fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mód visszajelzés.

Go down 
+11
Jocky
Tokos
willyKEE
Koolman
Lukács
Sas
viper
Arpi
LehelFekete
forizstibi
RedDog
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Márc. 2014 - 17:09

Kérelem... Használjatok több féle keveréket, ne csak a szuperlágy - lágyat. A fejlesztéseknél vásároljatok meg mást is, ha lehet az egészet próbáljátok ki. Minden csoportból, mindkét keveréket.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Márc. 2014 - 17:31

Gyors választ kérek... Kinek jó:

1 vasárnap 18:00 Hu - 19:00 Ro
2 péntek 16:00 Hu - 17:00 Ro.

Max 1 órás teszt lenne... Csak többen kellene legyünk...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Márc. 2014 - 21:23

Jelen!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Márc. 2014 - 21:46

Vasárnap lesz.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Márc. 2014 - 22:12

találtam egy hibát Smile
a közepes - kemény settnél fel vannak cserélve a gumik színei, a közepes kéne legyen a fehér és a kemény a szürke! Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Márc. 2014 - 23:26

Lehel: megkérlek nézd meg máshol, ahol szerepel ez a két keverék jók a színek...
Sajna most nincs időm... Köcee
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Márc. 2014 - 2:31

Pár dolgot tapasztaltam gondoltam leírom
A Monzan teszteltem a második keveréket a Szuper Lágy - Közepest és ott is fordítva voltak a színek a Szuper Lágy volt fehér és a Közepes Piros.
Nagyon sok pályán eső fogadott és nem volt esős vagy inter gumi elégé csúszott kemény keveréken
.
Amit még tapasztaltam a kormány viszonylag kis ütközésnél is elferdül de például a az első szárny nagyon nehezen törik le. Hungaroringen a célegyenes második harmadától fúl gázzal nekivágtam az első kanyarnak kirepültem a gumifalon kívülre de sem a motorom nem állt le se a kerekem nem tört le se az első szárnyam. Aztán neki engedtem a célegyenes felétől full gázzal és letört az első szárny és a bal első kerék de vígan mentem tovább a boxba. Nekem kevésnek tűnik az előző módhoz képest ha így marad akár 100 törést is megbír de ez magán vélemény.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Márc. 2014 - 8:36

- az esőm sem látszik jól, mivel a pályák nem támogatják az RFE-t tehát maximum olyan mint ha havas eső hullna, és csúszik az aszfalt Smile. esetleg ki lehet próbálni, van nekem egy pályacsomagom ami nem nagy gépigényű és támogatja az RFE-t Smile. Vasárnap Redi megosztom veled ha gondolod Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Márc. 2014 - 19:40

20 perc teszt utan én nem vagyok elragatattva nagyon, de nah Első problémam azaz hogy nagyon rosszul reagal a gázpedálra, azaz nagyon nehez lehet vele kiporogni ... (a előző modhoz képest) . Kettő a törés nagyon fura : 45 km/h csapodtam a falba , első hatsó szárny leszakadt és a kerék is kitort, motor leált .....utána nekitettem a falak .kb 150 km/h és nem szakadt le semmi , igaz alig ment de nem szakadt le .... no de még teszteltem es kiprobálom ...

lesz eső _??? és ilyenek ...nagyon orvendenék Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 14:46

Gumik kijavítva.
Eső nem lesz, kapcsoljátok ki az offline tesztelésnél. Csak a Tire és Track plugint használnák egyenlőre, ha működni fog...

Törés:
Hiába tesztelitek a fallal való ütközést, az rFactor nem real life. A fal van ahol több pontból áll (ott keményebb) és van ahol kevesebből (olyankor még át is lehet menni rajta, biztos tapasztaltátok.)

Én Forizs Tiborral teszteltem le, egy könnyű koccanásnál nagyot sérült az autó.... tehát fokozat figyelem az ellenfélre.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 16:10

A honlapra a versenynaptár csak jövő héten kerül föl, mivel vasárnap tudjuk meg, hogy lehet gumiplugint használni vagy nem és az szerint kell megcsinálni.

A körök száma és a keverékek nem változnak:


Mód visszajelzés. - Page 2 2cnifd3
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 16:53

melyik palyan lesz a teszt? (rem;lem ausztralia)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 18:21

Még nem tudom. De nem hinném... Ausztrália hétfőtől a szezonnyitó. Tehát 99% hogy más pálya lesz.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 19:49

ok !! Csak azért tartenám jónak az ausztáliat, mert hogy uj a mód és ilyenkor joll ki lehetne probálni a hosszu tavi tesztelést is ...stb ..... mert lehet hogy extra teszt de mindenkinek hasznos lenne a szezonnyiton
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 19:56

Nem hiszem, hogy hosszú lenne a teszt. Engem az érdekel, hogy vannak e csatlakozási gondok. A hosszú távot kértem, hogy tesztelje le akinek van ideje. Senki nem akarta.

Én csak most fejeztem be az előkészületeket (remélem mindent). Versenyeredmények, X5 Statisztika, versenynaptár, gumik, stb.... volt mit csináljak... körözni nem volt időm...


Miért nem ausztrál?!?! Senkinek nem akarok előnyt adni. Aki jön segíteni tesztelni, az tegye a liga érdekében és ne a saját javát nézze.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 20:18

ok ...csak gondoltam én is hogy jobb lenne ... de .... (mert lehet hogy lehetne egy teszt versenyszeruség ugy pedig valószinu tobben lennénk!!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Márc. 2014 - 21:26

Az is igaz, hogy aki eppenseggel elonyre akar szert tenni, az offlineba tesztelhet... szerintem sem artana az ausztralt betenni mar most is akar, mert mindenkinek egyforman van lehetosege tesztelni es ugye nem art ha minel tobbet tesztelunk egy palyan a verseny erdekeben.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 11:11

Egy pár személytől kaptam fontos visszajelzést (rossz gumi betöltés, stb. ), egy pártol személyes észrevételt (nem tetsző fizika - mindenkinek ugyanaz a fizika), a többiektől semmit (maguknak készítik a szetupot - jogik van hozzá).

Ha most beteszem az ausztrál pályán, holnap semmilyen segélyt nem fogok kapni, mert mindenki a szetupjára fog őszpontőssítani, a piros keveréket fogja használni, mivel az a gyorsabb, joguk van hozzá...

Holnapi teszt lényege, hogy minél többen legyünk és megnézzük, hogy dob e ki versenyzőket amikor tesszük át az etapokat, fagy e ki valaki, ha jönnek be a versenyzők, minden gumit rendesen cserél e.... tehát semmi kép sem az, hogy ki a gyorsabb. Emiatt, holnap valamikor d.u. pályát cserélek, nem lesz Fuji, mert itt egyeseknek már meg van a szet és csak fitogtatnák... nem lesz se Fuji, se Ausztrál, még én sem tudom melyik... Offlinban is lehet szerezni a tapasztalatot a pályára, ha már így sem akarnak segíteni a hibák felfedezésében. Le merek fogadni, hogy sokan már azt csinálják, joguk van hozzá....

Köszönöm ha segítő hozzáállást...... Megéri egy móddal ennyit kínlódni és hanyagolni a saját felkészülést, amikor látom, hogy ennyire nagy a lelkesedés...
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 11:31

A pálya mindegy, esetleges hibákra vagyunk kíváncsiak Smile, pontosan ahogy leírta Reddog!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 11:54

Egyet értek Redivel legyen valami szezon végi vagy olyan ami nagy FPS igényű lássuk azokat is esetleg
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 11:55

Willy javaslatára sikerült (remélem) módosítani a Q3 kimenetelét. Mindent blokkol a parc ferme szabály (kivéve az üzemanyag és fékerő elosztást) de a versenyen teljesen új gumiszettel indulsz. Tehát nem lesznek olyan unalmasak a Q3 eseményei, nem lesz miért taktikázni, mindenki friss gumival indul (remélem Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 11:57

Ez jó ötlet! Háha feléled a Q3 is
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 12:28

Leteszteltem a szerveren, működik. Willynek volt az ötlete és hasznos volt. Mert így tényleg unalmas volt, főleg (már nem tudom melyik pályán) amikor csak 2en mentek ki a Q3ban.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 13:41

A csapatok kiegészítve az adatokkal (rajt, pole, győzelem, bajnoki cím), ha valakit érdekel Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 19:45

Csak szabadedzesen probaltam ki, ha pl: megtankolod 50 korre es 10 kor utan kijossz gumicserere akkor az uzemanyagot leveszi 0 ra. Ugy kellene beallitani hogy ehez ne kelljen piszkalni futam kozbe ha nincs tankolas.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mód visszajelzés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mód visszajelzés.
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mod visszajelzés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: