezzeg, hogy Lori hibazott es nakimentem azt fotoban is megemutattatik, de sajna emberek vagyunk es gyarlok nem kicsit nagyon testvereim...

KÁLMÁN! Én nem tudom te olvastad-e az összefoglalót mielőtt ezt beírtad, ha nem, akkor idézném a cikkemből azt, amit te nem vettél észre:

"A rajt folyamán történt egy jókora baleset, amikor is a remekül rajtoló Árpád a negyedik helyről előjőve oldalról nekiütközött az élen autózó Kálmánnak. Mindketten kicsúsztak a sóderágyba, de míg Kálmán autója sértetlen maradt, s az utolsó helyen folytatta a versenyt, addig Árpád Ferrarija elölről jócskán összetört és feladni kényszerült a versenyt. Az ötödik helyről induló Hunor szokásos jó rajtja mellett kihasználta az előtte történő galibát és négy helyet javítva az élre állt. Őt követte Szabolcs, majd Zsolt küzdötte föl magát a harmadik helyre. Lóránt is helyezéseket vesztett, s az ötödik helyre esett hátra. Sándor följött Lóránt elé, a negyedik helyre. Hunor a futam során mindössze egyszer hibázott, mégpedig a második körben. Ez a kisebb kicsúszás elég volt arra, hogy átadja a vezető helyet Lukács Szabolcsnak."

Egy gyönyörú kép is szemléltette a rajtbalesetet:

Brazilia!!! Unled3w

Hát igazad van: ez szó sincs említve a rajtbalesetről ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimePént. 15 Ápr. 2011 - 15:00

jaa, hogy a Kyalamiról van szó... Hirtelen azt hittem, hogy a brazilról.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimePént. 15 Ápr. 2011 - 16:05

Lóri írta:
jaa, hogy a Kyalamiról van szó... Hirtelen azt hittem, hogy a brazilról.

De Kyalamira sem igaz az amit Kálmán mond, te is tudod jól, mint, ahogy azt a fentebb olvasható hozzászólásom bizonyítja ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeVas. 17 Ápr. 2011 - 7:59

HopppppppáááácccccskkkkKKKKKaaa!!!! Meekkooraa fordulatat uuuurrrrIIIsten, a 61 dik kkőőőrrben , a BRAZIL nagydíííjon, ÚÚÚÚrrr Isten méég nincs eldöölve a bajnoki cím. Hát ezt a magyarázatot én is megfigyelem. Kálmám kontra Fegyver. Ebből videó lessz... Ebből még akár mi is lehet....Hová tünt az Altetnet...?!

Ez olyan Palik Lacis volt, nem?Smile


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 17 Ápr. 2011 - 21:02-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeVas. 17 Ápr. 2011 - 12:44

megy a menet fiuk ,, ahogy lattom.. a legfobb problema a szabalyzat ismet ..... amugy xar az a dolog mikor az egyik egyet lat a masik masikat, : nem akkarok beleszolni a dologba de megis ugye megtesztem ..... egyhangu dontest kell hoznotok, a szezon elejen elfogadtunk egy bt az kellene hozza a donteseket . . . .erdek vege lesz a bajnoksagnak ..... gyanus korulmenyek kozott szerintem kopnak sem kellene a serleg .... ..de meg egy verseny hatra van nem holnap ????? megnezznem ......
hjra szentliga, kivancsi vagyok hogy milyen dontes szuleti k....
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeVas. 17 Ápr. 2011 - 20:09

Hm. Nem tudom, hogy Kálmán mit csinált, de ez is legalább olyan súlyos mint a Fegyver-Okos esete csak itt ugye lekörözésről van szó. Én azt látom, hogy Kálmán berántja az autót Fegyver elé, azt hogy milyen okból az számomra relytély. Kicsit megtudnád magyarázni Kálmán, hogy pontosan mi történt itt? Question Question Question
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: ssss   Brazilia!!! I_icon_minitimeVas. 17 Ápr. 2011 - 20:32

szabalyzat ertelmeben kovetkezo a kovetkezo futamon Kalman a boxutcabol kell rajtoljon.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeVas. 17 Ápr. 2011 - 22:38

A Boti es Kalman esetett azert kar bocolgatni mert a szabajzat szerint Hetfo estig vagyis 00:00 oraig kell ovoni eszt pedig nem tortent meg a Boti reszerol es ha nethiba eseten Keddig 12 oraig tehette volna meg .Igy ha ezutan valaki neheztel valakire az irasban tortenyen meg hogy ne legyen felesleges vita.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeHétf. 18 Ápr. 2011 - 7:52

Ez így van, Tokos. És nem csak azért kár, boncolgatni mert elfogyott az idő, hanem azért is mert Kálmánnak igazából van még egy tét nélküli futama, ha megjelenik hanem a cím sorsa eldőlt. De ha már így van csak a rend kedvéért kellet volna tenni valamit, Boti jó, hogy hibázott Okos előzésénél de egy kiváló és kemény versenyt produkált. Volt rá példa, hogy ennél kisebb vétekért pontokat vettek el vagy más féle büntiket osztott ki a B.T..
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: ssss   Brazilia!!! I_icon_minitimeHétf. 18 Ápr. 2011 - 10:37

Akkor tehetunk volna valamit ha Boti ovja irasban Kalmant Eszt a szabalyzat is irja Eszt ha Boti nem tette meg akkor kar a gozet mert akkor a Bt lenne igassagtallan .
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeHétf. 18 Ápr. 2011 - 11:49

Igy van, itt senki nem kért senkit arra, hogy igazságtalanságot kövessen el. Csak simán tényekről van szó. És abszalut kár a gőzért.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitimeHétf. 18 Ápr. 2011 - 19:52

Elmeselem egy szar gepen versenyeztem 30 FPS el es ahogy meglatom a kekzaszlot lehuzoodok az idealis ivrol kicsit megcsuszik a segge es korigalok de Fegyver Boti nem az idealis iven jott hanem teligazzal leter mogem az idealis iven siman elfer egy auto... Es mi van ha Fegyver tudta hogy amugy is kizarjak es csak ki akart utni hogy ne lehessek bajnok, miert nem az idealis iven marad, miert nem veszi el a gazt, miert nem fekez, miert nem probal elkerulni semmi kormanymozdulat, es vegul mi ertelme lett volna, hogy en kiussem Fegyver Botit??? Hogy veszelyeztessem a megszerzendo pontokat s a Bajnoki cimet???
Es a Kyalami rajtbalesetert senkinek semmi??? Azert nem magyarazkodik senki????
Amugy egy vistan versenyeztem es a raplay mashova mentette nem tudtam megnezni az ismetlest csak ma bocs...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brazilia!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazilia!!!   Brazilia!!! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brazilia!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brazilia miert?
» Brazilia - Interlagos
» HotLaps - videók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: