fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 WEBLAP .............

Go down 
+9
forizstibi
Arpi
Lukács
Koolman
Szonda Hunor
TMS
LehelFekete
RedDog
willyKEE
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 9 Okt. 2014 - 7:51

Vili készíti az újat. Elmondása szerint a mostani állapot vissza fordíthatatlan, így kell készítenie egy másikat! Türelmeteket kérjük!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 9 Okt. 2014 - 8:40

Sajnos tovabba nem tudom vallalni a fooldalon levo versenytablazat kesziteset, igy megkerek egy mas onkentest, hogy vallalja el. Az anyagot atkuldom amint megkerul ez az illeto.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 9 Okt. 2014 - 8:45

Küld vissza nekem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 12 Okt. 2014 - 20:15

Kedves MIndenki !!!

A jelenlegi honlappal egész massziv gondok vannak , mondom hogy massziv mert nem tudjuk megoldani.
Elkészült a z Uj honlap, igaz még nincs teljes pompájába, de idővel kialakul.
Most már hasznáható a honlap, így egy kicsi utmutatást adok azoknak akik majd tesznek fel "értékelések"et "összefoglalót " vagy előzetest!
A honlap a Joomla 3.xxx rendszerét használja így sokban nem különbözik a régi honlap admin feluletétől.
Minden csapatvezető kap bizonyos jogokat a honlaphoz, hogy értékeléseit megjelenitse, na meg Zsolti is fog kapni admin jogot, mert hogy ő fogja továbra is az előzeteseket irni.
Ismételten kategoriakban kell megjeleniteni a tartalmat (K2) legyen az osszefoglalo vagy értékelés, vagy előzetes, vagy BT dontés.
Akik értékeléseket irnak legyenek szivesek és csak nagyon kevés intro szoveget irjanak, kb 30-40 karakter. A képek 16:9 képarányban lesznek a legszebbek (kivétel az osszefoglalo az marad ugy ahogy van annyi kivetellel hogy az osszefoglalot, es a szentliga x7 logot pls tedd a felső sarokba Huni.

A honlapra ismételten regiszztálni kell !!!

A csapatvezetőket megkérem, kuldjek el a megfelelő infókat , azaz amiket szeretnének látni az oldalon koszonom !!! zajcsoamg@yahoo.com

Gondolom hamarosan aktivalodni fog a szentliga.com cimen is !

Addig is aki élvezni szeretné , vagy bongészni szeretné az a szl.rfactor.hu oldalon megteheti
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 12 Okt. 2014 - 21:21

Köszi Vili.

Küldöm ami minket érint!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. 13 Okt. 2014 - 8:32

Nem enged regisztrálni.

erre az oldalra irányít. "To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create"
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. 13 Okt. 2014 - 8:58

Szivesen Szabi Smile

Sas nekem engedi a regisztralast, csak nem kuld aktivalo kodot, megoldom remélem még ma.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. 13 Okt. 2014 - 9:07

Ugyan az mint Sasnal.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. 18 Okt. 2014 - 16:50

Szia Vili. A honlapra meglehet oldani azt, hogy a server státusza látható legyen? Hasznosnak találom és szeretném is ha lenne! Köszi előre is!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 15:40

Szerintem, nem jó ötlet a verseny menüt csak regisztráltaknak látni. Ha valaki a táblázatot szeretné megnézni, nem biztos, hogy fog regisztrálni a honlapra.... inkább elmegy a kedve. De ez csak szerintem.

Edit: főleg így, hogy nem küld aktiváló kódot. Most én sem tudom megnézni a teszteredményeket, versenyeredményeket, stb.... Luki fotója alapján kellett az előzetesünket készítsem.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 17:53

Hosszú kihagyás után tér vissza a Szentliga mezőnye a francia Nagydíj helyszínére, Magny Coursba. Legutóbb hat szezonnal ezelőtt a Szentliga X1-ben szerepelt ez a pálya a versenynaptárban. A hosszú padlógázas szakaszokat felváltó lassú sikánok és technikás kanyarok igencsak nehézzé teszik a tökéletes beállítás kialakítását a versenyzők számára. De éppen ezért még izgalmasabbá válik a futam.

A büntetését letöltő Fórizs Tibor nevéhez fűződik a leggyorsabb mért kör ezen a pályán, ami 1:14,267-es, azonban a tizenkilenc megtett kör azt jelenti, hogy Tibor hiányozni fog erről a futamról és így a hetedik futamát is ki kell hagynia zsinórban. Szonda Hunor mostanság igencsak javuló tendenciát mutat a szezon kezdetéhez képest. A hét elején épphogy lecsúszott a győzelemről, most meg három tizedre marad el Tibor idejétől. Lukács Szabolcs sem tétovázik és igencsak jó felkészülést tudhat maga mögött, hiszen a harmadik helyen áll és alig egy tizedre marad el Hunor idejétől.
Tokos Csaba, vargyasi Tamás és Szabó csaba hármasa igencsak szorosan követi egymást a negyedik, ötödik illetve hatodik helyen. Csaba két tizeddel marad el Lukácstól, míg Tamás alig több, mint egy tizeddel áll Csaba mögött. Szabó Csaba pedig hat századra van csapattársától és igencsak szépen tartja magát. Albert Sándor a hetedik helyen már egy másodpercen kívülre szorul az él menőkhöz képest ezért van még amin javítania tempón. Hatházi Vilmos a hétfői győzelme után kissé alábbhagyott lázzal vette bele magát az e heti edzésbe. Azonban ez még nem ok arra, hogy ne ismételhetné meg a legutóbbi eredményét. Venczel Alfréd a kilencedik helyen áll, de valahogy még mindig nem találja a kellő tempót ahhoz, hogy előrébb jusson. Talán majd a futamon sikeresebb lesz, mint ezen a héten a felkészülést tekintve.

Péterfi Árpád a tízedik helyen áll és igencsak közel tartózkodik Alfréd idejéhez képest, hiszen mindössze két század a különbség kettejük közt. Nagy K. Kálmán igencsak hosszura nyúló kihagyások sorát szakíthatná meg, azonban a mindössze kilenc mért kör nem arra enged következtetni, hogy biztosan részt vesz majd a holnapi futamon. Nagy József Attila pihenőre küldte szimulátorát, bár azért még tesztelt egy keveset. Időeredménye a tizenkettedik helyre elegendő. Fazakas Levente, elmondása szerint nem fekszik neki semmi az idei szezonban. Ezért is ez a gyengécske szereplés futamról futamra. Most is csak a tizenharmadik helyre elegendő időeredménnyel rendelkezik.

Kis Német István igazoltan hiányzik majd a holnapi futamról azonban időeredménye a megtett mért köreivel egyenlő, azaz a tizennegyedik helyen szerepel a teszteredmények listáján. Péter Elődnek és Györkovács Jánosnak egyelőre nem sikerült 107% belül teljesíteni, bár Jancsinak még a harminc kötelező mért körből is hiányzik huszonkilenc. Így egyelőre egy szerény tizenegy személyes rajtrács rajzolódik ki jelen pillanatban a holnapi futamra. Ez lenne az idei legszegényebb rajtrács, aminek azt hiszem senki sem örül.

Ennek ellenére a Simrace TV biztosan ott lesznek a helyszínen és segítenek majd abban, hogy ezt a kicsinyke csoportot a nézők kielégítése vezérelje és egy izgalmas és eseménydús futamot láthassanak a nézők. Sok sikert és jó szurkolást.


Exclamation Az új honlapra még nem kaptam admin jogot így csak ide tudom közzé tenni az előzetest. Exclamation
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 18:14

Rendben, jó lett! Vilit megkérjük, hogy orvosolja a jogaidat! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 18:22

Orvosoltam is Smile bocsi
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 18:31

A honlap nem kuld kodot vagy e-mailt minden manualis. A pottablazat a fooldalon az erdeklodőknek, nézelődőknek volt kitalálva , (idon belul az is frissulni fog) ha bővebb infokat akarsz a ligáról kell regisztrálj. Az emlult 2 napban 2 uj felhasználó regisztrált, akiket aktiváltam is (mivel hetvége volt lassabban ment a dolog, miattam) Aki a weblap beuzemelése után regisztált annak már rég van aktivált felasználoja.

Kérném a csapatvezetőket hogy irjanak hogy kinek kellene adnom jogokat . (cikkeket felrakni stb)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 19:15

Azzal semmi gond, hogy később tudod aktiválni. Az nem jó, szerintem, hogy a fentebb említett menüket, csak a regisztrált tagok látják.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeVas. 19 Okt. 2014 - 19:17

De nem is tudom miért szolok én bele.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 21 Okt. 2014 - 12:04

MI ÉRTELME ANNAK HOGY AZ EREDMÉNYEKET CSAK REGISZTRÁLTAK LÁTHATJÁK????
ÉN A FÓRUMOT ZÁRNÁM INKÁBB EL...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 21 Okt. 2014 - 13:35

A fórumot én is Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitimePént. 24 Okt. 2014 - 13:57

Sziasztok. Megkérek mindenkit aki rak fel képet a honlapra (ertékelés, előzetes, BT dontés) az rakja fel 800*450 px méretben!

Köszönöm !

UI: Huni a összefoglalóknál még nem sikerult kitalálnom a méretet de dolgozom rajta valozsínű hogy az a méret jó lesz ott is, de még nem biztos.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





WEBLAP ............. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: WEBLAP .............   WEBLAP ............. - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
WEBLAP .............
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» A WEBLAP .....
» Weblap, fórum, stb
» Weblap / Rovatok / Értékelések /
» Weblap Social Media

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: