fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 LIGAvezető nélkül ....

Go down 
+4
TMS
Lukács
RedDog
willyKEE
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 12:30

Üdv sziasztok .,....

Ligavazető nélkül _???? !!!!

Hogy ez kijelentése vagy kérdés azt én magam sem tudom. Sajnos nem tudom mi történik jelen esetben a ligával a ligánkkal!!!!! 6 éves lett a szentliga 26 decemberben, amely liga a szuletésnapját a spanyol nagydíjjal ünnepelte. Nagyon kevesen teték ezt meg nagyon kevesen voltunk a versenyen ( a tavaly a kocsmába 2x többen ünnepeltük a liga szülinapját)

Sok hiányzónk volt , egy igazolt (Tokos Csaba beirta a forumra hogy nem tud résztvenni a futamon) a többiekel nem tudom mi a helyzet. ( lehet hogy a karacsonyi időpont a hibás)

Igazából sok olyan dolog van amit most az év végén (jövő év elején) el kellene dönteni , ( szerver, a következő bajnokság, stb) NEM tudom miért áll félre a jelenlegi ligavezetőnt a dolgok mellől de rmélhetőleg épkézláb magyarázata lesz erre. Ha folytatni szeretnéénk azt amit 6 évig építettunk akkor sürgösen kell hogy ötletetjünk , átbeszéljük a dolgokat. Azt hiszem , hogy ér annyit a liga hogy egy mentőővet dobjunk neki, próbáljuk megmenteni ameddig még lehet.

Lukács Szabolcs nekem azt mondta hogy egy kicsit elege van a versenyzésből és lehet hogy egy pici szünet kell neki. Lehet .. mondta .... vajon ez lehet a baj _?? ...


Ui: kiváncsi vagyok Sad
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 14:27

Nem kellene 6 eves gyermeket temetni.

En is remelem , hogy a hianyzasok, amit be nem jelentettek a forumon (ugy ahogy a szabalyzat keri) a karacsony miatt voltak. A "kasszas" dolog megoldva (amint mar tudjatok, akik a TS-en ott voltak). Mivel, hogy Sas nem akart mas szemelynek penzt adni, ezutan o gyujti a tagsagdijat (koszonjuk).

Remeljuk a tobbi dolog is megoldodik (szerver, mod, stb....).

Isten eltesse a SzentLigat.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 15:28

Nos ez most egy kicsivel másabb mint eddig. A legutóbbi lelépésemet V. Tamás tudta meg állítani és adott lendületet, energiát. Most elfogyott. Nagyon nehéz dolgom volt úgy dolgozni a ligával, hogy nem kaptam semmi örömöt nem kaptam soha semmi olyant ami vissza adott volna valamit csak folyamatos veszekedéseket, meg olyan döntéseket ami elennem fordult. Nem engedhetem meg magamnak ezt az aláztatást. Miért? Az igaz, hiányoztok.

Valóban csak az volt a szándékom, hogy nem versenyzek egy ideig, meguntam meg ilyesmi, töltődni szerettem volna. De amikor megláttam azt a döntést hogy Vili közel polepozíciós büntetést érdemel és Tamásnak meg Kálmán azt ítéli, hogy 5 rajthely, meg van arca bojkottálni, buzdítani, lázadni? Mit gondoltok hogy ez itt mi? Egyáltalán gondolkodtatok el? Nem hagyhatom, hogy gúny tárgyát képezzem egy ilyen múlt után. Amikor nem telhetett el olyan nap, hogy ne agyaljak valamit, hogy jobb legyen a ligának és a köszönet csupán annyi hogy bojkott meg hogy nem kellett volna így bánjak az emberekkel! Holott nem tudom, hogy mire céloz ezzel a szerző! Kiforgatja szavaimat amikor csak simán arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem volt tisztességes meg sport szerű dolog több másodpercig hátramenetben padló gázt nyomni és ezt követően a forumon így fellépni. És azzal megmagyarázni , hogy jobban éreztem volna magam ha bocsánatot kér?- igen, lehet, hogy jobban de mindenképp nem rosszabbul! Többen megkerestek a mostani távozásomat illetően, hogy ezt gondoljam át, meg hogy nem lesz ez így jó! Azoknak köszönöm szépen támogatásukat, valóban jól esik és higyjétek el rosszul esik, sokat is sírtam, de be gyógyul, tudom nehezen de remélem megtörténik.

Attól képzeltem, hogy egy picit másabbak, jobbak vagyunk, mint bármely liga mert összetartozunk ezen fáradoztam mind untalan de belefáradtam abba hogy csak belém rúgnak. Azt hittem nem érdemlem meg de ha ezt kaphattam karácsonyra akkor ezt a csomagot nem fogadom el! Köszönöm!

Épkézlábvoltam?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 15:33

A moddal felmerulo gondok....

Ha tenyleg az F1RFT 2012 akarjuk hasznalni, akkor nem tudom mennyire fog mukodni a gumi plugin a szerveren. Mivel, hogy a clanhome nem engedelyez sajat modositasu plugint (es ha jol tudom, akkor sompirek azt is megmodositottak).

Innen le toltheto es tesztelheto az F1RFT 2012, ma kiadott sompir egy textura csomagot (Low, Medium es High), az itt megkaphato.

A mai nap folyaman megprobalom megkerdezni sompirtol, hogy a plugin van e modositva vagy csak a modban piszkalt hozza?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 15:54

Mod valtas lesz?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 16:06

Nem tudom. Felmerult....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 16:19

Lukács írta:
Nos ez most egy kicsivel másabb mint eddig. A legutóbbi lelépésemet V. Tamás tudta meg állítani és adott lendületet, energiát. Most elfogyott. Nagyon nehéz dolgom volt úgy dolgozni a ligával, hogy nem kaptam semmi örömöt nem kaptam soha semmi olyant ami vissza adott volna valamit csak folyamatos veszekedéseket, meg olyan döntéseket ami elennem fordult. Nem engedhetem meg magamnak ezt az aláztatást. Miért? Az igaz, hiányoztok.

Valóban csak az volt a szándékom, hogy nem versenyzek egy ideig, meguntam meg ilyesmi, töltődni szerettem volna. De amikor megláttam azt a döntést hogy Vili közel polepozíciós büntetést érdemel és Tamásnak meg Kálmán azt ítéli, hogy 5 rajthely, meg van arca bojkottálni, buzdítani, lázadni? Mit gondoltok hogy ez itt mi? Egyáltalán gondolkodtatok el? Nem hagyhatom, hogy gúny tárgyát képezzem egy ilyen múlt után. Amikor nem telhetett el olyan nap, hogy ne agyaljak valamit, hogy jobb legyen a ligának és a köszönet csupán annyi hogy bojkott meg hogy nem kellett volna így bánjak az emberekkel! Holott nem tudom, hogy mire céloz ezzel a szerző! Kiforgatja szavaimat amikor csak simán arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem volt tisztességes meg sport szerű dolog több másodpercig hátramenetben padló gázt nyomni és ezt követően a forumon így fellépni. És azzal megmagyarázni , hogy jobban éreztem volna magam ha bocsánatot kér?- igen, lehet, hogy jobban de mindenképp nem rosszabbul! Többen megkerestek a mostani távozásomat illetően, hogy ezt gondoljam át, meg hogy nem lesz ez így jó! Azoknak köszönöm szépen támogatásukat, valóban jól esik és higyjétek el rosszul esik, sokat is sírtam, de be gyógyul, tudom nehezen de remélem megtörténik.

Attól képzeltem, hogy egy picit másabbak, jobbak vagyunk, mint bármely liga mert összetartozunk ezen fáradoztam mind untalan de belefáradtam abba hogy csak belém rúgnak. Azt hittem nem érdemlem meg de ha ezt kaphattam karácsonyra akkor ezt a csomagot nem fogadom el! Köszönöm!

Épkézlábvoltam?

Azt mondtam magamnak hogy nem válaszolok a provokációkra de azt hiszem két mondtaban muszáj ....
Nem kellett volna igy bánni az emberekkel ...... az arra értem ... hogy nem lehet azt kijelenteni, hogy nem állhatok rajthoz (FSR) , ha megtudom akkor elhagyom a ligát , zsarolás + zsarolod a BT zsarolod a csapattársaidat stb ..... tudod hogy milyen a közöségünk, kitart egymás melett, így lehet könnyeben befolyásolni a BT -t ha érzelmi nyomást gyakorolsz rájuk...... Ezt én zsarolásnak nevezem......

Ismételeten a Bocsánat kérés ........ nem nem nem ....nem kérek bocsánatot , mert nem akartam rosszat ennyi !!!!!!! Hibáztam , és elfogadom a buntit de ezt már tulrágtuk, söt már letöltöttem a buntit is. Ha bocsánatot kérek megváltozik a buntetés ,,,, nem !!!!!! Azt kell elfogadnod hogy nem akarattal csináltam, ahogy a BT azt irta ....

Szándékos, de előre meg nem fontolt baleset (pl. ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a boxutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).
TE mind ligavezető egyett értettál a szabályzattal, aszerint járt el a BT mit kellene tegyek még _????
Amugy ezt a mondatot az Uj ligavezetőnek, BT nek at kell fogalmazni , mind az kiderult elégé hibás és félreértelmezhető.........


Idézet :
Attól képzeltem, hogy egy picit másabbak, jobbak vagyunk, mint bármely liga mert összetartozunk ezen fáradoztam mind untalan de belefáradtam abba hogy csak belém rúgnak.

Nem hiszem el hogy ezt komolyan gondolod, nem kell mártirt csinálni ..... szeirntem senki nem rugott senkibe, mindenki tisztában van azzal hogy nem is konnyu vezetni egy ligat ..... sokan segitettunk a tevékenységbe ( nem voltal egyedul soha) Ne mond azt hogy igen ....... Amugy soha nem lehet ugy csinálni hogy mindenkinek megfelejen .... lehetetlen ....3 ből 2 tetsik és a harmasiknak nem fog.....


Idézet :
Többen megkerestek a mostani távozásomat illetően, hogy ezt gondoljam át, meg hogy nem lesz ez így jó! Azoknak köszönöm szépen támogatásukat, valóban jól esik és higyjétek el rosszul esik, sokat is sírtam, de be gyógyul, tudom nehezen de remélem megtörténik.

Én is ugy gondolom hogy butaság lenne elhagyni a ligát, sokat pofozgatuk hogy ilyen legyen amilyen ........ nem csak a mi munkánkra teszel hanem a tiédre is ha azért elhagyod a ligát mert a BT így dönt meg ügy dönt .....


Azt a tényt, hogy meguntad a versnyzést azt nem hiszem el, ...... ha így lett volna 1 héttel az eset után nem lennél tagja az RFT nek és tesztelnél ott 1000 el ...... Ez ami nekem nagyon rosszul esik , egy kicsit ugy tünik hogy azért hagytad ittt a ligát hogy ott versenyezhess ..... Mert én még mindig nem láttom a valódi okát annak hogy kiszáltál ...... kiszálsz

Nem érthető , de ha valamit az ember nem akar azt nem lehet erőltetni, de én nem hiszem el hogy te ezt nem akartad , akarod csinálni ........


Idézet :
Valóban csak az volt a szándékom, hogy nem versenyzek egy ideig, meguntam meg ilyesmi, töltődni szerettem volna. De amikor megláttam azt a döntést hogy Vili közel polepozíciós büntetést érdemel és Tamásnak meg Kálmán azt ítéli, hogy 5 rajthely, meg van arca bojkottálni, buzdítani, lázadni? Mit gondoltok hogy ez itt mi? Egyáltalán gondolkodtatok el? Nem hagyhatom, hogy gúny tárgyát képezzem egy ilyen múlt után.

Én nem gunyolodtam veled, meg mégegyszer a szabályzat szerint járt el a bt emit Te mind ligavezető jóváhagytál ...... Az hogy Kálmán ugy látta a dolgokat.. az egy nézőpont volt azért vannak hárman vagy minden esetre páratlanuk a bt tagja hogy nem legyen eldöntetlen kérdés!!!!! Nem kapott büntetést Tamás , se Szonda se Lukács se az FSR csak Én ...... mi gondod _??? mind 1 .

Azt érzem hogy nem ez a z oka hogy kijelenteted hogy kilépsz, es nem lehet az .....
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 16:42

Vili itt van egy teves felfogas most reszedrol ami a bocsanatkerest illeti. Nem a szandekos dolgokert kernek bocsanatot, sot azert nem is kernek, mert ott a szandek, hanem a veletlen dolgokert kernek mert azt ugyebar nem akartad.
Ha mesz az uton es nem vagy figyelmes, de valakinek nekimesz fel vallal veletlenul, ahogy mesz el mellete akkor attol nem kersz bocsanatot mert nem szandekos volt?

Ami a buntetest illeti, tudjuk, lerottad. Igazabol szeliden megusztad azt, mert sulyosabb buntetest kellet volna kapjal, mivelhogy tobb autott erintett az incidens, Szabolcs erre akart ramutatni.

edit: az F1RFT azt nem kell felhozni, mert tobben is vagyunk ott innen a ligabol, sot en jovore az FSR-be is akarok indulni!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 16:50

Rosszul esik, hogy máshol körözök?!- nekem is Very Happy már ketten vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 16:52

RedDog írta:
Nem kellene 6 eves gyermeket temetni.

En is remelem , hogy a hianyzasok, amit be nem jelentettek a forumon (ugy ahogy a szabalyzat keri) a karacsony miatt voltak. A "kasszas" dolog megoldva (amint mar tudjatok, akik a TS-en ott voltak). Mivel, hogy Sas nem akart mas szemelynek penzt adni, ezutan o gyujti a tagsagdijat (koszonjuk).

Remeljuk a tobbi dolog is megoldodik (szerver, mod, stb....).

Isten eltesse a SzentLigat.

Ez egy kicsit nem fedi a valóságot, Redi. Az, hogy nem vagyok hajlandó másnak pénzt adni, azt nem úgy értettem, hogy nem bízom másban vagy cal pe burta, hanem Kinstert szerettem volna zsarolni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 16:58

Azzal, hogy rám biztatok a liga pénzét, egy újabb lepést tett a liga lefele:))Smile)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:04

áááá a zsaroláshoz én értek. Amúgy Vili pont erről dumálok, bármit írok, írhatok azt értelmezel amit akarsz, s úgy forgatod ki ahogy akarod, de legalább érted. Az biztos, hogy soha nem azt érted amit mondanak, te azt értetted mindig amit szerettél volna hallani. ezek után csak ezt tudom levonni.

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:10

Sas írta:


Ez egy kicsit nem fedi a valóságot, Redi. Az, hogy nem vagyok hajlandó másnak pénzt adni, azt nem úgy értettem, hogy nem bízom másban vagy cal pe burta, hanem Kinstert szerettem volna zsarolni.

Na megint Smile Mondtam en az este, hogy ezert nem irkalok a forumra, beszedem sem tiszta, hat az irasom Smile


Azt a mondatot viccnek szanttam, igaz hoanyzik az emoticon, de az akart lenni. Te irtad, hogy masnak nem fizetsz, csak Lukinak es azzal akartam viccelodni.

Remelem most ertheto. Hanem TS-en elmondom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:11

Lukács írta:
Rosszul esik, hogy máshol körözök?!- nekem is Very Happy már ketten vagyunk.
Hárman
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:12

Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:13

RedDog írta:
Sas írta:


Ez egy kicsit nem fedi a valóságot, Redi. Az, hogy nem vagyok hajlandó másnak pénzt adni, azt nem úgy értettem, hogy nem bízom másban vagy cal pe burta, hanem Kinstert szerettem volna zsarolni.

Na megint Smile Mondtam en az este, hogy ezert nem irkalok a forumra, beszedem sem tiszta, hat az irasom Smile


Azt a mondatot viccnek szanttam, igaz hoanyzik az emoticon, de az akart lenni. Te irtad, hogy masnak nem fizetsz, csak Lukinak es azzal akartam viccelodni.

Remelem most ertheto. Hanem TS-en elmondom Very Happy

En szinte értettem, de lehet, hogy más félreérti. Az az emoticon megoldotta volna Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:16

Lukács írta:
Rosszul esik, hogy máshol körözök?!- nekem is Very Happy már ketten vagyunk.

Nem az hogy mashol , hanem hogy azt mondtad hogy kell egy kis szunet ..... de ezek szerint nem ....

Idézet :
áááá a zsaroláshoz én értek. Amúgy Vili pont erről dumálok, bármit írok, írhatok azt értelmezel amit akarsz, s úgy forgatod ki ahogy akarod, de legalább érted. Az biztos, hogy soha nem azt érted amit mondanak, te azt értetted mindig amit szerettél volna hallani. ezek után csak ezt tudom levonni.

Nem forgatok ki semmit, magyarazd meg máshogy , azaz hogy nem ugy van ..... és kész .....


Idézet :
Vili itt van egy teves felfogas most reszedrol ami a bocsanatkerest illeti. Nem a szandekos dolgokert kernek bocsanatot, sot azert nem is kernek, mert ott a szandek, hanem a veletlen dolgokert kernek mert azt ugyebar nem akartad.
Ha mesz az uton es nem vagy figyelmes, de valakinek nekimesz fel vallal veletlenul, ahogy mesz el mellete akkor attol nem kersz bocsanatot mert nem szandekos volt?

Ami a buntetest illeti, tudjuk, lerottad. Igazabol szeliden megusztad azt, mert sulyosabb buntetest kellet volna kapjal, mivelhogy tobb autott erintett az incidens, Szabolcs erre akart ramutatni.

IGAZ ... Bocsi Tamás , de attól mert én ezt rosszul írtam le attól ki kell cserélni a szabályzatban ezt a ponotot ....
UI:Nem én vagyok érte a hibás azaz hogy milyen buntit kaptam .....

Lukács : Most még egy kicsi és beállítod hogy értem hagytad el a ligát ...GRATULA
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:23

Nem érted, hanem miattad. Very Happy .

De tudjátok mit mondok, dehogy hagyom el ezt a ligát, az életem értelmét!!!!!!!! Nem! Itt maradok és tombolok tovább..... rrráááááákkkendróóóóóóóóól! Csak hagyjatok egy pici szünetet, hogy ne legyek vezető funkcióba! Majd azt is megoldom, valahogy. Csak az FSR-re tudjak figyelni picit! ha megoldható akkor jelezzetek! Réka azt mondta, hogy támogat a könyvelésbe. És én egy darabig nem hozok döntéseket? Megoldható?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:36

Lukács írta:
Nem érted, hanem miattad. Very Happy .

De tudjátok mit mondok, dehogy hagyom el ezt a ligát, az életem értelmét!!!!!!!! Nem! Itt maradok és tombolok tovább..... rrráááááákkkendróóóóóóóóól! Csak hagyjatok egy pici szünetet, hogy ne legyek vezető funkcióba! Majd azt is megoldom, valahogy. Csak az FSR-re tudjak figyelni picit! ha megoldható akkor jelezzetek! Réka azt mondta, hogy támogat a könyvelésbe. És én egy darabig nem hozok döntéseket? Megoldható?

Ez akkor reszemrol RAAAAAKKKKENNNNDDDROOOOOOLLL To cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 17:38

A szünetet megkaptad! A határidő max Jan. 7.2013
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 22:51

Nagyon örvendenék ha meggondolnád magam és ismételten versenyeznél, és foglalkoznál a ligával, versenyeznéla ligatársakkal.

Ui: a problémákat ajánlom hogy egy gyules (TS) alkalmával beszéljük meg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimeCsüt. 27 Dec. 2012 - 22:54

Tamas írta:
Mod valtas lesz?

Ez lesz a masodik évad hogy evvel a modal megyunk ...szerintem kellene cserélni , modot...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimePént. 28 Dec. 2012 - 0:12

Ertem en ezt, csak az megint egy csomo atdolgozas, festesek, gumik, palyak, stb. es meg igy sem tortenik zokeno mentesen ugyan azzal a modal ket szezon kozti valtas, hat akkor egy uj moddal.
Most igy, hogy mar ezt ugymond ki ismertuk moderezes szinten en addig tartanam, mig nem cserelunk alapjatekot: rfactor2 vagy CARS vagy Asetto Corsa vagy mitudomen.
Egyszoval egy vagy max ket szezont ki lehet birni ezzel es akkor tortene meg egy teljesen uj atalas, mod + engine.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimePént. 28 Dec. 2012 - 0:22

Ok felőlem ok ...csak én már nagyon unom hogy egy szetupal vegig lehet menni aranylag jol a palyakon ..( magas szarny és kész ) Én személy szerint szeretném a változást, de nah .... .így is jo
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitimePént. 28 Dec. 2012 - 9:37

eleg lenne fizikat cserelni, csak nem tudom ezt ki tudna megcsinalni?
az rFactor 2 mikor jon ki veglegesen? mar 2 eve igergetik de lehet meg 2 evet kell varni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





LIGAvezető nélkül .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAvezető nélkül ....   LIGAvezető nélkül .... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
LIGAvezető nélkül ....
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» LIGAVEZETŐ KERESTETIK!
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» Szentliga X9 ligavezető választás!!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: