fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kyalami Nagydíj

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kyalami Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kyalami Nagydíj   Kyalami Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Szept. 2012 - 22:52

13-as kor 6 os kanyar Maldonado ( Fegyver Botond) fektavon kiut mar megint Mad
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kyalami Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyalami Nagydíj   Kyalami Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Szept. 2012 - 22:55

Óvom Fegyver Botondot, az utolsó körben nagy csatában voltam Fórizs Tiborral, amikor a középső szektorban kiüt és nem vár vissza. Meglehetett volna a hetedik hely, azonban Boti miatt ismételten csak a 9ik lettem. Kérem a B.T., hogy vizsgája meg az esetet. Fegyver Botondnak nem ez az első ilyen esete...Ez már nagyon bosszantó, amit csinál. Az Unfair play legjobb példája BOTI! Előre is köszönöm!

pale pale pale pale No No No No Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kyalami Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyalami Nagydíj   Kyalami Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2012 - 1:00

Két óvás is érkezett Fegyver Botond ellen. A BT mindkettőt jogosnak vélte.

A 13. körben kiüti Árpit és nem várja vissza.
Ugyanezen műveletet hajtja végre Okoskával is az utolsó körben.

Döntés:

Figyelembe véve, hogy a futamot büntetéssel kezdte és nem tanult belőle, Fegyver Botondnak az eredménye törlésre került és a következő futamról kitiltást kapott, továbbá ha nem tanult az esetekből és ugyanígy fojtatja a "versenyzést" (mások futama tönkretételével) akkor szezonbeli eltiltással lesz sújtva.

Az eredmények, ezen döntés alapján frissítve lettek!

Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kyalami Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyalami Nagydíj   Kyalami Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2012 - 1:21

Sajnos ilyen erős módszerekhez kellett nyúlni a B.T-nek. Ebben az esetben én nem dönthettem de én is ilyes valamire gondoltam, amikor a megfelelő büntetést pengettem, éppen erre gondoltam. Reméljük tanul Boti a hibáiból, mert így nagyon nehéz autóversenyezni! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kyalami Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyalami Nagydíj   Kyalami Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2012 - 11:10

Nem repdesek az oromtol, az ilyen dontesek eseten. De sajna masok futamat is szamon kell venni.

2. SPORTSZERŰ VISELKEDÉS
2.1 A bajnokság szervezőinek elsődleges célja, hogy bárkinek, akinek nevezése elfogadásra került és megkapta a versenyengedélyét, kellemes időtöltést és szórakozást biztosítson, éppen ezért elvárják a sportszerű viselkedést.
2.2 Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kyalami Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyalami Nagydíj   Kyalami Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kyalami Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dél Kórea Helyett Dél Afrika Kyalami!!!!!!!
» Török Nagydij
» Bahrain Nagydíj
» Belga Nagydij
» Japán Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: