fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 off topik, mehet minden.

Go down 
+14
attyla3
junioor
forizstibi
viper
sztyepi
Okoska92
Arpi
TMS
Koolman
LehelFekete
willyKEE
Szonda Hunor
Lóri
RedDog
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 10 Jan. 2013 - 19:49

Áh, igen Vilike, most megfogtál ... Crying or Very sad

Ivanovic az elmúlt öt évben (amióta itt van) egyszer sem követett el ekkora hibát, most meg rögtön kettőt egy csomagban ... Mad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 10 Jan. 2013 - 20:09

En neztem a meccset a TV-ben, gondoltam egyet en is fordittok a kesen, de eszermbejutott valami .... Liverpool V Swansea , ugyanebben a kupaban... League Cup.

Hat igen, azert jol esett, az esti eredmeny bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 17 Jan. 2013 - 16:57

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeVas. 20 Jan. 2013 - 20:51

Nos Uraim, egy ideig nem leszek a közelbe de telefonon elérhető vagyok ha netán sürgős lenne valami! Kívánok egy óriási nagy versenyt, mutassatok egy nagy show-t a nézőknek, sajna én nem láthatom, mert még utazunk ezalatt, de bízom bennetek, hogy jó futam lesz. Goo-go Szentliga! Jah, majd elfelejtettem, hagyjátok nyerni az FSR-t mert különben muszáj lesz ön erőből! Very Happy Üdv.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 14:37



Nagyon ott vannak a szeren, jobb mint az eredeti
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 14:59

Ez jooooooo !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 15:04

speechless....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 15:14

Hangszer nélküli darab. A huszonkettőnek a basszus megy megerőltetés nélkül:) (ugyanaz a banda mint az előbbi)

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 15:33

Ismerek ilyen bandat, hogy a hangszer csak dob, a tobbi csak szaj (acapella):





Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 15:36

Ja En is ismerem és szeretem Van Cantot, szuperül muzsikálnak
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 21 Jan. 2013 - 16:27

En nem ismertem ezeket, de erdekes volt vegighalgatni ezt a harom nagy slagert, mas feldolgozasban. Kellemes 20 percben olt reszem.!

Kocee Tami!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeSzer. 23 Jan. 2013 - 23:45

Hazard nem semmi , belerug egy gyermekbe ....shame Chelsea ...... amugy jol jatszottam csak a Swansea jobban (na jo ez nem igaz, csak miutan 10 emberrel játszott a kék csapat)...

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 13:27

willyKEE írta:
Hazard nem semmi , belerug egy gyermekbe ....shame Chelsea ...... amugy jol jatszottam csak a Swansea jobban (na jo ez nem igaz, csak miutan 10 emberrel játszott a kék csapat)...
Én amióta focit nézek még ilyent soha nem láttam, hogy valaki azért is pirosat kaphat, amikor nem az ellenfél közül bánt valakit ... a labdaszerző gyerekbe való belepöccintés miatt kapott pirosat Hazard! Teszem hozzá jogos volt, akármennyire feszült is volt a légkör tegnap, ilyent nem szabad! De abban is megegyezhetünk, hogy a srác is nagy szemét volt, az egyszer biztos ...

Amúgy aki nem tudná, hogy miről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=KVHVS26RBeM Itt van más kameranézetből is: https://www.youtube.com/watch?v=0S378R41jhw
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 13:54

Szonda Hunor írta:
willyKEE írta:
Hazard nem semmi , belerug egy gyermekbe ....shame Chelsea ...... amugy jol jatszottam csak a Swansea jobban (na jo ez nem igaz, csak miutan 10 emberrel játszott a kék csapat)...
Én amióta focit nézek még ilyent soha nem láttam, hogy valaki azért is pirosat kaphat, amikor nem az ellenfél közül bánt valakit ... a labdaszerző gyerekbe való belepöccintés miatt kapott pirosat Hazard! Teszem hozzá jogos volt, akármennyire feszült is volt a légkör tegnap, ilyent nem szabad! De abban is megegyezhetünk, hogy a srác is nagy szemét volt, az egyszer biztos ...

Amúgy aki nem tudná, hogy miről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=KVHVS26RBeM Itt van más kameranézetből is: https://www.youtube.com/watch?v=0S378R41jhw
Itt van a labdaszedő gyerek Twittere: https://twitter.com/charliem0rgan
Elég nagy a szája még most is ... Látva a profilképét meg az írogatásait, kár hogy nem törte be a pofáját is Hazard ennek a SZÍNÉSZNEK! Egyébként kapja az ívet rendesen rendesen, komolyan megtalálták ... Very Happy

Bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha Ivanovic akkor még a pályán van, és előle dugja el a csávó labdát ... What a Face

BREAKING : Liverpool has made a £10m bid for the Swansea ball boy as he holds on to the ball longer than Jordan Henderson.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 14:17

haha breaking, ,,,

Szemét volt a kiskrapek is...de akkor is !!!!!!! nem lehet ilyent ..... ( nem ép Cantona ) .....off topik, mehet minden. - Page 11 Eric-cantona-boot-crowd

De akkor sem volt szép, játszani kellett volna jobban Very Happy Very Happy Very Happy jo érzés a kár öröm , nem tagadom Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 14:17

nem tudom kik ezek a kekek de nagyon kocsogok tongue
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 14:39

Amit Huni mutatott a Chealsea egyik legigéretesebb futbalistája ..(iq fighter)
akit én osztottam meg, az pedig a MU ( Man United) egyik legendája Eric Cantona ( a másik Harcos)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 14:42

Szonda Hunor írta:
Én amióta focit nézek még ilyent soha nem láttam, hogy valaki azért is pirosat kaphat, amikor nem az ellenfél közül bánt valakit ...


Ez jelenti azt, hogy fiatal vagy Very Happy



Peddig ez sem regi




Tudom, hogy rosszul esik neked, de jogos a piros lap. Igaz, hogy hibas a labdaszedo gyerek, de Hazard nem Balotelli, tobb esze kellett volna legyen.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 16:19

Mindent elloptak a Valanciai pályáról és körül! affraid affraid affraid pale pale pale pale pale

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 17:35

Sokan vannak "Spanyolba" a testvérek, a réz az mindenhol réz ...... és ha más is van , visszunk mindent Razz
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. 24 Jan. 2013 - 18:33

Jaj, szegénykém ... Crying or Very sad

off topik, mehet minden. - Page 11 Ibcn3pldzj7bbs_0
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeVas. 27 Jan. 2013 - 22:06

Nagy a feszültség továbbra is. A "mag" ellátogatott ma a kis harmadosztályú Brentford stadionjába is szurkolni a kupameccsen és hát továbbra sem tudják (tudjuk) elfogadni Benítezt, elsősorban az egykori Liverpoolos korszakában Chelsea-ről megformált véleményei miatt:

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 10:11

legalabb sikerult dontetlent jatszani.... nekunk nem jott ossze az sem :-(:-(:-(:-(
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. 28 Jan. 2013 - 14:27

Hat igen.... meloban voltam, fel szemel lattam a meccset, nem voltam valami boldog.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitimeKedd 29 Jan. 2013 - 15:13

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





off topik, mehet minden. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
off topik, mehet minden.
Vissza az elejére 
11 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Minden készen áll az X9 rajtjára!
» Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
» SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: