fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Japán Nagydíj

Go down 
+4
RedDog
Lukács
Lóri
TMS
8 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 17 Szept. 2012 - 22:53

Ovas: Tokos Csaba elso kor elso kanyar.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 0:31

A B.T Vargyasi Tamás óvását jogosnak vélte.

Indok: Tokos Csaba hátulról érkezve beleszalad Vargyasi Tamás autójába amely már a kanyar bejárati ívén volt. Vargyasi Tamás autója megforog és ezzel több helyezést is veszít. Tokos Csaba pedig nem engedi vissza a sértett versenyzőt.

Büntetés: Tokos Csaba japán nagydíjon elért eredményen érvénytelen.

Büntetés indoklása:
Szabályzat 23. cikkelyének d pontja: Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredménye törlésre kerül.

Eredmények frissítve vannak a döntés alapján.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 7:18

Ezaz SM team, az idénre gondoskodtatok botrányról meg büntiről.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 12:49

Ha ok nincsenek akkor kiket buntet a BT?!?! A Szado-Mazo csapat minden tagja buntetve volt Smile
Very Happy

Csak viccelodom, nem kell sertesnek venni.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 19:06

Csak ugy irom hogy ezt ki lehetne tenni az oldalra ..Koszonom
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 19:45

Éppen a futam után amikor láttam az óvást, akkor futott át a gondolat az agyamon, hogy a legbüntetettebb csapat az idén a SM! Valamit nagyon rosszul csinálunk, két pilótájuk a szakadék szélén táncol(t), most már Csaba is csatlakozik! Ez a csapatszellem nem éppen a legjobbak közé tartozik...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 20:40

Lehel a fonok o kell rendet csinaljon.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 21:51

Very Happy Ki Lehel????- na ott lesz is ám rend. de semmi nem elképzelhetetlen. úgy-e Lehel.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 21:52

Leheltol varunk rendet?!?!?

Most nezem a visszajatszast, a futamrol az OSTV-tol. A 15 percben bemondjak, hogy Lehel nekik panaszkodik valami esetert es ide nem ir semmit?

Lehel: ez milyen fogas?!?!? A TV-nek irunk es ide nem.
Mar meguntam, hogy minden futamon csak teged nyalnak es te sehol sem vagy... Ilyen jo a festese, ilyen ugyes, stb.... de az eredmenyek nem ezt mutassak!

Varom valaszod: miert a TV-nek panaszkodsz es nema BT nek?!??! Megint kinti forumokon nyavalyogsz?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 19 Szept. 2012 - 22:47

Lehel úgy gondolta, hogy a legutolsó lehetőségét is kockára teszi. Ezekkel a lehetőséggel az a gond, hogy nincsenek jóváírások! Tehát nem fogynak csak gyűlnek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 20 Szept. 2012 - 10:19

Én be is írtam a játékba, TS-en is mondtam, egyebet nem tehettem meg.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimePént. 21 Szept. 2012 - 0:40

Igazad van.... Egyebet n\mit csinalhattal volna?!??!

Beirtad a jatekba!!! Es te honnan tudod, hogy azt a BT olvasta?!?! En amikor szerkesztem a rajtracsot, csak, ugy folynak egymas utan a beirasok a chatbe. Vagy most a BT nem keszulhet a futamra, es nezze a te beirasaid?!?! vagy barkiet!

TS-en is mondtad...... Nem tunt fel, hogy majdnem egyedul vagy abban a bizonyos szobaban?!?! Ha jol tudom csak az Angry Bird pilotai voltakl ott. Sem Lorika, sem Okos, sem Lukacs, sem en.....


egyebet nem tehettem meg Megint igazad van. A TV-nek kellett irni.
20. ÓVÁS
20.1 Az óvásokat verseny napján kell benyújtani 00.00 óráig (éjfélig). Ellenkező esetben semmissé nyilvánítódhat az óvás. Ha internet kiesés lép fel az adott esetben, haladékként kedd 12 óráig kell nyilvánosságra hozni. A B.T. a legrövidebb időn belül kell az eseteket megvizsgálja, határidő az szerda 20 óra, amikor legkésőbb kell közöljék döntésüket. A B.T. köteles minden óvásra válaszolni és dönteni.
20.2 Ha valamelyik csapat versenyzője újra vizsgálatot kér, felebez egy adott ügyben, azt a B.T. köteles megítélni a hivatalos szabadedzésig (határozatot hozni). Az óvást és annak eredményeit a fórumon kell feltüntetni az adott topikban. (A felebező csapat, illetve pilóta, mielőtt megtenné az óvintézkedést, ajánlott átgondolni mozdulatait mivel a B.T. pártatlan, elfogulatlan, tisztességes és jogerős döntéseket hoz! A helyzeten nem biztos, hogy javít a felebezés!)


A szabalyzaton csak ugy unalombol dolgoztam 2-3 hetet, nem muszaly elolvasni es betartani, az csak van. Ne is zavarjon teged a letezese. Elnezest kerek erte, hogy mertelek zavarni, ilyen hulyeseggel.

Igen, ironikus voltam amikor igazat adtam neked.

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 23 Szept. 2012 - 12:40

LehelFekete adatlapja
Avatar:
Rank: Szentliga Versenyző
Status: Offline
Last visit: Today at 9:20 am


Na... Semmi hozzafuzes?!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 25 Szept. 2012 - 15:05

Kedves martir.

A legfontosabb dologra nem valaszoltal eloben?!??!

Miert nem tartod be a szabalyzatot es miert a TV-nek panaszkodsz es nem itt a forumon ovod az esemenyt?

Remelem nem kell a kovetkezo dobogodig varni a valasszal.


BTW: probalj meg kevesebbet hazudni, a TV-ben azt allitottad, hogy csak hetfon leptel be. Az elobbi posztomban mutattam, hogy vasarnap is itt voltal. Ejnye bejnye kis Pinocchio. Hagy abba a martirkodast es a hazudoozast. Es folleg azt, hogy ram akarod keverni a te hibad.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 25 Szept. 2012 - 18:58

Ugy ugy fejezzetek mar be.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 25 Szept. 2012 - 19:01

Lassan már szappanopera lesz belőle.....őszintén? Nem értem minek kell ekkora felhajtást csinálni!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 25 Szept. 2012 - 19:12

LehelFekete írta:
Lassan már szappanopera lesz belőle.....őszintén? Nem értem minek kell ekkora felhajtást csinálni!

Miert?!?!?

Azert mert mar kaptal figyelmeztetest, de te csak kilso forumokon/TV-n panaszkodsz. Itt addig nem ovtal, amig en nem hivtam fel a figyelmed.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Japán Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán Nagydíj    Japán Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Japán Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Japán nagydíj
» 15 - Óvások Japan Grand Prix - SzentLiga X8
» Montreal Nagydíj
» Valencia Nagydíj
» Kanada Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: