fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 LIGAVEZETŐ KERESTETIK!

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 16:10

Tisztelt SzentLigások!

Ámbár azt mondtam visszalépek az aktív tevékenykedéstől, ami a Ligát illeti, eljött a cselekedés ideje. Mint a Liga egyik alapító tagja azt látom nagyon rossz irányba megy a szekér, sőt nem megy, hanem belesüllyedt a sárba és egyre jobban süllyed. És mivel Lukács bedobta a törölközőt, és Willyke távolból tevékenykedik inkább, én maradtam az alapítókból aki megkondíthatja a vészharangot. Ez a levelem a vészharang kongatás. Először is szeretnem tiszta szívemből megköszönni Lukácsnak az önzetlen munkát amit a Ligáért tett, az elején mint a Liga lelke aztán már mint vezetője. Sajnálnám a teljes visszavonulását, azt is megértem, hogy a XI szezon bajnoki címe is elúszni látszik amiben sajna én is közreműködtem akarva akaratlan, de a maga idejében azt mondtam sajnálom és azt is, hogy BOCS. Tudom milyen én azért vesztettem egy bajnoki címet mert valaki kidobott a szerverről miközben épp a futamgyőzelmem fele tartottam. A Liga megvonta a vállát és az illető bezsebelte helyettünk a csapatbajnoki címet. Így hidd el Lukács ismerem az érzést és az még csak nem is volt versenyhelyzet... Én azt gondolom, hogy onnan indul a bajok forrása. Éspedig az erkölcstelen magaviselete miatt azonnal törölni kellet volna minden eredményét az illetőnek és ma nem lennénk itt. Hol vagyunk ma? Jöhet a kérdés jogosan... Én kitérnék rá, természetesen arról tudok beszélni, ahogy én hogy látom a Liga helyzetét így a véleményem szubjektív, természetesen, mert csak a saját szemszögemből mondhatom el mit, hogyan tapasztalok.
Ámbár van egy jól kidolgozott szabályzatunk annak értelmezése és betartása sőt betartatása nem történik meg. Vagy részrehajló, minimum egy azon helyzetre különböző büntetések szabódnak ki, sőt adott esetben nem is a BT tagok döntenek hanem valaki más érdemes megnézni mindkét esetben amikor fellebbeztem egy döntés esetén a saját csapattársam válaszolgatott csak azt nem értem milyen minőségben. Hivatalos választ a mai napig nem a BT-től. Értem, hogy versenyigazgató én is kezeltem a szervert éveken át meg voltam BT tag is de ne keverjük össze a fogalmakat ma ott tartunk, hogy megtiltja a csapattársam hogy mi van?????? Bocs de nem értem???
BOCS EZ NEM A LIGAVEZETŐ A VERSENYIGAZGATÓ ÉS MÉG NEM TUDOM KI LIGÁJA!!!!!
EZ A SZENTLIGA AMELY A LIGATAGOK KÖZÖSSÉGE és nem valakinek a szempontjait, hanem a közösség szempontjait kell szem előtt tartani és azokat érvényesíteni!!!!!
Igen szükség van rendre, rendszerre, vezetőre, de nem azt jelenti vezetni, hogy saját belátásaim szerint döntéseket hozok, parancsolgatok és ezt a ligatagok tartsák be és ámbár lehet óvni meg felebezni de és most idézek:
„(A felebező csapat, illetve pilóta, mielőtt megtenné az óvintézkedést, ajánlott átgondolni mozdulatait mivel a B.T. pártatlan, elfogulatlan, tisztességes és jogerős döntéseket hoz! A helyzeten nem biztos, hogy javít a felebezés!)” !!!!!
Ez olyan mint egy fenyegetés és magyarázkodás. Hát má bocs, nem azért óvok, mert tisztességtelen a B.T., hanem azért, mert emberekből tevődik össze és tévedhetnek!!!!! Én szívből remélem, hogy elfogulatlan és pártatlan de nem tévedhetetlen! Mert lassan azt látom, hogy egyre határozottabban azt állítják, hogy aki megmeri kérdőjelezni a döntést vagy a liga vezetését, azt ki kell nyírni, legalábbis a Ligából! Mert én csak ezt tapasztalom... Amikor benyújtottam egy-egy fellebbezést rögtön személyeskedő támadások értek, amelyeket természetesen, mert én is emberből vagyok, többnyire nem hagytam szó nélkül, de má BOCS, csak a tisztánlátás végett hol a hiba felvázolom az eseményeket:
1. Lezajlott egy verseny a maga történéseivel.
2. Óvtak nem óvtak szabályosan... (ez már nem mellékes a mi esetünkben)
3. BT hoz egy döntést
4. Valaki másként látja és fellebbez (joga van hozzá minden demokratikus államban helyzetben szervezetben)
5. A BT tudomásul veszi a fellebbezést újravizsgálja az esetet és hoz egy végleges döntést. (Ez az a döntés ami megfellebbezhetetlen azaz végleges)
Így működik a jog normál helyzetben... Mi van nálunk nem tetszik amit döntöttünk, te megkérdőjelezed a mi döntésünket, egyébként sem fizettél s az anyád és a lekakálom a véleményed és a farok méret és a ...
BOCS
De ébresztő fiuk ez egy közösség jogokkal és kötelezettségekkel nem a nagyanyától örökölte senki a SZENTLIGÁT nem TE DIKTÁLSZ hanem a közösség!!!!!
Szómagyarázat TE, mint akárki: ligavezető vagy szerverkezelő vagy BT vagy bárki.
Aki elvállalja a vezetést bárminemű legyen az, az azt vállalja, hogy szolgálatába áll a közösségének azzal, hogy megpróbálja a szekeret a közösség szempontjai szerint terelni a jó irányba! Én már láttam életem során olyan vezetőt aki jobban tudta mit, hogy kell mint a közössége, csak ezeket diktátoroknak hívták és utólag mindig kiderült, hogy csak azt hitték, hogy jobban tudják.
Ezért e levél a ligához. Ki kell találni a liga további működését. Én személy szerint egy többtagú vezetőséget ajánlok, és egy ügyvezető Ligavezetővel aki intézi a hétköznapi dolgokat de utólag beszámol és elszámol az intézkedéseiről.
Ennek érdekébe egy közgyűlést kell összehívni és az kell elfogadja az új vezetőséget és így tovább.
Fontosnak tartom kihangsúlyozni NEM BAJ ha a vélemények különböznek, szerintem nem baj ha nem vagyunk egyformák és nem is gondolkodunk egyformán, DE kötelesek vagyunk egy közös járható utat találnunk!
HAJRÁ SZENTLIGA!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 17:14

Koolman írta:

Ámbár van egy jól kidolgozott szabályzatunk annak értelmezése és betartása sőt betartatása nem történik meg.

Igy van. Pont te teszel ebben az ugyben. A szabalyzat reszrehajlasos donteseben. Pl: Boti - Monako, te Belga.


Koolman írta:
sőt adott esetben nem is a BT tagok döntenek hanem valaki más érdemes megnézni mindkét esetben amikor fellebbeztem egy döntés esetén a saját csapattársam válaszolgatott csak azt nem értem milyen minőségben.

En egyik esetben sem dontottem. A belgai esetet meg sem neztem. Megint az uldozesi maniad. En csak a velemenyem nyilvanitottam, a te alltalad keszitett video alapjan.



Koolman írta:
BOCS EZ NEM A LIGAVEZETŐ A VERSENYIGAZGATÓ ÉS MÉG NEM TUDOM KI LIGÁJA!!!!!
EZ A SZENTLIGA AMELY A LIGATAGOK KÖZÖSSÉGE és nem valakinek a szempontjait, hanem a közösség szempontjait kell szem előtt tartani és azokat érvényesíteni!!!!!

Ezt lenne ideje te megertsd.
Nem a te ligad, neked is szabad buntetest kapni, nem csak F. Botond, M. Miklos, stb. hanem N.K. Kalman is buntetheto. Ne sertegess es gyanits mindenkit ha teged megbuntetnek.


Koolman írta:
„(A felebező csapat, illetve pilóta, mielőtt megtenné az óvintézkedést, ajánlott átgondolni mozdulatait mivel a B.T. pártatlan, elfogulatlan, tisztességes és jogerős döntéseket hoz! A helyzeten nem biztos, hogy javít a felebezés!)” !!!!!

Mindenkit meg volt kerve, hogy olvassa el a szabalyzatot. Furcsalom, hogy ezt a reszt csak most vetted eszre.... ez a SzentLiga X-ben is benne volt, akkor miert nem zavart (azelobrol nem tudok nyilatkozni, mert nem voltam itt).


Koolman írta:
Amikor benyújtottam egy-egy fellebbezést rögtön személyeskedő támadások értek, amelyeket természetesen, mert én is emberből vagyok, többnyire nem hagytam szó nélkül,

Amit te felebezesnek nevezel, az nyilvanos gyanitgatas, fenyegetes, ezert nem valaszolt (szerintem) a BT neked. Nem tudod lenyelni, hogy te is buntetest kaphatsz. Mindenkiben csak gyanus szemelyeket latsz. "Hogy-hogy o gyorsabb mint en?!?! Ez az elso szezonja. Biztos csal!" igy beszelesz a ts-en.



Koolman írta:
SZENTLIGÁT nem TE DIKTÁLSZ hanem a közösség!!!!!

Na ezt jegyezd meg.
Az egessz liga arra hajt, hogy legyenek osszeszedve a csapatok, ne felcsapatok. Erre jossz te, hogy csinalsz 2 csapatbol, 3 felet.
NEM TE diktalsz.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 17:19

Diktatúra - demokrácia? Mi ez petíció?

Ha Norbira gondolsz akkor Ő nem nyert bajnokságot.

6 Sz. Lóránt
2 N. K. Kálmán
1 H. Vilmos
1 K. Gellért

De ne beszéljünk bajnoki címekről. Idea
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 19:27

Nem egyeni hanem csapat bajnok lett es meg oklevelet is kapott alori csapatarsakent es 1 pontal vertek meg.... Csapat bajnok lett azert egyeniben is szorosvolt es nem mindegy hogy nullazol
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 19:31

Ja. Azt gondoltam, hogy egyéni!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 20:21

Szia Lukacs .... Azt szeretnem kerdezni, kerni toled ... hogy nevezz meg egy - ket embert akit szivesen latnal ott es aki valalna is ....

Netalan valaki onkent aki jeleentkeznik ...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 20:27

V. Tamas
H. Vilmos

Ezek az en javaslataim. Nem az ove Very Happy
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 20:28

Ha nem lesz LUKÁCS akkor többet nem jövök, köszöntem.!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 21:24

Ez egy picit erős Lehel! A liga nem én voltam, a liga ti vagytok! Nem miattam kell versenyezni. Próbáljatok ki egy más Liga vezetőt mert még azt sem tudjátok, hogy más hogyan kezeli mindezt, lehet hogy jobban, lehet hogy sokkal jobb ötletei vannak, programok szervezések stb. mert ide kell az is!

Ha már meg kérdeztél Vili akkor szerintem Vargyasi Tamás tudná el látni a rá nehezedő feladatod. Több okból is amiket én látok és tudom hogy tud élni vele. Ért a programokhoz és az ember ismerete is nagyon jó, kreatív ami elengedhetetlen!

No de azt nem tudhatom hogy mindezt vállalja-e mert azt tudni kell, hogy nem lehet és nem szabad fél vállról csinálni és rettentő idő igényes. Remélem sikerrel jártok!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 21:37

Idézet Kálmántól!

Tudom milyen én azért vesztettem egy bajnoki címet mert valaki kidobott a szerverről miközben épp a futamgyőzelmem fele tartottam. A Liga megvonta a vállát és az illető bezsebelte helyettünk a csapatbajnoki címet. Így hidd el Lukács ismerem az érzést és az még csak nem is volt versenyhelyzet... Én azt gondolom, hogy onnan indul a bajok forrása. Éspedig az erkölcstelen magaviselete miatt azonnal törölni kellet volna minden eredményét az illetőnek és ma nem lennénk itt. Hol vagyunk ma?

-Ha ennyire erkölcstelen volt akkoriban a viselkedés akkor a liga váll húzogatása is több volt a semminél mert akkor te voltál a liga vezető és te voltál a B.T. Emlékszel, szerveztél külső B.T-t majd lettél te az egyszemélyes B.T.! Volt itt csoda rendesen! Na de inkább maradok csendben mert amiket én tudnék még mesélni azt sokan nem szeretnék! Még te sem. Ezért inkább odébb állok!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:25

Lukács írta:
.

Itt nem lehet Lajkolni?!?!?! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

En vagyok a liga gerinctelenje.

Koolman írta:
Nem a szemelyed a viselkedesed zavar most is eddig
mentek jottek az emberek csereltek autot csapatot de ahogy en teszem mar
nem lehet bocs de ez ami zavar.

Legalabbis innen ez jon le.
Javaslom Kalmant ligavezetonek.
O a legtisztesegesebb.


Koolman írta:
BOCS de kiegett a vidokartyam es 400 lejembe kerult Bocs 872 lejt keresek es van egy gyerekem es feltartok egy lakast 255 lej a Gazszamlam peldaul

En nem sirankozok mindenutt, hogy csak 293 lej maradt 4 szemelyre, 20 napra. Nem vagytok rendorok ki tudjatok szamolni mit jelent napjara (ezert nem cigizek kedd ota es meg egy qurva sort sem engedek meg magamnak).
De a tisztesseges Kalman, aki szerint a Liga az mindeenkie, magasbol leszarja, hogy o mar evek otta nem fizet tagsagdijat.
Meg a TS-en ki is meri jelenteni, hogy majd akkor halgassuk a nyogeset kanyarvetelekkor, amikor megjott az uj kormanya!!!!!

Mivan?!?!?!
Nekem majdnem nincs mit egyek de a tagsagdijat kifizetem es o nyavalyog de uj videokartyat es uj kormanyt vesz.....

Fizessek a hulyek a szervert , o majd atveszi a ligat es toroli mindenki adosagat.


LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Fizet

Szavabetarto. Eljen Kalman, az uj ligavezeto!
A leggerincesebb ember. Akit nem erdekel, hogy a liga mit szeretne (osszeszedni a csapatokat, o helybol 2bol, 3at akar. Nem felel meg neki a helycserem.) Mivel O Kalman.

Es meg van pofad az en viselkedesem tamadni!??!?!!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:38

Gyeplőt rövidebbre kell fogni FIÚK. Nem FOLYTATÓDHAT IGY TOVÁBB!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:49

Nem kell egymást szeretni, de illik a egymást tisztelni bár...
Én továbbra is azt javaslom legyen egy vezetőség aki dönt és egy ügyintéző aki végrehajtja a feladatokat én erre a Tisztségre V. Tamást alkalmasnak látom.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:50

LehelFekete írta:
Gyeplőt rövidebbre kell fogni FIÚK. Nem FOLYTATÓDHAT IGY TOVÁBB!

Sajna nem tudom, en ilyen vagyok. Nem kepmutato.
Ez vagyok en.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 22:53

Koolman írta:
Nem kell egymást szeretni, de illik a egymást tisztelni bár...

Ugye tudod a szavak jelentoseget, amikor leirod..... Te aki mindenkinek nekiesell (mint en is). De en beismerem es nem allittom azt a TS-en, hogy halgatag vagyok mint Easyke, Messze alsz tolle te szerenyseg.

Varhato volt, hogy ketten egy csapatban nem birjuk sokaig, sajnalom, hogy Luki lett az aldozata es nem te.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





LIGAVEZETŐ KERESTETIK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAVEZETŐ KERESTETIK!   LIGAVEZETŐ KERESTETIK! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
LIGAVEZETŐ KERESTETIK!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» LIGAvezető nélkül ....
» Visszajátszás kerestetik!
» Szentliga X9 ligavezető választás!!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: