fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Menet közbe...

Go down 
+6
forizstibi
Jocky
willyKEE
Sas
Koolman
Lukács
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 10:23

Röviden csak ennyi, senki egy cikket vagy valamit Vilin kívül az is FB.-n, nem írt! Vagy a szezon végére hagyjátok? Az eredményeket addig fejbe tartsuk vagy le is írhatom?! Ne legyetek így elereszkedve a világvége sztori csak kamu, nem kell bedőlni neki.

Menet közben.

A díjkiosztón reméltnél többen. Jó móka volt, jól laktunk, adakoztunk! Elejét vette a tizenhatodik szezon. Új mód, új kormány! Hangos a box utca, zűr-zavar! Lukács nem lát okot az aggodalmakra! Kicsi alakítással rendet lehet tenni! A törés százaléka aggaszt. Nem erre a módra volt beállítva az. Versenyezni akarnak a pilóták nem egyebet. Fél mezőny kiesett. Félmezőnynek a fele figyelmetlenségből. Tapad az új mód!- még volt ilyen. Élvezni akarom amit csinálok. Vége lett az első versenynek, nemsokára egy hete! Eredmények sehol! Liga vezető sehol! Mennek a tesztek, látszólag hétfőn verseny! Vezető nélkül nem sokáig! Jó irányba megyünk?

Nem hivatalos pontállás de pontos.

Egyéni
1. Lukács Szabolcs FSR -25p.
2. Péterfi Árpád BlackB.R. - 18p.
3. Kis Német István FSR - 15p.
4. Tokos Csaba Scorpio M.- 12p.
5. Nagy József Attila Red R.T.- 10p.
6. Vargyasi Tamás FSR - 8p.

Csapat
1. FSR - 48p.
2. BlackB.R. - 18p.
3. Scorpio M. - 12p.
4. Red R. T. - 10p.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 11:51

Eredmények frissítve.
Szerver gumiszettel frissítve.
A mód és a törés az valóban huncut, de valóban nincs ok aggodalomra igaza van Lukácsnak!
Érdemes elgondolkodni ehhez a módhoz a törés és a segítségek arányának a helyzetét.
A maláj verseny ugyanígy fut úgyhogy fokozott figyelmet, de jövő szerdára este 20 órára a Cimborák Bábszínház termében egy Ligagyűlést szervezünk, ahol mindent megbeszélünk és döntünk.
Arra kérek mindenkit aki érdekel a Liga sorsa legyen jelen köszönöm. A külföldön élők képviseltessék véleményeiket csapattársukkal, azt szeretném ha minden csapat képviseltetné magát!

Tehát Április 2 Szerda 20,00 óra Ligagyűlés Cimborák Bábszínház terme. aki nem tudja hol van találkozunk a színház előtt.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 13:01

Elektromos szekemmel megkozelitheto-e a helyszin? Egesz kozel. Smile
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 16:12

felrepitunk
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 21:18

Azon a gyulesen milyen pontokat szeretnétek, fogtok megbeszelni, ugy csak kb .. hogy tudjuk addig elemezni és a dontésekben szavazni, hitelesen, mert nem lehetek en ott a gyulesen!

A honlapon az eredmények (az eredmenyek menuben vannak , de a fooldalon nincsenek) meg mindog nicsnek frissitve!!!!! Nem igazan tudom hogy ki valalta el azt! kérjuk széep hogy tegye fel.

BTW : Sajnálom ezt az egész helyzetet sajnálom, hogy Reddog ilyen konnyen félreállt, feladta az első balhénál ami jelzem nem is az ő sara volt....... ilyen könnyen leszarta a saját munkáját (jelezem rengeteget dolgozott a moddal, és liganak , a ligáért )

Csak egy rovid javaslat és egyben egy NAGY javaslat is : Arra gondolok hogy a ligavezető ujra el kellene foglalja a helyét. Bocsánattal legyen mondva de nekem még mindig Lukács Szabolcs neve ugrik be mikro a ligavezetőről beszélunk!!!! ÉN NAGYON szeretném ha ujra ő lenne a liga élén , és vezetné a goronygyos uton tovább ..ahogy ő mondaná Rockandrollllll vagy valami ilyesmi ....Smile
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 23:53

Gondok voltak, az eredmenyek elokeszitesevel, feltarasaval....Hidd el WillyKEE, nem tolem fuggott. A fooldalon levo eredmenyek frissitese az en feladatom addig amig nem sertegetnek az emberek artatlanul. Igy elmondom, neked, hogy en hozzaferek az eredmenyekhez miutan hivatalosan megjelenik a versenyeredmenyek-ben. Mindennap figyeltem, hogy hatha valaki elvallalja es felteszi. Ma reggel is ez volt a dolgom, hogy megnezzem, sajnalom ha a Firefox bongeszo is kezd butulni es nem frissiti a felujitott oldalakat, mivel csak akor tudtam meg, amikor panaszkodtam Redinek, hogy nem tudom frissiteni az eredmenyeket es akor mondta, hogy megcsinalta Kalman es o is evel panaszkodott, hogy neki sem frissitette a bongeszo. Ahogy haza ertem, az elso dolog ez volt. Nem szeretnek meg egyszer ilyen helyzetbe kerulni. Ha valakinek valami ezen pici munkamon nem tetszene, szoljon batran, mert tiszta szivvel atadom barkinek, annal komolyabb es fontosabb dolgaim vannak, mint szorakozni avval, hogy figyeljem, mikor lesz lehetosegem elvegezzem a dolgom, hogy minden idejeben legyen elkeszitve.
"Az ember annal ertekesebb ha mast tud tisztelni"
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimePént. 28 Márc. 2014 - 23:57

na ezt a piszkálódást be kellene fejezni inkább a dolgokat amik nem a helyén vannak azokat kellene rendbe rakni. Ne vitatkozzatok emberek hanem tapossatok a gázba
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 0:56

Az eredményeket ezek szerint Kálmán csinálja_?????? ( csak megjegyzés de egyszerubb lenn egy ember foglalkozon mindketovel, nem kellene várni másra!!!)
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 20:24

Most azért késett mert nem volt hozzáférés péntekig ezentul hétfő este eredmény van és gumiszett is.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 21:56

rendben, örvendek hogy valaki elválalta !!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeVas. 30 Márc. 2014 - 8:19

Csak ajánlom, hogy arra az esetre, ha nincs Kálmán akkor tudjon hozzá férni valaki Kálmánon kívül.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeKedd 1 Ápr. 2014 - 21:43

Aki holnap este (02.Apr.2014) 20 oratol szeretne jonni a gyulesbe, amely a Cimborák Bábszínház termében lesz megtartva tudtom szerint, azt megkerem szepen jelezze itt. Nem szeretnek reszt venni ha csak harman lennenk, ezert megkerek mindenkit, hogy jelezze. Koszonom
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeKedd 1 Ápr. 2014 - 21:54

Jocky írta:
Aki holnap este (02.Apr.2014) 20 oratol szeretne jonni a gyulesbe, amely a Cimborák Bábszínház termében lesz megtartva tudtom szerint, azt megkerem szepen jelezze itt.

20 órára nem fogok tudni beérni, de késve ott leszek mindenképp!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeKedd 1 Ápr. 2014 - 22:08

Természetesen azon leszek, hogy ott lehessek. Tehát ha meg nem haltam vagy ennél is rosszabb munkába vagyok akkor ott leszek Smile
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeKedd 1 Ápr. 2014 - 22:24

Jelen Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 1:16

Hiányozni fogok a gyulesről , de attól a BBR álláspontját leirom :

Törés_: Törés százalékat nem kell csökenteni ha megoldják hogy az autókat javitsák a box ba, ha nem lehet megoldani , akkor siman javaslok egy 20% csokentést.

Szélárnyék, nagyon zavaro, hogy alig van szélárnyék de nah ez van ....

Ligavezető kérdése: világos hogy ismét nem egy rövid időre szeretnénék ligavezetőt, Szerintem aki a liga érdekeit a legjobban tudja képviselni : LUKÁCS SZABOLCS (sajnos a jelenlegi társaságból senki mást nem láttok annyira elhivatotnak mind őt.

Javaslat: Ha kivánjuk megtartani a jó ligahangulatot, versenyzést , akkor már most a jövőre kellene gondoloni : Pl: szentligaX7 sőt szentligaX8. Itt azt értem, hogy esetleges szimulátor csere mikro kovetkezhet be, stb. Egyre enyilvánvalóbb, hogy az rfactor már idejét multa. Már az is átszaladt a fejelemen hogy a szentligax8 lehetne Erdely, Székelyföld szimultátor bajnoksága is, és "országos" bajnok, stb....

Javaslat : ha minnél több ember implikálodik a szenltiga mindenapjaiban akkor az annál jobb.

BT: elég furcsa számomra hogy még nincs buntetés azaz elbirálás az Ausztrál nagydij után, Rengeteg hiba , felelőtlen manőver,felelőtlen magatartás stb , ugy gondolom hogy csak simán átsiklani felette nem egéséges!

ui: ha sikerult valamibe megálapodni pls jelezétek a forumon is. koszonom

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 12:58

en is ott lennek de ha legalabb fele a liganak vagy ligavezeto(?) nincs jelen akkor nem sok ertelme van.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 13:32

Nos ezzel igy nem szaladunk messze, idaig 5-en jeleztek es kozuluk 1 (WillyKee, o nem tud ott lenni fizikailag de legalabb leirta allaspontjat), plusz meg tudom, hogy Fazek is jon. Ez azt jelenti, hogy 6 fo velem egyutt. Ahogy Arpi is mondta "...de legalabb fele a liganak..."
Normalisan meggondolva, aki nem jon el, azt ugy lehet venni, hogy beleegyezett barmilyen modositasba (A HALLGATAS BELEEGYEZES) Kivetel az aki barmilyen szemelyes okbol nem tud megjelenni.
En igy latom ezt es eskuszom, ha most sem lehet egy normalis dontest hozni akor en is beallok a "hallgatok" koze.
Tovabba, ahogyan latom az FSR, BlackBird, Sepsi SzSE, PointTeam es a RedVipers kepviseli csapatat min. 1 emberrel. ....ez igy mar szebbecske. Hianyzik a BlueBird es a Scorpion kepviseloje. Na de itt most az a pont, hogy nem a csapatok kerelmeirol van szo hanem egyeni problemakat szeretnenk egyeztetni. Ezert kellene megjelenjen mindenki aki ugy erzi hogy hozzaszolna a dolgokhoz.
Emberek, itt a lehetoseg elmondani hivatalosan, hogy mit es hogyan szeretnetek! Most kell ott lenni es nem a forumon vagy Ts-en. Gyertek el!
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 13:57

Én sajnálom de nem tudok rész venni. De tudom jól fogtok dönteni Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 14:20

Én személyszerint a jelentkezők közül Venczel Alfréd személyét nagyon - NAGYON hiányolom.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 14:55

Mondom a résztvevők névsorát ámbár nem jelezték de személyesen vagy TS igennel válaszoltak
1. Lukács Szabolcs
2. Nagy József Attila
3. Nagy K Kálmán
4. Péterfi Árpád
5. Albert Sándor
6. Molnár Miklós
7. Fekete Lehel
8. Horváth Tas késik de jön
9. Szonda Hunor késik de jön
10. Fazakas Levente nekem nem jelezte
De mindenkinek örülünk aki jön!!!!

Igazoltan hiányzik
11 Hatházi Vilmos
12 Vargyasi Tamás
13 Nagy Nándor

Feltételezem hogy nem lesz itt
14 Fórisz Tibor
15 Jakab Csongor
16 Kis Német István sem

Akiről nincs infó
17 Tokos Csaba
18 Györkovács János

Remélem, hogy ott lesz 19 Alfréd Venczel is! Mint leköszönő elnök.
De szívesen láttunk mindenkit akit a Szentliga ügye érdekel, legyen aktív versenyző vagy nem.
Gondolok itt Fegyver Botira, Szabó Csaba, Dumitru Florin.
Az elnök azért nem lesz jelen mert nincs de ha a dolgunkat jól végezzük a gyűlés végén már ott lesz.
Egyébként máris látszik a Liga több mint fele ott lesz. úgyhogy szóljatok akinek tudtok és találkozunk 20 órakor a Bábszínházban!
Hajrá SzentLiga!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 15:54

Mivel később érkezem és esetleg már lesznek megszavazott, letisztázott részek, amire befutok, ezért egy néhány gondolat tőlem, hogy az eddig eltelt két verseny alapján mi az ami zavar ...

Az új mód furcsaságának köszönhetően az eddig az összes módnál megszokottól eltérően ezúttal azok részesülnek tetemes előnyben, akik segítségeket használnak és nem azok, akik ezeket nem veszik igénybe. A most következők is felmerültek ugyan korábban, de ott úgy gondolom, hogy azok, akik segítséget használtak, tudatosan vállalták azt, hogy visszafogott teljesítménnyel fognak versenyezni, tudták azt, hogy, ha kiveszik és megszokják a segítség nélküli vezetést, akkor gyorsabbak tudnának lenni.

Ezúttal a segítséggel versenyzők vannak nem kis előnyben. Ennek kapcsán merült fel bennem - még úgy is, hogy az eddig eltelt két futamon a megengedett segítségek közül (alacsony blokkolásgátló, közepes kipörgésgátló, automata váltó) az automata váltó nálam is aktív volt - az, hogy mindenképp hozzuk egyformára az esélyeket, azt is megmondom, hogy miért ... Azt tapasztaltam, hogy számomra fölösleges erőlködés az intenzív tesztelés ezzel az egy segítséggel, hiszen soha az életben nem fogom tudni azokat a köridőket autózni, mint a Hotlaps eleje. Most felmerülhetne az, hogy akkor aktiválja mindenki a segítségeket és akkor arányosan felgyorsul a mezőny közepe és hátsó régiója is és összeér időben a mezőny, de szerintem tíz vagy tudom is én hány szezon után nem szeretnénk újra elkezdeni challengezni ultrastabil autókkal, komolyabb kihívások nélkül körözgetni. Ezért gondoltam arra, hogy egyenlőek legyenek a feltételek és a szimulátor jelleg valamennyire megmaradjon ebben a tavalyihoz képest jobban tapadó módban, bocsássuk szavazásra a segítségek teljes kivételét a kuplung engedélyezését leszámítva (természetesen Sas maradhatna a segítségekkel, mivel neki ezek elengedhetetlenek billentyűzettel, hogy egyáltalán körbe tudjon menni!).

Amennyiben maradna mégis így minden, megtehetem én is azt (mint bárki más), hogy beteszek egy-két gyorsítót és akkor én is oda kerülök a Hotlaps elejére, megjavítom a jelenlegi legjobb időket, de számomra úgy értelmét vesztené a versenyzés, hiszen tudom azt, hogy nem reális ez a különbség köztem és a riválisaim között, ergo elveszne a győzelem értéke. Ezért szeretném, ha ez mindenképp megbeszélésre kerülne, mert a jelenlegi állapotban a fentebb leírtak miatt én fölösleges erőlködésnek érzem a tesztelést, a versenyzést ... Ilyent még nem éreztem, de ezt most így nem élvezem.

Összegzésképp: tehát én a mód furcsaságának az ismerete előtt leadott IGEN szavazatomat, miszerint legyen engedélyezve a segítségek használata, átváltoztatom egy NEM-re és megtanulok manuálisan váltani.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 17:12

Lehet hogy en is kesni fogok, pontosabban hova kell menni?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 17:26

Színház főbejárata mellett van a nagy kapu és ahogy bejöttél a büfével átellenben. És fel az emeletre.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitimeSzer. 2 Ápr. 2014 - 21:08

Szonda Hunor írta:
Mivel később érkezem és esetleg már lesznek megszavazott, letisztázott részek, amire befutok, ezért egy néhány gondolat tőlem, hogy az eddig eltelt két verseny alapján mi az ami zavar ...

Az új mód furcsaságának köszönhetően az eddig az összes módnál megszokottól eltérően ezúttal azok részesülnek tetemes előnyben, akik segítségeket használnak és nem azok, akik ezeket nem veszik igénybe. A most következők is felmerültek ugyan korábban, de ott úgy gondolom, hogy azok, akik segítséget használtak, tudatosan vállalták azt, hogy visszafogott teljesítménnyel fognak versenyezni, tudták azt, hogy, ha kiveszik és megszokják a segítség nélküli vezetést, akkor gyorsabbak tudnának lenni.

Ezúttal a segítséggel versenyzők vannak nem kis előnyben. Ennek kapcsán merült fel bennem - még úgy is, hogy az eddig eltelt két futamon a megengedett segítségek közül (alacsony blokkolásgátló, közepes kipörgésgátló, automata váltó) az automata váltó nálam is aktív volt - az, hogy mindenképp hozzuk egyformára az esélyeket, azt is megmondom, hogy miért ... Azt tapasztaltam, hogy számomra fölösleges erőlködés az intenzív tesztelés ezzel az egy segítséggel, hiszen soha az életben nem fogom tudni azokat a köridőket autózni, mint a Hotlaps eleje. Most felmerülhetne az, hogy akkor aktiválja mindenki a segítségeket és akkor arányosan felgyorsul a mezőny közepe és hátsó régiója is és összeér időben a mezőny, de szerintem tíz vagy tudom is én hány szezon után nem szeretnénk újra elkezdeni challengezni ultrastabil autókkal, komolyabb kihívások nélkül körözgetni. Ezért gondoltam arra, hogy egyenlőek legyenek a feltételek és a szimulátor jelleg valamennyire megmaradjon ebben a tavalyihoz képest jobban tapadó módban, bocsássuk szavazásra a segítségek teljes kivételét a kuplung engedélyezését leszámítva (természetesen Sas maradhatna a segítségekkel, mivel neki ezek elengedhetetlenek billentyűzettel, hogy egyáltalán körbe tudjon menni!).

Amennyiben maradna mégis így minden, megtehetem én is azt (mint bárki más), hogy beteszek egy-két gyorsítót és akkor én is oda kerülök a Hotlaps elejére, megjavítom a jelenlegi legjobb időket, de számomra úgy értelmét vesztené a versenyzés, hiszen tudom azt, hogy nem reális ez a különbség köztem és a riválisaim között, ergo elveszne a győzelem értéke. Ezért szeretném, ha ez mindenképp megbeszélésre kerülne, mert a jelenlegi állapotban a fentebb leírtak miatt én fölösleges erőlködésnek érzem a tesztelést, a versenyzést ... Ilyent még nem éreztem, de ezt most így nem élvezem.

Összegzésképp: tehát én a mód furcsaságának az ismerete előtt leadott IGEN szavazatomat, miszerint legyen engedélyezve a segítségek használata, átváltoztatom egy NEM-re és megtanulok manuálisan váltani.

Gondolom hogy nem viccnek szántad!!!! pedig nagyot röhögtem rajta!!!!!!!!!

Huni ez nem így müködik hogy NEKEM nem megy a mód és így vegyük el a segítségeket azoktol akik előbb vannak és akkor ismét elől leszek !!!! vicces vicces vicces

A mostani teszten Kálmán vezet és valószinű nem használ segitséget!!!

az edigiek alapján Tibinek, Sasnak, Lukácsnak, Sztyepinek, Árpinak feksizk a mód ... az előző mod nekuk nem fekudt egyáltalán ..... nem legyunk már ilyen magunknakvalók !!!!!

Gondolom nem gondoltad át rendesen a dolgokat!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menet közbe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menet közbe...   Menet közbe... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Menet közbe...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: