fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!

Go down 
+9
Plocs
Arpi
RedDog
Sas
attyla3
forizstibi
willyKEE
Lukács
Koolman
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 17:38

Előre szólok a tisztességtelen személyeskedő bejegyzésekre nem válaszolok!
Lukács értem és tudom is a promo és hasonló helyzeteket erről már bőven nyilatkoztam. Amivel kérésem van 7 van aki kéri a segítséget és 7 aki Pro akar lenni egyébként Sas szavazata nem számít mert neki mindenképp meg kell engedni a segédleteket, hogy ne szenvedjen hátrányt ez nem kérdés, de 15 Szezont lementünk így.
Most az a kérdés melyik 7 ember véleményét veszed figyelembe. És én mondok egy érvet ha megnézed a 7 segítség mellett szavazót nevezzük őket simán Amatőröknek, köztük van egy Ligaalapító bajnok és egy háromszoros bajnok aki ő sem ma került a Ligába sőt nagy tapasztalattal rendelkezők pl Plocs, Gyorkovács... A profizmus mellett szavaztak Nándor, Jocky akik tök kezdők és mégis a fejlődést akarják!
Az a gyanúm, hogy a tapasztalt és bajnok Amatőrök csak a saját kényelmüket előtérbe helyezve és semmilyen más szempontot nem figyelembe véve akarnak segítségeket, hogy kevesebbet keljen teszteljenek.
Igen nagy kérdés melyik 7 ember véleménye a fontos, vagy netántán a Liga fejlődésének szempontja a fontosabb és nem azoké akik puszta kényelemből a fejlődést gátolják évek óta? Ami a következő szezon előkészítését illeti, ha valóban lemondasz (amit egyébként kétlek:) csak őszinte vagyok) akkor nem-e kéne hagyni a Liga új vezetőségére, hogy a jövőről döntsön vagy maga a Liga ne te erőltesd rá a teli tankot annál is inkább, hogy esetleg segítségek nélküli lesz a szezon és akkor valóban ésszerűbb lenne üres tankos szezont csinálni belőle? Én vállalom, hogy a módot megcsinálom üres tankosra Február 28-ig Ha megvannak a csapatok számozások és stb. jövő héten minél előbb.
Csak elmondanám, hogy a sokat emlegetett módba amit valóban nem készítettem el ott a festéseket bele kellett tenni a módba és még egy hónappal a szezon befejezése után sem voltak meg itt az a késés meg persze az én saram is de most sokkal egyszerűbb csak átírni kell az adatokat festés nélkül is csak a csapatfelállás kell és egy hét alatt kész a mód! Vállalom.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 17:53

Lelket neki. Új szelek járnak Uraim, ettől a perctől nem számítok Liga vezetőnek! Hétfőig kérem azt a személyt aki a tagdíjakat átveszi tőlem. Szakítson legalább fél órát erre az esetre mert a könyvelést is Réka el kell magyarázza. Nevezzétek ki és vele majd idő pontot egyeztetünk.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 18:13

Sad hihetetlen vagy Kálmán!!! Sas nem számit és csak te vagy a profi !!! Röhögnöm kell...és nem kell mindenkit Sértegetni Kálmán!!! Vannak olyan emberek akik érzékenyebbek és nem szólnak semmit nem konfrontálodnak.

Én Szabi mellé allok teljes vállszéleséggel!!!! Ha el kell hagyuk a LIgát megteszuk én legalabbis megteszem, hogy csak neked legyen jó. versenyezetek 5 , akkor valahogy jo lesz neked.

Sajnos A Liga nem áll ki a mostani vezetője mellett , nem értem hogy miert, azért mert nem akkarnak veled veszekedni Kálmán .

Kiváncsi vagyok hogy kik állnak melléd és kik állnak Szabi mellé kiváncsi vagyok
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 23:25

Sas azért nem számít mert neki JÁR a segítség. Érted? Én is Szabi mellé állok dupla vállszélességgel! Ki van ellene? Nekem csak a SzentLiga döntéshozó struktúrájával van bajom.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeSzomb. 15 Feb. 2014 - 9:23

Eggyértelmü. Lukács szabolcs ha ven 1 százalékom akkor 2-őt adok lukinak. Teljesen jól és korekten vezeti a szentligát idejéből elvonva odateszi magát alázattal. Próbálja a dolgokat a helyén kezelin igaz nehéz de mindig a megfelelő döntést hozza. Hajrá Luki!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeSzomb. 15 Feb. 2014 - 11:09

Szerintem rossz topikban vagytok ez nem a szurkoljunk Lukinak topik itt megbeszélhet bárki bármit Kálmánnal topik, de ha ti ezt akarjátok akkor szép napot és jó szurkolást nektek! Smile
Itt azt is lehet hajrá Lukács!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeSzomb. 15 Feb. 2014 - 16:24

Sajnos nekem máshogy jön le az egész!
Azt gondolom, hogy egyetlen célod van, hogy vezető lehess!!!!!, és hogy minden ugy történjen ahogy te akarod, egoista modon, Nem hiszem hogy a közösség érdekében döntenél bármit is, azt sem hiszem hogy szemelőtt tudod tartani más érdekeit. Hogy miből gondolom, abbol hogy az előző napokban , hetekben nem csak én személyeskedtem hanem Te is sértő voltál. Azt sem tudtad elismerni. Én a liga érdekében tettem meg hogy ne legyen vite, legyen vége annak.

UI: Sajnálom Szabi...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeSzomb. 15 Feb. 2014 - 16:57

És ha Ligavezető akarnék lenni mi a baj azzal? Például úgy érzem jobban tudnék bizonyos dolgokat csinálni mint Lukács mi a baj vele? Szerintem kell egy váltás mert álló mocsárban vagyunk, mi az a nagy szentségtörés? Persze, hogy ironikus voltam veled és majdnem sértő, miután te alpári vagy mire vársz?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeSzomb. 15 Feb. 2014 - 17:56

lehetni lehet bárki csak nem ...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeSzomb. 15 Feb. 2014 - 18:33

Nem várok semmit Én tőled Kálmán, pontosabban pont ezt amit most csinálsz, csak, és határozottam magadra gondolsz és senki másra. De OK, nekem jó (azaz nem jó de nem tudok változtatni rajta). Én csak bízom hogy a ligatagok érszeveszik azt, hogy egyes dolgokat nagyon rosszul látsz, de ha nem így van és a többsége a ligának azt szavazza, hogy te legyél az új ligavezető akkor meg is érdemelnek téged mind vezető.

De én személyesen megköszönöm, hogy eltávolítottál (ha nem is direckt modon ) egy ligavezetőt aki mindnet megtett ezért a ligáért és tagjaiért .... köszönjük Emese

Az előző postjaidban beszéltél a változásról 7 évente stb....erre célóztál_???

amugy nagyon kiváncsi vagyok arra is hogy hogyan képzeled el a "profi" liga szerkezetét, vezetését, hogyan fogod majd vezetni , kik lesznek az embereid (kik fognak foglalkozni a ligával),..stb
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 4:07

Valójában azt szeretném hogy bekövetkezzen a nagy változás az-az, hogy ne közülünk a három alapító tag egyike legyen a liga vezetője! Megszültük, óvtuk a lépteit 7 évig amíg gyerek volt, most merjük elengedni, hadd járjon szabadon! Lehet a Liga maga jobb útra tereli, mert emlékeztetlek azokra a hármunk közt zajlott beszélgetésekre, hogy mi alapítottuk nem fogjuk engedni, hogy itt más diktáljon mindig úgy fogjuk csinálni, hogy mi határozzuk meg a Liga sorsát nem leszünk hülyék kiengedni a kezünkből és ez történt 7 évig vezetted te vagy 2 évig a Ligát aztán én is azt hiszem egy évig s azóta Lukács vezeti vagy 4 éve, ezidáig az volt amit a legelején megbeszéltünk... Vagy meséljem el miért vannak a Szentliga futamok hétfőn este? Oks elmondom azért mert mi valahányan színházban dolgoztunk és a hétfő a színházban szabad nap. És nem a Liga érdeke volt a szempont hanem a saját szempontunk a mi önös érdekük! Persze azóta hagyománnyá vált a hétfő este. De legyünk már őszinték és ne dobálózzunk a nagy szavakkal, hogy a "Liga érdeke", vagy meséljem el, hogy a harmadik szezonban kizártuk a Hungaroringen Gellértet mert vágott egyébként igen de a Willi vágásai felett szemet hunytunk és nem sorolom tovább az ég szerelmére legyünk már őszinték önmagunkkal hisz még nem tudtuk meghaladni a kezdeti állapotokat sajnos... Mi lenne ha megbíznánk azokban a Ligatársakban akik évek óta kitartóan versenyeznek és dolgoznak a Ligáért és átadnánk nekik a Liga vezetését, nem azt mondom, hogy ne legyen közünk a döntéshozatalhoz! Azt gondolom pl. Lukács 4 év elnökösködés után mindenképp vezetőtanács tag kell legyen már csak a tapasztalata miatt is, de legyen más a vezető és ne hármunk közül. Még egyszer mondom bízzunk a ligatagokba sokat fejlődőt a Liga vannak jó képességű emberek köztünk, merjük elengedni a gyerek kezét, kell a változás higgyétek el! És nem azért mert Lukácsot ki kell csinálni NEM! Nagyon sok dolog van amit Lukács tett ami elengedhetetlenül fontos a ligának! De azt hiszem nem kell ő legyen a legfelsőbb döntéshozó, hogy majdnem ugyanezt megtegye a ligáért. Azt látom, hogy túl jó lelke van emiatt pont itt haladja meg egy két dolog. Jelen pillanatban azt gondolom, hogy Lukács is görcsöl e miatt és az ítélő képességét is befolyásolja ez a kialakult nagyon feszült helyzet, én valamiféle alelnöki pozícióban látnám Lukácsot. Mindenképp kell egy szűk vezetőtanács max 5 ember akik döntenek akik majdnem hetente üléseznek vagy legalább telefonon konzultálnak. Mit tudom én vegyünk egy prepay kártyát a Liga elnöknek, hogy legyen egy Liga hivatalos telefon amiről hívhatja a vezetőségi tagokat és így a döntések sebessége is megnő. Ebből a max 5 tagú vezetőségből legyen egy a BT aki egymaga dönt szabályzati dolgokról és versenyhelyzetekről! Én ide SAS-t látnám én megbízok az ítélő képességében még akkor is ha én vele kerülők óvási helyzetbe én elfogadom a döntését, bízzunk már egymásba azért lenne jó egy egytagú BT mert akkor szép lassan be tudna állni egy rendszer, gondolom és így a döntések valamelyest egységesebbé válnának! Legyen egy vezetőségi tag aki a technikai igazgató aki mód felelőse a szerver kezelés a technikai dolgoké. Legyen egy olyan VT tag aki a Liga arculat felelőse design, logók, média, honlap , közvetítés stb. Egy pedig aki az adminisztrációval a pénzügyekkel foglakozik és egy elnök aki képviseli a Ligát más szervezetekkel szemben.
Tehát négy darab Vezető tanács Tag
1 BT, 2 deingn, 3 Technikai, 4 adminisztrációs és az 5 az maga az elnök!
Ők döntenek és üléseznek majdnem hetente de kéthetente mindenképp. Egy döntéshozatalhoz minimum 3 tag jelen kell legyen amiből mindenképp az egyik az Elnök. és például technikai dolgokban csak akkor döntésképes a testület ha a technikai VT tag jelen van, vagy ha szabályzati dolgokról van döntéshozatal akkor a Bt VT tag kötelező, hogy ott legyen a döntéshozatalban. És így tovább. Ez a vezető tanács egyszerű többséggel, hozná a döntéseit szavazás által.
Aztán lenne egy bővített Vezető tanács ahol minden csapatnak lenne egy képviselője amikor nagyobb volumenű a csapatokat érintő dolgokról döntenek ez a testület havonta ülésezne de kéthavonta kötelezően.
És a harmadik legnagyobb döntéshozó szerve a Ligának lenne a közgyűlés amikor is minden aktív ligatag jelen van és szavazhat ez a testület egy szezon alatt egyszer ülésezik de egy év alatt kötelező módon egyszer. A közgyűlés választja meg titkos szavazással az Elnököt és a VT tagokat természetesen a Vezető tanács tagoknak vállalniuk kell a mandátumot! Az Elnök és a Vezető tanács mandátuma 1 évre azaz két szezonra szólna ami után kötelező módon új testületet választanánk amiben természetesen meg választhatóak az előző Vezetőtanács tagok is de azt gondolom az elnök személye max. két mandátumra választható újra a harmadik mandátumnál már kötelező a váltás.
Például a versenynaptárt továbbra is a csapatokra bíznám sőt azt is a csapatok döntésére bíznám, hogy milyen két gumiszett használható egy adott nagydíjon. A versenynaptár sorrendjét sorsolással dönteném el. Az autók számozására én az előző szezonban elért eredményt írnám számként mert akkor a közvetítés során a kommentátor tudná egy csata alkalmával, hogyha 7 versenyzik a 14-esel akkor ki milyen erőviszonyt képvisel. Persze mindenről a Liga dönt és az elnök mind végrehajtó szerv mindent megtesz a döntések érvényesítése érdekében.
Az itt felírt vázlat képezné a Liga alapszabályzatát aminek alapján elkészítenénk és bejegyeztetnék a SzentLiga Egyesületet, így Liga jogi személyiséget nyerne és rögtön lehetne más pénzforrásokat keresni a ligának a tagságdíjon túl PL. Valós szponzorok, lehetne pályázatokat írni például saját szerver vagy közvetítő gépet venni és sorolhatnám innen már a csillagos ég a határ!
Én ebbe az irányba látom a Liga fejlődését, és azt látom itt az ideje megtenni egy minőségi előrelépést a profizmus felé! Mert hanem megmaradunk hétfő esténként segítségekkel játszadozó kicsit nagyobbra nőtt gyerekeknek. Persze sokan hangoztatjátok, hogy szórakozni járunk ide, az hogy egyet lépünk a profizmus felé az csak minőségibb szórakozást nyújt!
Nos ezeket a célokat nem látom megvalósíthatónak a jelenlegi vezetőségi struktúrában. Én azt várom el egy vezetőtől, hogy irányt mutasson lehetőségeket amiben dönt a Liga és megyünk előre fejlődünk! Jelen pillanatban a ti attitűdötök a jelen állapot befagyasztásáról szól nincs vízió jövő kép így jól meg vagyunk egy kicsi segítség egy kis BT semmi kihívás, ma holnap az automata fék is visszakerül... És igen azt várom el egy vezetőtől, hogy bírja akár a kritikát is és érveljen, ne gyerekesen megsértődjön, mert ezt teszitek csak megsértődtök féltek, mi lesz a ligával, mert Koolman mást akar, nem hajlandó a sárban tocsogni és a zavarosban halászni mert most ez van!
Ezidáig a javaslataimat nagy nehezen elfogadtátok nagy küzdelmek árán csak emlékeztetlek, hogy a 3 fős csapatokat én javasoltam szerintem bevált, a tesztpilótás dolog amikor a fiamat be akartam, hozni nagyon elleneztétek a fiam miatt de mégis ti éltetek vele FSR és Blu Bird. Persze egyet értek, az a javaslatom, hogy mindenki pontot kapjon amit a tavaly alkalmaztunk beismerem nem volt tökéletes de azt látom, hogy ebben a szezonban az F1 es pontozás miatt többször többen kiléptek persze előtte odavágták az autót, hogy ne tűnjön fel mert már látták, hogy nincs esély a tízben végezni én azt látom, hogy az előző szezon béli pontozás sem volt tökéletes az enyém de ez sem jó, csak ti nem ismeritek ezt be azt gondolom valahol a kettő között van az igazság kb 16-18 veszünk részt átlagban egy versenyen így talán 13-14 versenyző kéne pontot kapjon nekem talán a 13-as a szimpibb Smile. Nos most már remélem világos, hogy én nem egy ligavezető személye mellet vagy ellen vagyok, hanem egy struktúráról beszélek egy tiszta átlátható útról. Csak azt hajtogatod, hogy az én önös érdekem a szempont kérdelek mi ebben az önös érdek? Hogy az embereket a fejlődésre ösztönzöm? Nem engedem poshadni a Ligát ha nem rinyálok az évek alatt ma is automata fékkel vezetnétek többen is, vagy ahogy mindig harcoltam, és továbbra is harcolok, hogy egyre közelebb kerüljünk a szimulátorozáshoz, nagyobb törés, kevesebb segítség, stb, stb, ti kihasználjátok azt, hogy az emberek félnek a változástól az ismeretlentől és ahelyett, hogy ösztönöznétek őket a fejlődésre húzzátok vissza őket lebeszélitek. Azt látom, hogy azok az emberek akik legyőzték félelmeiket és egy kis időbefektetéssel áttértek a segítség nélküliségre valósággal felszabadultak, pl Reddi míg előtte ő is nagy változás ellenes volt, de én magam is sztrájkoltam amikor egyszer csak a Sompir bajnokságában kivette a segítségeket és kénytelen voltam azok nélkül menni, de nagyon gyorsan fantasztikus élmény lett a változás és azóta a SzentLigában sem használtam mert más dimenzió így vezetni,! Akik segítségekkel vezettek és féltek, higgyétek el tudom mit éreztek én is voltam abban a hajóban amiben ti és el kell mondjam tévedtem, ma már tudom, nincs mitől félni a segítség nélküliség az abszolút szabadság érzetét adja, és ettől fosztjátok meg magatokat. És ettől fosztanak meg közvetve azok akik nem segítenek előre lépni benneteket hanem bent tartanak a zavarosban. Nos röviden ennyi, várom mi az az érv ami a jelen struktúra mellet szól és nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen szemét vagyok, hogy támadom Lukácsot, mert ez így jó ahogy van. Hisz szabad szemmel látható, hogy amilyen a közhangulat a ligában az egyértelműen azt mutatja, hogy ez így nem jó, és az az érv sem áll a lábán, hogy te rontod el a közhangulatot mert támadod Lukácsot és vitázol, mert nézzetek már körül minden döntés csak újabb feszültségeket szül és gyakran volt olyan, hogy meg se szólaltam egy egy témában sőt olykor jeleztem is és mégis folyt a vita, persze akkor ép Redi volt a hibást, vagy bárki más csak te nem soha Wilmos, vagy nézd meg most amit elkövettél az óvásom kapcsán a Kóreai nagydíj után süt a rosszindulat! Képes vagy videókat gyártani... Az nem tűnik fel neked, hogy mindenki más rontja a Liga közhangulatát csak te nem?
És a legfontosabb javaslatom én mint minden normális fórumon én azonnal törölném a sértő rágalmazó, hozzászólásokat, mint amilyenek a tieid zöme amikor személyeskedsz!
Nos várom az érveket ami a jelen "tökéletes" állapot és a vezetőségi struktúra fenntartása mellett szólnak.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 4:35

Egyéb javaslatok a jövő szezonra:
A cikkírás struktúra is elavult nem a cikkírók a hibásak, még mielőtt mindenki megsértődne, hanem arra gondolok, hogy senkit sem érdekel max mi olvassuk, ha elolvassuk péntek este a cikket, e helyett a legfontosabb az lenne három mondatban minél hamarabb a futam után, hogy ki nyert kik voltak a dobogósak és mi volt a sorrend valamint milyen jelentős változást hozott a futam a bajnokság állásában, de ezt amint említettem 3 mondat és minél hamarabb a futam után. Ha a Bt döntés megváltoztatja a futam végeredményét az is hír érdekesség kizárták Gyurit így nem az van ami hétfő este hanem ez az állás ez is 3 mondat. Történik valami jelentés döntés Vt vagy a Bt dönt valamit az is hír. Nagyon nagy baja a honlapnak, hogy egy árva cikk jelenik meg és az is későre, csak az Hír ami aktuális és az érdekelheti a látogatóinkat, vagy lehetséges nézőinket. Folyt köv...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 5:20

A struktura amit emlegetsz már műkodik, azaz mukodott: volt media felelős/ cikkirok /desig felelos / modfelelos stb, csak szebb neveket adtál neki és azt mondod hogy most találtad ki . Gondolkozz el .....
A struktura jo ötlet csak nem láttom én azokat az ebmereket akik a VT tagjai lennének és nem látom az elnőkot sem, sajnálom ! (Főleg akkor nem láttom a VT tagjait hogy ha te leszel az elnők)... lehet hogy ott bujkál valahol de nah,,, azt meg végkép nem hiszem hogy csak egy kártyás telefont veszunk neki, legalabb egy bérletest telőt, és szolgalati autot stb...benzin bont, esetleg kajabont is mert futja... Szerinted Szabolcsnak volt szentligás telefonja, vagy valaha mikro elment szervezni a benzinpénz vagy bármit is a liga fizete....nem Kopeczky nem saját zsebere játszot

Megint ne kezzél baszogatni redben !!! willi vágásai stb, mert lattuk hogy mit csináltál korean ... nem de , csak mar a szabalyzat igy van hogy lehet....befejeztem veled, a koreai óvas az ezert volt mert előnyt szereztél szabálytalanul es pályán kivul előztél!!!!!! Te aki a fairplay szobra vagy!!!!! annyi nincs benned, hogy mond hogy igaz jogtalan előnyt szereztem avval hogy megeloztelek a goyorskorodon ugy hogy levágtam a sikánt. Igy bizzunk benned__??? én nem tudok benned bízni egy percig sem de majd eldönti a liga, hogy mi kell neki!

A pontozással nem értek veled egyett az igy jó ahogy most van (ha profik lennenek akkro nem lepnek ki) Igen én szeretem azt amit csinálunk hétfpnként és igen szorákozásból csinálom, (azt már annyira nem hogy utana csak foylton konfontalodnom kell veled ...stb, azt nagyon nem szeretem, es nem szeretnem hogy ez a hangulat ulepedjen a ligara. (en tettem érte, te még nem) A pontokat a szezon vegen atkonvetáljuk penze, szerintem igy a csapatunka felértékelodik!

A Honlapnak nincs baja ezen a téren, nem egy árva cikk jelenik meg csak te es meg sokan nem kepesek osszefoglalokat irni (csapatértékeloket) .. kiveve egy -ket csapatot.... nem veszi a faradságot hogy irjon egy arva ertekelot, kihozon egy hirt magarol, akkor pls ne a honlapot szid hanem a tukrot ... az utobbi két szezonbol nem jott értékelés a honlapra tőled Kálmán. A csapatod rovid leiraa sem érkezett el hozám pedig egy szezonja kerem, hogy csinaljatok meg, ahoz hogy a honlapon rendet rakjál ahol kezdhetnéd mondjuk a te kis dolgaidal , az már segit eg lépést előre.

A cikkek irasahoz, A munkákhoz idő kell rengeted idő , miért, hogyan várod el hogy a cikkironk rogton csinalja meg a "roviditett" ciket utana a osszefoglalot a valtozásokat stb ....... . onszantébol csinalja és köszönjuk, mert nem egyszru munka , szezonokon at ilyen munkat, szerintem jo munkat csinalni. Probáld ki!!!


A hétfő eset azért lett szavazva, csak hogy legyen neked is tiszta, tudom rég volt és ilyenek...de nah ha nem emlékszel akkro hulyesegeket ne állits.Azlrt volt mert hogy sokan avagy többen mondtak hogy a vasárnap nem igazán jó mert akkor szoktak csaladi programok lenni es az bezavar a szentliga a csaladba ...Amugy a szinhazba akkor csak te dolgoztál, nekunk a tancegyuttesnel soha nem volt a HÉtfő szabad, hanem inkabb a hetvégék voltak szabadok... akkoriban de a hétfő esténket is probak voltak nekunk .....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 11:00

Te valóban nem érted? Sajnos ennél bővebben nem tudom kifejteni... Nem tudom ki írja most a héten felháborodottan a csapatbeszámolóját, hogy még nincs cikk, nézd csak meg akkor hogy mondod rá két napra, hogy jól működik? És nem cikkről beszéltem hétfő estére hanem egy három mondatos hírről, lényeges különbség! Én sajnálom, hogy te nem érted a különbséget a kettő közt, vagy nem akarod érteni. Ami a Kóreai versenyemet illeti ti változtattátok meg a szabályzatot, hogy a rázókő a pálya része, hogy te beleférj a szabályok közé... Most meg te beszélsz vágásról csalásról beszarás vagy Vilmos vicces ahogy erőlködsz... A Q1 es óvásod az meg szuper poén volt számomra. Nézd vissza, hogy én elcseszem azt a kanyart nagy igyekezetemben kimegyek a fűre!!! Te vágod le! Nekem nincs hudom hogy lássam  mennyi az idő sejtettem, hogy nincs sok hátra azon mérlegeltem mivel zavarlak meg jobban téged ha megállok vagy ha elmegyek egy ezred másodper elnéztem balra és gáz így döntöttem és szerintem messze nem zavartalak meg közel se vagyok hozzád. Csak kifogás Wili a rosszindulatod... És szerinted ha valóban a vágás lett volna a szándékom miért nem mentem a pályán miért a füvön??? Tényleg ne erőlködj mert még a végén bekakálsz. Dobd már ki azt a sok epét, rosszindulatot, és nézd meg jobb lesz neked is! Egyébként a BT döntött fogadd el. Ha engem nem is bár őket tiszteld. Pontozás dolgában értem, hogy azt mondod jó, de kérdezd meg a tagságot Smile. És így van minden szuperül működik VT és minden a hangulat magától azaz bocs tőlem szar... Smile
Ja és még valami a hétfőre visszatérve a világ minden kulturális intézményében szinházak, táncszínházak, filharmóniák, múzeumok esetében a hétfő a szabadnap ezt mindenki tudja, hogy nem mindig tartódik be ez igaz de a legnagyobb eséllyel így van, bár magadnak ne hazudj...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 14:24

Nem fogom felvenni veled a kesztyüt, mert buzlik NAgyon Ugyes vagy ahogyan kivágod magad mindenből es ahogy kimagyarázol mindent!!!!!gyerekesen hasonlatok stb...... hasonlítasz a politikusokra, és a mogyorófabotra!!!!!!  

És most kifejtem ami a Hétfőt illetti, kérdezd meg a többieket a munkaprogamról (Tasi, Boti, Lukacs) hogy anno milyen volt, es talán meg most is hogy az Egyuttes tagok tobbet hianyoztak a munka végett, a szezonok folyamán mind pl szemelyes okokbol..... lássuk hogy hazudok vagy szenilis vagy.... IGen a liga erdekeit tartottuk szemelott akki is, Az is Igaz hogy akkor a liga erdeke nem egyezett a tiedel és most ahogy telik mulik az idő azt gondolod hogy amit te gondolsz az a liga gondolta akarta.

A továbiakban csakis azért beszélek veled mert hogy meg akarom oldani a feladatot amit Lukács akrva akaratlanul ránk bizott, és mégegyszer köszönyük hogy ide jutottunk Nagy Kopeczky Kálmán azaz ligavezető nelkul vagyunk.,... tehát kapjunk megoldást

Én azt javaslom, hogy teljhatalmat szavazunk egy embernek a "liga elnőkének", és ő majd összeállítsa a csapatot,a csapatát akivel szeretne dolgozni, ő majd megszavaztassa azokat a szabályokat amiket akar stb ...... egy szezon egy szezon  nem több lehet hogy ha téved még nincs minden veszve.

Ha lesz egy Ligaelnok, es megvan a csapata - ahogy mondtad minden féle felelő ..5 ember, vagy nem tudom mennyi ...és ha minden sínen van akkor mehet!!!!! .... De modjuk én elképzelhetőnek láttom azt is, hogy egyesek nem szeretnének dolgozni más szamélyekkel... Pl: Te-velem , és én-veled , de itt még a sornak nincs vége!!!!!.    
Csinaljuk így és akkor barmilyen döntés szülessen lehet folytatása a ligának , mivel hogy a liga töbsége bizalmat szavazott egy embernek és az az ember beszélt 3 masikkal  és így tovabb....

Lesz változás valamilyen irányba, és csak azért szeretném hogy a mandátum egy szezonra szoljon mert hogy ha mindenki ugy lassa hogy rossz akkor a következő szezonra lehet váltani!!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 15:23

Nekem pont a tejhatalmú urakkal van bajom... Meg ne haragudj a tagság befizet 15 lejt és abból tejhatalmú úrnak lenni nem menő, ha valaki a saját zsebéből csinál ligát ott azt csinál amit akar itt pont ezzel van gond, hogy azt látom nem fogod fel, hogy az emberek pénzén uralkodsz, ha a zseniális ligavezető hozna valami pénz forrást ok de így engedjük meg az embereknek, hogy a saját pénzük felhasználásába beleszóljanak.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 18:45

Addig nem volt baj ameddig 15 ront fizetek be az egeszen es vártak rád 2 honapot ... add ossze es vond ki! Te nem uralkodsz rajta hanem rádkoltik a pénzuket,,, nem gondolod ... NEm akarok uralkodni senkinek a pénzén Kálmán (prepay katya , szolgalatiauto stb)

Láttom nem érted de megegyszer elmondom .. a csapatra szavaznek, csak negyon kivancsi vagyok hoy akarna veled dolgozni !!!! ÉN határozottan nem akarok veled
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 19:52

"Várza Attila az előtte lévő futamokon is elútött sőt ezen is, nézd meg azt, hogy egy árva kormánymozdulattal se tudja lereagálni, hogy előzni kezdtem ergó én elővigyázatosságból megyek minél távolabb tőle"-ezt irtad, mikor te ugy elozol hogy belemjossz,es milyen elozo futamokon uttelek el,csak a singapur nagydijon uttelek el.es bocsanat hogy kiuttelek,de engem is meguttek.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 22:53

Nem kötelező fizetni a 15 lejt az embereknek. A tejhatalmú úr, mint olyan, nem magára költi/költötte a havi 15 lejt/tag, hanem a ligára. Nem ment nyaralni tejhatalmastól Honolulura. Viszont akkor, amikor tejhatalmasan a ligavezető összeállította a versenynaptárt, csapatokat, akkor semmi gond nem volt, szépen versenyeztünk és örültünk, hogy tagjai lehetünk egy csodás társaságnak. Most nem ez van. Én mar nem örülök.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 23:01

Sas írta:
Én mar nem örülök.

Nem egyedül vagy....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 2:33

SAS olvasd végig ez nem a múltra hanem a jövőre vonatkozik egyébként...
Ez vár rád ezt akarja Willy ő tejhatalmú urat akar a Ligának!
Egyébként kötelező fizetni...
Csak ott a bökkenő, hogy bemegyek az üzletbe és kérek egy liter tejet, akkor má bocs miért ad nekem valaki kefirt???? Ezt jelenti a tejhatalmú úr!
S az hogy nem örülsz az attól van, hogy valaki jelzi a problémát vagy attól, hogy valaki okozza???
Szerinted én örülök???
Wilmos arra lennék kíváncsi amit te végig csináltál ebben a ligában? Arra az egy dologra, aztán beszélhetsz...
Azon túl, hogy engem támadsz milyen építő javaslatod van? Értettem a tejhatalmú úr fogalmát... Főleg ha te vagy az... Mi az a javaslat amit a közösség érdekében teszel???? Mert hogy én a közösség és a Liga ellen vagyok értem, de mi az amivel te érte vagy? Mondj kérlek egy árva konkrét dolgot... Egyébként kivel akarsz te dolgozni? Én például veled is hajlandó lennék dolgozni ha elvégeznéd amit elvállalsz csak sajnos erre nincs példa... Legalábbis a Ligában nincs... Így megnyugtatlak nem is fogsz velem dolgozni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 8:08

Én mindig tejet kaptam.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Feb. 2014 - 19:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 16:43

Sas írta:
Viszont akkor, amikor tejhatalmasan a ligavezető összeállította a versenynaptárt, csapatokat, akkor semmi gond nem volt, szépen versenyeztünk és örültünk, hogy tagjai lehetünk egy csodás társaságnak. Most nem ez van. Én mar nem örülök.

Nem ebbe a topikba kellene irjam de en is igy gondolom ahogy Sas orvendtunk hogy tagok lehetunk es versenyezhetunk, most meg mindenki mindenbe beleszoll (tisztelet a kivetel). Olyan vezeto vagy vezeto duo, trio kellene aki donteset elfogadjuk ha tetszik ha nem  minden mindenkinek nem tetszedhet , ez a BT dontesre is ervenyes.

A segitsegek kivetelet en nem ellenzem csak legyen fokozatosan kiveve, ha jol tudom most alacsomny ABS kozepes kiporgesgatlo es automata valto van bent, szerintem nem igy kell kivenni hogy egybol mindent megvonunk valakitol s a fejehezvagjuk a "profizmust" hanem egyszer tanuljon meg pl.alacsony kiporgesgatloval vagy az nelkul majd ABS nelkul, stb.
Nem fogok szavazni de ha igy egyszerre minden kivevodne akkor biztos hogy nem-el szavaznek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 17:04

Építő a leírásod.... Jelentkezz ligavezetőnek. Nem viccelek. Komolyan gondolom.
Vissza az elejére Go down
Plocs
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2008. Oct. 17.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 17:21

Sztem aki akar "PROFI" ligat az menjen at profi ligaba! Tudok egy par olyan emberrol aki azt mondta, h ha kiveszik a segitseget akkor kilep a ligabol. Hadd erjen tobbet akar 1 ember is annal, hogy Mi profik akarunk lenni vagy nem. Sztem ebben a pillanatban, ahogy felmerult egy ilyen, hogy ezt a kozosseget valaki ezert hagyna el, mert valakinek van egy pompas javaslata ott mar reg kukaba kene legyenek ezek a javaslatok es orvendjunk h versenyzunk. NEM Question 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: