fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szentliga X9 ligavezető választás!!!!

Go down 
+2
willyKEE
Sas
6 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeVas. 9 Aug. 2015 - 13:09

Nagy léptekkel telik az idő!!! Elviekben van egy dátum amikor kezdenunk kellene Szeptember 7. Nagyon sok kérdés megválaszolatlan, illetve van egy pár hiba is ami kijavításra szorul.

A legfontosabb dolog a Ligevazatő kérdése, illetve kiléte, ha az kiderül "Ő" majd tovább tudja irányitani a dolgokat.

Ezeket tudvan kérek minden olyan vezsenyzőt akinek javaslata van a LIGAVEZZETŐ kilétére azt Kérem irja ide fel komentben ilyen módón.

PL : Javaslom Nagy Kopezcky Kálmánt

Ezt kérem megtenni agusztus 13 - ig ! utolagos javalsatok évrvénytelenek.
A javasolt személyek (remélem sokan sokféleképpen lássuk, vagy nem Smile ) megméretetnek "versneyeznek " majd a szavazatokért Smile    azon szavazás határideje sem lesz hosszú.  

UI: Kérek mindenkit, hogy éljen jogával és javasoljon (esetleg azt is oda lehet írni hogy miért épp Ő ) Hátha sikerül jobbá tenni , illetve még jobbá tenni a ligát, és ezt csak közösen, mindenkinek a hozzájárulásával lehet.

Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeVas. 9 Aug. 2015 - 16:39

Javaslom Lukács Szabolcsot
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeHétf. 10 Aug. 2015 - 1:57

Csak egy kérdés Vilmos milyen minőségben kezdeményezel te, és szabsz meg határidőket? A Ligának van egy vezetősége és az dönt még ha ideiglenes akkor is! Akkor kellene aktívnak lenned amikor tenni kell a ligáért és az nem most van a szürke hétköznapokra gondolok...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeHétf. 10 Aug. 2015 - 21:53

Valakinek kell Kalm'n!

edit> Igaz hogy ezt az id;glenes vezetőségnek kellett volna de nah, a lényeg az hogy ez is megvan, és ajánlani kell embereket, nem belkoztni abba hogy miért "Én " irtam fel a formura!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeHétf. 10 Aug. 2015 - 23:01

Nem Vilmos nem beléd kötök, hanem szerintem, majdnem tök mindegy ki a Liga vezetője, az a nagy kérdés ki dolgozik? Mert ezzel van a baj! Ki készíti a módot? Ki kezeli a honlapot? Ki írja a cikkeket? Ki lesz a BT? Ki tölti fel az eredményeket? Ki nézi vissza a vágásokat? Ki készíti el az arculatot pl. dobogó a verseny után fotókkal csapatlogókkal szépen lejerekre bontva és aztán ki lesz aki felteszi futam után? Ki lesz a versenyigazgató? Ki az aki megnézi és lefotózza a szombat esti állást, hogy kinek van limitje és kinek nincs? Ki felel azért, hogy legyen közvetítés mert szeptembertől már nincs SimraceTV? Ki oldja meg, hogy legyen a közvetítésben TV style? Ki fog kommentálni lesz Dani? Ki fogja a pályákra föltenni a logókat? A sornak nincs vége... ezek a kérdések nem az, hogy ki a ligavezető...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2015 - 0:32

Szerintem ezekre a kérdésekre mind megvan a válasz, csak szépen sorban...... Első és legfontosabb szerintem a ligevezető kiléte (akinek szava van és el tud dönteni dolgokat) !!!!

Tehát hajrá hajrá és jöhet egy javaslat részedről is ! Smile
pls tekints el attól, hogy én tettem fel ezt a kérdést és kezeld aféleképpen mint ha te kérdezted volna !!!

nincs helye most az eféle civakodásnak !
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2015 - 1:04

Határidőket TE nem szabsz senkinek. És téma lezárva, így döntött az ideiglenes Ligavezető Smile Kérsz más döntést is?
Inkább azt írd ide mi az amit a felsorolt melókból elvállalsz és végig is csinálod egy szezonon át
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2015 - 21:59

Szerintem NEM mind1 ki a ligaveztő!
"Azért mert én mondtam" hozzáállással itt tartaszt !!!

Ha megérdemelnéd a ligavezető poziciót akkor megkaptad volna !!! persze ha jól csinaltad volna abba a pér honapban.
Foglalkozz hogy mit csinálsz te! ne a mások dolgával foglalkozz ..

A szentX8 ban igértél egy csomo mindent.... és nem tartotad őket !! amit én igértem az betartottam,,,,induljunk innen!!!!

Igértél : Cikkeket , doboképeket, Evolution beolvasztását, yokohama betétfutamokat....stb stb

Ebből sok minden született meg!!!! hiányosak a beszámolok minden második futamrol van dobogó kép , nagyon izéstelenek és csunyak a képek stb..... (lehet hogy a semmi is jobb lett volna ennél)

A mod az jó volt !!! élvezhető!!! (kivéke a koreai palya ugye) De attól az jó munka volt !!! Grat ...


Hogy én mit igértem,,,,, azt hogy semmivel nem foglalkozom ...betartottam !!!!

szerintem ezt nem kellene boncolgatni tovább !!!

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeSzer. 12 Aug. 2015 - 9:07

Sziasztok!

Nos, nem a fentiekhez szólnék, inkább a téma címére szorítkoznék!

Bár merre is tovább de mindenképp fölfele ívelni szeretnék a liga mindennapjaival, szeretném ha a dolgokat mindenki előtt tisztán láthatnánk, és mihamarabb tudnánk, hogy kik azon személyek akik a Szentligát vezetni fogják egyszóval kik a VezetőBoard?

1. Ligavezető (föltétlen kell egy döntő személy) + két alelnöke vagy segéde a ligavezetőnek!
2. BT-elnök (tőle függnek a versenykimenetelek és a versenyek arculata)

...majd...
3. Honlapfelelős
4. Designer/ek
5. Tv. stáb - Promó videók
6. Hírszerkesztők
7. Szervező

Ne üljünk a témán, bátran mondjuk el meglátásainkat.


Hogy meg is induljon a lavina én elmondanám minden ponthoz a véleményem, ez nem jelentheti azt, hogy csakis ezt szeretném de javarészt a meglátásom szerint működő képes lenne!




1. Ligavezető / Vargyasi Tamás + 2 Alelnök: Nagy K. Kálmán - Hatházi Vilmos
2. BT-elnök / Albert Sándor + Jakab Csongor
3. Honlapfelelős / Hatházi Vilmos
4. Designer/ek / Vargyasi Tamás
5. Tv. stáb - Promó videók / Tóth Dani - Hatházi Vilmos
6. Hírszerkesztők / Szonda Hunor - Okos Zsolt - Lukács Szabolcs
7. Szervező / Lukács Szabolcs + akik még vállalkoznak!

Továbbá ez nem jelenti azt, hogy más nem szabad vagy nem lehet valami beosztása!

Ha valami kimaradt akkor kérlek ne ordítsátok le a fejem, ez csak vázlat amit építenünk kell! Pl. a modder neve szándékosan maradt ki mert a személy kiléte tudott!

Üdv. Lukács Szabolcs! Wink
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeSzer. 12 Aug. 2015 - 15:22

Ha ezt ebben a formában meg lehetne valósítani, az lenne a csúcs és nagyot ugrana a liga a fejlődés útján.. Mindenképpen tetszik és tanuljunk meg együtt dolgozni anélkül, hogy személyeskedésbe csapnának a dolgok. A liga érdekét szem előtt tartva és a leendő ligavezető számon kérhesse a dolgokat bármikor, bárkitől, aki részt vállalt a liga dolgaiban, anélkül, hogy abból egymásra mutogatás születne.

Hajra!

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeCsüt. 13 Aug. 2015 - 22:28

A tizennyolcadik évad során részemről csaknem teljes mértékben kiesett a hírszerkesztés, cikkírás. A tizenkilencedik szezontól folytatom a Szentliga 5-ben elkezdett írogatást és nekimegyek ilyen formán a tizenharmadik szezonomnak is. Smile
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeCsüt. 20 Aug. 2015 - 22:14

Lesze valami srácok ... vagy még várhatunk .. de miért és kire .... jah.... na jó
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimePént. 21 Aug. 2015 - 9:42

Hali!

Én speciel várom az új módot!
Várom a csapat felállásokat!
Szeretném látni, hogy kikre lehet számítani a jövőben!
A ligavezető választás is zuhanó tendenciát mutatott! Kevesen érintettek a témában! Ez sem gond de akkor máskor is ezt a hangnemet kell használni!

Tudni szeretném azt, hogy az Incze Arnold által facebookon beírt esszének mi a vége! Ugyan is a csoportból is kilépett! -nem említve azt, hogy mély fájdalommal búcsút vett. Nos valamilyen formában ismételten tagja és láttam tőle teszt köröket is!

Egymagában ez nem baj! De ezt komolyabban kellene venni és megbeszélni hiszen ez a sok kicsapongást én nem szeretem! Vagy maradjon és alkalmazkodjon vagy menjen! De ez mindenkire érvényes!

Vargyasi Tamás tudtommal egyelőre nem tudja vállalni a Ligavezetését!

A tegnap előre menőleg Albert Sándorral elkészítettük 2016-ig a (dátumilag) versenynaptárt! A rendezvények -(2016) tábor és a decemberi díjkiosztó és egyben a liga születésnapja végett (szezonálisan a húszadikig)! (a naptárt illetve minden hétfősök - az ünnepnapok kivétel) Csak így tudtuk belefértetni a 10 évbe a Húsz szezont!

Az új mód erre a hétre volt ígérve! -még nincs késés!

Röviden ennyi!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimePént. 21 Aug. 2015 - 21:34

Értem , én azt hiszem hogy szeretnék részt venni , segiteni a ligának , de ilyen formában nem tudok, sajnos !!! NEm tudom mire mondjak igent Sad
Ha videókra (promo osszefoglalo) és weblapra van szuksége a ligának azt csak akkor tudom elválalni ha adtok időt rá ...... Azaz Kéthetente futam

Ha hetente lesznek a versneyek semmire nem lesz időm, Ergo vagy versnyezek, vagy készítek ezt azt .... (ha pedig nem versneyzek nem hiszem, hogy tudok olyan megfelelő videokat készíteni)
Ez amugy egy cél hogy 10 év 20 szezon _?

UI: Szerintem felkészülésnek is kevés az egy hét ha van mellette egy álásod Smile
Szóval ...... nem tudom mikro egyre konkrétabb lesz a dolog akkor én még jelentkezem

ui: szerintem azért nem írt senki a "ligavezetővel" kapcsolatosan mert senki nem akarja hogy leordítsák a fejét, mert másképp gondol valamit!

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimePént. 21 Aug. 2015 - 22:03

En akarom, hogy leordítsak a fejem:))) Szabit szeretnem látni a liga élen hamar a tulajdonosa (sajnálom, hogy Tami nem tud eleget tenni a ligavezetésnek, mert jó vezető lenne). Viccet félretéve...mindenkinek van állasa, mindenki tudná a szabadidejét "hasznosabb" dolgokra is tölteni, de ha akarunk fejlődni és egy jobb irányba haladni, akkor áldozatokat vagyunk kénytelenek hozni. Én kész vagyok áldozni az időmből a liga és annak fejlődése érdekében.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimePént. 21 Aug. 2015 - 23:03

JEhhhh

Félre ne érts én is hajlandó vagyok, (Szabival meg pláné) csak sajnos a szabadidom véges .... ézert is irtam amit Smile egy héten nincs annyi szabaidőm hogy tesztelés legyen meg videok stb !!!!!

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeSzomb. 22 Aug. 2015 - 10:02

Jó napot!

Leírnám ismételten azt, hogy miért látom rossznak a két hetes futamokat!

1. A felkészülés nem lesz jobb csak hosszabb!

2. Megunjátok, hogy van egy üres hétfő egy kerek hónap után, jön a kipattanó mentő ötlet, tegyünk egy másik szériát! Ergo ugyan ott fogunk tartani! Két széria, rosszabb felkészülés! Vissza kell szokni stb. - stb!  Teszt lehetőségeket vesz el a felkészüléstől! Újabb hírcsomagok, keveredés a honlapon. Most már kezd valami formája lenni, látszik, hogy történik valami.

-Ezeket a fentieket tapasztalatból tudom, már végig csináltuk! (azoknak említem akik később érkeztek a ligába)

3. Vili arra kérlek, hogy fejtsd ki azt, mert úgy érzékelem, hogy minden héten videót akarsz készíteni! Ez így van? Nem látom a miértjét, szerintem egy szezonon belül max 2 promó anyag elég! 1 a bevezető és egy a végére az előzésekkel / izgalmas momentumokkal bőven jó!

4. Ez a pont személyes! (Én pont kéthetente kezdtem járni futamokra Smile s úgy sincs időm több) Képzeljük csak el, ha a múlt szezont vesszük figyelembe, 9 versenyt hagytam ki a meló végett, utálom is ez miatt, de ezekből mi van ha az adott futamokon kell majd dolgoznom és van egy szabad hétfőm amelyiken felkészülhetek arra futamra amelyiken nem leszek! Mondom, hogy ez nem szempont mert személyes!

Eszembe jutott az, hogy mondjam el azt, hogy azon meglátásával Kálmánnak nem tudok egyet érteni, hogy nem kell ligavezető! De kell, kell egy egy vezér egyéniség aki felel és ha kell egyéni döntést tud hozni! Nyilván sok minden nem tőle múlik, megbeszélnie kell a Liga többi vezetőivel, tanácskozniuk kell meg stb.! De kell aki tud ordítani egyet ha kell! (Nem szó szerinti az ordítás!)
És mára az is nyilvánvaló lett és bebizonyosodott, hogy nem kell szezonálisan, vagy talán évente újra szavazatokat indítani a ligavezetést illetően! Ez amúgy is olyan, hogy ezt intézi a természet!

Hát reggelre kb. ennyi a hírekből! Borus idő várható helyenként napsütés és eső, öltözzetek megfelelően drága ruhákba mert a ruha teszi az embert! Smile


Üdv. Lukács
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeSzomb. 22 Aug. 2015 - 16:59

Véleményem szerint sincs értelme a kéthetenkénti futamoknak. Két hétig csak ketyegjen a szerver üresbe, amit ugyanúgy fizetni kell mintha versenyeznénk, de nem ez a legfőbb oka, hogy nem támogatom az ötletet. Én minél többet akarok versenyezni. Aztán van egy olyan oldala is, hogy az emberek beleunnának a sok szünetbe. A ligavezetővel kapcsolatban az van, hogy olyan egyéniségre van szükség, aki az asztalra csap ha a helyzet megköveteli és akkor rend lesz és fegyelem, enélkül nem fog működni a dolog, mint ahogy azt tapasztalhattuk.
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitimeVas. 23 Aug. 2015 - 9:02

Ez a személy nem más mint lukács Szabolcs. Mellette van Még Sas Albert aki szintén erős személy, pluszba Hatházi Vili lenne az csak sajnos ő nagyon messze van. Még egy ember látok az meg Kopecky ur de ő hol van hol nincs.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X9 ligavezető választás!!!!    Szentliga X9  ligavezető választás!!!!  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szentliga X9 ligavezető választás!!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mod választás Szentliga X2
» LIGAELNŐK Választás Szentliga X8
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» LIGAvezető nélkül ....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: