fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Olasz Nagydij

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 19:52

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:19

szep de mi a gond vele ??
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:30

Messengeren valaszoltam.
Nem akarom befolyasolni a dontest.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:58

https://rapidshare.com/files/3547117009/mon.vcr

Itt van az Arpi replaye is.

Editke: Az Ascari kijarat.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 23:22

Olasz Nagydij GRAB_173_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

16. HALADÁS A PÁLYÁN, ÍVEK VÁGÁSA, PÁLYAELHAGYÁS
16.1 Pálya (versenypálya) alatt azt az útfelületet kell érteni, amelyet két oldalról fehér (helyenként sárga) vonal határol, amely vonal a pálya részét képezi. Esetenként a kerékvetőknél ez a vonal hiányzik, ebben az esetben a pálya széle az aszfaltozott rész és a pálya tengelyvonal felőli kerékvető határvonala.

16.4 Legalább egyoldali két keréknek mindig a pályán kell haladnia. Szabálytalan a pálya kettőnél több kerékkel való elhagyása, kivéve ha baleset elkerülése, lekörözés megkönnyítése, illetve vezetési hiba miatt kerül rá sor, és ebből a versenyzőnek előnye nem származik. Kettőnél több kerékkel történő pályaelhagyásnak minősül az is, ha a pályát az egyoldali két kerék nem egy-időben, hanem a pálya ugyanazon részén rövid időkülönbséggel hagyja el – pl. síkánoknál, kis
sugarú kanyaroknál –, függetlenül attól, hogy valamelyik kettő kerék mindig a pályán halad.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 0:02

Olasz Nagydij Rfactor2012033023352084


Olasz Nagydij Rfactor2012033023374915

amig legalabb az egyoldali 2 kerekem 1 mm -rel is eri a feher vonalat addig a palyan vagyok Exclamation ( a foto szerint a fel kerek rajta van ) mivel a szabalyzat szerint a feher vonal a palya reszet kepezi Exclamation

En nem a te gepedrol s nem a szerverrol s nem a szomszederol versenyzek hanem a sajatomrol elsosorban az en viszajatszasomat kell alapul venni ha rollam van szo Exclamation

Ha a B.T a jelenlegi szabalyzat szerint dont akkor egyertelmuen jar az 1 pont Exclamation
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 0:09

Jogos
Csak latod en a szerver replay serint kiutom Lukacsot a sajatom szerint nem... De nem fontos
Szerintem az a lenyeg amit te lattal es szerintem is jar a pont egyertelmuen.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 0:26

a ti baleseteteknel is leirtam hogy az enyem szerint is kiutod de nem en dontok! most is elmondom hogy a tiedet es a Lukacset kellene alapul venni ugy hogy mindketten feltoltitek a visszajatszasotokat a forumra mert vannak kulombsegek mar fordult elo ! es igen is FONTOS ezert van ez az egesz cirkusz, a tied szerint nem utod ki ezert nincs miert bocsanatot kerj, Lukacs szerint kiutod es o elvarja hogy bocsanatot kerj! akkor most mi van? orok harag egy ien sz@rsag miatt?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 0:42

en a futam utan kiirtam sajnalom es elnezest mert ambar nem vettem eszre futam kozben meg azt se hogy lemaradt nem hogy azt hogy kipordul vagy hogy hozzaerek de a replayen mar akkor lattam hogy en elhaladok nagyonkozel mellete es o a semmitol kipordul lattam hogy lag es azt is hogy kipordul azert kertem elnezest es Bocs en megfellebeztem az ovast mert nem volt idobe szabalyzat szerint benyujtva igy arra is kaphattan volna tisztesseges vallaszt ehelyet ez lett nem ertem... es ami meg most folyik az mar ocsmanysag en a forumadmin helyett nem engedelyeznem a szemelyeskedo es faszozo hangnemet ennyi... egyebkent nincs harag csak gorcs sok gorcs
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 7:48

A futam után írhattad azt, hogy BOCS vagy Elnézést Kálmán! De Lukács abban az időben nagyon mélyen aludt! Legalább 30 méter mélyen! Very Happy De úgy rémlik, hogy ezt letisztáztuk, a Bocs elfogadva!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 22:40

Messzire sem volt olyan tiszta futam, mint ahogy kinezne.
Rengeteg vagas a Q1ben es Q3ban.

Futamkozben vagasok (sokat a gep figyelmeztett, de nem kaptak stop&go-t, elonyt szerzett), lekorozott pilota iranybafordulas ugy, hogy kitessekeli a lekorozo pilotat.

A Force Hunia garazsa nem volt beallitva az aiw-ba es egyszer Kalman nem volt hova kialljon, Boti pont ott tankolt.

Amikor ki szeretne allni es Boti Tankol:

Olasz Nagydij GRAB_161

Koverkezo korben kiall:

Olasz Nagydij GRAB_162
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeSzer. 4 Ápr. 2012 - 23:35

Egy bt tag még átnézné a Q1 és Q3 ban futott időket? Én átnéztem de talán egy pilótára mondanám azt, hogy átment a határon. A tobbinél a magas rázókővek miatt nem igen látok időnyereséget. De lehet, hogy rosszul látom, azért kéne legalább még egy ember átnézze. A futamon nem igen voltak gondok ahogy átnéztem, kissebb versenyszituációk adodtak csak... A fehér vonalat se lépte át senki.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeCsüt. 5 Ápr. 2012 - 7:45

A Q1 et és a Q3 at fésüljem át? Lóri.

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimeCsüt. 5 Ápr. 2012 - 17:47

jó lenne. esetleg replay is küldök ha kell.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 18:17

-Q1-
Kálmán 2 helyen is vág, idő mérőt nem befolyásolja de ez a gyors köre.
Florin is pontosan így van de ez a gyors köre.
Hatházi is vág és Vilinél is.



Még meg kell néznem a versenyt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Olasz Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydij   Olasz Nagydij I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Olasz Nagydij
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olasz Nagydíj
» Olasz Nagydíj
» Olasz nagydíj
» Hockenheimi Nagydij
» Angol Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: