fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ajánlat!!!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ajánlat!!! Empty
TémanyitásTárgy: Ajánlat!!!   Ajánlat!!! I_icon_minitimeVas. 13 Ápr. 2014 - 18:15

1/  
Problémákkal küzdünk (küzdök) a pályán maradással,  exrtalágy gumin kb: 3-4 kör után, közepesen 6-8  kör után. (kínai pályán) A bal első gumim nagyon felmelegedik 160 fokra is, ez biza azt eredményezi hogy a féktávon nem lehet megállni vele, meg kell várni ameddig visszahűl!!! Az a javaslatom, hogy ki kellene próbáljuk a javítócsomagot!!!! amit Tamás kapott. Írja hogy ezeket a problémákat orvosolták. Így azt gondolom hogy nem lesz rendes versenyzés, mivel nem biztonságos , főleg azoknak akik nem használnak segédleteket , a stabilizátor gondolom javítja ezeket a dolgokat.

Jó lenne ha a húsvéti szünetbe ezt is megoldanánk!!!

2/
A szentliga versenyzőtoborzásáról gondolkodtam, azt hiszem valamilyen stratégiát is ki kellene találni ,  hogyan lehetne a régi pilóták megőrzése mellett új versenyzőket szerezni.
Egy extra lehetőséget kellene ajánlani a az új versenyzőknek : egy második tagdíjmentes hónapot gondoltam. Azért nem elsőt, mert akkor mindenki aki nem gondolná komolyan az jelentkezne. Ha jön egy teljesen Rookie pilóta akkor amellett, hogy ő kell találjon egy csapatot aki befogadja (ha megteltek a csapatok akkor tesztpilóta vagy tartalék pilóta státuszt) ki kell fizesse az egy havi tagdíjat ami elviekben 2 hónapra érvényes.  Azt gondolom hogy ez is egy extra dolog lenne, hogy új versenyzőket szerezzünk. Lehet hogy a Top Info következő számában (ha még jelen vagyunk) erről kellene beszéljünk!!!
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ajánlat!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ajánlat!!!   Ajánlat!!! I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 1:08

Az en velemenyem az hogy amig a buntetesek penzbirsagal jar addig en nem latok eselyt uj tagok csatlakozasara. Szerintem a tesztpilotaktol nem kenne penzt kerni. En ertem hogy a liganak penzre is szuksege van de szerintem jelenleg jol kijovunk es ki tudunk fizetni mindent. Szerintem csak aktiv versenyzok fizesenek .Ha valaki tesztpilotanak jelentkezik bizonyara nem fog minden heten tesztelni es azzal hogy meg fizesen is elveszuk a kedvet az egesztol.Nem kenne minden a penzrol szolnia nem kenne elfajuljanak a dolgok maradjunk a sport szeretetenel...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ajánlat!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ajánlat!!!   Ajánlat!!! I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 7:30

Kb. 1 éve hogy a teszt pilóták nem fizetnek tagdíjat, csakis azon versenyre amelyiken megjelennek, szimbolikus 5 ron-t. Én még nem tudok róla, hogy valaki is fizetett volna pénzbírságot. Viszont az igaz, hogy a sport szeretete kellene a prioritás legyen, és ne az EGO!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Ajánlat!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ajánlat!!!   Ajánlat!!! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ajánlat!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szerver ajánlat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: