fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 off topik, mehet minden.

Go down 
+14
attyla3
junioor
forizstibi
viper
sztyepi
Okoska92
Arpi
TMS
Koolman
LehelFekete
willyKEE
Szonda Hunor
Lóri
RedDog
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeCsüt. 15 Szept. 2011 - 23:52

Akartam valamit mondani es lattam, hogy nincs ahol....


Pokeroztam mama es egy kocsog mind szivatott.


off topik, mehet minden. 1


off topik, mehet minden. 2

Mondta, hogy a 26ik helyen fogok vegezni , az az elso nem nyeros hely.

Hat nem lett igaza... En meg +39 Eurot nyertem, vele szemben.

off topik, mehet minden. Results


De hab a tortan, kozben bejelentkeztem 2 euroval 1 asztalhoz, nem nyertem sokat csak 16.79 eurot.

off topik, mehet minden. Cont


Ha leussuk a nevezeseket, 2 euro a simma asztal, 5,50 a satelitt, akkor is nyertem 48,29 eurot mama...
Mindjart jobban megeri pokerezni, mint dolgozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimePént. 16 Szept. 2011 - 2:03

Ha jól játszik az ember akkor igen! Amúgy grat Redi Smile
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeKedd 27 Szept. 2011 - 14:52

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeSzer. 5 Okt. 2011 - 15:24

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeSzer. 5 Okt. 2011 - 22:05

Érdekesség! Próbáljátok ki:
1. Válasszatok ki egy random Youtube videót, lehetőleg olyant, ami sötét (fekete) képkockával indul.
2. Állítsátok meg 00:00-nál!
3. Tartsátok lenyomva a kurzor jobbra mutató nyilát, amíg a videó végére ér.
4. Mikor a videó végére ért, ne engedjétek el a jobb nyílt, tartástok lenyomva és így nyomjátok meg a lefele mutató nyílt.

Ha jó ment, elindul a snake játék a videó felületén! Smile
Na kinek sikerült ? Nekem igen! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeCsüt. 6 Okt. 2011 - 18:32

Aki egy kicsit is odafigyel arra, hogy mit eszik: http://fisi.hu/e_adalekok.pdf
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeSzomb. 8 Okt. 2011 - 21:43

Nagyon érdekes ... lehet szemezgetni, hogy mit mondtak rólunk magyarokról, teljesen idegen NAGY emberek: http://domonyi.aries.hu/velemenyek-rolunk-MAGyarokrol.html

Isaac Asimov: "Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok."
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeSzomb. 8 Okt. 2011 - 23:32




Ha mar belekezdtel, nezd vegig. Nekem 2x gurult el a gyogyszerem, vagyis 2 "mellengeto" kommentet fuztem hozza.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 9 Okt. 2011 - 0:17

Alfréd ezt "dislájkolnám", ha lehetne ...

Még annyi Alfréd, hogy én nem álltam volna be a sorba a hozzászólók közé, mint te, az tuti. Semmivel nem mutatok többet, ha ugyanúgy "megdöglesztem". Inkább meghallgatom és elszörnyülködök magamban ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 9 Okt. 2011 - 8:20

Bekes hangulatba vagyok, nagy baj ha nem nezem meg?! Smile
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 9 Okt. 2011 - 11:10

Sok tudatlan érzéketlen, mocskós boxcsi a szóért Zsidó van aki elvenni tudott erdélyből, eladni a gyárakat , stb ... Trianon .... de ez a csavó ez egy buta bocs BUTA ...nem ért hozzá
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 9 Okt. 2011 - 11:26

Huni lehet igazad van, de ..... ilyen vagyok, ami a szivemen az a szalyamon is.
A mostani miniszteremnek is kitomtem a szalyat, a miniszterium foruman. Egyszeruen annyit mondtam, hogy "Sa-ti dau muie". Nem konnyen nyelem az igazsagtalansagot.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 9 Okt. 2011 - 11:32

Dolgozok a megtett km kiszamolasan.
7 futasm utan Boti tobb mint 20ezer km tett meg. Versenykorulmenyekben (Race+Quali) Luky vezetett a legtobbet: 2.023 km.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeCsüt. 13 Okt. 2011 - 13:30

@Tamas: Bocsi, de nem birtam magammal. Az autofestessel kapcsolatosan Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeSzomb. 5 Nov. 2011 - 23:09

HI .... arrol lenne szó hogy Lóri és Okos ... szeretnétek meg vezetni ..... péntekenként egy wtcc vagy seat leonn cup vagy valamik tura autos bajnokságot, kupát___?????? kinek lenne kedve hozzá_?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 6 Nov. 2011 - 0:57

Hát én szeretnék vezetni mondjuk de az a kérdés hányan lennénk hozzá? Egyelőre szerintem a rendes futamokkal legyen rendben minden (F1), azaz induljon be a szezon és akkor meglehet probálni.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeVas. 6 Nov. 2011 - 12:07

Clio Cup Very Happy jó lenne Very Happy arra jönnék minden pénteken, vagy esetleg Renault Megané Cup, Porsche SuperCup.
Mind minőségi modok vannak ezekhez. Akár megcsinálhatunk egy hosszabb bajnokságot ha lesz elég ember a feladatra.
Versenynaptárt is kitalálhatjuk mi, végre helyet kaphat Abu Dhabi(V8-as verzió), Kína, Brands Hatch, esetleg Macau vagy hasonló helyszínek.

off topik, mehet minden. QEETCUtvAwMGX1ofFQVR
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Pilotul Mihai Marinescu va concura în GP2   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeSzer. 9 Nov. 2011 - 17:59

După ce a terminat sezonul 2011 pe locul cinci în Formula 2, pilotul român Mihai Marinescu a fost invitat să concureze în GP2, cu ocazia Marelui Premiu de Formula 1 al Emiratelor Arabe Unite, se arată într-un comunicat remis Agerpres.

Braşoveanul va pilota un monopost al echipei Rapax, cea care în sezonul 2010, alături de Pastor Maldonado, a câştigat titlul mondial atât la piloţi, cât şi la constructori. Mihai îl va avea coechipier la Rapax pe spaniolul Dani Clos, un pilot în vârstă de 23 de ani, care are deja o bogata experienţă în GP2 Series.

Campionatul GP2 Series a fost fondat în 2005 de către Bernie Ecclestone şi a venit să înlocuiască binecunoscuta Formula 3000. Ca şi predecesoarea sa, GP2 este un eveniment suport pentru Grand Prix-urile de Formula 1, desfăşurându-se pe aceleaşi circuite şi în aceleaşi weekend-uri cu evenimentele din 'Marele Circ'.

Monoposturile din acest campionat au şasiu Dallara, propulsoare V8 produse de Renault, iar furnizorul de pneuri este, ca şi în cazul Formulei 1, Pirelli.

Capacitatea cilindrica a motorului este de 4 litri, acesta furnizează o putere de 620CP la 10.000 rpm, iar în performanţă pură, monopostul accelerează de la 0 la 100 hm/h în mai puţin de trei secunde - viteza de top este de 320 km/h.

Majoritate piloţilor care activează în prezent în Formula 1 au ajuns în cel mai popular sport cu motor direct din GP2. Printre aceştia se numără şi Lewis Hamilton (campion al Formulei 1 în 2008), Nico Rosberg, Timo Glock, Heikki Kovalainen, Vitali Petrov, Bruno Senna, Lucas di Grassi.

''Weekendul viitor va fi unul al premierelor pentru mine. Mă voi afla pentru prima dată pe circuitul Yas Marina din Abu Dhabi, voi concura pentru prima data în GP2 Series şi mă voi afla pentru prima dată într-un monopost atât de apropiat de cel din Formula 1. Tocmai pentru ca sunt atât de multe lucruri noi, obiectivul meu pentru acest Grand Prix este o clasare în primii 15. Va fi cea mai mare provocare din cariera mea, însă mă simt în formă şi sunt foarte determinat să mă clasez în top 15 chiar dacă voi merge pentru prima dată pe circuitul Yas Marina'', a declarat Marinescu, precizând că îl cunoaşte pe Dani Clos de când concurau împreună în karting.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 15:31

Megint en, megint poker....

10.000 indultunk 1 versenyen, az elso 100 tovabbjut, kb 6000 zsetonom van (eleg kevess)
En vagyok az elso (akinek licitalni kell) az asztalnal, kartyaim AQ, normalis Allin, mas eselyem nincs, mivel a vakok mar 1500/3000 zseton.

Milyen az en szerencsem?!?!??! Egy kesolyi pozicioju jatekosnak AK-ja van, a tobbi mar tortenelem.
Majd kihasadtam a meregtol., ezert jatszottam majdnem 3 orat....
184ik lettem, ha ezt a kezet megnyerem, nagy eselyem lett volna a tovabb jutashoz.

off topik, mehet minden. Mereg
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 20:08

sajnálom ..... . de ilyen ez a poker ....
UI nem lehet valahogyan pokerezni online egy szobaba ..... szentliga Poker ... hmmmm tetszene
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 21:14

valahogyan biztosan lehet
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 21:16

willyKEE írta:
UI nem lehet valahogyan pokerezni online egy szobaba ..... szentliga Poker ... hmmmm tetszene

Neked elkuldtem, mar ketten vagyunk.
Ha valakit erdekel akkor szoljon, egy kis feszultseglevezetes.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeKedd 22 Nov. 2011 - 15:58

Tizenkét év biliárddákóvéggel az orrban

Na ez a nem semmi ... és még mi vagyunk mindig a hibásak, azzal, hogy nem öltözünk fel, ha megfázunk Exclamation Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeKedd 22 Nov. 2011 - 16:06

http://www.simraceway.com ez kemeny oldal .... gy kellene kinezzen meg mukodjon a szentliga
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitimeKedd 22 Nov. 2011 - 16:32

A valasztas nem rossz, es mit ajanlasz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





off topik, mehet minden. Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
off topik, mehet minden.
Vissza az elejére 
1 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Minden készen áll az X9 rajtjára!
» Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
» SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: