fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kozvetítés !!!!! simracing.tv

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeKedd 18 Dec. 2012 - 0:24

Szia Tamás, nem tudom mi a helyzet veled, miért nem válaszolsz a kérdéseimre ( miért vagy megsértődve) nem vagy hajlanó beszélni , evvel sok mindent megoldani nem fogunk. de Te tudod.....

Kértelek, hogy keressd meg a TV-t (simracing.tv) hátha lehet közvetítésunk ott ( ha lehet már a 26 i teszt verseny legyen)

Mégegyszer köszönöm Tamás hogy a kommunikáció e színtjét elértük ( azaz hogy csendbe vagy, nem válaszolsz egy kérdésemre se!!!) , lehet hogy nem fontos a közvettés , de azt is mondthatad volna,hogy nem csinálod meg téged nem érdekel és akkor nem kérdeznélek mindig, és nem idegesítenélek folyamatosan ( hol a tv hol a betöltöképpel , hol evvel hol avval) ...amugy vettem az adást, legalábbis azt vettem hogy te nem veszed az adást ...... szép estét .....
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeKedd 18 Dec. 2012 - 9:00

Hi Tamas,


1. You need nothing, only a small special tool from me for access to my broadcast-PCs.
2. Monday is ok.
3. I need from you named 1 person for enter the events and the newsposts.



Easiest way would be, you cantact me via Skype: tynos02

Greetings
Lutz
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeKedd 18 Dec. 2012 - 16:46

Ok ,köszi szépen, akkor már csak mi (szentliga ) kell hogy eldöntse hogy megyünk Munez és dani párossal vagy hogy mi is legyen továbikba. --..... Amugy van még egy lehetőség ( Lori vagy Okos kommentátornak_??? )
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 3:04

Nem tudom Okos ötlet e Lórit javasolni én az erre idényre Szondát javasolnám kommentátornak esetleg Lorcsival...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 11:14

willyKEE írta:
Ok ,köszi szépen, akkor már csak mi (szentliga ) kell hogy eldöntse hogy megyünk Munez és dani párossal vagy hogy mi is legyen továbikba. --..... Amugy van még egy lehetőség ( Lori vagy Okos kommentátornak_??? )

Hát...ha Hétfő este 9-kor Okos és Lórika tudnak kommentálni, akkor versenyezni is tudnának ebben az időpontban.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 13:22

Koolman írta:
Nem tudom Okos ötlet e Lórit javasolni én az erre idényre Szondát javasolnám kommentátornak esetleg Lorcsival...

lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 13:23

Sas írta:
willyKEE írta:
Ok ,köszi szépen, akkor már csak mi (szentliga ) kell hogy eldöntse hogy megyünk Munez és dani párossal vagy hogy mi is legyen továbikba. --..... Amugy van még egy lehetőség ( Lori vagy Okos kommentátornak_??? )

Hát...ha Hétfő este 9-kor Okos és Lórika tudnak kommentálni, akkor versenyezni is tudnának ebben az időpontban.

Tudom , csak valami olyasmit is hallottam hogy a koleszba a gép is probléma , ami ott van nekik , azaz laptop ... ( ha spectastor modba csatlakozik a szerverrhez akkro szerintem elfut a gépen , és a ts az biztos mukodik .....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 15:49

az se baj ha nem látják csak kommentáljanak nekünk úgy is jó ők se maradnak le sok akcióról vagy ha igen legalább mondhatják hogy nem látták
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 12:25

OSTV 1: Szentliga F1 – Montreal Kommentátor: Fáy András Operatőr: Fáy András
Szerző: Schumifan Dátum: 20 december 2012 Kategória: Vélemények Nincsenek hozzászólások
MIKOR: Vissza a Naptárhoz 2012-12-26 @ 20:00 - 21:45
KATEGÓRIA: OSTV1



Most mi van? Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 13:31

RedDog írta:
OSTV 1: Szentliga F1 – Montreal Kommentátor: Fáy András Operatőr: Fáy András
Szerző: Schumifan Dátum: 20 december 2012 Kategória: Vélemények Nincsenek hozzászólások
MIKOR: Vissza a Naptárhoz 2012-12-26 @ 20:00 - 21:45
KATEGÓRIA: OSTV1


Most mi van? Smile


kiderul hogy mi lesz ...... Smile




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kozvetítés !!!!! simracing.tv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kozvetítés !!!!! simracing.tv   Kozvetítés !!!!! simracing.tv I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kozvetítés !!!!! simracing.tv
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» KÖZVETÍTÉS és az AARTv!
» Tv közvetítés
» Közvetités ? yes or no?
» Közvetítés- TV
» Közvetítés a szentligaX4 ben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: