fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 off topik, mehet minden.

Go down 
+14
attyla3
junioor
forizstibi
viper
sztyepi
Okoska92
Arpi
TMS
Koolman
LehelFekete
willyKEE
Szonda Hunor
Lóri
RedDog
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 31 Jan. 2013 - 0:15

Vilike képzeld, hosszú sérülés és kölcsönjáték után ebben a szezonban ma este először lépett pályára Benayoun. A Poolban ő volt az a játékos, akitől mindig a legjobban tartottam, ha kispadról beszállt (hisz legtöbbször onnan szállt), kár, hogy itt már lefelé ívelt a karrierje, mert pofás kis játékos (volt), nem ?

Amúgy sikerült a csapatnak ma megint jól felb*sznia, 2-0-ról megint, mint a Soton ellen ...

A ti meccseteket holnap megnézem mindenképp, lesz ismétlést, izgi lehetett!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 31 Jan. 2013 - 0:37

Hát izgalom az volt ..... 2 és fél perc és kiegyenlítettek ......

Az örmény, avagy zsidó csoka jol játszott pirosba , ő egy tipikus 20 perces játékos (mind anno gabi balint) ... rá kell jönnöm hogy sok ex Pool fotbalista nálatok halt meg (torres , meireles, benayoun ... és ez csak ez a generáció ) kiváncsi leszek a Man City ellen mit sikerul osszehozni a Poolnak .....

UI. Benitez egy pöcsfej !!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 31 Jan. 2013 - 14:19

Elkepesztő ez a Walters gyerek., mintha nem hatna rá a gravitáció úgy, mint másokra.

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimePént. 1 Feb. 2013 - 16:16

http://videonews.antena3.ro/video/faze-tari-de-la-tv/badea-despre-tamas-sandor-eu-mai-aveam-putin-si-spargeam-televizorul-cata-rabdare-ati-avut-cu-arogantul-asta-cu-mitomanul-asta.html

lehet hogy két sapkát megérdemelne ez a Badea ....... ha abban a pillanatban , mikor láttam a videot elottem lett volna megtettem volna az biztos......... HIHETETLEN egy köcsök buzi !!!!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimePént. 1 Feb. 2013 - 16:54

Az osszes kocsog annal a TV- nel, nezzetek meg a telyes adast .
https://www.youtube.com/watch?v=lQ51oqMQM7g
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimePént. 1 Feb. 2013 - 19:49

Sas írta:
Elkepesztő ez a Walters gyerek., mintha nem hatna rá a gravitáció úgy, mint másokra.

Nagyon komoly a srác, csodálkozom egyébként, hogy még van bokája gondolván itt a nagy magasságból a kemény talajra érkezésekre ...

http://www.hirmondo.ro/web/index.php/aktualis/40550-Eljrs-Antena3-ellen.html
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 0:12

Pont elkaptam élőben ezt az adást. Elég felháborító amit ezek ott lemüveltek...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 7 Feb. 2013 - 20:57

Szonda Hunor írta:
Valakinek van és amennyiben igen, akkor kölcsön adna nekem jövő szombatra egy hótalpat ? Köszi előre is!
És most esetleg valaki ? Esetleg valami ötlet, hogy lehet-e valahonnan kölcsönözni ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 7 Feb. 2013 - 22:31

jaco bike ..... vagy jaco Spor .. vagy mi a neve ...Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 13:05

Valami fenomenálisak ezek a Walk Off The Earth-ék
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 22:11

AZ ELSŐ ARGEŞI SZÉKELY. Lucian Mândruţă tévés újságíró – aki tavaly december elsején azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy a román nemzeti ünnepen arról írt: Románia csak a kisebbségben élő nemzeti közösségekkel együtt teljes ország – az egyre elmérgesedő zászlóháború kapcsán ismét megszólalt. Facebook-jára kitette a székely zászlót, s melléírta: „Végül is, mi bajunk a magyarokkal? Nem igaz, hogy legalább ezer éve itt vannak? Nem igaz, hogy védték a határt? Tudják a román emberek, hány csatában haltak meg magyarok, hogy megvédjék Erdélyt a töröktől és a tatártól? Nem tudják. Mert nincs szemünk és fülünk csak Ştefan és Mihai számára. Mivel a mi tankönyveink szerint más nemzeteknek nincsenek hőseik, azoknak a népeknek sem, amelyekkel történetesen ugyanazon tör­ténelmen osztozunk, amely megérdemelné, hogy megbékéléssel érjen véget. (…) Éppen ezért kitűzöm ide a székely zászlót. Kedves magyarok, mivel román állampolgárok vagytok, akárcsak én, történelmi jelképeitek az enyéim is. Ma én is székely vagyok. Az első argeşi székely!” (forrás: Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy)
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Feb. 2013 - 13:03

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Feb. 2013 - 18:50

Aki szeretne közbe-közbe beletekinteni a kőröspataki etető körüli nyüzsgésbe, az itt élőben, online megteheti bármikor: http://pontu.eenet.ee/player/siga.html

U.I.: jelenleg éppen tízen falatoznak! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 13:04

Szemtanúkra hivatkozó hírügynökségi jelentések szerint egy meteoritfelhő haladt át az égen heves pukkanások kíséretében. Cseljabinszk megye körzetében vagy egy, vagy több meteorit becsapódott.

A térségben számos épület ablaka betört, részben a meteoritokat kísérő hangrobbanás, részben a becsapódások következtében. A CNN tudósítása szerint négy diákot sebesítettek meg a betört ablakok szilánkjai, míg a BBC információi szerint több mint száz ember került kórházba, de összesen legalább 250-en megsérültek.



Durva látvány lehet élőben, ez a hangrobbanás brutális lehetett:

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 14:26

kb. 53000 km/h -val erkezett, nem semmi
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 19:59

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeVas. 24 Feb. 2013 - 19:37

Hatalmas baleset a Nascarban a Daytona-i futamon a finish-nel.

Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeVas. 24 Feb. 2013 - 23:42

Fiúk elnézéseteket kérem, de azt hiszem, hogy nem vagyok olyan állapotban, hogy megtudjam írni az előzetest. Esetleg holnap kevéssel a futam előtt. Péntek óta kb 10 órát voltam itthon abból 5-5 óra alvás, tusolás és evés. Egyszerűen nem volt időm megírni, mert Háromszék Kupa volt a stadionban. Szombaton reggel 7től 23ig ott voltam, vasárnap 8tól 19ig és vissza kellett jönnöm Brassóba ... Most meg annyira fáradt vagyok, hogy nem bírom a szemem nyitvatartani. holnap ha minden igaz este hétig órán leszek, de ha lesz annyi szabadidőm biztosan megírom az előzetest, de most képtelen vagyok erre! Köszönöm megértéseteket. pale pale pale pale
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeHétf. 25 Feb. 2013 - 12:45

Okoska92 írta:
Fiúk elnézéseteket kérem, de azt hiszem, hogy nem vagyok olyan állapotban, hogy megtudjam írni az előzetest. Esetleg holnap kevéssel a futam előtt. Péntek óta kb 10 órát voltam itthon abból 5-5 óra alvás, tusolás és evés. Egyszerűen nem volt időm megírni, mert Háromszék Kupa volt a stadionban. Szombaton reggel 7től 23ig ott voltam, vasárnap 8tól 19ig és vissza kellett jönnöm Brassóba ... Most meg annyira fáradt vagyok, hogy nem bírom a szemem nyitvatartani. holnap ha minden igaz este hétig órán leszek, de ha lesz annyi szabadidőm biztosan megírom az előzetest, de most képtelen vagyok erre! Köszönöm megértéseteket. pale pale pale pale
Összedobom!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 0:09

Megbunbtet az admin bacsi, hogy sokat offolunk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 0:11

RedDog írta:
Megbunbtet az admin bacsi, hogy sokat offolunk Very Happy
Hát vagy megszokja vagy leváltsuk!

Arrow

off topik, mehet minden. - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcTMMKm95jAUA2DNnMxIJArg05n7THT0t46lDp_iLmwLk746MBi0uw

bounce
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 0:51

VALTSUK LE!!!!!!!!!!!


off topik, mehet minden. - Page 12 Admin-Kick
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 14:37

Speechless...

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. 9 Márc. 2013 - 22:45



Ma igy rámjott. ....... nem semmi ... Razz
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. 9 Márc. 2013 - 22:53



ez sem semmi rap nota.....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





off topik, mehet minden. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
off topik, mehet minden.
Vissza az elejére 
12 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Minden készen áll az X9 rajtjára!
» Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
» SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: