fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nem tudom hová írjam

Go down 
+2
junioor
Koolman
6 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeHétf. 14 Szept. 2015 - 12:45

Ide kerülhetnek azok az írások amiket nem tudjuk melyik topikba írjunk.
Bt döntés alapján eredmények aktualizálva.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 0:03

Bocs Willy az időmérőn, lehet megzavartalak figyelmetlen voltam nem tudom gyors körön voltál e de bocs mindenképp...
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 20 Szept. 2015 - 1:24

Köszi Kálmán az eredmények aktualizálását.

A BT.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeSzer. 23 Szept. 2015 - 15:46

Incze Arnold megkért, hogy írjam fórumra a fellebbezését, ami értelmetlen, de megteszem.

Íme: "A Biroi Testuletet kernem, arra ujra kivizsgalljak a 34-ik korben torteno Szabo Loranttal valo utkozest. Tul sulyos itelet szuletett!
Nem szandekossag es nem idegesseg vezenyelt hanem egy megprodules, raalltam a gazra h az autot iranyba forditsam de megegyszer megforogtam,
ekkor jot Szabo Lorant es mar nem tudtam megallni. Akkor vettem eszre mikor mar elottem volt! Nem volt belathato a helyzet! Sajnálom."
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 17:41

A honlapon az időjárás jelentés csak a versenynaptárban található meg , nem láttunk értelmét a főoldalon hagyni !
Lassan elnyeri végső formáját a honlap, még a Büntetéseknek is ki kellene rakni valahogyan, és a csapatvezetőktől most már meguntam várni azt a bemutatkozó szöveget.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 17:49

Hamarosan meglesznek a csapat kepek is, csak elotte jon egy PT frissites, es remelem ha megkapom Kalmantol a HOF infokat, akkor azokat is meg tudom csinalni es mehetnek online.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 18:19

Rendben srácok.
Vili, nevezd meg azon csapatokat (még egyszer), hát ha csak nem látták vagy elfelejtették a kérésed.
Jah a büntiket és a Bajnokok Falát is össze kellene hozni.
Az időjárás az jó ott a versenynaptárba szerintem is.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 18:22

HOF = BF
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 18:33

A Point csapatfonoke hamarosan beszamol a dolgokrol.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 18:37

TMS írta:
HOF = BF

tkm egy percbe tellett amíg kihámoztam Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 18:43

A csapatoktól azért kértem a bemutatkozást, hogy jobb legyen a honlap , semmi személyes ....
A Point Team "küldte" elvileg a múlt vasárnap Razz de gondolom érkezik csak lassú a létöletésem.
Dynamic : semmi
sze : Semmi


FSR/ BBR/ Roll On/    - az megvan, ezeken csak finomítani kell

ui: Olvasgatom a szabályzatot , hogy legyen tisztába vele hogy mi változott  és maradt (kérdés még mindig nem tilos)  és találtam nagyon sok elavult mondatot , paragrafust, olyanokat is ami kizárja egymást.   Ide, ebbe a topicba bemásolhatom ?

Edit  :  A büntetéseknél az van hogy nem elég hogy csak felírjuk, hogy 10 mp és kizárás és ennyi , hanem ott jó lenne egy rövid összegzést is csinálni, rövid cikk, és mindig kitárni a szabályzatra is hogy melyik pontokat sértette meg ,   nagyon szép lenne! + kép is kell , mert anélkül nem jó .
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 20:41

Nezted-e a B.T kiirasokat Vili? A zarojeles reszet figyeld meg!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 22:22

Igen , láttam , és egy onnan is jött az ötlet, ha már megvan ilyen szépen hogy ki mit kapott és miért, akkor egy-két mondatban is meglehetne jeleníthetni a honlapon, (nem csak nekünk, versenyzőknek) , Egy kicsit emészthetőben, hétköznapibb nyelven.

A fórumon az tökéletes, csak a honlapon kellene egy picit más, szerintem ....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem tudom hová írjam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem tudom hová írjam   Nem tudom hová írjam I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nem tudom hová írjam
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: