fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 G27 pedál probléma!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeKedd 5 Jún. 2012 - 13:50

Gond van a G27 pedalommal. Pontosabban a kuplung pedallal. Nem reagal semmire es nem erzekeli a softja sem. Valami otletek, hogy mi lehet a bibi? Szetdobtam a hetvegen es a csatlakozo papucskak a helyen vannak.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeKedd 5 Jún. 2012 - 15:26

Kikell merni az osszekotokabelt hogy nincs e megszakadva es a potenciometert, altalaba ezek szoktak lenni
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeKedd 5 Jún. 2012 - 15:34

Felmerult az is, hogy mikor szetszedtem es utana osszeraktam, mar nem ugyanabban az USB slotba raktam be, es lehet a driver szrakodik ez miatt.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeKedd 5 Jún. 2012 - 15:50

az a jobbik eset
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeKedd 5 Jún. 2012 - 21:12

Egyelore ugy van, hogy a Profiler azt mutatja, hogy a kuplung le van nyomva teljesen.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 6 Jún. 2012 - 0:21

Na, mar azon a szinten vagyok, hogy egyik pedal sem mukodik, legalabb is a Profiler nem erzekeli es bent a jatekban sem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 6 Jún. 2012 - 7:19

Akkor haladas van! Ebbol rendszer ftrissites lesz!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 6 Jún. 2012 - 11:13

Mit csinaltal hogy most semmi nem megy??
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 6 Jún. 2012 - 11:15

Uninstall/reinstall, ugy hardware mint software. Ez vagy 4-5 alkalommal. Csak a kormany megy es a gombokat nyomogatva a Profilerben, ugy latszik mintha egyet egyet felcserelne egymas kozott, mikor ramutat, hogy mit nyomok.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 9:13

Fejlemenyek: ujra raktam a rendszert, minden friss es ude rajta. A kormany mukodik es a pedalok is, kiveve a kuplung pedalt, a Profiler-ben meg mindig ki van akadva 100%-on.
Nem tudom mitevo legyek, lehet, hogy Arpi tanacsat kellene megfogadni es ki kellene merni a dolgokat. A kerdes az, hogy ki az a szemely aki tudna ebben segiteni, mert en 0 (nulla) vagyok ezen a teren es eszkozom sincs amivel ezt ki tudnam merni.

Varom ezen a teren, kompatibilis kolegak jelentkezeset aki ezt megtenne ertem. Persze, a szolgaltatast meghálálom!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 9:50

Szerintem beallitas problema de ha mindent megprobaltal es nem megy akkor en kitudom merni.
Windows alatt is levan ragadva vagy csak az rFacorban?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 10:15

A Profiler az a Logitech sajat kezelofelulete, ebben van kiakadva 100%-on, es hiaba tapodom, nem emelkedik vagy ereszkedik vissza a manus. rFactorban visszont nem erzekeli, vagyis nincs pirosban a kuplung, ugy jeleneik meg mintha nem lenne benyomva, de ott sem reagal semmire.
Mennyi eselye van, hogy odaszart a potmeter?
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 10:35

Ezekbe mar jobb minosegu potmeter van nem hiszem hogy az lenne a gond de nem kizart.
ma nem leszek de holnap ha ideadod akkor kitudom merni.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 11:16

Ok ertettem, majd lassuk mi lesz meg es ha nem javul akkor holnap felhivlak.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitimeSzomb. 23 Jún. 2012 - 11:41

Problema megoldva. Stupid dolog de ez van. Egyszeruen nem birja ha USB 3.0-ba van csatlakoztatva. Amint visszaraktam egy USB 2.0-be, instant megjavult. Magyarazatot nem tudok, de szerencse ez is kiderult, tehat figyeljetek ha netalan USB 3.0-ba csatlakoztok es gondok merulnenek fel a kormany mukodesevel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





G27 pedál probléma! Empty
TémanyitásTárgy: Re: G27 pedál probléma!   G27 pedál probléma! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
G27 pedál probléma!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camera Problema

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: