fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szentliga XIV (a következő szezon)

Go down 
+7
LehelFekete
forizstibi
Sas
Arpi
RedDog
TMS
willyKEE
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 11:46

Arra gondoltam hogy ne az utolsó 100 méteren ébredjünk fel hogy ez nem jó és az nem jó ....... hiszen rohamosan következik a szentliga következő szezonja.

Minden egyes észrevétel, óhaj,javaslat, kritika, esetleg megoldások a hibákra ebbe a topicba jöhetnek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 12:21

A következő szezonra egy ugyanezen platformra egy Formula Reiza nevű modifikációt ajánlanék , hogy miért is kellene váltani módot_???? ?

Nem kell csak 2 szezont már ugyanavval a móddal mentünk , én személy szerint szeretem , csak egy picit meguntam, én igazából azt nagyon szeretem mikor fel kell fedeznem egy modifikációnak a csinnyát-binnyát, beállításokat készíteni stb. Ha az FSR módot nézzük akkor magas szárny általában jó minden pályára (kivéve monza) és ennyi !!! Nem azt mondom hogy rossz mód , mert nem az , nagyon jó meg tetszik is , de én úgy vagyok vele, hogy egy picit meguntam!!!!!!

A bajnoksághoz csak annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy igazából kellene egy nagyobb közösséget építeni, haladni valamilyen irányba. Pl. a bajnokságunk lehetne nemzeti : ERDÉLYI SZIMULATOR BAJNOKSÁG . Ez csak elképzelés, vagy csak álom, de ha valamit kitalálunk (célt) van ami felé haladni. Nagyobb cél nagyobb meló, nagyobb felelőség stb. tudom , de most már egyre többen a ligából szeretnének részt a munkából és hátha egyre többen csatlakoznának azokhoz az emberekhez akik mozgatják a dolgokat, mert akkor könnyebb lenne minden!!!

Gondolok egy olyanra is hogy a közösségünket növelni kellene, ha kell több embert bevonni a szimulátorozásba, nem csak városunkból, hanem egész Székelyföldről , vagy talán Erdélyből is. Hiszem hogy Váráshelyen, Kézdin , Csíkba, Baróton, Kolozsváron , ..... vannak olyan emberek akik szeretik az F1 (köröztek is szimulátoron, vagy esetleg a Codemaster F1 játékával) és szívesen csatlakoznának.... Tudom hogy a helyek száma korlátozott a bajnokságban azaz kb. még 2 vagy 5 kiadó hely van (Lóri és Okos is visszajönne minden nyáron, (hope)) ,,, de ha sok a jelentkező vagy túljelentkezés van azt meg lehet oldani egy másik szériával ...stb..!!!!!

Én azon is elgondolkodtam hogy jó ez a csapatfelosztás, azaz hogy három versenyző van egy csapatban ...... az őszintén akkor jó mikor 3 ember van, de nem olyan faxa mikro 2 versenyző van és mindig egy hely üres , kiadó .....
Egyenlőre ennyi ....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 17:58

Most azon gondolkodom, hogy senkinek sincs hozzáfűznivalója, vagy ( Olyan topicot nyitoottam amit csak én olvashaok) vagy senkit nem érdekel, amilyen lesz jó lesz alapon vagyunk Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 18:14

Nyugi mert ide is jonnek kommentek. Lehet egyeseknek korai. Majd nemsokara en is beirok, ezen beirason kivul.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 19:18

En addig nem irtam amig nem neztem meg a modot...

A modban nem voltak fektarcsa meretek csak a 0.3, tankolasi lehetosegek. Ezeket megoldottam.
Hat igen mas fizika Smile


Osszeraktam egy ideiglenest:
FSR kulso (nem kell autokat festeni, gumi plugint tenni, stb)
Reisa fizika (mas motor, kapcsoloszekreny, felfuggesztes, kopas - tores, es mas motorhang)

Erdekes. Az FSR szetuppal nem tudtam menni Very Happy Se kapcsoloszekreny, se semmi nem volt jo. Very Happy

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 19:20

Igy elsore en is szivesebben tamogatnam, csak kimondottan a fizika valtast.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 19:27

Ennyi nap kellett, hogy attegyem a fizikat. Azert is nem irtam semmit
Sikerult es mentem is vele. Nem tudtam megallni. FSR szetupal minden fektavon alulkormanyzott, de NAGYON Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 18:14

Mi lenne ha kovetkezo szezonra a torest lenneb vennenk ha jol tudom most 60%, es a segitsegekbol pl kozepes kiporgesgatlot levennenk alacsonyra ?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 18:36

Nem Very Happy

De ez csak az en velemenyem:)

Tores - tanuljunk meg ugyelni egymasra.
Segitseg - vannak kezdok, vagy billentyuzetrol versenyzok.

De ez CSAK az en velemenyem, nem hivatalos.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 18:56

Levenni a torest ugy ertettem hogy kisseb utestol is torjon
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 18:58

pl-75 %??
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 19:00

most nem tudom hogy 100% on vagy 0% on torik joban? a lenyeg az hogy kisseb utestol is torjon hogy jobban vigyazzunk
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 19:05

100% torik jobban!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 19:23

Ja.....

Bocsi. Rosszul ertettem. Levenni, ugy ertettem, hogy nehezebben torjon.

Akkor te felemelni akartad!
Most 60%, hogy kisebb koccanastol is torjon akkor felfele kell vinni!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 19:33

akkor kb 75% ra
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 20:01

Igy mar semmi kifogasom Very Happy

De a segitsegekhez nem nyulnek, sok az uj pilota.......
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimePént. 1 Márc. 2013 - 23:58

Egy javaslat a kovetkezo szezonra.

Telitank, nem szabad uzemanyagot utanna tankolni.

Erv: Jobb taktikai csatak. Az elotted levo kimegy pit-be. Neked meg birna a gumi 1-2 kort, tehat elmessz meg 1-2 gyorskorre. Ha be van allitva a taktika, kotelezo kiallni X korben, mert nincs uzemanyagod, akkor mar nem tudsz menni meg 1-2 gyorskort. Koteles leszel te is kiallni utana.

Tobszor elefordult, ebben a szezonban, hogy a gumi jobban birta mint a teszteken, de mar nem volt uzemanyag.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 10:38

A telitank egy par szezonnal ezelott volt bevezetve es az elso futamot ha jol tudom 3-an fejeztek be, de jo otlet, folyamatosan noni fog a sebeseg, maskepp kopnak a gumik csokken a fektav stb. ehez meg hozzajonne a gumiplugin erdekes lenne.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 13:45

Ezt én is támogatnám a telitankos változatot+ gumi plugin ...... Gumi plugin már csak azért is .... nekem nagyon tetsszett Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 17:48

Minden változtatásban benne vagyok sőt, csak a kipörgésgátlót ne vegyük ki, mert akkor nem tudok kigyorsítani. Lehet alacsonyon meg megszoknám, de sok időt vesztenek.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeSzomb. 2 Márc. 2013 - 22:29

a teletankos nagyon jó ötlet. a kipörgésgátló maradjon mert azt ugyse kötelező használni. csak aki akarja.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeVas. 3 Márc. 2013 - 21:50

Ha nem is a X4 szexonra, de a XV szezonra visszont mar rF2-el kellene rajtoljunk. Mar minden moder csapat lemondot a rF1 fejlesztesekrol, mindenki az rF2-el foglalkozik, hamarossan megjelenik egy par uj mod a lathataron. Ott aztan lesz idojaras meg gumihasznalat plugin nelkul.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeVas. 3 Márc. 2013 - 22:23

Tamas írta:
Ha nem is a X4 szexonra, de a XV szezonra visszont mar rF2-el kellene rajtoljunk. Mar minden moder csapat lemondot a rF1 fejlesztesekrol, mindenki az rF2-el foglalkozik, hamarossan megjelenik egy par uj mod a lathataron. Ott aztan lesz idojaras meg gumihasznalat plugin nelkul.
Akkor modernizálni kell a gépparkot...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeVas. 3 Márc. 2013 - 22:36

Erdekes modon, vannak emberek akik azt mondjak, bizonyos palyan tobb FPS-t kaptak rF2 ben mint ugyan azon a palyan rF1-ben. Viszont a konkret gyakorlat nem tudom mit mond.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitimeVas. 3 Márc. 2013 - 22:43

Azért ha már ott leszünk az rF2 kapujában, nem árt cseppet combosabb géppel rendelkezni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szentliga XIV (a következő szezon) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XIV (a következő szezon)   Szentliga XIV (a következő szezon) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szentliga XIV (a következő szezon)
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re
» a kovetkezo szezont ....
» X5 szezon Pro bajnokság.
» Szezon előtti változások...
» X9-Szezon (mód) kérdései és visszajelzései. Főbb vonásai!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: