fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nem biztos, hogy tudunk inni…….

Go down 
+7
Lóri
dumitru florin
LehelFekete
Arpi
RedDog
TMS
Lukács
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 21:14

Hu ha ... Így nekikezdeni egy véleménynek az már nem semmi, de ez a szitu nem SEMMI.

A véleményem az az hogy nem jár pont aki nem fejezi be a futamot, de a szabályzat mást mond ezért azt ajánlom, hogy most Hunor kapja meg a pontokatami jár neki a hármadik helyért, de!!!! ( mégegy DE) szorgalmazom a szabályzat módósítását: Aki nem fejezi be a futamot ne kapjon pontot.

@ Redi - Tudom hogy engem betaszitottak es ugyis jart a pont.... azt gondolom az is hibas dontes volt, de a szentliga X1 rengeted hibas dontes szuletett, igy elveszik az a tobbi kozott, sot nagyon aprora zsugorodik.

@- Sas - Foggal körömmel a csapattárs mellé állni .. ez szép dolog Smile (ismét) de most azt gondolom, hogy Hunor nagyon taktikus és számító, azaz a szabályzat adta lehetőségeit mindig kijátsza. ( ez dicséret ) de most egy kicsit túl lött a célon avval hogy ott hagyta az autót (Lukács szavaival ) egy ilyen pályán mind Monacó.

@ - BT (bárki is legyen az) - volt már arra precedens hogy sporszerütlen magatartásért megbüntettek valakit__???? (Norbi nem ér) Próbálok emlékezni de nem emlékszem. Azt hiszem hogy Hunor Szándékosan hagyta ott az autót , előre tudta hogy mi is fog történni. ( azt is megreszkirozom hogy azt is sejtette, hogy BT elé kerül az ügy)

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 21:49

Egyszerubb a dolog mint gondolnank, mert szabalyzat (19.2 szabalyzat) tiltja az e fajta manovert. A kerdes csupan csak annyi, hogy ez milyen birsaggal jar.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 13:22

Tamasnak megint igaza van.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 19:21

Jééé én is ide értem valahogy. Hétköznap nagyon kevés időm van így csak most értem ide. Látom közben megkerült a szabályzat azon része is ami erre az esetre vonatkozik. Azonban tényleg elég kár, hogy nincsen meg a büntetés erőssége. Én már az első perctől azt mondta, hogy szerintem álló autóval nem lehet futamot nyerni. És ha megnézzük Lukács Szabolcs "borvizes" példáját, és kicsit mögé látunk és a borvizet mondjuk pontoknak tekintjük akkor aki nem ér el a forrásig megtölteni az üveget az nem szerez pontot sem! Én már az első döntés után ami ránk lett bízva jeleztem, hogy a B.T tagságomat felfüggesztem és ha nem muszáj akkor nem is helyezném aktív állapotba, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy Lórival csapattársak vagyunk és akkor szinte B.T. Racing Team is lehetnénk.

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 21:57

Hat ha valaljatok a dolgot akkor akkar keresztelot is lehet tartani: BTRT
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 22:58

Huni normális, hogy szándékosan hagyta ott de szerintem ott senkit nem zavart annyi, hogy 1 körig sárga zászló volt folyamatosan. Habár az is igaz, hogy az benne van a szabályzatban, hogy nem szabad. De fogalmam sincs erre milyen büntetést lehet adni
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 23:26

2 kor!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 1:52

Tudom nem jo hosszu hozzaszolast irni, mert megunjatok olvasni, de legyetek szivesek olvassatok vegig!! Kocee!


Lóri írta:
Huni normális, hogy szándékosan hagyta ott de szerintem ott senkit nem zavart annyi, hogy 1 körig sárga zászló volt folyamatosan. Habár az is igaz, hogy az benne van a szabályzatban, hogy nem szabad. De fogalmam sincs erre milyen büntetést lehet adni


Szabalyzat....

2. SPORTSZERŰ VISELKEDÉS
.....................
2.2 Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz.

........


19. VÉGLEGES MEGHIBÁSODÁS – ÜZEMZAVAR
................
19.2 A mozgásképtelen autó szándékos és tartós (10-15 mp-en túli) pályán vagy a bukótérben hagyása („állandó sárga zászlózás”) súlyos sportszerűtlen magatartásnak minősül!

...........


23. A Irányelvek a büntetések egységesítése érdekében

1. A versenybíróság az azonos vétségek azonos mértékű szankcionálásakor a következő büntetési tételeket alkalmazza:
a) Sportszerűtlen viselkedés szabályainak megsértése (2.2 pont) súlyosságuktól függően figyelmeztetés, stop&go büntetés.



Sajat velemeny:
Szerintem a sulyosaga miatt minim 5 rajthely. De ez csak velemeny.





BTW:
Nem tudom miert akarjatok errol a futamrol a pontjait elvenni?!?!
Azt sem ertem, hogy egyaltalan miert akartok a szabalyzat azon reszen valtoztatni?! A realis F1-ben mukodik, de nalunk nem?!?!?

Az elso sohasem tud igy nyerni, logikailag LEHETETLEN, ha nekem megy a logika, nektek is kell mukodjon Smile
A versenyt korokben merik, ha a 2ik helyezett tobb kort tesz meg mint a 3ik helyezett (fugettlenul attol, hogy berte a celba vagy nem) akkor o a masodik es nem az aki X korrel kevesebbet ment.
Az a logikus, itt is. Egy szabalyzat sem irja (korbemenos versenyeknel), hogy celba kell erni.


Itt egy par versenyzo, aki pontot kapott de a futamot nem fejezte be (csak a X1 es X2 szezon, a tobbi a gepemen van es most nem ferek hozza.) A piross szamok a pontok amit kaptak.

Szentliga X1 itt ellenorizheto http://www.formula1szentliga.com/Statisztika/brut/szentliga%20X1.htm
Ausztralia: Botond Fegyver Fireball Racing Engine + 6 Laps 38 1
Malaj: Vargyasi Tamas FSR Engine + 9 Laps 33 1
Bahrain: Vilmos Hathazi BlueBird Racing 01:09:56,147 1:12,384 43 2 - nem irja a meghibasodast, mert Pindy betaszitotta, de a +2 extrapont elveve.
Canada: Peterfi Arpad BlueBird Racing Accident + 6 Laps 46 2
Goncz Attila Fireball Racing 01:07:12.529 + 8 Laps 44 3 - Arpi utan vegzett az extra 2 pont miatt van tobb pontja. Hasonlitt a mostani esethez. Goncz utanna volt besorolva.
Francia: Venczel Alfred SIC-TEAM Accident + 6 Laps 46 2
Brazil: Gyorkovacs Janos Tiger Racing Engine + 3 Laps 50 2
Lajos Bartha BlueBird Racing Engine + 11 Laps 42 1

Szentliga X2:
Monaco:Hunor Szonda Point Team Engine + 2 Laps 10
Sandor Albert Point Team Engine + 10 Laps 048 1


A Szentliga X meg van a gepemen, igerem, hogy csak az erdekesseg kedviert azokat is fel fogom rakni.
Amint latjatok, nem csak O kapott igy pontot.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 7:58

Azt nagyon gyorsan tisztáznám is, mert úgy látom, hogy ismételten félre érthető lettem, nem akarom a pontokat elvetetni csak megérteni ezt az egészet, csak azért írtam ide fel. Kb ennyi. köszönöm mindenki hozzászólását és egyben magyarázatát. Amit leszűrtem az az volna, hogy minden rendben csak a SPORTszerüséggel akd itt probléma. Akkor azt kell megoldani.......
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 11:43

Nem neked szolt. Vannak akik kerik a pontok elvetelet, szabalyzat modositast, stb.


Amint igertem, itt vannak a Szentliga X-bol is az esetek:

Ausztralia:
Hunor Szonda Mercedes GP Accident + 6 Laps 38 3
Botond Fegyver McLaren-Mercedes Engine + 10 Laps 34 2
Kina:
Szabolcs Lukacs McLaren-Mercedes Engine + 1 Laps 41 4 meg 3an kaptak pontot utanna
Lehel Fekete HRT F1 Team 01:12:29.085 + 1 Laps 41 3
Gyorkovacs Janos STR-Ferrari 01:12:40.873 + 3 Laps 39 2
NAGY ODON ROBERT Williams 01:11:28.041 + 4 Laps 38 1
Monaco:
Hunor Szonda Mercedes GP DNF + 14 Laps 44 1
Kanada:
Lehel Fekete HRT F1 Team Accident + 8 Laps 44 1
Magyar:
Lehel Fekete HRT F1 Team Accident + 2 Laps 50 1, ketten nem kaptak pontot utanna
Bereczki Tamas HRT F1 Team 01:15:30.552 + 2 Laps 50 0
Venczel Alfred BMW Sauber-Ferrari 01:15:32.491 + 2 Laps 50 0
Olasz:
Peterfi Arpad Renault None + 1 Laps 39 2
Gyorkovacs Janos STR-Ferrari 58:37.725 + 2 Laps 38 1


Itt sokkal tobb eset van, peddig csak az elso 8 kapott pontot akkoriban.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 12:07

Itt vannak azok a hozzaszollasok amelyek a pontok elvetelet/szabalyzat modositasat kertek.
Erdekesseg keppen, Okoska es Sztyepi kivetelevel, mindenki kapott igy pontot, de akkor nem zavarta.


sztyepi írta:
..........
Szerintem aki saját erőből nem tud áthaladni a rajt/cél vonalon és nem intik le a kockás zászlóval annak nem jár pont. Lényegtelen hogy hány kör előnyben van.
............


dumitru florin írta:
Szerintem nem jar pont (nem ertem miert nem nyomot ESC-et )


LehelFekete írta:
egyértelmű, ha kiesett nem fejezte be a futamot, nem jár pont


Arpi írta:
Nem jar a 3 -ik hely, csak az utolso pontszerzo, es a + 2 sem. En igy voltam pontozva a tavaly Kanadaba.
A valosagban ez 0 pont, allo autoval nincs pontgyujtes.


Okoska92 írta:
Én már az első perctől azt mondta, hogy szerintem álló autóval nem lehet futamot nyerni.


willyKEE írta:
A véleményem az az hogy nem jár pont aki nem fejezi be a futamot, de a szabályzat mást mond ezért azt ajánlom, hogy most Hunor kapja meg a pontokatami jár neki a hármadik helyért, de!!!! ( mégegy DE) szorgalmazom a szabályzat módósítását: Aki nem fejezi be a futamot ne kapjon pontot.


Lukács írta:
Na már most arra hívnám fel a kedves versenyzők véleményét, hogy tegyük rendbe ezt a pici horzsolást hiszen át kellene alakítani a szabályzatot ez miatt mert nem tartom egészségesnek azt a tényt, hogy nem működő autó is nyerhet futamot. Ez erős példa de ezek szerint nem elképzelhetetlen!
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 12:19

Nem vitatkozni akarok vagy kötekedni, távol áll tőlem. De mégegyszer kihangsúlyozom, hogy semmit nem kértem. Amit leírtam, az csak a saját véleményem volt és hogy mit gondolok az esetről. Nem kértem hogy vegyük el Huni pontjait, nem kértem szabálymódosítást. Ez csak a saját magánvéleményem volt. A döntést a megfelelő emberekre bízom.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 12:24

ugyan az a velemenyem : a 3 helyert a pont nem jar, csak azok utan pontozhato akik a versenyt befejeztek!
de ez most lenyegtelen mert a szabalyzatban nincs benne ugyhogy megkapja a pontokat de ezt tisztazni kell !
Hogy nem nyomott ESC et azert jar valami buntetes, amugy ha azonnal megnyomja is 3 maradt volna.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 12:30

Arpi írta:

Hogy nem nyomott ESC et azert jar valami buntetes, amugy ha azonnal megnyomja is 3 maradt volna.

Igen. Ha megnyomta volna akkor is 3ik marad.
Azt en is szorgalmazom, hogy buntit kapjon, a tette miatt.

@Sztyepi: en sem vitatkozom, csak leirtam a tenyeket, en sem vagyok a dontobizotsagban, csak szeretnem ha fer dontes szuletne. Idaig is jart pont, masok is kaptak, a realis F1ben is igy van. Ezt nem szeretnem ha modosittanank.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 12:52

Namarmost ez vélemény: itt írtak páran, hogy "álló autóval nem lehet futamot nyerni". Nem is nyerte meg, de ha annyival gyorsabb volt, hogy annak ellenére, hogy leégett a motor több kort tett meg, mint a 4ik helyezett, ezert nem hibás. Egyértelműen jár a 3-ik helyezésért a pont. A büntetés jogos az autó pályán hagyásáért. Az üveggel való borvízért járassál nem jól példázódunk itt, mert egészen más szabályok szerint járunk borvízért és versenyautózunk. Semmi értelme a szabálymódosításnak, inkább lenne értelme betartani és használni azt.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 13:03

Arpi írta:
Nem jar a 3 -ik hely, csak az utolso pontszerzo, es a + 2 sem. En igy voltam pontozva a tavaly Kanadaba.
A valosagban ez 0 pont, allo autoval nincs pontgyujtes.

Nem epp igy van ahogy allitod......
Te 5 - 6 korrel a vege elott estel ki es MAJDNEM mindenkinek sikerult teged megelozzon.
Goncz volt az akinek nem, sok kor elonyod volt vele szemben es igy o a hatad mogott vegzett. Te nem kaptal +2 pontot, nem lattad a kockas zaszlot ezert van kevesebb pontod. De Goncz kapta az 1 pontot a helyezesert +2 a zaszloert.

Akkor miert nem volt borvizezes, stb.
Vagy amikor Szentliga Xb3n Lukacs 5ik lett, Kinaban.


http://www.formula1szentliga.com/Statisztika/brut/szentliga%20X1.htm

Szentliga X


Canada:RACE
Driver Team Time Gap Laps Points Race%
Vilmos Hathazi BlueBird Racing 01:07:11,562 -:--.--- 52 17 100
Csaba Tokos Tiger Racing 01:07:28,873 + 1 Laps 51 14 98
Venczel Alfred SIC-TEAM 01:07:32,431 + 1 Laps 51 12 98
Hunor Szonda Point Team 01:08:01,785 + 1 Laps 51 10 98
Vargyasi Tamas FSR 01:07:45,416 + 2 Laps 50 8 96
Molnar Miklos Tiger Racing 01:07:53,357 + 2 Laps 50 7 96
Tamas Bereczki Point Team 01:08:54,313 + 2 Laps 50 6 96
Dumitru Florin GOLDEN TEAM 01:08:01,401 + 4 Laps 48 5 92
Peterfi Arpad BlueBird Racing Accident + 6 Laps 46 2 88
Goncz Attila Fireball Racing 01:07:12.529 + 8 Laps 44 3 85

Szabo Csaba FSR Accident + 17 Laps 35 0 67
Kis Nemet Istvan GOLDEN TEAM Suspension + 41 Laps 11 0 21
Lehel Fekete Fireball Racing DNF + 52 Laps 0 0 0
Nagy Kopeczky Kalman SIC-TEAM DNF + 52 Laps 0 0 0
Sandor Albert Star Racing Team DNF + 52 Laps 0 0 0

Szentliga X

Lorant Szabo Mercedes GP 01:10:54.596 -:--.--- 42 10 100
Peterfi Arpad Renault 01:11:39.349 0:44.752 42 8 100
Tokos Csaba Scuderia Ferrari 01:11:49.260 0:54.663 42 6 100
Hunor Szonda Mercedes GP 01:12:02.702 1:08.106 42 5 100
Szabolcs Lukacs McLaren-Mercedes Engine + 1 Laps 41 4 98
Lehel Fekete HRT F1 Team 01:12:29.085 + 1 Laps 41 3 98
Gyorkovacs Janos STR-Ferrari 01:12:40.873 + 3 Laps 39 2 93
NAGY ODON ROBERT Williams 01:11:28.041 + 4 Laps 38 1 90
Nagy Kopeczky Kalman Renault DQ + 10 Laps 32 0 76
Sandor Albert Force India-Mercedes Accident + 24 Laps 18 0 43
Okos Zsolt Scuderia Ferrari Suspension + 27 Laps 15 0 36
Botond Fegyver McLaren-Mercedes 01:12:14.633 1:20.036 42 0 100 DQ


Ezert mind mondom, hogy indulatbol iteltek......


SZORGALMAZOM Huni megbuntetesert az ESC gomb mellozesiert es kerem, hogy ne modisitsunk a szabalyzaton, ha idaig jo volt, most miert nem jo?!??!??!
Mert Huni pontot kapott?
A palyan kell megverni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 13:08

Na itt feketén fehérrel le van írva. Ezek után mar nem esszerű azzal jönni, hogy Huni ne kapjon pontot.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 13:27

Sas írta:
Na itt feketén fehérrel le van írva. Ezek után mar nem esszerű azzal jönni, hogy Huni ne kapjon pontot.

Mar az elyeltol ezt irogattam.
Szoltam, hogy olvassatok vegig, de sajna tul hosszuak voltak.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 14:36

A VELEMENYEM ugyan az, ez nem azt jelenti hogy szabalyzatot kell valtoztatni vagy elkell venni a pontokat, mindenkinek nem lehet jo.
Hogy regebb hogy volt az lenyegtelen mert akkor senki sem szollt, ez most igy jott ossze. Lehet ha egybol ESC et nyom akkor senki semmit nem szollt volna.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 14:56

Redi hejj mi a baj??? Smile Smile

MEGEGYSZER: Szabi megkérdezte hogy mi a véleményünk... nehogy elkezetek veszekedni a véleményemmel,
A szabályzat világos: Hunor megkapja a 3-ik helyért járó pontokat

TOVÁBbÁ: Attól mert így van a szabályzatban leht rossz dolog nem__??? Lukács erre akkarta felhivni a figyelmet hogy a szabályzatban baki van... Ha megállt az autód akkor ne kapj pontot szorgalmazom és is ez a javaslatot.
NEM KELL VESZEKEDNI ...KÖSZÖNÖM
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitimePént. 20 Júl. 2012 - 15:10

En egyaltalan nem veszekedem.
Csak furcsalom ezt a hirtelen szabalyvaltoztatast.
A REALIS F1-ben jo, de nekunk nem?!?!??!



Helyezés # Versenyző Csapat/Motor Körök Idő/Kiesés oka Rajthely Pontszám
1 15 Alain Prost Renault 52 1:26:36,897 3 9
2 1 Alan Jones Williams-Ford 52 + 22,175 5 6
3 2 Carlos Reutemann Williams-Ford 52 + 50,587 2 4
4 11 Elio de Angelis Lotus-Ford 52 + 1:32,902 11 3
5 28 Didier Pironi Ferrari 52 + 1:34,522 8 2
6 5 Nelson Piquet Brabham-Ford 51 Motorhiba 6 1
7 8 Andrea de Cesaris McLaren-Ford 51 Defekt 16
8 23 Bruno Giacomelli Alfa Romeo 50 + 2 kör 10
9 32 Jean-Pierre Jarier Osella-Ford 50 + 2 kör 18
10 35 Brian Henton Toleman-Hart 49 + 3 kör 23
Kiesett 22 Mario Andretti Alfa Romeo 40 Motorhiba 13
Kiesett 17 Derek Daly March-Ford 36 Váltó 19


Megegyszer megmagyarazom a logikat: A versenyt korre merik. Ennyi!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nem biztos, hogy tudunk inni…….
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» GYERTEK INNI
» Vágni azt tudunk
» Friss hírek, videók - F1
» Kivancsi lennek hogy milyen
» Na ki emlekszik, hogy is kell fat hordani?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: