fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? Empty
TémanyitásTárgy: Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?   Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 16:06

Megpróbálom rövidre fogni, senki nem szereti a hosszú szöveget.
Kb. 6 hónap alatt 4, folyamatos, civakodásban volt résztvevő (velem-Luki-Kálmán-megint én).
Mindegyik alkalommal csúf jelzőkkel illette az ellenfeleket.
Lukit kétszínű alaknak, nevezte. Mondta, hogy kihasznált engem a Kálmánnal való viszályban, nem jegyzeteltem le minden fajta jelzőt ... Kálmánra is ráhordott mindent. Mondta, hogy addig fogja provokálni, amíg ki lesz tiltva a ligából. Nem került sor erre, mert elkezdett velem vitázni. Nem jött be neki a mód és mindenűbe elkezdte kiírni, hogy elrontottam a módot, semmit nem csináltam jól.
Elkezdte a provokációt ellenem, mindenűbe beírt és engem támadott. Lásd Barcelonai óvás topik.
Ha valamit leírtam, hogy mik a megoldások, ő csak támadott.
Tudván, hogy beszélt Lukiról és Kálmánról, amíg civakodtak, tisztában voltam, hogy TS-en most engem mocskol.
A ligáért én megtettem egy pár dolgot, segítettem a vetélytársakon (logisztika és gép beállítás), de ő csak azt hangoztatja, hogy mindent elrontottam. Nem számoltam be minden nap, hogy kin és mit segítettem, nem is fogok. Az érintettek megköszönték és kész. Nem tudtam, hogy le is kell írjam.
Ő mit csinált? Elindított egy honlapot és kötekedik mindenkivel, akinek más a véleménye.
Mások tesznek fel eredményeket a honlapra, ő csak kellene frissítse a joomlát, még azt sem csinálja. Már 2 hónapja megjelent egy frissítés de még nincs felrakva, pedig a FB azzal dicsekedett, hogy naponta ellenőrzi, amikor több támadás is érte a honlapot.

2014 márc. 6 - Joomla 2.5.19 is a security release addressing two medium level ... Check the Joomla 2.5.19 Post-Release FAQs to see if there are important ...

Hogy hol írta, hogy elbasztam a módót…. Mindenütt, keressetek utána a FB / Szentliga csoport hozzáoszlásaira.

Na ezért nem vagyok hajlandó vele egy ligában versenyezni. Alono – Hamilton páros nem ránk hasonlít ők pénzt kapnak, én (mások is) a szabadidőm áldoztam fel a ligáért és fizettem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?   Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 18:12

Csak hogy tudjatok, nem birom a joonmlat frissiteni , errort ad ki folyamatosan, nem tudom mi a gaz, szerintem uj rendszert kellne tenni, de az nekem nagyon időigényes és nem tudom megtenni.
Kálmán a vitámat, nagyon megbántam, bocsánatot kértem, és lezártuk az ugyet amenyire le tudtuk!!! Szabival nem emlékszem hogy vitatkoztunk volna ilyen szinten (ahogyan Kálmánnal vagy Reddogal) sőt tudomásom szerint kiálltam mellete mindig!!!! Kétszínunek biztossan nem neveztem, amit mondtam neked az az volt, hogy nem értem miert változtatta meg a véleményet bizonyos helyzetekben (pl. Kálmánnal nem versenyzem tovább) Most már meg értettem, hogy miért változtatta meg , és ő tette nagyon jól!!!! Amugy egy pár napja értettem meg! Veled pedig Reddog ... nem is tudom mi a bajod!!! nem tudom miért sértegetsz, nem értem. Szerintem te sem emlékszel már. Ha én mondok valamit ugyan azt a dolgot mind más, akkor már a nyakamnak szoksz, és értékelsz bírálsz. !!! másnak nem szólsz egy szót sem........ miért van ez _??? A modrol beszéltem folyamatosan nem a te munkádról amit tettél, mindneki értékeli azt amit tettél a Szentligáért! (de az nem jogozít fel arra hogy alpári modon bénj az emberekkel) Sokszor kihangsulyoztam már !!! Nem értem miért vagy ilyen bosszúálló !!!
Hidd el nem mocskolak a Ts en és sehol máshol, nekem nincs érdekemben hogy rossz fényben állítsalak be!!! csak nem szeretem ha Gerinctelennek és a többi jelzővel illetsz ami a nyomdafestéket nem bírja....Gondoltam az első óvás után egy kicsit atgondolod a dolgokat,,,,nem tetted.

Sajnálom hogy idáig fajult a dolog, de amit irtam neked privátba is hejlando vagyok rendezni a dolgokat a problémákat, köz érdekéért!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?   Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 20:45

Amit privátban írtál az vicc, hogy ÉN nyilvánosan kérjek TŐLED bocsánatot.
Lukival több volt mint amit te leírsz. De én nem mentem minden bejegyzésed.

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? 2d13f9u
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?   Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 23:36

Nem zavar egy picit seml. Vilinek is ezt mondtam, "nem érdekel".

Alkottam egy szólás mondást. Amiről nem tudsz nem létezik.
Nem akarok tudni róla, s ha hátam mögött bárki bármit mond annak csak annyi is az értelme.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?   Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 23:54

Nem azért írtam, hogy te vagy Kálmán neki szökjetek, kapott eleget a liga az elmúlt hónapokban. Csak leírtam a tényeket, hogy miért léptem ki.

A tavalyi szezon végén vehemensen kérte az új módot, de nem keresett semmit.
Megkapta. Nem tetszett neki és elkezdte a más munkáját támadni. Jocky volt az egyetlen aki mellém állt, erre őt is letámadta. Más senki nem védett. Vettem a lapot és leléptem.

Nem vagyok hajlandó olyan helyen versenyezni ahol nem vagyok jól fogadva és főleg nem olyanok társaságában akik a törvényt is megszegik (privát üzenetek publikálása) csak, hogy engem provokáljon, miután Sas megkérte, hogy fejezze be a provokációkat.

Most már biztos minden rendben lesz, a rossz fiú már nem tag.

Sok sikert mindenkinek.

Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? 23jldlk
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?   Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miért nem akarok Willyvel egy ligában lenni?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brazilia miert?
» Miért kellett ?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: