fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szabad edzés és teszt...

Go down 
+7
Koolman
TMS
Fegyver
Szonda Hunor
willyKEE
Sas
Lukács
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 16:15

Elnézésüket kell kérnem a kedves versenyzőktől, ugyan is a délelőttől nincs Game Szerver, az okát még nem sikerült kiderítenem, a tegnap este volt némi tárgyalásom a ClanHome-al de erről nem mondtak semmit! Amiből az én következtetésem az az, hogy valami hirtelen baki állhatott be! Szerencsére nem sűrű az ilyen de akkor is kellemetlen! Nos, hogy ne legyek túl hosszú, azt az elméleten vagyunk, ha ma 2012-Nov.-16 17 órakór még mindig nincs szerver akkór a tesztet áttesszük 2012-Nov.-17 17 órára!
Azért nem javaslom azt a verziót, hogy valaki szervert csináljon, mert elveszhetnek az adatok és nem lehet vissza nézni, meg a legfontosabb ok az az, hogy ha valamely versenyző nem jut hozzá az IP-hez akkor egy zart koru teszt íze lenne!
Tehát ha a mai nap 17 órakórra még nincs szerver akkor halasztódik a teszt! Akkor is ha 17 óra 12 perc van akkor is!

Köszönöm megértéseteket és mihelyt megtudtam valamit a szerverről akkor értesítelek!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 16:17

Ámen.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 16:46

van szerver .... 4.45 román ido szerint
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 17:34

17:31-kor megint megállt a szerver és ledobott mind a négyünket (Vili, Árpi, Boti és én) ... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 17:40

koszonjuk Eccli az infot!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 17:50

Very Happy Very Happy EZEK SZERINT MAJD HOLNAP Smile
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 17:54

willyKEE írta:
Very Happy Very Happy EZEK SZERINT MAJD HOLNAP Smile
Örülsz, mi ? Very Happy Arrow 2012. november 17-én 17:00-tól pont Chelsea meccs kezdődik! Razz Jó tesztet holnapra!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 18:02

Annak van replay, es ugy sem a te kezedben van a mecs!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 18:07

Tamas írta:
Annak van replay, es ugy sem a te kezedben van a mecs!
Smile
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 18:08

lenyegeben nem vettem figyelembe, nem tudtam, de hogy igy mondod.....jobban is esik Razz
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 18:10

willyKEE írta:
lenyegeben nem vettem figyelembe, nem tudtam, de hogy igy mondod.....jobban is esik Razz
Na látom Vilike ő már rögtön tudja és úgy áll hozzá, hogy nekem a Chelsea meccs nem fog elmaradni ... What a Face
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 18:36

te meg vagy kékülve rendesen Razz
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 18:56

En javaslom a vasárnapot mert holnap nekem nem jo vagy kesobbi idopontot mert 19 ig eloadasom van kerem jelezzetek vissza ha jo a vasarnap koszi
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 19:08

Elnézést kérek mindenkitől de a szerver lerobbant, most csinálják, meg ilyesmi, hirtelen kellett dönteni, a két variációból az utóbbi került kivitelezésre, és nem volt szavazás alá vetve. A teszt Szombat 17 órakor veszi kezdetét!

Nagy valószínűséggel holnap sem leszek ezen órákban! Nem miattam van.........
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 19:21

Hoppácska, WillyKEEEEEEE! Razz Most látom, hogy Liverpool bajnoki is holnap 17 órától veszi kezdetét! Na most mutasd meg te nagy Vörös ... Razz clown pig
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimePént. 16 Nov. 2012 - 19:28

Nos, mivel a kötelező ötven körös limit megfutását a pénteki hivatalos edzésre terveztem, így úgy adódott, hogy nem tudtam a szerveren teljesíteni ezen körmennyiséget, mivel a szerver nem volt üzemképes. Így az előre, péntek délutánra beütemezett limitfutást saját szerveren teljesítettem (sajnos láthatta mindenki, a cikk megírására is csak csütörtök este volt időm, nemhogy tesztelni ...), amiről íme tehát egy fotó ITT. Hogy ez a körmennyiség nem csak bokszból való kijövés, bejövés révén teljesült arra itt van egy 1-es és egy 2-es fotó. Eme hozzászólásom elküldési idejéből (a hozzászólás feletti kis sávocskában) mindenki láthatja, hogy mindezt pénteken 21 óra előtt tettem.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 14:08

Ezt nem lehet betenni, a hotlapszunk helyet?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 14:11

De
be lehet.

Bocsi az elobbi torlesiert.
En vagyok a hibas, nem olvastam, hogy huni sajat szerverre vonatkozik.
A szerveren csak 2 kore van Very Happy


Szabad edzés és teszt... Foto

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 14:12

Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 15:45

A Szonda Hunor helyzetével kapcsolatosan az a véleményem hogy Péntek estig 4 teljesített köre volt egyébként a péntek este a szerver már működött így bőven lett volna idő éjfélig az 50 kör teljesítésére. Hogy pont akkor nem működött a szerver amikor neki lett volna ideje azt Pech-nek hívják. A hivatalos BT tag véleményem az hogy Szonda Hunor péntek éjfélig nem teljesítette a szerveren kötelező 50 kört így a futamon a boxutcából kénytelen rajtolni, ezt írja a szabályzat.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 16:51

Bakker:
az enyem a leggyorsabb elso szektor. A tobbiben kapok, rendesen. Tehat nagyon rossz a szetupom Smile

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 23:50

Ez így nem teljesen jogos. Értem én, hogy mit ír a szabályzat, de a szabályzat ki kéne térjen az esetleges technikai problémák esetere is. Ha Szonda Hunornak éppen 17-19 óra között lett volna ideje megfutni az 50 kort...Ő arról nem tehet, hogy nem ment a szerver. Az sem állja meg a helyet, hogy éjfélig lett volna ideje, mert mi van ha nem volt, csak 17-19 óra között?!.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 23:57

Sas, ez mas idopontra is pont ugy ervenyes.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeVas. 18 Nov. 2012 - 0:08

Tamas írta:
Sas, ez mas idopontra is pont ugy ervenyes.

Ezt nem ertem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitimeVas. 18 Nov. 2012 - 0:23

Egyszeru, ha mondjuk nem tud jonni szabadedzesre, de tud jonni 19-21 kozott, mert az ugye boven eleg az 50 korhoz, es lefutt 2-3 kort es akkor megy el a szerver, akkor megint nincs meg az 50 kor.

Amugy nem ejfellig kell az 50 kort megfutni hanem 21.00-ig!!!

Maskulomben azt hiszem volt szerver nemsokara utana, mert Vili, en es nem tudom ki nyomta, majd jottel te is es Boti is ugy 19.00 utan ha jol emlekszem. 17.00-19.00 kozott nem volt tobb mint fel orai kieses!!!

Ezzel, hogy kinnek mikor van ideje kort futni, az mar olyan mint az orosz rulett, ha igy utolso percre hagyod. Ez benne van a pakliban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad edzés és teszt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad edzés és teszt...   Szabad edzés és teszt... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabad edzés és teszt...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teszt az AARTV-vel!
» Friss hírek, videók - F1
» Szentliga XX - teszt verseny!
» SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: