fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monza Nagydíj

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 23:05

Óvom Szabó Csabát , lekörözötként az Ascariba (27) történt egy és más.


A hozzászólást willyKEE összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 3 Szept. 2012 - 23:39-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 23:09

.


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 3 Szept. 2012 - 23:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 23:19

30 kor a parabolicaban Fegyver Botond lekorozottkent visszaakarja venni a koret es kiut, vesztek 1 poziciot.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 12:53

Szabó Csaba esetét valaki megkéne vizsgálja, mert Zsolti érintett az ügyben,
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 13:42

Arpi es WillyKEE.
Masodik kor elso szektor, nezzetek meg ti. Mert en, Zsolti, erintettek vagyunk es Luki sem donthet (Csaba miatt).

Kocike!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 18:46

pontosan mit is kell nezzni??
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 23:40

Második kör első szektor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 6 Szept. 2012 - 17:50

az elso sikanban a roncsderbire gondoltok ??
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 6 Szept. 2012 - 23:07

Nem. Második kör, első sikán utáni egyes. Csaba a füvön előz és utánna átvágja a sikánt.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 8 Szept. 2012 - 11:13

A döntéseket ne változtassa meg senki, nem azért jöttem! Amiket itt felsoroltak azon pilóták akik óvtak, vagy a környéken jártak, azoknak hívnám fel figyelmét, hogy ezek az esetekkel nem ért egyet az FSR. Mielőtt bele kezdenék a kielemzésbe addig elmondanám, hogy tényleg nem vagyok mérges, nem vezérel bosszú, nem akarok változtatást. Csak azért, hogy mi is tudjunk ezek után így eljárni.

-Nos 27. kör. Ott Csaba nem is akarta elengedni Vilmost, csakis az egyenesbe szándékozott ezt a lépést megtenni, de mivel Csaba láthatóan a rázó követ középre vette egyértelműen felakadt. Szerintem ezt érthette félre Vilmos! Előfordulhat. Elméletileg Csaba kellene óvjon, mert hátulról volt elütve.
A füvön való előzésénél viszont az megér egy két beszélgetést, mert az valóban füves dolog, azt így nem szabad, az előzményeket szerintem senki nem vette figyelembe. Zsoltnak nem szabadott volna így pályára vissza jönnie, a következő kőr kezdeténél (negyedik) első kanyarnál viszont Csabát előzik meg úgy, hogy az FSR élne az óvásokkal akkor ezt is be lehetne nyújtani!
De igérem, hogy jobban figyelünk és próbálunk még Fair Play-ebb módon eljárni a verseny pályákon. Cserébe ugyan ezt kérjük ellenfeleinktől!

Tisztelettel – FSR!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 8 Szept. 2012 - 14:05

Idézet :
Szerintem ezt érthette félre Vilmos! Előfordulhat. Elméletileg Csaba kellene óvjon, mert hátulról volt elütve.
Mi van ????? Csabához hozzá nem értem!!!!!!! NEM ÉRTEM a CSABA óvásának alapját. Amugy lassan mentem, és figyelmesen , csaik ezért tudtam elkérülni a dolgot. A felakadással kapcsolatosan.... és nem tudtam, hogy ott fel lehet akadni, amugy én azt láttom hogy elveszi a gázt. Az óvást felirtam, ha nem így történt jó lett volna azonnal tisztázni nem egy hétre rá.
( Amugy gondolom Csaba mondta azt neked, hogy az egyenesbe akarta elengedni__???? )
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 8 Szept. 2012 - 14:12

Igen Csaba mondta mert egy TS, szobabába voltunk.
Csaba nem óvott nem is fog.
Na de mondtam, semmi gond nincs csak ezek a dolgok nem annyira kerek dolgok.
Inkább pikkelek arra a füves részre mint erre a 27. körösre mert ott a füvesnél valóban balesetet előz meg Csaba. De hagyjuk.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 8 Szept. 2012 - 14:22

NE hagyuk ..... mert azt érzem, hogy most azért hagyod hogy legyek én a Bolond aki szenved ..... NEM arra kérlek hogy mondjátok el miert kellett volna óvjon Csaba engem__??? Azért kédezem tőled , mert hogy te beszéltél a nevébe....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 8 Szept. 2012 - 14:45

Hogy kellett volna óvjon? Neem! Határozottan nem. De neki is pont annyi lett volna az indoka, mint neked, közel jártatok, egymáshoz. Csak ennyi volt. És a procedúrának csak annyi a mondani valója, ha óvtok akkor az legyen megfontolva és átgondolva. Itt nem volt. Megóvtál egy olyan autót amelyik bajba került, felakadt meg ilyenek. Részemről tényleg ennyi nem akarok zajt meg ilyenek. És nem tiltakozunk az ítélet ellen sem csak azért szálljunk magunkba és csak gondoljuk végig az esetet.

-Felakadok a rázó kőre, csökken a sebesség és meg óvnak! Ez csak egyik része, de ezt a BT le is reagálja de hibásan. Azért mondom, hogy hagyjuk.

Én nem kérek belőle, hogy hangsúlyt váltsál. Valóban csak beszélni szerettem volna róla. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Monza Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monza Nagydíj    Monza Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monza Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Monza GP baki!
» Monza hotlap
» MOnza ovas
» Montreal Nagydíj
» Valencia Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: