fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szentliga XX - teszt verseny!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XX - teszt verseny! Empty
TémanyitásTárgy: Szentliga XX - teszt verseny!   Szentliga XX - teszt verseny! I_icon_minitimeSzer. 17 Feb. 2016 - 18:01

Sziasztok újra,

Felhívom a ligatagok figyelmét, hogy hétfőn Február 22-én, a megszokott időpontban, azaz 22°° órától, tesztfutamot rendezünk.

Célja a teszt futamnak: hibák ki küszöbölése, paraméterek ellenőrzése (tankolás, gumik, több autós FPS, stb.), és bármi más nem kívánt tényező elhárítása.

Ugyanakkor tudni kell, hogy a teszt futam az Austin-i pályán lesz lebonyolítva, mivelhogy kaptunk visszajelzést, hogy talán nem lenne elégé FPS barát, ezért szeretnénk ezt letudni a valóságban is. A tesztfutam rövidebb körszámmal fog lebonyolódni mint a valós futamaink.
Ezért ma este a szerver átkerül újra az Austin-i pályára, és teljes gőzzel lehet majd tesztelni a hétfői futamra.

A teszt nem kötelező és nem büntető jellegű a meg nem jelenők számára, de fontosnak tartsuk és hasznosnak, hogy minél többen megjelenünk.

Az itt észlelt hibák javításra kerülnek és újra lesz tesztelve majd egy másik pálya csíkon Február 29-én.

Szeretnem ha megjelenek azok akik tudják, hogy FPS gonddal küszködnek (Szonda) és szeretném ha a TV is jelen lenne.
Varom bármilyen jellegű észrevételeket, itt a topikban. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Szentliga XX - teszt verseny! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XX - teszt verseny!   Szentliga XX - teszt verseny! I_icon_minitimeSzer. 17 Feb. 2016 - 22:29

Én sajnos 10-re nem érek haza. De ha fél 11-öl lesz és mindenkinek megfelelne akkor már én is tudnék indulni.

Köszöntem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XX - teszt verseny! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XX - teszt verseny!   Szentliga XX - teszt verseny! I_icon_minitimePént. 19 Feb. 2016 - 8:47

Nekem jo akarmilyen idopont.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga XX - teszt verseny! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XX - teszt verseny!   Szentliga XX - teszt verseny! I_icon_minitimePént. 19 Feb. 2016 - 16:24

Nem leszek melozok.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szentliga XX - teszt verseny! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XX - teszt verseny!   Szentliga XX - teszt verseny! I_icon_minitimeCsüt. 25 Feb. 2016 - 17:54

A tegnap esti sikeres teszt futam utan, amit csak 3-ik alkalombol sikerult abszolvalnunk, meg szeretnem koszoni, hogy kitartottatok es eljottetek mind a harom nap, a felmerulo problemak mellet, es hozza jarultatok ennek a veghez vitelehez.
Hamar sikeres volt ez a teszt futam, akkor szeretnem ezt tovabb gyumolcsoztetni hosszabb tavon, ezert ki irasra kerul egy ujabb teszt futam, amit ujbol hetfore (februar 29) utemezunk.

Helyszin: Abu Dhabi - Yas Marina
Kor: 29
Idopont: 22°° ora
Gumi kiosztas: SzuperLágy (piros) - Lágy (sarga)

*ugyanakkor megkerek mindenkit, aki teheti es ideje engedi, offlineba teszteljen le palyakat tobb autoval, hogy meg idoben tudjunk javitani ahol FPS problemak merulnek fel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szentliga XX - teszt verseny! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga XX - teszt verseny!   Szentliga XX - teszt verseny! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szentliga XX - teszt verseny!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!
» Verseny engedélyek
» Verseny kiírás!
» Teszt az AARTV-vel!
» MOD - SzentLiga XX

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga XX-
Ugrás: