fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monaco Nagydíj

Go down 
+5
Koolman
Fegyver
Lóri
TMS
willyKEE
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 21:49

Hogy azt a atya ur istenit ennek a xar játéknak ( ha nem a net akkor az a kibaszott játék) .. már megint megcsinálta ..( váltó , vissza tettem lukvercbe es onnan nem tudtam kivenni) duhos vagyok
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 21:57

Hat erre az eset biralasra nagyon kivancsi vagyok, de NAGYON!!!

EDIT: hogy egyertelmu legyen a dolog es ne legyen felre ertes, ovom Hathazi Vilmost!


A hozzászólást Tamas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Dec. 2012 - 15:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 22:37

Vili az nem a kormányod miatt volt?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 22:49

NEM NEM egyszerüen nem működött, ezt már megcsinálta egy párszor / nem tudtam visszarakni egyesbe (nem ertem mi a xar van)

Reverse gear, es onnan semmi nem mukodott ( nem elfelejtettem vagy ilyesmi csak nem mukodott)
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 23:10

valamit nem állitottál el a játékban, mert ez elég furcsa hibának hangzik. Ilyent még nem hallottam
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 23:17

Nah, meg van a gond ...---- az uresjárat egy billentyűre ( J ) van téve, (ugy mind mindenkinek) a Reverse gear után , most mondta Redi, hogy meg kell nyomni a gombot és utána lehet egyesbe tenni , (most tudtam meg) Ugy hogy ez volt a gond ........
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 17 Dec. 2012 - 23:24

erről beszéltem, hogy elállítottál valamit. de minek van az üresjárat egyáltalán beállítva?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeKedd 18 Dec. 2012 - 0:17

Tudja a fene!!!! be van állítva
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeKedd 18 Dec. 2012 - 16:56

Ep azert kell mert lukverc be marad es nem lehet 1be rakni

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 1:14

BT stab a Monacoi Nagydijra!


1. Vargyasi Tamas ovasa

BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor es Nagy K. Kalman


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Csutortok 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 1:56

en kerek egy replayt koszi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 14:00

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 18:32

A magam részéről nem dönthetek, hiszen vastagon benne vagyok az óvott szituációban ... Nem is értem, hogy miért raktatok be engem ... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 19 Dec. 2012 - 19:10

Igy igaz, ez elkerulte a figyelmem, elnezest! az uj kiiras a kovetkezo:

BT stab a Monacoi Nagydijra!


1. Vargyasi Tamas ovasa

BT: Szabo Lorant, Nagy K. Kalman es Okos Zsolt
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 20 Dec. 2012 - 20:31

Lóri írta:
de minek van az üresjárat egyáltalán beállítva?

Nalam is (es meg masoknak is be van allitva) elkeruljuk a balesetes uresbe valtast. Igy csak akkor lehet uresbe valtani, ha megnyomod azt a gombot/billentyut. A hatranya, hogy hatramenetelbol is meg kell nyomni, csak azutan lehet felfele valtani.
Azt hittem mindenki tudja es azert nem magyaraztam sehol sem. De amint kiderult, sokan nem tudtak. Lehel - Kina, Willy - mar tobb palya, de csak most mondta el konkretan, hogy mivel kuszkodik.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimePént. 21 Dec. 2012 - 14:56

melyik csutortokig kell dontest hozzon a BT _???? Razz Razz Razz Razz Az nincs kiirva!!!!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimePént. 21 Dec. 2012 - 23:17

De addig kell, de amíg nem érkezik be minden B.T tagtól a döntés addig nincs amit csináljak sajnos.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 0:23

Majd jövő csütörtökön Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 10:23

Kik azon B.T. tagjaink aki nem hoztak időben döntést? írd be bátran, hogy ezentúl én is olyan hozzá állást viszonozzak az illetők illetve illető felé.

Ebből az alkalomból így karácsony tájt javaslom bevezetésre, egy olyan rendszert ami a B.T. seregét, hanyagság miatt bünteti...


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 22 Dec. 2012 - 11:14-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 10:57

Lukács írta:


Ebből az alkalomból így karácsony tájt javaslom bevezetésre, egy olyan rendszert ami a B.T. seregét, hanyagság miatt bünteti...

ez tetszik Smile így karácsony tájt is Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 11:20

Nos sikerült átvizsgálni a dolgokat így most közlöm.

A B.T-nek az esettel kapcsolatosan két különböző meglátása volt, így mindkettőt közlöm.

Az első: Rajtbaleset okozásáért, három autót sérülését okozza, Vargyasi Tamás 5 rajthelyes büntetés a következő futamon, tisztán látszik hogy nem fékez nem elővigyázatos míg a mögötte jövő 3 pilóta elkerüli az ütközést fékezéssel. Figyelmeztetésben részesül Szonda Hunor gondatlan vezetésért ő se lassít holott világos a baleset helyzete.

A második: Vilmos már a rajt elött tudta, hogy nem tudja egyesbe rakni az autóját, a felvételen látszik, hogy üresbe meg hátramenetbe tud váltani, azonban mégis a pályán hagyta az autóját és elkezd majd tolatni is, aminek egy nagyon csúnya rajtbaleset lesz a vége.

A szabályzat pedig erre az esetre a következőket írja: Szándékos, de előre meg nem fontolt baleset (pl. ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a boxutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).


A B.T tagok 2-1 arányban pedig a második meglátásra szavaztak. Így Vilmos a következő futamon a boxutcából rajtolhat.



Volt két pilóta aki a futam leintése utána nem hajtott a boxba: Szonda Hunor és Forizs Tibor. Ennek oka pedig az volt, hogy Tibi nagyon csúnyán, fékezés nélkül elüti Hunit, aki ez miatt nem tud a boxba hajtani.
Forizs Tibort a B.T ezért a manőverért a B.T egy útolsó rajthelyes büntetéssel súlytja.


Jócskán akadt fehér vonal átlépés is:

Szonda Hunor: 46. kör
Albert Sándor: 54. kör
Forizs Tibor: 1. kör
Györkovács János: 27. kör
Venczel Alfréd: 40. kör
Szabó Csaba: 36. kör

Mivel a B.T döntése sokat késet, ezért természetesen a fellebezési idő is tovább tolodik. Holnap 12 óráig elfogadjuk a fellebezést is.



Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 11:33

A feher vonalas bunteteseket hozzaadom a versenyeredmenyhez.

A masik 2 dontes ugysem befolyasolja a versenzeredmenyt.


Tibi nem tudom, hogy tude fellebezni, mivel szolt, hogy nincs gepe. Annyit elmondanek a vedelmeben, hogy a Sas-al valo kuzdelem miatt nem fekezett. Az utkozes a celegyenesben tortent. Szeretnem, ha enyhittenetek a buntetest, egy figyelmeztetesre. Nem szanszandekos volt, Sas az utolso kanyarban elozte meg es versenyben voltak, nem volt ideje reagalni a Szonda lelasult autojara.

Koszonom.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 13:02

Kérem a BT tagjait akik a fehér vonalat nézik hogy vegyék figyelembe hogy egy autó mikor kijöttem a boxbol ott állt keresztbe a boxutca kijáratánál és semmiképp sem tudtam volna tovább menni igy kikerültem és folytattam tovább a boxutcából való kihajtást.
Limitem meglesz szerdán és akkor gondolom az uccsó helyről indullhatok ugye?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 13:56

Idézet :
A második: Vilmos már a rajt elött tudta, hogy nem tudja egyesbe rakni az autóját, a felvételen látszik, hogy üresbe meg hátramenetbe tud váltani, azonban mégis a pályán hagyta az autóját és elkezd majd tolatni is, aminek egy nagyon csúnya rajtbaleset lesz a vége.

Szándékos, de előre meg nem fontolt baleset


Nem szerettem volna balesetet okozni , NEM VOLT Szándékos az utközés azaz az AUTÓ pályán hagyása sem. A hátramenet az csak minimásil. De ha azért jöttek belém elfogadom a döntést, valószínüsíthető hogy nem ....

Volt már olyan, hogy mikor kialudtak a lámpák visszaállt egyesbe az autó, vagy csak akkor reagált a kuplung ha már zöldre váltott a lámpa. Probálkoztam, hogy beáljak a helyemre , reménykedtem hogy elindul az autóm a zöld lámpánál, mind már említettem hogy volt rá precedens.

Azt hiszem (igy visszanézve hogy Tamás ha egy kicsit is fékez elkerülhető lett volna a beleset, de nem volt nyoma féknek) hogy ha hamarabb reagálok elkerülhettem volna a balesetet, (esc) , de ez SEMIKÉPP SEM SZÁNDÉKOS baleset okozás!!!!!


Idézet :
A szabályzat pedig erre az esetre a következőket írja: Szándékos, de előre meg nem fontolt baleset (pl. ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a boxutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).

Ezt nem annyira értem mivel, hogy eleve akkor rajtbeset ha több autó érintett
A szabályzat fenti részét kérem hogy minden versenyzőre egyformán alkalmazza a BT, Ha én szándékosan balesetet okoztam akkor ha valaki nem fékez az mi_???? ( legyetek pártatlanok )

Hibás vagyok az esetben (szerintem, SAS SZONDA, az az én saram), de Tamást nem válalom be mert Ő elkerülhette volna az esetet . ELfogadok bármilyen buntit , csak nem ezekkel az érvekkel hogy SZÁNDÉKOSAN OKOZTAM BALESETET .........

Ha pedog ez marad a döntés hogyszándékosan okoztam a balesetet , akkor kérem a BT ezt a szbályt MINDENKIRE egyformán alkalmazza !!!!!! köszönöm
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 22 Dec. 2012 - 17:02

pillanat urak, pillanat, látom, hogy nem egy naptárt figyelünk. tehát ha jól értem akkor két ízben is ugyanaz az a pilóta hátra fele rajtolva ugyan azzal a pilótával szembe és tönkre teszi a versenyét jó pár embernek és boxból rajtolhat? amíg akit teljesen kiiktat a versenyből az 5 rajthelyet kap azért mer rajtolást követően nem a fékre koncentrált. És semmilyen szándékosságot nem ismer be az a pilóta aki egy egészen más irányba másodpercekig nyomja a gázt. vicc urak vicc. de önök tudják. a döntést én nem fogadom el, mint FSR csapat főnöke! Amennyiben csak ez a büntetés egy ilyen ügyre, miközben már rajt balesetért tiltottunk el pilótát, miközben ő előre rajtolt, addig az FSR csapatot nem engedem pályára. Amennyiben a csapat bármely tagja tudomást szerez erről a döntésemről és mégis rajthoz áll, akkor abban a pillanatban elhagyom a Szentligát. Megkérem ne csúfolkodjatok velünk, jó? Nincs kedvem ilyesmikkel viccelődni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Monaco Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco Nagydíj   Monaco Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monaco Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Monaco Nagydíj
» BOJKOTT MONACO!
» Monaco-i Nagydíj
» FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!
» Angol Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: