fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!

Go down 
+9
Plocs
Arpi
RedDog
Sas
attyla3
forizstibi
willyKEE
Lukács
Koolman
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 9:48

En most is azt mondom, hogy hagyjuk a francba az egesz szindarabot, mert lassan olyan lett mint a szappanoperak a tvben...es semmi ertelme mert Meg Mindig csak lefele haladunk, habar mar a foldszint alatt is vagyunk, sose keso leallni. Jobb lenne ha ervenybe leptetnenk az uj szabalyokat, maradjanak a segitsegek...nem erdekel...fele fele aranyba vagtunk ugy is, toltsuk kellemesen azt a szabadidot amit a szentligara forditunk. Az uj szabalyok ugy is visszafogjak majd a kamikaze stilust es lassan normalis futama lenne mindannyiunknak. Lehet hogy ez mar keso banat, de nah....
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 9:54

Ennek az alagutnak nincs vege, visszakellet volna mar reg fordulni, de meg mindig nem keso.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 11:48

Meg állj-t annak mondjatok aki rágalmaz alaptalanul! Azt hogy látom milyen vehemenciával nem engednének mást közel gyanút szül. Az hogy amíg rá nem kérdeztem egy szó nem volt, arról hogy halad az ügy bármerre is. Miért nem lehetett a tagságot tájékoztatni és akkor elejét vesszük a dolgok eldurvulásának. Miért csak egyesek vannak informálva és azok meg lapítanak... Egyébként bárkinek jogában van megkérdezni mi van a pénzével nem kell megsértődni! Miért nem volt hir a honlapon van elég pénzünk lesz egyesület? Miért ez a susmus? Tessék nyíltan játszani! S akkor nincs ilyen probléma. Mindenkit informálni kell és bevonni nem csak egyeseket. Olyanok vagytok mind azok a románok akik attól félnek, hogy ellopjuk Erdélyt és haza visszük! Ne féljetek nem hozom haza a ligát és őrzöm a kamrámba. Nem kell kivételezni ő csak most került ide ő túl akaratos mindenki egyenrangú tag kell legyen hisz mindenki aki kifizeti a tagságdíjat! Akit vagy akiket megválasztunk vezetőnek az nem előjogokkal jár számára és a haverok számára, hanem azon kell munkálkodni, hogy megteremtsük az összhangot és az egyensúlyt mindenkivel. Arra kérem a ligatagokat azt írják le egyet éreznek ezzel vagy valóban én vagyok a hülye és akkor elhagyom a Ligát.

UI Lukács nem vádoltalak semmivel nem rágalmaztalak mint wili engem, hanem gyanút fogtam a wili attitűdje miatt nem azt feltételeztem hogy közköltségre költöd hanem hogy, egyesek a mi pénzünkön szórakoznak és nem is fizetnek tagdíjat. És az a nem fair hogy a tagok pénzén úgy akarjátok az egyesületet, hogy másnak ne legyen beleszólása ezt gyanítom, ezért a susmus. Ha a saját pénzeden csinálsz egy egyesületet azt csináltok amit akartok, de amíg a tagok pénze van benne minden tagnak akinek van pénze benne joga van beleszólni, mert a közös pénzből egyesületet csinálni magatoknak hogy más ne tudjon beleszólni nem túl elegáns.
Ettől a pillanattól kezdve részemről SILENCIO STAMPA.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 13:10

Akkor most fel kell tüntetni a fórumon a könyvelést és havonta egy számlakivonatról másolatot? Más megoldást nem látok erre, hacsak nem jelenik meg minden összes tag egyazon helyen egy-időben, hogy bemutatásra kerüljenek az adatok. Inkább bízzunk meg a vezetésben, mert eddig nem adott okot az ellenkezőjére.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 13:11

Hoppá!!! Milyen vezetésben is? Sad
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 15:05

Nem ilyen bonyolult meg kell szervezni egy közgyűlést ahová meg kell teremteni a feltételét, hogy minél több tag megjelenjen nem csak a kiválasztottak. És kell tartani egy pénzügyi beszámolót.
Ennyi pénz jött be tagdíjakból ennyi pénzt kértünk bulira, díjkiosztóra és ennyit költöttünk szerverre, oklevélre, kupákra, pezsgőre pólóra, stb. Ennyi pénz maradt és igen akár adott esetben számlával és számlakivonattal igazolni. Ezt minden intézményben megteszik az emberek évente vagy szezon végén KÖTELEZŐ. Nálunk soha nem volt ilyen! Itt az ideje tiszta vizet önteni a pohárba, minden szezon végén aki vezeti a Ligát számoljon el a pénzünkkel, ez nem támadás és ha minden rendben van akkor nem is gond. Amikor én megcsinálok egy beszámolót még azt is meg kell indokoljam miért azt vagy azt tettem itt szerintem erre nincs szükség, hogy miért attól a cégtől vettük azt a kupát stb. De bár, hogy mi történik a Ligatagok pénzével jogunk van tudni ha már 1000 Euros tételekről beszélünk. Ami a vezetést illeti ne aggódj akkor lesz ez a lemondás hivatalos ha elszámol a mostani vezetés a Ligát az új vezetésnek, amit megsúgok neked nem fog megtörténni egyhamar, mert ilyen lemondást már vagy hármat láttunk ez része a sajnáltató a ti éberségeteket kijátszó taktikának azért vagyok én kispécézve, hogy a valós helyzetről eltereljük a figyelmet inkább vitákat generálunk oszd meg és uralkodj alapon. Most már számomra tök mindegy ki lesz a Ligavezető egy dolog érdekel egy átfogó pénzügyi beszámoló ami a tagok pénzét illeti visszamenőleg legalább három évre. A többi halandzsa.
A DÍJKIOSZTÓ MEGSZERVEZÉSÉT ELVÁLLALTAM! JAVASLATOKAT VÁROK AZ IDŐPONTRA 16 LUKÁCSÉKNAK NEM JÓ.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 15:14

Nekem barmikor jó az időpont.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 15:23

Koolman írta:
Arra kérem a ligatagokat azt írják le egyet éreznek ezzel vagy valóban én vagyok a hülye és akkor elhagyom a Ligát.

Én, Kis Német István, nem érzek (vagy értek) egyet ezzel. Szóval...

Kálmán, az egyetlen részben normális hozzászólásod ebben a topikban az volt, ahol az elképzeléseidet írtad le a ligával kapcsolatban, ha minden nem is volt újdonság benne.
A többi mind csak vádaskodás, feszültségkeltés, rágalmazás, szardobálás, találgatás meg feltételezés. Nem tudom, nem ismerem a történelmet köztetek, gondolok itt Vilire, Szabira meg Rád, nem is nagyon akarok beleszólni a "NAGY PROFIK" dolgába, mit is mondhatnék én kis amatőr, de ez már nem egészséges amit ti csináltok. Ez már rég túllépett egy határt, amit nem szabadna folytatni.

Azért mert 7 ember így szavaz és 7 ember úgy szavaz a teletankról vagy segítségek használatáról, az nem azt jelenti, hogy mindenki aki úgy szavazott ahogy Te, az mindenben egyetért veled és kitart melletted. Nem hiszem el hogy több ember is van a ligában rajtad kívül aki nem volt megelégedve Szabi ligavezetői tevékenységével. Lehet hogy van 1-2 ember aki nem értett vele egyet bizonyos döntésekben, vagy voltak nézeteltérések, de ha a nagy képet nézzük szerintem mindenki teljesen elégedett volt a ligával és annak működésével és vezetésével. Nyugodtan cáfoljatok meg ha nem így van.

Kálmán ha valamit még jelent neked ez a liga, akkor szépen kérlek hagyd ezt abba, mert hanem késő lesz és nem lesz liga amit vezetni kell. A másik megoldás az lenne, hogy megfogadod a saját tanácsodat és önszántadból elhagyod a ligát... Valószínűleg mindenkinek ez lenne a legjobb.

Valószínűleg ez lesz az első és utolsó hozzászólásom ehhez a témához.

Üdv,
Sztyepi.

Ui.: Itt kérek elnézést hivatalosan Attilától és Kálmántól az indiai rajtnál történt balesetért... nem volt szándékos.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 15:37

Kösz a hozzászólásodat. Értékelem a bocsánatkéést.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 6 Márc. 2014 - 11:35

Reám esett ez a kellemetlen döntés.....

4 ligatag azt mondta, hogy ha te leszel akkor ők nem. 1 teljesen visszalépett, ugyancsak a beszólásaid miatt, még próbálom meggyőzni, de nem akar engedni.... Ezek akik idáig szóltak, de félek, hogy ha ők nem indulnak mások is visszalépnek.

Választanom kellett, vagy te vagy a liga..... Nem volt könnyű döntés.

Sajnálattal közölöm, hogy a következő szezonban nem indulhatsz.

Miért most írtam ki? Előre úgy gondoltam, hogy majd az utolsó futam után szolok, de akkor nem lett volna szép a részemről, hogy 1 futamra kérem a tagságdíjat és azután kitiltunk. Inkább most szóltam.

A döntés a tied, hogy indulsz e vagy nem a Valenciai nagydíjon.

Ha bárkinek valami kifogása van a döntés ellen, kérem szóljon Albert Sándornak. Azért neki mivel ő egy nyugodt és megbízható ember, nem kell félni neki szólni. Ő majd értesít, hogy hányan vannak a döntésem ellen, név nem fog érdekelni, csak szám.

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 6 Márc. 2014 - 12:20

Nem ez a megoldas de ha igy gondoljatok az nagyon szomoru.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimePént. 7 Márc. 2014 - 0:51

Attila már elötte közölte hogy nem lesz nézd visza a posztokat!
És mi is a vétkem hogy rákérdeztem mi van a tagok pénzével? Előbb elazámolunk!Aztán meglátjuk ki miért nem akar ellenem a mi pénzünkre versenyezni...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimePént. 7 Márc. 2014 - 7:58

Kell lennie más megoldásnak.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimePént. 7 Márc. 2014 - 9:17

Mindenre van más megoldás de a veszekedésekböl van elegük amit generálsz Kálmán.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimePént. 7 Márc. 2014 - 12:19

Koolman írta:
Előbb elazámolunk!Aztán meglátjuk ki miért nem akar ellenem a mi pénzünkre versenyezni...

Luki mondta, hogy egyeztess vele és elszámol.
Attila azért lépett vissza mert nagyon kitámadtad. Az állítottad, hogy minden versenyen elütött. Egy versenyen tényleg kiütött, de az nem minden verseny.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitimePént. 7 Márc. 2014 - 19:25

"Sajnos nem tudok írni a fórumra. Ezért ide írok. Én azt nem értem hogy azok az emberek akiknek nem tetszik a döntés amelyet a ligavezeto hozott akkor ők miért nem.állnak elé egy más megoldással...???? Avval hogy azt mondjuk hogy: nem ez a megfelelő döntést, szomorú. Stb. Avval nem segítünk Reddog nap...amúgy itt nincs jó döntés nem lehet jól dönteni... Köszönöm Emese!"

Bem'soltam a postot a Facebookrol ...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: