fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Bahrain GP

Go down 
+4
willyKEE
RedDog
Szonda Hunor
Koolman
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeHétf. 7 Ápr. 2014 - 16:22

Limit idő hiányában box utcából rajtolnak:
Tibor Forizs Scorpion Motorsport 14 Kör
Szabolcs Lukacs FSR 29 Kör
Gyorkovacs Janos BlueBird Racing 11 Kör
Tamas Vargyasi FSR 6 Kör
Szabo Csaba FSR 0 Kör

Versenyzői Licenc hiányában Györkovacs János nem indulhat a futamon.
Bahrain GP Wvofuu
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeHétf. 7 Ápr. 2014 - 23:15

Sajnálom Vilmos az utolsó kör középső szektorát, nincs mentségem, elmértem a féktávot, nem állt meg az autó időben és túlcsúsztam a saját, belső ívemen, így átcsúsztam a te külső ívedre, ahonnan te kanyarodtál és oldalról összeütköztünk. Mad Crying or Very sad Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeHétf. 7 Ápr. 2014 - 23:16

Utolsó kör, 8as kanyar, Hatházi Vilmos a pályára visszajövetelkor telibe rongyol. Elromlik a bal első felfüggesztésem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeHétf. 7 Ápr. 2014 - 23:30

Óvás:  

Az utolsó körben, /első szektor/ a második kanyarban Venczel Alfrédot óvóm, nekem jött !!! Sérült az autóm !!!!
Az utolsó körben a / második szektor/  Szonda hunor ronygyol belém, így teljesen elvette az eseélyemet a második helytől!!!


Edit : a kép valóban a verseny végén készült, de nem álitottam hogy a két incidens között készült volna!!!! azt sem állitottam, hogy csak Venczel Alfréd okozott sérülést az autómon!!!!



Bahrain GP GRAB_028


A hozzászólást willyKEE összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 8 Ápr. 2014 - 22:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeHétf. 7 Ápr. 2014 - 23:30

39 kor, 4 kanyar- Alfred megpockol besargul a hatso fele s nem tudok normalisan kigyorsitani, lehet a motorleegeshez is koze volt?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeHétf. 7 Ápr. 2014 - 23:44

Szonda Hunor írta:
Sajnálom Vilmos az utolsó kör középső szektorát, nincs mentségem, elmértem a féktávot, nem állt meg az autó időben és túlcsúsztam a saját, belső ívemen, így átcsúsztam a te külső ívedre, ahonnan te kanyarodtál és oldalról összeütköztünk. Mad😢Embarassed

ez van Huni Smile Ha hamarabb f;kezel lehet hogy mindketonket megeőzol...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 10:21

Meddig mehet az aljasag....
A foto ami Cry Baby feltett, a verseny vege utan van. Ha az en utesemtol sargult meg a hatso szarny mi tortent amikor Hunival talalkozott? Biztos helyre jott az auto...

Az Arpi esetehez... 100% nem is 1000%, hogy miattam egett le aotra a levezeto koron es n a rosz szetup miatt amit a csapat hasznalt. A fentebbi foto bizonyitja. Nem gondoltam ennyire lesulyedsz.

En elve a jogaimmal, tobbet smi olyan nyilt talalkozason n veszek reszt elyem a fent emlitett 2 szemely jelen van. Jogomban all meg valogatni kivel baratkozok.


Bocsi a sok helyesirasibhibajert, de telefonrol nehetlz. Kozel vannak a gombok
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 14:50

Telyesen mas szetupot hasznalunk !!, es nemm allitottam hogy azert egett le, hanem van ott egy "?" jel !
Egy ovasra nem a szemelyeskedessel kell valaszolni !!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 23:01

A tegnap történtek után (és mivel volt már precedens) Visszavonnám az óvásom  ami Szonda Hunort illeti. Hunor spotszerű viselkedése és magatartása példaértékü, ezért nem kívánom hogy a BT ellemezze vagy szankciónálja Hunort!!!! Köszönöm . Megtörténik az ilyen!!!!

edit: utolag emeltem ki a sorokat, hogy mindenki lássa!!!! (Hunor elismerte a hibáját!)
Remélem, hogy modarálva lesz legalább az óvás topic (hogy ne legyen szét off olva,) !!!!!
Véleményeket és a személyeskedést, kérem, hogy egy más topicban irjad!!!


A hozzászólást willyKEE összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 8 Ápr. 2014 - 23:33-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 23:18

Érdekes a kommentátorok álláspontja, élőben, az esetről amit Willy óv... ezt ő már egyszer eljátszotta, látta, hogy ég le a motorra és kigyorsításon lefékezett, hogy a hátsó legyen a hibás, Austin SzL X3. Most 2 és 8 kanyar Bahrain. A kettes kanyarban elérem, de a hármasban már tudok reagálni, de Huni már nem.

Ajánlott is, hogy ellene visszavond.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 1:06

RedDog írta:
Ajánlott is, hogy ellene visszavond.

Pedig most így ismét visszanézve, szerintem én túl későre fékezek, egyfajta lehetetlen féktávot próbáltam ott megfogni, mert azért ne feledjük, hogy ekkorra már nekem is 10-11 körös kopott lágy keverékű gumiszettem volt! Rolling Eyes Legalábbis a visszajátszásomon ezt látom. Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 16:03

B.T Döntés



Óvás 1. -  Alfred Venczel óvja Hatházi Vilmost - Versenyszituáció

Óvás 2. - Hatházi Vilmos óvja Venczel Alfrédot - Versenyszituáció

Óvás 3. - Pétefi Árpád óvja Venczel Alfrédot - Versenyszituáció


VLSui, Levezető körök és fehér vonal - Rendben


Büntetések



Venczel Alfred - Figyelmeztetés és bokszutcából való rajtolás a következő futamon sportszerűtlen magatartásért


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 11 Ápr. 2014 - 15:19-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 20:28

Sas írta:
Óvás 1. -  Alfred Venczel óvja Hatházi Vilmost - Versenyszituáció

Ehhez csak annyi hozzá fűzésem van, hogy miután CB (Cry Baby - Willy) ki van pördítve, a gázra áll és engem el üt. Én nem voltam benne az ők esetükben, de miután Huni elüti Willyit, ő full gázra áll és engem el üt. Nem vesztettem pozíciót, mert utolsó kör és Willy sérült, nem tudta velem tartani a tempót. De azért súlyos az ő hibája. Nem felebezés, csak megjegyzés. Ha én csinálom ezt CB (Cry Baby) addig vitatkozik, amíg a liga lejár, nem a szezon, a liga.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 20:35

Ez a folyamstos piszkalodas cry Babyzes nem jo Redi. Senkit nem kell minositened senki elott. Nem hagyta el a palyat Vili, ezert versenyben volt elvileg. Nem a palyan kivulrol jott vissza.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 20:58

Semmi gond a döntéssel. Ne is vedd magadra, csak az ilyeneket jó lejegyezni.

Ő egy CB:
SzL X4 - nincs tapadás, túl nagy a szélárnyék.
SzL X6 - túl nagy a tapadás, nincs szélárnyék.

És ne beszéljünk arról, hogy mindenkit mocskol amikor vele harcban van, ezt én átéltem személyesen, hogy valakivel baja volt (2 személy) nagyon mocskolta nekem, és azután puszilta a ------- , most el tudom képzelni miket mond nektek Smile De nem érdekel. Ha sikerült tiltasson ki a ligából engem, de elmondom, hogy egy gerinctelen ember. Inkább legyek kitiltva, mint vele versenyezzek és tudjam, hogy mindenkit mocskol aki ellene van (ez a haverjaira is érvényes.... - sőt csak azokra - nem mondok sem nevet sem semmit, jöjjetek ti magatokról rá, hogy milyen ember.)
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 21:17

A szemelyes ugyeiteket intezzetek el forumon es palyan kivul. Arra ott van pl. a facebook.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 22:19

Reddog írta:
CB (Cry Baby - Willy)
Reddog írta:
de elmondom, hogy egy gerinctelen ember

Bahrain GP 960

Nagyon ugyes Reddog!!!!!! még még még ......
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 22:25

Jó ez a selfie gif. Ügyes. Kit kértél meg, hogy lefilmezzen, nagyon elkapta rólad ezt a képsort.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 22:47

fejezzétek már be. mint a gyerekek. ezek a dolgok vezetnek a feszültséghez a ligába. intézzétek el privátban. szerintem más se akarja ezeket olvasni hogy ti hogy sértegetitek egymást. privi urak privi. Ez csak rátok tartozik nem ránk.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeSzer. 9 Ápr. 2014 - 23:08

En ugy latom, hogy ennek az egesznek eppen az a lenyege, hogy nyilvanos legyen. Nyilvanosan egetni a, bantani...nem szep dolog. Redi megkerlek, hogy allj le ezekkel. Van erre szabalyzatunk is es elni fogok vele ha kenyszeritesz. Koszonom.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. 2014 - 1:14

Kis Ülükém megpróbálom, de Katit táncba vinni két ember kell, Kati és a pár.

Nekem megígérte, hogy addig provokál egy személyt (nem írom le, hogy kit, mert az személyes beszélgetés volt vele) amíg az ki lesz tiltva. Most lemondott róla, én vagyok az áldozat. Elismerem, hogy elég könnyű, mivel könnyen felülök a provokációnak. Tehát ha sikerül "elérnem" a kitiltásom, az nem csak nekem köszönhető...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. 2014 - 20:24

Jelezni szeretném a BT felé, avagy a Szentliga vezetősége felé hogy Venczel Alfréd átlépett egy olyan etika határt ami már nagyon érzékenyen érint, tele valótlan állításokkal rágalmazással és sértegetéssel.
Gondoltam nem reagálok semmilyen provokálásra és hagyom, hogy hétfő este Alfréd kidühöngje magát és elfelejtem azt hogy a TS en mindenki előtt illetlen szavakkal ("bekaphatod", vagy "kapd be" nem emlékszem pontosan) illetet ..... a teljeség igénye nélkül de ott volt : Kálmán, Tamás, Miki, Hunor, Nándi. Hallhatták a jelentett

Másnap folytatódott a sértegetés : gerinctelennek, CryBaby-nek nevezett. A csapatunk Partnere a Vhegy is kérdezte hogy mi a helyzet, hisz Alfréd igen ellenséges hangnemben kommentált egy postot egy csoportban ahol megosztottam az összefoglalónkat, Csoportnak melynek 546 tagja van , így ők mindannyian végigkövethették az eseményeket. Gondlom hogy ez az egész a szentligára nem vett jó fény nem beszélve a csapatok eddigi "hírnevére" .

A Redvipers összefoglalójában Alfréd nagyon furcsa hangnemben beszél ismét rólunk , igen most már az egész csapatról a " Sok érdekes csatában volt részem, de savanyú szájízet hagyott egyesek viselkedése a futam után, kiütnek és még ők óvnak, vagy mások kérésére írják be az óvást. De a nyavalygósok csak ilyenek maradnak. Gratulálok a csapattársaimnak, nagy eredményt értünk el, mindhárman pontban végeztünk, csak így tovább. Lehet hogy ez zavarta egyesek csőrét, mivel ők madarak és .... na mindegy. ” Így általánosít Alfréd és Bántja az egész BlueBird Racing -et és a Black Bird Racing tagjait is.

Kérem a vezetőséget, a Bt-t, hogy a szabályzatot alkalmazzák mert azt hiszem, hogy ez már tűrhetetlen, elfogadhatatlan!

Ha a vezetőség is így érzi, hogy Alfréd átlépett egy határt akkor kérem, hogy ne a legdurvább büntetést adja, szabja ki. Igaz én vártam egy teljes napot annak érdekében, hogy legyen ideje az illetőnek átgondolni amit tett és ha hibásnak érzi magát akkor annak rendje és módja szerint bocsánatot kérjen, ..... de nem tette meg !!!! de mégis azt kérném hogy ne kizárják , vagy eltiltsák a futamoktól, hanem egy enyhébb (box utca + figyelmeztetés , ultimátum) elegendő lenne. Hátha lecsillapodik és ezután egy normális hangnemben tud majd kommunikálni!!!!!

Köszönöm
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. 2014 - 20:39

Vilmos sorry nem ugy értetem ahogy leirtam. Csak rossz ezt látni hogy igy elajultak a dolgok és ez megy.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. 2014 - 21:44

WillyKee, ismerd be, hogy Imadsz masokat provokalni!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. 2014 - 22:01

Jocky , NEM provokáltam senkit, Óvtam!!!! olvasd vissza pls!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bahrain GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain GP   Bahrain GP I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bahrain GP
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SzL 21 - 2 futam, Bahrain
» Bahrain Nagydíj
» Bahrain Nagydíj
» Bahrain Nagydíj
» BAHRAIN Nagydij ....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: