fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nem biztos, hogy tudunk inni…….

Go down 
+7
Lóri
dumitru florin
LehelFekete
Arpi
RedDog
TMS
Lukács
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 12:20

Igen tisztelt versenytársaim!
A Szentliga tizenkettedik évadjának a hatodik versenyének megszervezésének az utolsó előtti körében találkozhattunk egy igen csak érdekes manőverrel. Nos azért nevezem ezt manővernek mert ez magától egyértelműen nem tudna így alakulni. Ugyanis a Formula1nek igen fontos helyszíne a hercegség. Nem csak a reális térben de nálunk is így működik. Itt nincsenek papír formák itt egy igen erős idegrendszerre van szükség és elképesztően jó beállításra amit az ember itt úgy tud kamatoztatni ha van egy picike elképzelése az autókról. Na meg ne legyen pech szériában ugye. Bármennyire szeretni lehet vagy épp az ellenkezője ezt a helyszínt, ad az érzelmeknek egy kis tuningot. Személy szerint szeretek Monacoban versenyezni. Még akkor is ha nyolcan fejezzük be a vesenyt, talán ez is mutat egy, egyfajta tükröt. Nos kedves kollégák. Ismételten nem tudjuk az OSTV által közvetített versenyünket visszapörgetni hiszen hűlt helyüket sem találtuk a stábnak! Valószínünek tartom, hogy nem az OSTV hibája hiszen ők minden alkalommal tűkön ülve várják a rajtot csak a fránya kommentátorok alszanak a kelleténél többet! Ez a cselekedet minősíthetetlen részükről és felettébb felelőtlenséget von maga után. De ezen cikk nem ezzel szeretne foglalkozni. Van egy versenyző aki szinte az egész versenyt vezette, mondom szinte. Utolsó előtti körben a motor POINT, hogy cserbe hagyta versenyzőjét, tehát se jobbra se balra csak némán vérmes szemekkel szemtanúja lett azon eseményeknek, amint versenyző társai sorra elmennek mellette, volt aki visszavette a kört volt aki adott is na meg olyan is akadt akiknek még kellett volna faragni hátrányaiból. Itt jön a kérdés ami egész éjjel foglalkoztatott. Ami érdekel az foglalkoztat, csak szeretnék egy olyan meglátást illetve észszerű magyarázatot kapni amit persze ember el is tud fogadni. Mielőtt a kérdést illetve a problémát megpengetem azelőtt letisztázni szeretném azt a tényt, hogy nem akarom azt hogy eredmény változást vonjon maga után de ha úgy esik a történet akkor azt is meg kell lépni. Kiesik egy versenyző (megáll a motor) és nem nyom eszket persze taktikai a lépés hiszen ravasz versenyzőről van szó (ügyes húzás), mégis a harmadik helyen végzi a futamot, még annak ellenére is, hogy a verseny javában dübörög a járda szélességű utakon és még ennek dacára sem emelik ki az autót! Hoppá ugye milyen egyszerű a kérdés, sárga zászló majd a futamot leállítják illetve Széftikár és eltávolítják az útról a már kihűlt vasat! Tehát nincs is autó a versenyben amit a leintéskor számításba lehessen hozni! Tehát konyha nyelven mondtam az este a példát de szerintem ugyanazon van még most is a lényeg! Úgy szól a történet, hogy az említett pilóta bepöccenti a lépcsőház előtt az autóját és elindul a büdös kútra borvízért de a moci kíméletlenűl cserben hagyja a kenyérgyár előtt, vagyis nem jutottunk el vízért és csak szomjason maradtunk! Kérem a versenyző kollégáimat, hogy ezt egy picit mindenki boncolgassa és írja meg, mondja el véleményét! Köszönöm.

U.i. – semmi előítélet meg dühös megjegyzések nélkül szeretném ezt a tárgyalást lebonyolítani! Majd a B.T. péntek reggelig meghozza a döntését és annak értelmében alakul a pilóta sorsa.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 12:41

Szerintem ugy kellene kezelni az ugyet, mitha ESC-et nyomot volna, vagyis annak a kepletnek alapjan.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 13:28

Nagyon egyszeru. Nem kapja a plusz ket pontot.
Nem ertem miert nem nyomott esc-et. Ugyan csak a harmadik helyen vegezett volna, mivel a tobbiek tobb koros hatranyban voltak.

10 pont csak a "jutalma" nem latta a kockas zaszlot.


A SzentLiga X1ben is volt egy ilyen eset Willy-t amikor Pindy betolta Bahrainben. Nem kapta meg a +2 pontot es akik el tudtak kerulni az utolso korben megkaptak a megerdemelt helyezesi pontot, de WillyKEE is pontozva volt, csak a kockas zaszloert ami jar, azt nem kapta.


Later Edit: Latom Lorika is igy ertelmezte a szabalyzatot, csak 10 pontot adott Huninak.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 14:33

Nem jar a 3 -ik hely, csak az utolso pontszerzo, es a + 2 sem. En igy voltam pontozva a tavaly Kanadaba.
A valosagban ez 0 pont, allo autoval nincs pontgyujtes.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 15:09

egyértelmű, ha kiesett nem fejezte be a futamot, nem jár pont
Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 17:41

Szerintem nem jar pont (nem ertem miert nem nyomot ESC-et )
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeKedd 17 Júl. 2012 - 23:39

Én szerintem RedDognak van igaza mivel ha az első pilóta meglátja a kockás zászlót akkor a többi pilóta is akik körhátrányba vannak azok is bejezik a versenyt amint elérik a célvonalat, tehát nem hozhatják be azt a pár kör hátrányt. Ha mondjuk Huni 5 vagy 6 körrel állott volna le a leintés elött akkor hátrább csúszott volna valamennyivel mivel a többiek behozták volna azt a pár kör hátrányt. Szerintem is volt már ilyen eset a ligában, igaz konkrétan nem tudok ilyent mondani.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 7:20

Jól van srácok. Kicsivel több meglátást illetve hozzászólást szerettem volna olvasni de igyserossz! Nekem csak a fura az, hogy nem működő autó hogy a viharba van a versenybe. Na akkor jó! A kérdés még nyitott, szerintem, Péntek reggelig.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 9:15

Nem lenne szep dolog azokkal szembe akik az autot betudtak hozni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 10:49

A futamokat korben merik, Huni amig versenyben volt, annyi elonyt kiautozott, hogy a tobbiek nem tudtak utolerni (amint Lorika is elmagyarazta).
Mar volt ilyen a Ligaqban, hogy a versenyzo nem tudta befejezni a futamot (leegett a motra az utolso kanyarban) de megkapta a 9ik helyezesert a pontot:

Bahrein:RACE
Driver Team Time Gap Laps Points Race%
Peterfi Arpad BlueBird Racing 01:08:43,763 -:--.--- 43 17 100
Sandor Albert Star Racing Team 01:09:08,991 0:25,228 43 14 100
Szabolcs Lukacs FSR 01:09:11,705 0:27,940 43 12 100
Botond Fegyver Fireball Racing 01:09:17,362 0:33,598 43 10 100
Lehel Fekete Fireball Racing 01:09:17,892 0:34,127 43 8 100
Hunor Szonda Point Team 01:09:19,055 0:35,291 43 7 100
Venczel Alfred SIC-TEAM 01:09:31,086 0:47,322 43 6 100
Nagy Kopeczky Kalman SIC-TEAM 01:10:24,540 1:40,777 43 5 100
Vilmos Hathazi BlueBird Racing 01:09:56,147 1:12,384 43 2 100 betaszitotta pindy, nem kapja +2 pont
Szabo Csaba FSR 01:09:15,543 + 1 Laps 42 3 100
Dumitru Florin GOLDEN TEAM 01:09:56,433 + 1 Laps 42 2 98
Goncz Attila Fireball Racing 01:08:47,969 + 3 Laps 40 2 98
Molnar Miklos Tiger Racing 01:10:09,995 1:26,230 43 0 93 DQ - kiutte Styepit.
Kis Nemet Istvan GOLDEN TEAM DQ + 11 Laps 32 0 74
Vargyasi Tamas FSR Engine + 40 Laps 3 0 7

Itt jobban latszik, a Bahraini futam.

http://www.formula1szentliga.com/Statisztika/brut/szentliga%20X1.htm



Ne indulatbol iteljetek (engem mindig azzal vadoltatok, hogy indulatbol itelek).
Ez a szabalyzat. A realis F1ben is ugyan igy van, az egyik donto kritrerium a megtett korok szama, a futamokot korben merik es csak azutan a 2orai limit. Nem lehet egy 53 kort megtett pilotat elobre sorolni mint egy 56 kort megtett versenyzo.



Main article: List of Formula One World Championship points scoring systems
Various systems for awarding championship points have been used since 1950. As of 2010, the top ten cars are awarded points, the winner receiving 25 points. The total number of points won at each race are added up, and the driver and constructor with the most points at the end of the season are World Champions. If both a team's cars finish in the points, they both receive Constructors Championship points. Nevertheless, the Drivers and Constructors Championships often have different results.
To receive points, a driver must be classified. Strictly speaking, in order to be classified, a driver need not finish the race, but complete at least 90% of the winner's race distance. Therefore, it is possible for a driver to receive some points even if he retired before the end of the race.
In the event that less than 75% of the race laps are completed by the winner, only half of the points listed in the table are awarded to the drivers and constructors for the listed positions. This has happened on only five occasions in the history of the championship, and it has decided the championship winner on one occasion. The last occurrence was at the 2009 Malaysian Grand Prix when the race was called off after 31 laps due to torrential rain.[48] This was the first time half points were awarded since the 1991 Australian Grand Prix.
A driver can switch teams during the season and, for the Drivers Championship, keep all points gained at the previous team.
In 2010, Formula One modified its points system, giving points to the first ten drivers instead of eight or six in previous years.


Nalunk 75% volt dontve, nem 90.

A Formula 1-ben megtortent ilyen eset (a pilota nem fejezte be a versenyt de elobre soroltak mint aki latta a zaszlot):

http://hu.wikipedia.org/wiki/1980-as_Formula%E2%80%931_brit_nagyd%C3%ADj
http://hu.wikipedia.org/wiki/1980-as_Formula%E2%80%931_holland_nagyd%C3%ADj
http://hu.wikipedia.org/wiki/1980-as_Formula%E2%80%931_kanadai_nagyd%C3%ADj
http://hu.wikipedia.org/wiki/1981-es_Formula%E2%80%931_argentin_nagyd%C3%ADj
http://hu.wikipedia.org/wiki/1981-es_Formula%E2%80%931_olasz_nagyd%C3%ADj - itt meg pontot is kapott az a versenyzo amelyik nem fejezte be a futamot!!!!!!


Viszont: szorgalmaznam Szonda Hunor megbunteteset a szabalyzat ertelmeben:


19. VÉGLEGES MEGHIBÁSODÁS – ÜZEMZAVAR
19.1 A futam során előfordulnak olyan baleseti sérülések, meghibásodások (üzemzavarok), illetve vezetői hibából eredő mozgásképtelenség, amelyek a futam befejezését jelentik az adott versenyző számára. Tekintettel azonban a valósághű szimulációra, azaz a látványosság fokozására, büntetés terhe mellett be kell tartani az alábbi szabályokat:
a) Amennyiben az autó még mozgásképes, de tartós haladás már nem érhető el vele (motorhiba, üzemanyag elfogyása), le kell húzódni az ideális ívről, és ha lehet, a pályafelületről is a bukótérbe. (Az ESC gombbal történő kilépést a program mozgásban lévő autónál nem engedélyezi.)
b) Amennyiben az autó mozgásképes, fokozott figyelem mellett saját keréken el kell jutni vele a csapat boxába és azt meg kell javíttatni.
19.2 A mozgásképtelen autó szándékos és tartós (10-15 mp-en túli) pályán vagy a bukótérben hagyása („állandó sárga zászlózás”) súlyos sportszerűtlen magatartásnak minősül!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 11:02

Na, ez mar lenyegretoro leiras! Tehat itt minden megvan, akkor az adot feltetelek alapjan kell elbiralni, mint ami fentebb fel van sorolva.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 11:03

En ertem csak nem ertek egyet Smile, semmi indulat nelkul. Lukacs csak velemenyt kert .
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 11:13

Igen simán csak véleményt! Ami nagyon oktató jellegű az a mit Alfréd közzé tett. Köszi. Nos az még igazán érdekes hogy nem találta a pilóta az esc gombot. Én megnyomtam volna, főképp egy Monakói pályán. De akinek nincs inge ne vegye magára!!! Szerintem gondolhatnánk másokra is! Önzetlenűl!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 12:55

Na akkor szóljak hozzá én is... Nem azért mert így én előrébb végeznék és több pontot kapnék, hanem csak a véleményemet szeretném megosztani.
Szerintem aki saját erőből nem tud áthaladni a rajt/cél vonalon és nem intik le a kockás zászlóval annak nem jár pont. Lényegtelen hogy hány kör előnyben van.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 13:19

LehelFekete írta:
egyértelmű, ha kiesett nem fejezte be a futamot, nem jár pont

Szabalyt kene elolvasni, Lehel.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 13:28

sztyepi írta:
Na akkor szóljak hozzá én is... Nem azért mert így én előrébb végeznék és több pontot kapnék, hanem csak a véleményemet szeretném megosztani.
Szerintem aki saját erőből nem tud áthaladni a rajt/cél vonalon és nem intik le a kockás zászlóval annak nem jár pont. Lényegtelen hogy hány kör előnyben van.

Üdv,
Sztyepi.

Számít a vélemény, de a véleményt felülírjak a szabályok. A szabályok szerint jár a 3-ik helyért kiosztandó pont, de nem jár az extra pont, amit a kóckaszászlóval való találkozásért osztanak. Az autó pályán való pihentetését ki kell vizsgálni és a szabályok szerint eljárni. Egyszerű, mint az amőba.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 13:32

Arpi írta:
Nem jar a 3 -ik hely, csak az utolso pontszerzo, es a + 2 sem. En igy voltam pontozva a tavaly Kanadaba.
A valosagban ez 0 pont, allo autoval nincs pontgyujtes.

Huni meg a járó autóval gyűjtötte a pontot, Árpi. Azért nem kell fejet venni, mert annyival gyorsabb volt, hogy kiesve is a 3-ik helyet érő pozíciót autózott. Megtette a versenytav 75%-át.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 13:34

Itt szerintem nem azt a tenyt kell nezni, hogy kap vagy sem pontot, hanem azt, hogy miert nem nyomot ESC-et, es az ezzel jaro szabalyzat sertesrol kell inkabb filozni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 13:36

Neked van igazad Tamás.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 13:46

Remelem, Huni nem ugy jart mint Bahrain-ba a fekpedalal, csak most az ESC gomb torott le. Mert ez akkor mar tobb mint peh.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 14:02

Persze, hogy nem kell fejét venni senkinek, sőt még a pontokat sem nem is erre hoztam fel a figyelmet és ezért is hangsúlyoztam azt a tényt, hogy indulat és ingerek nélkül beszéljük végig a dolgokat. Nos arra voltam kíváncsi, hogy kinek illetve hányunknak eltérő a véleménye! Megtudtam. Na már most arra hívnám fel a kedves versenyzők véleményét, hogy tegyük rendbe ezt a pici horzsolást hiszen át kellene alakítani a szabályzatot ez miatt mert nem tartom egészségesnek azt a tényt, hogy nem működő autó is nyerhet futamot. Ez erős példa de ezek szerint nem elképzelhetetlen!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 14:28

Nem kell semmi szabalyzat, Alfred ramutatott arra a pontra ami erre kiter, csak egyetlen dolog ami hianyzik az az, hogy mivel jar egy ilyen jellegu kihagas.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 14:29

Tamas írta:
Remelem, Huni nem ugy jart mint Bahrain-ba a fekpedalal, csak most az ESC gomb torott le. Mert ez akkor mar tobb mint peh.

A fek es a gaz pedal is atombiztosra meg lett javitva (remelem nem szoltam el magam) Smile)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 14:33

De az ESC gomb az meg esc-apalt eloletek Smile.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitimeSzer. 18 Júl. 2012 - 14:49

Tamas írta:
De az ESC gomb az meg esc-apalt eloletek Smile.

Sose bizz az ESC buttonba! Smile

A klaviatura legesleg alszentebb gombja az ESC alias escape.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem biztos, hogy tudunk inni……. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem biztos, hogy tudunk inni…….   Nem biztos, hogy tudunk inni……. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nem biztos, hogy tudunk inni…….
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vágni azt tudunk
» GYERTEK INNI
» Friss hírek, videók - F1
» Kivancsi lennek hogy milyen
» Na ki emlekszik, hogy is kell fat hordani?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: