fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 KOOLMAN TV

Go down 
3 posters

Tetszik a Koolman TV?
Igen
KOOLMAN TV I_vote_lcap50%KOOLMAN TV I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Nem
KOOLMAN TV I_vote_lcap50%KOOLMAN TV I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Összes szavazat : 6
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

KOOLMAN TV Empty
TémanyitásTárgy: KOOLMAN TV   KOOLMAN TV I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 12:23

Ebben a topikban górcső alá veszek minden olyan szituációt amit jelez a program mint incidenst és elemzem és értelmezem az aktuális szabályzat szerint.

Itt az első videó az Osztrák nagydíjról:



A javasolt büntetések a szabályzat értelmében:

1. Sárdi Hunor súlyos baleset okozása a rajtnál +20 mp és bokszból való rajtolás a következő futamon valamint utolsó figyelmeztetés agresszív vezetésér.

18.2 Kilökés során, ha a vétlen versenyző autója pályán kívülre kerül, avagy a pályán belül maradva megpördül, a balesetet okozó versenyző köteles büntetés terhe mellett a vétlen versenyzőt bevárni még akkor is, ha eközben őt magát megelőzi egy harmadik (negyedik stb.) autó. A kilökő (vétkes pilóta) a bevárás ellenére is +20 mp.-es időbüntetésben részesül az adott versenyen! A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása, azonban ebben az esetben is érvényes az, hogy a következő egyenes szakaszt lezáró kanyarkezdetig kell megtörténnie. [17.3 pont]
Ha versenyszituációban az üldöző autó kiüti az előtte haladót és visszavárja 20 mp időbüntetésben részesül. Ha az ebből fakadó sérülés mértéke – ha bizonyítható – olyannyira befolyásolta a sérült autót,hogy a verseny további folytatását emiatt be kellett fejeznie, akkor ennek büntetése súlyosbítható.
c)  Előre meg nem fontolt baleset (pl. ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a boxutcából indul


2. Lukács Szabolcs +20 mp

18.2 Kilökés során, ha a vétlen versenyző autója pályán kívülre kerül, avagy a pályán belül maradva megpördül, a balesetet okozó versenyző köteles büntetés terhe mellett a vétlen versenyzőt bevárni még akkor is, ha eközben őt magát megelőzi egy harmadik (negyedik stb.) autó. A kilökő (vétkes pilóta) a bevárás ellenére is +20 mp.-es időbüntetésben részesül az adott versenyen! A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása, azonban ebben az esetben is érvényes az, hogy a következő egyenes szakaszt lezáró kanyarkezdetig kell megtörténnie. [17.3 pont]

3. Jakab Csongor utolsó figyelmeztetés a pályára való balesetveszélyes visszajövetelért és futameltiltás az ESC-ért ami sportszerűtlen viselkedésnek minősül.

16.5 A pálya vonalát kettőnél több kerékkel elhagyó vagy a menetiránnyal szemben álló autó, a pályára (menetirányba fordulást) fokozott figyelemmel, a közeledő autók haladásának veszélyeztetése nélkül térhet vissza (teheti meg). Ezen szabály megszegője büntetéssel sújtandó.
2.4 A teszteken és a versenyeken minden versenyző kötelessége, hogy a tudása legjavát nyújtsa.
24.1  Az időmérők minden szakaszában TILOS az ESC gomb használata, kivételt képez ha a BOX utcában van a versenyző!(a két limiter vonal közötti szakaszban az ESC. gomb bárhol használható)  Az időmérő során, ha hibázik a versenyző és töri versenyautóját, illetve sérül nem hagyhatja el a pályát kénye kedve szerint! Abban az esetben ha nem tud körbe érni autójával (motor hiba illetve kerék, felfüggesztés leszakadása) akkor mihamarabb kilép a pályáról és nem jöhet ki több mért körre, a versenyző! Abban az esetben ha körbe tud érni és van ideje meg javítatni autóját akkor mérlegelhet, hogy kimehet-e még gyors kört teljesíteni! A gyors köröket és a versenyt követően az autót be kell hozni a Box utcába! Kötelező a levezető kör mind két esetbe! Az időmérőn amely pilóta megsérti illetve nem tartja be e szabályokat, eredmény törlésbe részesül! A futam lezártakor szintén köteles a pilóta a levezető kőrt teljesíteni ellenkező esetben, a 20 mp adódik az összidejéhez!


TOVÁBBÁ ELDÖNTÖTTEM HOGY ITT ÉS CSAKIS ITT FEJTEM KI A VÉLEMÉNYEMET A VITÁS ESETEKRŐL UGYANIS NEM KÖTELEZŐ EZT A TOPIKOT NÉZNI? DE HA VALAKI BÍRJA A FESZÜLTSÉGET ÉS KÍVÁNCSI AZ IGAZSÁGRA VAGY A VÉLEMÉNYEMRE AKKOR ITT MEGTALÁLJA.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

KOOLMAN TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: KOOLMAN TV   KOOLMAN TV I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 12:59

Én teljesen egyetértek a szituációmmal, szerintem is megérdemlem a +20 mp-t! Már verseny után is beszéltük Arnival, hogy én vagyok a hunyó hiszen nem bírtam megállni. Még egyszer bocs.

Kálmán én személy szerint jónak tartom ezt a döntéses dolgot de ez tovább kellene tartson mint 3-4 futam. Tud ez működni hosszabb távon? Tudod csinálni?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

KOOLMAN TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: KOOLMAN TV   KOOLMAN TV I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 21:02

Amíg versenyzek csinálom lehet ha már nem versenyzem akkor is!
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

KOOLMAN TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: KOOLMAN TV   KOOLMAN TV I_icon_minitimePént. 6 Nov. 2015 - 21:18

Ez a videos dolog jo, remelem megmarad a szezon vegeig, viszont, egyetlen dolog, hogy amikor a visszajatszasokban beszelsz, nem hallatszik a beszed a motor hangoktol, elnyomjak azt. Ezen kellene javitani. Ezert nem ertettem, hogy mit mondtal a Laszlo Robival valo csatank alatt!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

KOOLMAN TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: KOOLMAN TV   KOOLMAN TV I_icon_minitimeSzomb. 7 Nov. 2015 - 4:38

oks megoldom
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





KOOLMAN TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: KOOLMAN TV   KOOLMAN TV I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
KOOLMAN TV
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Malay futam ...
» KOSZONOM A LEHETOSEG KOOLMAN LELEPETTT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: