fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanadai Nagydíj

Go down 
+5
Arpi
willyKEE
Jocky
Lukács
Sas
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 13:50

Szeretnem megkapni a pontjaimot a Kanadai futamrol ha lehet, s ha nem akkor a ligavezeto vagy BT magyarazza el hogy miert . Mas ne szoljon bele ha lehet.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:21

Sajnos nem kaphatod meg a pontjaidat Árpi. Eddig is volt erre precedens és senki sem kapta meg. Belefoglaltam a szabályzatba és este Vili kirakja a módosított szabályzatot. Ez a szabályzat hiányossága volt. Sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:28

akkor a 75%-os szabaly nem ervenyes? mikor volt meg ilyen ebben a szezonban?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:30

ebben a szezonban nem volt, de volt az ezelőttiekben. Pl. Boti az X4-es vagy az X5-os szezonban.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:43

viszont tobbszor volt olyan amikor megkaptak a pontot ha megvolt a 75%
nem a legjobb megoldas utolag szabalyokat hozni, nem fair.
Amugy miert nem alkalmazzuk a 75% os szabalyt?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:45

Így volt megegyezve, hogy akit nem intenek le kóckaszászlóval, az nem kaphat pontot.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:58

ugy volt hogy akit nem intenek le kockas zaszloval az nem kapja meg a +1 vagy azelotti szezonbaban a +2 pontot a befejezesert, de azon kivul ha 75% ot telyesitette es a pontokban vegzett akkor megkapta a pontokat.

ez most nekem ugy jon le hogy jar nekem xy pont de hogy megse kapjam meg modositjuk a szabalyzatot
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 14:59

Az x6-os szezon Kínai futamán is volt: 8 hely Györkovács 84%, 9-hely Hatházi 80%, 10 hely Fazakas 80%.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 15:02

A te javaslatodra volt elfogadva a kóckaszászlós szabály az X3-as monacói futam után.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 15:04

Pl. a mostani kanadai futamon Jocky is meghaladta a 75%-ot.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 15:12

Monaco
8.Tokos - 97%
9.Jocky - 84%
10.Kalman - 83%

Belgium
8. Miki - 85%
9. V. Attila - 76%
akik nem kaptak pontot a tavaly
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 15:18

akkor meg jart a leintesert jaro pont ami nem jarna ebben az esetben, de azota az ellet torolve, de a 75% os szabalyrol nem tudtam hogy az is torolve lett volna. Az hogy hibas volt a szabalyzat nem en vagyok a hibas.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 15:22

Igazad van abban, hogy a szabályzat hiányos volt, de az ilyen helyzetek teszik jobba a szabályzatot, befedik a réseket.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 15:39

nem is azert a par pontert volt bajom hanem hogy nem volt benne a szabalyzatban, futam utan 2x is atolvastam de ilyen helyzetekrol semmi nem volt es gondoltam hogy akkor ervenyes a 75%.
Aki eddig igy jart es nem szollt az gondolom nem olvasta a szabalyzatot, ha tudta akkor azert, s ha nem akkor azert,
na de legalabb most megoldodik  Smile 
De a 75% os szabalyt azert en visszavezetnem kovetkezo szezontol hogy valami esely maradjon pontszerzesre annak aki igy jar, amugy sincs ra sok esely ha tobben indulunk a futamokon.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 16:21

Valószínűleg azért nem tudtál róla, mert pont akkor nem versenyeztél. Meg lett beszelve és nagyjából mindenki tudott a dologrol, csak a szabályzatból ki lett felejtve.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 16:58

Arpi írta:
nem is azert a par pontert volt bajom hanem hogy nem volt benne a szabalyzatban, futam utan 2x is atolvastam de ilyen helyzetekrol semmi nem volt es gondoltam hogy akkor ervenyes a 75%.
Aki eddig igy jart es nem szollt az gondolom nem olvasta a szabalyzatot, ha tudta akkor azert, s ha nem akkor azert,
na de legalabb most megoldodik  Smile 
De a 75% os szabalyt azert en visszavezetnem kovetkezo szezontol hogy valami esely maradjon pontszerzesre annak aki igy jar, amugy sincs ra sok esely ha tobben indulunk a futamokon.

Ha nem azert a par pontert, akor meg minek a nagy harc?
"Aki eddig igy jart es nem szolt", az nem csak olvassa a szabalyzatot, hanem oda is figyel a gyulesekre, a megbeszelesekre es a temakra "azt gondolom", es esetleg tisztaba van a szabalyzattal. Es mindenek mellett ez igy normalis, hogy ha valaki nem tudja befejezni a futamat az nem kaphat pontot, mert nincs amire kapjon. (max ha 2 par .... van neki)  Wink
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 17:29

megkertem hogy mas ne szoljon bele ugy emlekszem, koszi.
azert a harc hogy a szabalyzat legyen szabalyzat es ami a gyulesen megvan beszelve es szabalyzatra tartozik az legyen leirva, ugye a szo elszall az iras megmarad Smile
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 18:55

silent 
As you wish
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 20:33

na igy na Smile
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 16 Május 2014 - 1:21

csak a tisztán látás végett kockás zászló akkor érvényes ha megvan a 75 százalékod innen a félreértés, de először kell a kockás zászló sőt a levezető kör is én a tavaly a Q1 ben Belgiumban nem hogy nem teljesítettem a levezető kört hanem az 20 m er hamarabb nyomtam escet és elvették a legjobb helyezésemet Árpi Kockás zászló levezető kör és 75 % és igen hiányos a szabályzat és nem csak de miért nem írtad te be a szabályzatba? költői kérdés volt....
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 16 Május 2014 - 9:23

koltoi kerdesek valaszok , mi lett ez az uj slager?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 16 Május 2014 - 10:26

B.T döntés frissítve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanadai Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» 5. Spanyol nagydíj
» Mi történt a futamon, ...a Kanadai nagydijon:::::?????
» Korea Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: