fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 BBR kérdés.... kérés .

Go down 
+5
TMS
RedDog
Sas
Szonda Hunor
willyKEE
9 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimePént. 22 Jún. 2012 - 17:07

Sziasztok , valahányan tudni vélitek hogy Bartha Lajos nem tudja jelen esetben folytatni a szentligában az aktivitást, azaz nem lesz többet versenyző. A BBR így két versenyzővel kényszerül folytatni a harcot a bajnoski címért. A kérés az most jön lehet átigazolni, most a bajnokság elején..... ( Redi es Tamás töletek is kérdezm hgoy lehetségese)
A ligának a vélemenyére vaagyok kiváncsi_???? és egyben az endedéjére is ...

Előre köszönöm .... UDV
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimePént. 22 Jún. 2012 - 19:25

Felőlemokésnincsellenvetés!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimePént. 22 Jún. 2012 - 19:26

Nekem semmi ellenvetésem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimePént. 22 Jún. 2012 - 21:24

+1 ahoz amit Szonda nagybetukkel leirt Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeSzomb. 23 Jún. 2012 - 12:39

En szerintem nem lenne egeszseges a ligat illetoen, csak az a baj, hogy nincs info arrol, hogy mit is akartok konkretan: kirol van szo, melyik csapatbol, stb. A Szentliga X1-bol valo precedens miatt nem szeretnem az egeszet, mert kesobb barki akinek kiszokik a mustarja az jon, megy, csapatott csinal meg ehhez hasonlo. Ha viszont egy teljesen uj tagrol van szo akkor semmi akadaly. A kerdes az, melyik csapatbol akartok valakit atigazolni? Mi lesz majd azzal a csapattal ahonnan az illeto kilepik?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeSzomb. 23 Jún. 2012 - 16:26

Egyenlore csak egy kerdes / kérés volt, ha tetszik vélemény nyilvánitás az ellenfelektől, azaz tőletek, semmiféle képpen nem engedéykérés!!!! ( ha semmi akadálya akkor jonnek a részletek)

Még nem akkartam a ligának levelet irni , vagy a liga vezetőségétől azt kérni hogy valakit valahonnan igazoljunk ... ha uj tarol lenne szo meg se kérdeznélek!!!!!.
Nem gondolkoztunk, hogy kinek szeretnénk felajánlani az ülést. Valószinű, egy olyan versenyzőnek aki komolyan veszi és kitartoan dolgozik a verenypályán.

És ha valakit is zavarna az átigazolásos dolgog akkor nem szeretnénk végrehajtani, (nem is értem miert kellene zavarnia) bár itt most már a címvédésről van szó, 2 versenyzővel nehezebb mind hárommal. Eszünkbe sem jutott volna az átigazolás, csak sajnos, mind ahogyan azt már említettem Batha Lajos nem tudja folytantni a bajnokságban való részvétel.

A kiszökik a mustárja kifejezést nem veszem magamra.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeSzomb. 23 Jún. 2012 - 16:41

willyKEE írta:
A kiszökik a mustárja kifejezést nem veszem magamra.
Miert is kellene?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 9:10

Amint már említettem neked Vili, hogy ez a téma már lejátszott meccs. Az X1-ben nagy harc volt ezért, hiszen borult sok sok minden, mert egyiknek szabad a másiknak meg nem alapon nem lehet igazságot tenni, soha. Az ajánlatom az az, hogy egy nem belső embert ha tudtok kapni az volna a BINGÓ!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 11:37

Értem!!! Ha lehet határozottam monjátok ki hogy NEM SZABAD és akkor avval téma lezárva, és javitsatok a szabályzatba is, ez a pont bele kell, hogy kerüljön mert másképp indokalatlanul tiltsátok meg tőlünk azt ami másnak szabad. Gondolom ezt már szóban megbeszéltétek de le kell irni meg az marad meg csak. Udv , és jó versenyzest

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 11:43

Ez a 3 emberes capatos otlet sajnos nem valt be van 1-2 csapat ahol megjelenik mind a 3 ember igy nem sok ertelme van.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 11:58

Arpi írta:
Ez a 3 emberes capatos otlet sajnos nem valt be van 1-2 csapat ahol megjelenik mind a 3 ember igy nem sok ertelme van.

Ez hozzáállás kérdése!! Na meg a technikáé is (gondolok itt Bartha Lalára).
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 12:13

Akkor találjátok ki mihamarabb mert engem nem érdekel. Csinálhatunk felőlem egy pilótás csapatokat is. Meg ha valaki szeretne többet akkor többet is. passz nem érdekel a téma. El is mondom azt, hogy miért érint ez engem érzékenyen. Azért mert szeretném ha minden rendbe menne, csak meghallgatunk minden véleményt és cselekszün, a három pilótás fel állás nem az én ötletem volt de kimondottan tetszik mert lehet épitkezni és lehet csapatról beszélni. Úgy látom, hogy valakiknél nem müködik akkor szar rendszerről beszélünk, ha a modifikáció nem fekszik akkor megin szar rendszerről beszélünk,. Találjátok ki már egyszer hogy melyik rendszerbe illeszkedjek be mert amint emlitettem nem hat meg hogy kinek mi tetszik és kinek mi nem.


A hozzászólást Lukács összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 24 Jún. 2012 - 12:20-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 12:16

Ha Lala itt lene vagy akarki mas akkor is ez a velemenyem, pl. RedDog csapataba 4 ember van bejegyezve de egyedul o jar futamokra, a Point Team 2 emberes es nem ugy nez ki hogy lesz 3-ik, s a BBR-be sem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 13:08

@ Lukács : Nem beszéltek szar rendszerről csak olyanrol ami nem vált be. Másfelől nem kell elhamarkodottan szavakat kimondani, pl. nem hat meg .... midnen ember véleménye kell hogy érdekeljen, nem kell mindenkinek a kedvebe járni de kell hogy érdekeljen .......

Sajnos dolgok történek, Lala ki kellett száljon ..stb Én személyszerint orvosolni akarttam a dolgot avval hogy olyasvalakinek felajánlani a lehetoseget, azaz csapatba dolgozni akinek meg nem adatot meg ...pl: Reddog .
Pont ezért, hogy nem kelljen egyedül a csapatból versenyre járnia, és persze a BBR nek sem kell 2 versenyzővel indulni minden adott versenyen.

A tény az hogy meg kell oldani minden problémát, feszültséget, amig nem hatalmasodik el feletted, utána nehezebb és nehezebb.

editke : ha lehet maradjunk a topikon belul a hozzászolásokal
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 14:54

Bárhogy is van, úgy sem fog soha mindenkinek tetszeni. A 2 tagú csapatokkal is az a baj mint a 3 taguval. Itt egyedüli különbség csak annyi, hogy megnő a szingli csapatok száma. Amúgy nem kell mindent szabalyzatba foglalni, vannak íratlan szabályok amit elvbol be kellene tartani. A szabályzat soha nem fog teljes mértékben lefodni mindent.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 17:15

Ertem az iratlan szabalyokat es megsem..... az iratlan szabályal az a baj hogy az értelmezőre van bizva, hogy hogyan is értelmezi. Azt gondolom hogy ezt bele kell foglalni a szabalyzatba Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 21:09

willyKEE írta:
pl: Reddog .
Pont ezért, hogy nem kelljen egyedül a csapatból versenyre járnia, és persze a BBR nek sem kell 2 versenyzővel indulni minden adott versenyen.

Sajna helybol visszautasittom. Nagyon jol osszedolgozunk (teszteken) de az RRT nem hagyom el. Ez az en "gyermekem".


Arpi írta:
pl. RedDog csapataba 4 ember van bejegyezve de egyedul o jar futamokra

Csak 3om ember van.
Sajna a SimSync nem toroli ki az elore bejegyzett pilotat.
A csapatok sorrendje es tagjai itt megtalalhato: https://szentliga.hungarianforum.com/t263-szentliga-x2-autok-szamozasa
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 11:17

Uraim. Szeretném már elküldeni a következő szezonra a nevezési dijamat.
Mert már nem sok idő van és nem szeretnék lemaradni a bajnoki rajtról.
Vargyasi Tomi vagy valaki segitsen hogy hova küldjem az összeget?
Köszönöm előre is.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 17:07

Tibi, ezt TS-en konyebb megbeszelni. Majd ott inkabb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BBR kérdés.... kérés . Empty
TémanyitásTárgy: Re: BBR kérdés.... kérés .   BBR kérdés.... kérés . I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BBR kérdés.... kérés .
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kérés a Szentligához!
» Brazil ....nem ovas ...csak kerdes. ...
» Helyzet es egyben szabalyzati kerdes?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: