fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Camera Problema

Go down 
+3
Szonda Hunor
Okoska92
Gellért
7 posters
SzerzőÜzenet
Gellért
Szentliga Versenyző
Gellért


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2008. Nov. 11.

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 10:48

Sziasztok volna egy kis problemam a cameraval kapcsolatosan latom h ahogy visza tertem egybol ki iktattatok a kulso kamera lehetoseget. szoval az a baj h en keptel vagyok belso kameraval vegig menni egy kort a palyan is es nincs anyi idom h csak ugy at szokjak belso vezetesi kamerara ezert kernem a Bt et es a ligavezetot h ha lehetne tegyuk visza mert maskep nem foogok tudni versenyezni. meg azis h amedig nem voltam a ligaba adigg lehetett menni mindenfele kamera alassal.Ez igy nem igazsagos mert kopezcky is mas kameraval versenyzik es az nem tiltott!!!vagyis a legbelso kamera,enyi lenne az en keresem.vagy esetleg egy szavazast indittani hogy kit zavarna ez es kit nem??? Question
En nem tudom de ha nem lesz kulso kamera akkor sajnos megint itt kel hogy haggyam a szentligat mert ez nekem igy nem megy sry. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 12:26

Nem tudom, hogy ki vette ki és ki nem a kameraállásokat. De viszont ilyent, ne mondj Gellért, hogy miattad van kivéve. Amíg nem voltál itt, a nylcas szezont csak 3 kameraállásból lehetett végigcsinálni, a kilencest, azaz a jelenlegit pedig eddig lehetett, nem tudom most hirtelen miért lett kivéve. Arra viszont gondoltál, hogy a monacói szűk utcákon a grafika fog zavarni külső kameraállásból?

Kopeczky kameraállása az igazi szimulátoros. Az mindig is engedéjezett volt. A Tv Cockpit és az Orrkúp kamerák pedig a legközelebb állnak a szimulátorhoz. Ha én döntenék akkor csak ezt a hármat hagynám, a külső kamera csak replay-nél kell, ha pl fehér vonalat vizsgálunk vagy éppen egy ráhúzásos koccanást.

Nó mindegy majd minden megoldodik, én biztos hogy nem csináltam semmit a kamerával és nem csak az én döntésem lesz, ha visszakerül a külső kameraállás vagy nem....
Vissza az elejére Go down
Gellért
Szentliga Versenyző
Gellért


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2008. Nov. 11.

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 12:38

jo meg van ertve engem a grafika nem zavar okoska csak nekem a kulso kamerra kellene mert belsovel montam mar vegig se tudok menni egy kort a palyan Rolling Eyes Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 12:47

Tegyük vissza én is azt mondom! Nem mintha én külsővel mennék ...
Nem tudom ki vette ki milyen alapon, milyen joggal, mert a szabályzatban nincs megszabva, hogy csak ezt a hármat lehetne használni. Amivel eddig versenyeztem én is a versenyző feje felett egy kicsivel az sincs benn, csak az amelyiket alapból berak, amikor a kamera majdnem a versenyző fején van. Tehát egy kicsit lentebb, mint az amivel eddig vezettem. Valamint azt sem tartom abszolút fair lépésnek, hogy Gellért végre visszatért, kedvet kapott és akkor ahogy visszatért egyből kivette valaki. Ez nem szép ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Gellért
Szentliga Versenyző
Gellért


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2008. Nov. 11.

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 12:51

Errol beszelek enis Huni ezt nem tudjak le tagadni merrt figyeltem hogy ugye harom 4 futam zajlott le mindegyiken lehetett hasznalni akulso cammet es most ahogy visza jottem valaki eszre vette s ki kellet venni!!!!
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 14:09

Hat igen valakinek erdeke volt az holtziher hogy kivegye mert eszt enis tudom hogy amikor mekezdodott a szentliga 9 lehetett hasznalni kulso kamerat es meg nem is ertem mertvete ki mert ez nincs a szabalyzatban kamerahasznalat feltetelei.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 19:32

cSAK HOGY ERTSEL gELLERT NEM EN DONTOK KAMERA UGYBEN VALAMIKOR MEG AMIKOR VOLTALK MEGSZAVAZODOTT AZOTA SENKI NEM SZAVAZOTT ROLA HOGY LEGYEN VISSZATEVE A SZENTLIGA 9 BEN AZ UJ SZERVEREN VALAMIERT NEM LETT JOL ALITVA A LIGAVEZETO MEGNEZTE ES SZOLT HOGY ALITSAM JOL MERT FELTUNT HOGY BARMIRE LEHET ALITANI.
tEHAT EGYSZER A LIGA UGYSZAVAZOTT HOGY NEM LEHET KULSO KAMERAT HASZNALNI EZ AZOTA NEM VALTOZOTT AZ HOGY BNT MARADT A SZENTLIGA 9 ESETEN AZ TEHNIKAI HIBA VOLT HA MINDEN SZEZON SZENT 7 , 8 KULSO KAMERA NELKUL MENT LE HA A LIGA UGY SZAVAZ TOLEM BARMI LEHET NEKEM AZ A VELEMENYEM A SZIMULACIO TEGYUNK CSAK BELSO KAMERAT TVCOKPITET SE NA EZ VICC DE AZ LENNE AZ IGAZI TEHAT GELLERT NEM EN DONTOK ES NEM EN VESZEM KI VAGY BE BOCS
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeSzomb. 15 Jan. 2011 - 19:41

Hát mit is mondjak én erről a kamerás sztoriról?! Mielőtt valaki illetve valakik elkezdenék a gyanúsítgatást, azt elárulom, hogy Én voltam aki szolt a szerverkezelőnek, hogy vegye ki, mert az úgy lett felejtve, a nyolcadik szezonba is tiltott volt, csak megjegyzem ez merő véletlen, hogy te Gellért így kaptad, a kamera állását. Ha te ezért el kell hagyd a ligát akkor lehet, hogy én is kiszállok mert aki valamilyen segítséget használ az a pilóta plusz 15 kg-mot kap tehernek ami lassítja és gyorsabban koptatja a gumikat. Ez nekem nem fekszik mivel én is képtelen vagyok segítségek nélkül versenyezni és ebben a korban megmondom őszintén, hogy eszem ágában sincs ezt megtanulni, vagy evvel megtanulok együtt élni vagy feladom. Mi? Hogy legyen? Mindenkinek a gondját, búját meg kell, hogy oldjam és csak én kell engedjek akkor ez nincs valahogy rendjén. Az én véleményemre vagytok kíváncsiak akkor a kamera ezekben a 3 változatokban lehet használni. De tegyünk egy próbát és szavazzunk.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Gellért
Szentliga Versenyző
Gellért


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2008. Nov. 11.

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011 - 12:20

Igazad van Lukacs es Kopeczky en senkit se gyanusitottam h ki vette a kamerat es nem is alt szandekomban de akkor hol is fogunk osze ulni a mai nap es hanykor???
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011 - 14:09

Szerintem ha mar a segitsegekre bevan allitva +15 kg (ugy tudom nem is szavaztunk errol) akkor a kameraallasokra is belehet tenni +15 kg ot igy lenne igazsagos , mindenki olyan kameraallasal versenyzik mivel akar de ami nem Cockpit az +15 Kg ! Vagy ha nem akkor a segitsegekrol is kikell venni , a kameraallas is pont olyan segitseg mint pl a kiporgesgatlo vagy az ABS !
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011 - 14:14

Árpád, te fején találtad a szöget. Erről azért nem szavaztunk mert az rFactorban ez alap beállítás. Csak ezt nem tudtuk eddig, legalább is én nem. Megérdeklődjük hogy lehet-e még 15 kg rá pakolni s akkor ez így tiszta.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Gellért
Szentliga Versenyző
Gellért


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2008. Nov. 11.

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011 - 15:35

Sziasztok Akkor hogy lesz a mai nappal telleg osze kellene uljunk meg beszelni adolgokat camera stb pldaul az Old Mans be vagy nem tom kb ojan 6 tol kinek lenne jo? Exclamation
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011 - 16:12

Nekem a mai nap nem jó egyálltalán, de nélkülem is dönthettek, bármi is lesz én nem változtatok a kameraállásomon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Camera Problema Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camera Problema   Camera Problema I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Camera Problema
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» G27 pedál probléma!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 9-
Ugrás: