fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Weblap, fórum, stb

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Weblap, fórum, stb Empty
TémanyitásTárgy: Weblap, fórum, stb   Weblap, fórum, stb I_icon_minitimeCsüt. 25 Aug. 2011 - 10:44

Bocsi hogy ismételten akadékoskodom, de ....

A weblapunkkal megült fel egy gondom, a cikírásal. Van nekem egy elméletem, megosztom: Ha történik egy esemény legyen az bármilyen jellegű, arról ha beszámolsz aznap , ha nincs is hír értéke de legalább aktuális, és az már valami. Ha hétfő este van egy verseny, születik egy eredmény, akkor ha ennek a versenynek a beszámolója csütörtök este olvasható, az nem annyira aktuális, hír értéke pedig nincs, és közelebb áll a következő verseny időpontjához is. Szerintem ez igy nem ok. Én azt értem hogy nem egy 15 perces meló a cikk, azt is tudom hogy ezért a cikkirásért semmit nem kapnak a cikkírók, és azt is tudom hogy más dolga is akad az embernek.

Azt javasolnam a megszokot heti 2 cikket bővitenünk kellene heti3 plusz egy videóra.

A verseny után közvetlen , egy órán belül megszületik az eredményfeltőltés. Szeritem 5 percbe kerül vagy15 ben hogy verseny után felírni a versenyben történteket, cimszavakban,, PL belga futam : Lukács 6 versenyét zsinorban lenulázta, Lóri nyerni tudott, Szonda Hunor a második, Szabo Csabát üdvözölhettük az indulok között. A polet willyKEe szerezte meg.
NEm nagy cucc egy percbe telik , egy jó kis képpel, és történt valami az oldalon .....

Még van egy pár ilyen meglátasom ezért kérem a vezetőséget, a Bt a technikai szemelyzetet hogy ha van rá lehetőség talalkozunk a TS en es egyet beszleunk valamikor ...... A
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Weblap, fórum, stb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weblap, fórum, stb   Weblap, fórum, stb I_icon_minitimePént. 26 Aug. 2011 - 16:34

Teljes mértékben egyet értek a honlap látogatottsága is nagyban függ attól mien mértékne vannak infók. Én se arra gondolok, hogy cikkekt kell irni minden nap de azt gondolomegy egy info kép cimszavak belefér . Esetleg más is irhatna egy egy beszámolot versenyrol stb.
Vissza az elejére Go down
 
Weblap, fórum, stb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A WEBLAP .....
» WEBLAP .............
» Weblap / Rovatok / Értékelések /
» Weblap Social Media
» Fórum Statisztika

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: