fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szentliga XIV (a következő szezon)

Go down 
+7
LehelFekete
forizstibi
Sas
Arpi
RedDog
TMS
willyKEE
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeVas. 3 Márc. 2013 - 22:56

Az tutti, mert rovidtavra nem erdemes.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 10:07

az XV szezonra lehet kiadjak a vegleges verziot, a XIV re pedig mar keso hogy atterjunk, valami otlet hogy kovetkezo szezonra mien mod lessz??
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 10:20

Sompir javában fejleszti az RFT 2013-at Very Happy kész a Lotus
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 14:36

Tamas írta:
Ha nem is a X4 szexonra, de a XV szezonra visszont mar rF2-el kellene rajtoljunk. Mar minden moder csapat lemondot a rF1 fejlesztesekrol, mindenki az rF2-el foglalkozik, hamarossan megjelenik egy par uj mod a lathataron. Ott aztan lesz idojaras meg gumihasznalat plugin nelkul.

Hat igen, de maga a jatek 89 USD!!!!!!!!!
Online verzioban, csak az eredetivel lehet jatszani.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 14:50

Szerintem van ra orvossag, ha meg nem akkor lesz.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 14:51

én tuti nem adok érte 20000 forintot
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 14:56

En adnek, ha lenne. Tetszett amikor kiprobaltam, sokkal jobbnak nezett ki mint az rF1.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 15:02

persze hogy jobb. ahoz nem is fér kétség de én ennyit nem áldozok rá
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 15:06

Nem a vilag vege az a 89, ha komolyan gondolod megeri.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 15:08

a család fontosabb nekem én nem veszem ki a kenyereet a szájukból
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 15:12

forizstibi írta:
a család fontosabb nekem én nem veszem ki a kenyereet a szájukból
nem errol van szo
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 15:13

En sem fogom megvenni.
Mar igy gondban vagyok. Nincs nekem annyi penzem, az nekem egy vagyon. Vannak emberek akik nagy sz@arban vannak es ez az osszeg, sajnos, a vilag vege.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 15:19

tudom árpi hogy nem.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 17:39

szerintem arra csökenhet egy kevéskét az ára *(hátha)
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 19:49

elöbb az rF2 legyen kész végleges állapotban.
Vissza az elejére Go down
munez23

avatar


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 27.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 1:28

Hali.

Nem beleszólás képen, de egyébként az rF1 alá kiadott eső és gumi plugin nálunk tökéletesen megy a ligába a szerverünkről, és nagyon jó. Mivel rF2 nem kiforrott, nem tudni mikor jön végleges kiadás és mennyi az ára + kinek a gépén megy stb... Köv idényre ha jó módot találtok pl WCP akkor kis fizika alakítással és jól bekonfigolt szerverrel elérhetőek az esős dolgok gond nélkül. És az már dob a futamokon és némi változást is hozna. Nálunk is bevált a dolog jól is megy gond nélkül. Én csak ajánlani tudom. Bár a clanhome nem tudom megtudja-e oldani a szervert rá hiba mentesen de kitudja. Utána kell járni. Ráadásul a látszólagos gumikopás plugin is érkezik majd nemsokára, ami még dob a dolgon ha menet közbe látszódik hogy használódik a gumi stb... Ez csak vélemény, jóindulatból írom már az jó ha elolvassa valaki Smile

Üdv és respect a KOREA GP-re Wink
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 12:28

A Gumi pluginon es a telitankos szabalyon kivul javasolnam azt is pl....hogy kozosen legyenek eldontve a szabalyzatok...valtoztatasok...pl: minden csapatnak legyen egy kepviseloje... es Ts gyules alkalmaval meg lehetne ezt egyezni... szavazas es igy nincs utolagos reklamacio....
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 6 Márc. 2013 - 23:14

A mai nap én is beléptem az aartv stábjába. és nemrég kipróbáltam az eső és gumiplugint. gyönyörüen váltpzik az idő és nagyon szépen esik az eső. feltétlenül ajánlanám a kövi szezonba a használatát. munezék biztos segitenének a beállitásában.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 23 Márc. 2013 - 12:33

Következő szezonra javasolnám az élő bt bevezetését. Mert ez már elengedhetetlen hogy futamok után mindig megy a büntetések kiosztása és ócsárolása. Biztosan lenne olyan személy aki elvállalná az élő bt szerepét és akkor én is már a rajt után ami abudabiba történt azonnal kaptam volna egy boxutcát vagy egy stop and got.
De valami megoldás kellene mert ez a fajta bt prezentáció nem megfelelő.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 23 Márc. 2013 - 12:35

Elo BT az szerintem lehetetlen, meg a mostani BT is eleg nehez megoldani.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 23 Márc. 2013 - 15:04

Attól már még élő B.T lenne semmi nem változna. Megmondjam miért? Gyorsan kell dönteni meg hirtelen, ebből az következik, hogy még rosszabb döntések születnének (ezekkel a döntésekkel se elégedett az emberek nagy része). A másik meg az lenne, hogy akkor meg a futam után jönnének az emberek, hogy egy boxutca áthajtással elvették az ő futamgyőzelmét.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 23 Márc. 2013 - 15:06

Forizs Tibor. Ugyan már, hol vagyunk még mi attól, hogy élő BT?! kérem előbb gondoljuk át, miket írkálunk. Minden verseny szituációra és pilótára állítsunk egy embert? Ok én benne vagyok, kik lesznek azok? - Ki fogja azt kifizetni? - ki fogja a döntéseket ingerületlenűl elfogadni és végrehajtani??? Amikór megszületik a döntés akkor is kétségbe vagytok esve! Több komolyságot kíván ez.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 25 Márc. 2013 - 9:10

jóól van na. csak mérges voltam egy kicsit. nagyon bosszant hogy nem tudok indulni a futamon és rossz érzés.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 25 Márc. 2013 - 9:19

Mikor kapod meg a kormanyt?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 25 Márc. 2013 - 10:20

sztyepi nekem adja sz ő régi koriát a héten küldi el. nagyon szép dolog tőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szentliga XIV (a következő szezon)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re
» a kovetkezo szezont ....
» X5 szezon Pro bajnokság.
» Szezon előtti változások...
» X9-Szezon (mód) kérdései és visszajelzései. Főbb vonásai!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: