fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X4 Csapat + pilóta

Go down 
+12
Tokos
Fegyver
LehelFekete
forizstibi
jancsi
Lóri
viper
Szonda Hunor
willyKEE
TMS
RedDog
Lukács
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 0:46

az autók számozását a pilóták helyezése adja
Szonda az első így az a csapat ahol ő van kapja az 1, 2, 3 számot
WillyKee a második így a BBR kapja a 4, 5, 6
3 Peterfi Arpad marad másodpilota a BBR és kapja az 5 számot
4 Miklos Molnar marad másodpilota a Pointnél és kapja az 2 számot
Lukács az 5 így az FSR kapja 7, 8, 9 et
6 Tokos Csaba így a VA kapják a 10, 11, 12
7 Foris T így a Red Viper kapja a 14, 15, 16 mert 13 nincs az F1 ben
8 Kis Nemet Istvan így ő a Star Racing első pilótája és a csapat kapja a 17, 18, 19 es számokat
9 Sandor Albert így ő a Point 3 számú pilótája a 3 azámmal Smile
10 Venczel Alfred így ő kapja a Red V 15 autóját
11 Vargyasi Tamas így ő kapja az FSR 8 as autót
12 Botond Fegyver így ő a VA 11 autóját kapja
13 Nagy K Kalman így a Sepsi SZIM Sport kapja a 20, 21, 22, és mivel van egy negyedik pilótánk neki a 26 ot adtam erre még visszatérek miért
14 Bartha Lajos így ő a BBR harmadik pilótája és kapja a 6 számú autót
15 Gyorkovacs Janos Angry Birds kapja a 23, 24, 25-ös számokat
16 Fazakas Levente ő kapja RVT 16 autóját
17 Szabo Csaba FSR 9 es autó
18 Dumitru Florin Angry Birds 24-es autó
19 Horvath Tas Voros Angyalok 12
20 Bela Sebestyen Angry Birds 25
21 Lehel Fekete Sepsi SZIM Sport 21
22 Kajcsa Kazmer vele nem tudom mi van így még nincs szám
23 Lorant Szabo Star Racing Team 18
24 Okos Zsolt 23 Star Racing Team 19
25 Benedek Zsolt Sepsi SZIM Sport 22
26 N Kopeczky Kristóf mert ő az első kakuktojás azaz negyedik pilóta
így osztják a számozásokat az F1-ben
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 0:57

Kis Nemeth Istvan csapatot valt, ezert igazodik az uj csapatra valo szabalyozashoz. De tevedhetek.

Amugy a szamozas tenyleg azon az elven van, csak szerintem itt mindenki a csapatbajnoki szerint veszi es az tevess.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 2:32

Nem számít, hogy csapatot vált az ember Damon Hill az Arows-nál 1 számú autót vezetett és hol volt az Arows az 1 számtól. Ha nem hiszitek keresetek rá a googleban a következő két szóra Damon Hill arows és a képeknél mit láttok, vagy másik példa 1993- ban Alan Prost világbajnok lett és következő évben nem indult így 1994- ben a Williams a 0 és a 2 számokat viselte vagy vehessük az IndyCar példát ahol mindenki saját számmal fut 99 vagy 55 ott is a bajnokság végeredménye szerint választhatnak számokat
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 2:33

Úgy döntöttem válaszolok... 
Először is IGEN! Csak

„1. eloszor is nem azert mert felek, hogy egy fiatalabb lehet ugyesebb nalam, nem! Vannak vennebek is akik jobbak mint en, nemhogy fiatal.”

- Ezt nem értem egészen pontosan félsz valamitől vagy épp levéneztél engem?

”2.Bizonyos elozmenyei voltak a 18 eves korhatarnak, pont amikor beleptem a liga eletebe, es talan elotte is, es ha minden igaz, akkor ebbol meg te is kaptal Kalman a fuledre TS-en. Ez nem potyara jott letre annak idejen.”

- Persze, de Lórika soha nem használt egyetlen egy oda nem illő szót sem soha még 14 évesen sem amíg én már hallottam a köcsögtől, a nem tudom mi-ig mindent a meglett felnőttektől... Ezért esmen nem értem mi nem jött létre potyára.

”3. Azt, hogy Lorika is volt 14, az most nem all, mert most mas idok vannak. Elert a liga egy szintet, barmilyen is az de elert. Akkoriban nem volt ennyi szimulatoros mint manapsag. Jonnek mennek az emberek a ligakbol, lasd Sompir liga, alig van tul a kozepen es mar fogynak mint az olvado fagyi.”

- Értem más idők talán a globális felmelegedésre gondolsz a fagyis hasonlattal? Vagy esmen rosszul értem? És ha sok a szimulátoros nem fogadunk több embert még ha maga Shcumi akar benevezni és sepsire költözni akkor se. Ez nekem kicsikét korlátoltságnak tűnik, kedves ligaügyeit vezetők helyzet van nem elzárkózni konstruktív megoldást kell találni, haladni a korral, elvégre más idők vannak... Ja és élért a liga egy szintet... Igen, sikerült a fékrásegítséget kivetetni az első szezon óta és a törést felvinni hatvanra, de annyira Profi Szimulátorosok vagyunk hogy autómata váltóval legjobb esetben a TV kamerából vezetünk, mert vannak többen is legalább ketten akik PlayStasoin nézetben vezetnek műholdról, és van kipörgés gátló és blokkolás gátló, sőt stabilitás segédlet, de fő hogy nagyot fejlődtünk és Kristóf aki cockpit-ből vezet nem éri a profi szintet... 

”4. Ha most azert fogadjuk el mert van szuloi beleegyezes, akkor ez szolgalhat barkinek, es aztan jarjunk utana, hogy melyik iskolasnak van vagy nincs szuloi beleegyezese. Vagy jovok en, hogy kellene jojjon az unokaocsem aki 16 es en vagyok ra a garancia.”

- Igen fején találtad a szöget ha a szülők beleegyeznek és akár írásban adják sőt mi megkeresik a Ligát és azt mondják Igen azt akarom, hogy a 16 vagy 14 éves fiam közétek ebbe a közösségbe tartozom én felelősséget és garanciát vállalok akkor miért ne? Tudod ha határon átviszel 14 éven alulit kell egy papír a közjegyzőtől amit a szülők aláírnak, hogy belegyeztek, hogy veled menjen és te vállalod onnantól a felelőséget a kiskorú iránt ennyi.
Vagy esmen nem értek valamit?

”5. En amugy nem lattom rossz otletnek, azt, hogy jarjon tesztelni. Sot, jojjon!”

- Tesztelni akkor van értelme ha van tétje egyébként nézd csak vissza amikor valaki tudta, hogy nem lesz futamon hány kört tesztelt? Érted...

”6. Es mi van akkor mikor lesznek vittak ami futtamal kapcsolatos, meg BT ugyek, mert azok csaladi alapon eleg erzekeny dolgok es akaratod elenere, meg kell vedd a fiadat.”

- Én esmen nem értem mi köze a fiamnak a BT-hez ha hibázik bünti vagy na ne ha a fiam nem bünti úgy gondolod, hogy rokonnak és jó barátnak nem jár bünti vagy azzal másképp bánunk... ja értem érzékeny dolog... vagy lehet esmen rosszul értem.

”Ertem mit akarsz, jo a koncepcio, de nem tudom azt mondani, hogy jelen esetben, pont mikor tag boseg van a ligaba, hogy alkalmazni egy ilyen esetet. Ha meg csak fogyoban lennek es mar nincs visszaut csak ugy, hogy kompromiszumot kotunk akkor igen. „

- Szó nincs semmiféle kompromisszumról, akkor áll rajthoz ha üti a szintet mint gyorsaságban mint biztonságban. Az hogy többen vagyunk minél tudom 26 slott de a mai napig a 13 szezon alatt soha nem volt egyetlen egy olyan futam sem amikor minden egyes ligatag rajthoz állt volna. Ha mégis előfordulna van rá szabály. De nem is ez a megoldás van egy jobb és hamarosan kifejtem.

”Vili emlitet egy par legenyt, azok is 15-16 evesek, akik itt Szentgyorgyiek es tobben lennenek, es gyurjak az rFactort, ossze kell hozni veluk. Ok jobban meg is ertik egymast, mert egy generacio, ezek a fiatalok gyurjanak le egy par szezont, es akkor majd talan megtudjak, hogy nem csak tejfol es hab az egesz, meg nem ESC es PlayStation.”

- Nem értem esmen és meg se haragudj Tamás te beszélsz nekem tejfelről meg habos ESC ről amikor a Brazil nagydíjon a te ESC-ednek köszönhetően az FSR csapat elbukta a csapatbajnokság harmadik helyét és te jössz rá egy órára nekem prédikálni ESC –ről meg hogy ki milyen generáció és ki hogy érti meg egymást... Basszus mi majdnem egy generáció vagyok de ne haragudj de nem értlek, mintha a fiatalok azért fizetnének most már havi 15 lejt hogy a rajtrácson ESC-eljenek és élvezzék... Bocs tényleg nem értem hogy van ez... vagy téged is küldjön el az FSR valamilyen Junior Ligába hogy ne ESCeld el a csapatbajnokságát a csapattársaknak?

”Megserteni nem szeretnelek ezzel es fokepp a fiadat nem, igaz egyszer talalkoztam vele, akkor is egy kartozason, es nem nyomta rosszul ott sem.”

- Én se szeretnélek megsérteni, a fiam meg végképp nem.

”Es szerintem ha kesobb kerul a Szentligaba, akkor abbol tobb haszon lehet mind most. Ha nem alakulnak jol a dolgok akkor keseru szajiz marad mindket reszrol, igy a visszateres kesobbiekben nehezkes, ha nem kizart. Ha lenyom 1-2 szezont mas ligaba, es latja majd, hogy milyen ott es milyen fokon tortenik a komolysag, az ilyen jovok megyekkel es egy szezon alatt megfordul vagy 2 ligara valo ember, akkor majd maskepp all ide.”

- Esmen nem értlek, ő Szentgyörgy-i és nem másligába akar menni ahol két szezonra való fordul meg egy hét alatt hanem ebbe a Ligába szeretne jönni a SzentLigába, azért hidd el már látott egy s mást apropó te melyik másik két ligába edzetted meg magad mielőtt a szentligába bevettek volna? Retorikus a kérdés...

U.I. azt mondtad mondtátok , hogy talán a hetedik vagy nyolcadik szezontól él ez a 18 éves korhatár, nos hogy ne csak Lórikával jöjjek Fekete Lehel a tavaly novemberben töltötte a 18.-dik szüli napját a szentliga XIII alatt érted miről beszélünk, esmen nem értlek... Vagy igen nagyon is értlek! Vajon azon kívül, hogy rólam és az én fiamról van szó van más épkézláb érvetek? Tudod mi esik rosszul, hogy elvonulva megbeszéltek dolgokat aztán egy kiáll és lövi a dumát a többi meg sunyit nem vállalja a véleményét... Nyíltlapokkal kell játszani legyünk annyira felnőttek, hogy vállaljuk a véleményünket. És főkép mondjunk érveket... Sajnos ezeket az érveidet sem és a nemedet sem tudom ekképpen elfogadni.
De tovább lépek, mert ha hiszed ha nem kettőnk közül, mármint közted és köztem a fiam volt a legbölcsebb amikor mondtam, hogy milyen reakciót váltott ki nálatok, hogy esetleg jöhet-e a Ligába és ti ellenkeztek sok felnőtt profi ligatag másként reagált volna, meg is lepett és Büszke vagyok a FIAMRA. És azt mondtam nem erőltetem csak személyeskedés lesz belőle, mert az a meglátásom, hogy akárhányszor valami gond van és a Ligának vagy annak vezetőinek nincs megoldása elképzelése, vagy valakinek más véleménye van jön a személyeskedés. Mert azt gondolom arra a tényre, hogy 24 fölé bővülne a liga nincs megoldás, de nekem lenne egy javaslatom és talán hozna egy kis mozgalmat élet a csapatokba is.
Íme a javaslat. Ok legyen 8 csapat 3 versenyzővel az 24. De ha van egy kilencedik csapat akár hány versenyzővel akkor a jelen szabályzat szerint a 25.-dik kiesik de ha 26-an vagyunk ketten nem jöhetnek és mi van ha mindkettő például FSR-es? Hú talán a 3 versenyzős csapatokat is én javasoltam mind1. Mi lenne, ha még lesz jelentkező maradjon meg a 8 csapat, de bővítsük ki a csapatokat 4 pilótára, de úgy hogy egy hétvégén futamra egy csapat csak 3 pilótát küldhet vagy nevezhet versenyre. Például a tesztek alapján az első 3 indulhat minden csapatból így nem áll fel az a veszély hogy nem indul az egész FSR csapat, vagy ha hiányzik valaki akkor is indul 3 ember az adott csapat részéről, és folytatom nem az egyén hanem a csapat fizeti a tagságdíjat éspedig 3 induló az 3 slott az 3 x 15 azaz 45 RON a csapatnak ha négyen vannak akkor ez fejenként 11,25 RON, ne öljetek meg ez csak egy javaslat. Vagy az én javaslatom az lenne egy csapat havi tagságdíja legyen 50 RON azaz ha 4-en vannak egy csapatba fejenként 12,5 RON ha hárman akkor 16,66 a havi díj fejenként. Így a csapatoknak is érdeke, hogy pilótát szerződtessenek. És a csapatokon belől is van egy verseny. Vagy fizessen 15 lejt a normál versenyző és 20-at ha hárman vannak a csapatfőnök és akkor értem miért ő dönt a csapat dolgaiban így három versenyzővel 15 + 15 + 20 = 50. Vagy négy-el 10 + 10 + 10 + 20 = 50. Nos ez a javaslat a tagságdíjas történetet azért gondoltam az ötlet mellé, hogy végül is nem áll mindenki rajthoz minden futamon ha 4 versenyző van egy csapatban. Nos lehet gondolkodni én ennek szellemében írtam be a Sepsi SZIM Sport csapatába Kristófot negyedik versenyzőnek mert így van motivációja, hogy teszteljen. Ha csak teszt pilóta és nincs meg benne a remény, hogy esetleg ha üti a mércét rajthoz állhat akkor 18 évesen sem lesz jobb a helyzet.

ÜDV KOOLMAN
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 9:06

Hallod Kalman, az egeszhez csak annyit fuzok hozza es tobbet nem, max majd szemelyesen, sokmindent meszemenoleg maskepp ertelmezel, sokmindennek tudod az elozmenyeit csak most hirtelen nem emlekszel.

Itt inkabb azt lattom, hogy nem szamitottal erre a valaszra, mert nem sikerult olyan szepre mint a Tokose elottem.

Sajnalom de a profizmust nem en hoztam fel sehol, csak te hoztad fel, es ha te annak tartod magad, akkor legalabb old meg azt, hogy egy szezont vigyel vegig, ne 4-5 futamot es visszajosz honapok mulva es akkor hirtelen mindent ki akarsz forditani mert te vagy a megvalto. Es itt nem erdekel a szemelyes ugyed, hogy miert nem sikerult tobb mint 4-5 futamon induljal.

Ha egyebet akarsz ezzel a temaval, akkor keress meg!


*amugy az ESC-gomb miatt, ha gondolod rugjal ki az FSR-bol!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 9:59

Kálmán ne aggódj az FSR 3 helye miatt, csapaton belül mi elintézzük! Leboxoljuk! Nem kell a lelki segítség! De már ha ennyire nem jó ez a liga akkor miért van ez a herce húrca. Miért akarod, hogy a fiad ilyen szar helyhez tartozzon? Amúgy hihetetlen vagy és most nem pozitivum ként hozom fel! Ezektől a beírásoktól nem fogok meghátrálni és nem fogok más véleményt alkotni mert te vagy Kálmán! A kipirossazott rész azért lett piros mert nem voltál hajlandó látni és értelmezni! Miért van az, hogy ahol te megjelensz feje tetejére áll minden? Ezen gondolkodj el! És ha látod ha nem a liga sokat fejlődött, de ha nem vetted észre azon nem csodálkozom, hiszen nem vagy itt, hogy ezt láthassad!



A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 10 Ápr. 2013 - 10:16-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 10:03

amig valaki a szbalyazat szerint versenyzik addig nem kellene foglalkozni hogy hany eves, nem a kor szerint kellene eldonteni valakirol hogy johet vagy nem !!

Ha mar nem lessz telitank akkor valamit nehezithetnenk, pl a torest fenneb vinni, de a Cockpit nezetet mindenkepp kotelezove tennem ez a legkevesebb.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 11:40

A szamozasom tenyleg teves, de a Kalmane is, az elmult szezonokra alapozva.

Van 8 csapat, azokbol a legjobb versenyzok: Huni, Vili, Luki, Tokos, Forizs, Sztyepi, Kalman, Gyorkovacs. A csapatok amelyek a SzLXIII aktivak es elsobseget elveznek a szamokban Point Team (1-3), BlueBird Racing (4-6), FSR (7-9), Voros Angyalok (10-12) es innen jon a nagy kerdes a fuzio mennyire elismert, ha elismert akkor Red Vipers (14-16), Angry Bird (17-19) es akkor jonnek azok a csapatok amelyek nem voltak az elozo szezonba: Star Racing Team (20-22), Sepsi SZIM Sport (23-25). Az uj csapatok (visszaterok) nem kaphatnak kisebb versenyszamot, mind azok akik a mult szezonban is reszt vettek.
Amint mar emlitettem, most mar az egyetlen kerdes, hogy a fuzio menyire elismert. Az Angry Birds es a Red Vipers kozott cserelodik a sorrend.

Itt lennebb felteszem mindket valtozatot. Mar csak kellene tudjam melyik a jo:

Nem elismert fuzio Elismert fuzio
1.Point Team
1. Hunor Szonda
2. Miklos Molnar
3. Sandor Albert
1.Point Team
1. Hunor Szonda
2. Miklos Molnar
3. Sandor Albert
2. BlueBird Racing
4. Vilmos Hathazi
5. Peterfi Arpad
6. Bartha Lajos
2. BlueBird Racing
4. Vilmos Hathazi
5. Peterfi Arpad
6. Bartha Lajos
3. FSR
7. Szabolcs Lukacs
8. Tamas Vargyasi
9. Szabo Csaba
4. FSR
7. Szabolcs Lukacs
8. Tamas Vargyasi
9. Szabo Csaba
4. Voros Angyalok
10. Csaba Tokos
11. Botond Fegyver
12. Horvath Tas
5. Voros Angyalok
10. Csaba Tokos
11. Botond Fegyver
12. Horvath Tas
5. Angry Birds
14. Gyorkovacs Janos
15. Dumitru Florin
16. Bela Sebestyen
3. Red Vipers
14. Tibor Forizs
15. Venczel Alfred
16. Fazakas Levente
6. Red Vipers
17. Tibor Forizs
18. Venczel Alfred
19. Fazakas Levente
6. Angry Birds
17. Gyorkovacs Janos
18. Dumitru Florin
19. Bela Sebestyen
7. Star Racing Team
20. Kis Nemet Istvan
21. Lorant Szabo
22. Zsolt Okos
7. Star Racing Team
20. Kis Nemet Istvan
21. Lorant Szabo
22. Zsolt Okos
8. Sepsi Szimulátor Sport Egyesület
23. Nagy K Kalman
24. Fekete Lehel
25. Benedek Zsolt
26. N Kopeczky Kristof
8. Sepsi Szimulátor Sport Egyesület
23. Nagy K Kalman
24. Fekete Lehel
25. Benedek Zsolt
26. N Kopeczky Kristof

Amint latjatok, ha el van ismerve a fuzio, akkor a garazsokbeni sorrend mas lessz (a csapat elotti szam jelzi a garazs sorrendet).

Na most varok valami valaszt, el van ismerve, vagy nincs a fuzio?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 11:53

Előre szóltam, hogy személyeskedni fogtok és lám lám kinek lett igaza... Ha nincs érv jön a személyeskedés gyenge fegyver már nem hat Smile A kérdésem marad a szentliga XIII is versenyzett 18 éven aluli Lukács melyik pirosról beszélsz ja csak rám érvényes. Értem... Amúgy azért jövök és hoznám ide a fiamat mert ez a Liga a Sepsiszentgyörgyiek Szimulátor Bajnoksága és nem a Lukácsé az FSRé vagy nem tudom kié (és az enyém se) és amikor azt látom, hogy haveri társaság haveri szabályokon terelgeti a Ligát úgy langyosan a saját irányába és nem a közösség érdekei irányába, akkor igen megbolygatom a légkört, Lukács de nem a Ligáét tévedsz, csak azokét akik nem szeretik a kihívásokat. Én például azt is el tudom képzelni, hogy annyi ügyes fiatal, jön a ligába, hogy én leszek az aki nem fér be a 24- be vagy te és a kérdésem egy akkor mi lenne???? Eltudjuk e fogadni hogy csak 25.-dikek vagyunk vagy elintézzük a szabályzatban, pirossal, hogy 60 induljanak vagy 20 éves korhatárt teszünk, vagy? Vagy azt mondom vegyük tudomásul hogy a Szentliga az Sepsiszentgyörgyiek Szimulátor Bajnoksága és azért mert mi vezetjük vagy mi alapítottuk semmivel nincs több jogunk mint annak aki a tegnap lépett be a bajnokságba vagy 4-5 futamra jön és zavarja a levegőt. Ide kéne felnőjön a Liga. Pont. Arra kérlek próbáljatok meg a kérdésre vagy az ötletekre építően reagálni ti is és mindenki más megteheti.
Amúgy igen én támogatom Péterfi Árpi javaslatát legyen csak Cockpit nézet picit emeltebb mint a Szentliga XIII.-ban
U.I. És az se baj, hogy másképpen értelmezünk dolgokat, nem vagyunk egyformák, de talán attól még összetartozhatunk, egy közösségben például ami belőlem hiányzik azt pótolja más és így vagyunk egészek, ezért jó egy közösséghez tartozni, még ha hála a jó Istennek másak vagyunk akkor is mert pont az egyediségünk válik pótolhatatlan értékké, tudod MINDEN ember értékes a maga nemében.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:14

Igazad van RedDog az új csapatok külön kapják a számozást hacsak nem veszik át valamely csapat licencét például a Brawn-tól átvette a Mercedes szerintem a fúzió az ezt jelenti számomra egy meglévő csapat nevet vált
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:25

Nem hiszem, hogy saját célra használom a ligát Kálmán, azt sem hiszem, hogy a döntéseim barátiak csak lehet, hogy valakik elfogadják. Miközben tényleg szeretném ha jól működnénk és azt is tudom, hogy jobban működünk mint 2 illetve 3 tucat liga. A stabil létszám is erre kíván rá mutatni és a hátunk mögött hagyott 6 és fél évet is sokan emlegetik az anya országból! Tehát ha csak ez a felhozatalod, hogy a Cockpit nincs megoldva akkor el kellene gondolkodnod! Mert amiket minden áldott alkalommal amikor megjelensz akkor bomlik minden, vagyis a jó hangulat is, sajnos! Ha te úgy látod, hogy csak az számít fejlődésnek, hogy a segítségeket még lehet használni akkor tényleg sajnállak a perifériás látásod beszűkülése miatt! Azok azért vannak bent hagyva mert itt a tagok a tagságdíjakat be fizetik és esetleg így akarják élvezni, hogy ide tartoznak, akik ki szeretnék venni a segítségeket, azok megtehetik és Alfrédnek hála egy külön táblázatban feltünteti.

S mi ez az FSR es beleakadásod? hol hibázott e csapat, hogy ezt ennyire ki kell emeld? Talán az a baj, hogy többet foglalkozunk Tamival a ligával mint más a családjával? (ide most magunkat értem)
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:26

Kocee, en is igy gondoltam. De azert meg varok. Szerintem is a fuzio nem kellene zavarja a sorrendet es a Red Vipers 3 garazs 14-16 szammal indulna.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:29

Szerintem sem kellene zavarja.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:30

Ez nagyszerű, hogy megkapom a Raikkonen 7es számát sisakostúúúl, ha Tamás megtudja oldani ez nékem. scratch
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:42

Luki: azt a legkonyebb. kiveszitek a Lotustol a sisakot WC_X4_EXEXTRA0.dds, csak a 9 szamot kellene kijavitsa 7re. Mert a modban 9es szammal van.

Editke: Ha Tami nem tudja, hogy kell festeni, elmagyarazom Very Happy bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 12:44

A X4 szezonban fontosabb szerepet kapnak majd a sisakok, ezert keszuljon minden csapat majd sisak festessel is.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 13:41

@Kalman: igy jo lessz?
Az a helyzet, ha a menuben is a rovid nev jelenik meg, akkor sehol sem fog latszani az egessz nev:
En igy gondoltam... De ha gondolod megcserelem a 2 nevet.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Menu_zps3f115321

X4 Csapat + pilóta - Page 5 GRAB_011_zpsa056f375
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 14:05

köszi RedDog angyal vagy de nem vörös, vagy vörös vagy de kutya na mind1 Smile Szerintem csak a rövidet használjuk az szebb és jobb és érthetőbb és majd ha felírjuk valahová akkor majd kíirjuk szerintem a rövid szebb és köszi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 14:13

OK. Akkor a hossssszzzzuuu valtozatot kiveszem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 14:13

Lukács nem az FSR el van bajom az csak példa volt írhattam volna VA Angry B vagy amit akarsz és tudom én vagy 4 évet ugyanígy tettem a ligáért de az még nem jogosít fel arra hogy előjogaim vagy jogaid legyenek csak mondom és még egyszer kérlek ne személyeskedj mert az rontja a hangulatot nem egyéb és ha esmen a tagságdíjjal kezded csak megkértelek előlegez meg a 10 lejt fizetésig amúgy a tegnap kerestelek, hogy odaadjam csak nem voltál már bent de mind1 szerintem nem fórum téma és még valami még egyszer meg kérlek ne személyeskedj inkább arra válaszolj vagy azzal foglalkozz érdemben amit felvetettem és ne a hangulatot rontsad a Ligában a személyeskedéssel köszi.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 14:16

X4 Csapat + pilóta - Page 5 QE8QW0tvAwMBB1xLRwVR
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 14:18

hajra KOOLMAN!!amugy en tamogatom a fiad felolem johet versenyezni munez ligajaban is ilyen koruak versenyeznek es nagyon jol !
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 0:33

A témához amit Kálmán felhozott :

Az utobbi időbe egy kicsit kivulalló vagyok , már csak azért is mert hogy messze vagyok és a szemelyes kapcsolat hianyzik igy nehéz mindennel a toppon lenni : változások , szabalyzat ...stb .

Azt láttom, hogy igen fejlödik a liga, de az is igaz hogy egy ideje leragadtunk, azt érzem, hogy várjuk, hogy torténjen valami , de nem történik semmi!!!!! Fejlodik de nagyon lassan azt hiszem innen .

A tagdij felemelesevel nem ertek egyet, de ez megint nem jo hangosztatni mert nem tudom hogy mennyi koltseg van , es nem tudom azt sem hogy hogyan osszak szorozzak a dolgokat (tavolsag végett) Én csak beszoroztam a 10 ron-t 19 ahany versenyző most van és az havi 190 ron (nem nagy matek ) ebbol kellene gazdalkodjon a liga ...... lehet nem lehet nem tudom mert hogy nem látom át a dolgokat.

Már rég mondom hogy kellene motiváció a csataoknak versenyzoknek azaz valami rendes dij aki megnyeri az első helyet csapatba, és egyénibe mondjuk a bajnokcsapat csak felét kell kifizetnie a benevezésnek a kovetkező szezonra, vagy semmit ...... vagy ... nah Ha 24 versenyző nevezz akkor szerintem lehet ugy osztani es szorozni hogy ez meglegyen, de nem tudom hogyan gondoljatok ti hogy mi a prioritas .......
Szerintem ha 15 ron a tagdij akkro valamit kell vissza is forditani azaz motivációt adni a csapatoknak , versenyzőknek ...... ugy mind a nagyok ..... ennyit a tagdijrol egyenlore, kesobb jovok még Razz

Kristóffal kapcsolatosan csak annyi, hogy meg kellene próbálni hogy mit csinál, teszteljen, meg ilyenek kiváncsi vagyok hogy éles helyzetbe hogyan reagal..... én igazából attol félek hogy egyet gondolsz Kálmán és egy félévig nem látunk téged (erre nincs garancia hogy nem teszed meg, mert már kétszer eltuntél) és akkor a fiad is eltunik és akkor a csapat xarba marad ...... mi elveszítunk egy csapatot , mar nem olyan .......

Ami a 18 évet illeti : Fekete igen kiskoru volt versenyzet , de ő az aki a szabályzatoto is megkerulte ...magyarul csalt hogy egy kis elonyhoz szert tegyen ....stb . mindig lehet kivételt tenni, és ahogy láttom most is tettek vele (kristoffal engedték, vagy engedik ..... mert hogy ott van a aneve a csapatlistán ......
Hogy ez jo vagy rossz az idő eldönti ...... remélem jól sül el !!!!

Amugy a forum az a hely ahol minden félre lehet érteni és másképp lehet értelmezni (én már csak tudom Very Happy) Egy dolgot nem szabad elfelejteni , a ligáért kell a dontéseket hozni , nem személyes okokból ....

Jó az ha a ligának van egy 14 éves versenyzője __????????

nem tudom, de szerintem egy próbát megér ... de annyit nem ér hogy extra feszultséget okozon mindenhol ..... (apa fiu kapcsolatban, barát barát kapcsolatban, vagy csak ligatársi kapcsolatban ........)

Tamással egyet ertek hogy nem a legmegbizhatob liga tag vagy es a garacia ilyenkor nem ér sokat ... de hiszem hogy az alma messze tud gurulni a fától igy ha te nem is érsz rá vagy esetleg elmegy a kedved a fiad marad és versenyzik velunk ...... Lehet hogy erős szavak .... bocsi érte hogy ilyen nyers vagyok ...... Smile

Nem akarok senki megsérteni, így pls mielott válaszolnatok olvassátok el mégegyszer ...koszi .....
jo8
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 3:45

Köszi az építő választ. Igen nem egyszerű nem akartam mondani de dec.. egyedül nevelem a fiam mosok főzök takarítok és nem egyszerű... meg 2 bemutató is volt közben, de lassan sikerült felülkerekedjek a helyzeten mert néha az élet kerekedik felül mirajtunk, most jobb az állapot, azt hiszem így jöhet a Szentliga is amúgy első alkalommal nem eltűntem kiléptem pont a személyeskedés miatt. Mindenképp köszi az építő véleményt egyébként a fiam úgy veszi, hogy ő hivatalos tesztpilóta a SzentLigában és amikor mondtam neki fiam lehet nem fogják engedni, hogy versenyez azt mondta nem baj legalább 4 évet tesztelek és majd 4 év múlva több esélyem lesz,. És még valami mondta Tamás is meg ma beszéltem Lukácsal is, hogy több 14-16 éves fiatalt elutasítottak már én nem értem miért nem fogjuk meg őket miért nem neveljük, oktatjuk őket a fiam vagy 5 haverjával már 2 éve a SzentLiga Juniort szervezgeti autót festenek csapatokat hoznak létre, miért nem segítsük őket valamilyen formában szedjük össze őket legyen Szentliga Junior GP2 valami mit tudom én. Persze csak hangosan gondolkodom, fociban is az utánpótláson múlik a jövő a szimulátor sportban is működhet. És ami az ötletet illeti igen határozottan támogatnám ha valami úton módon lehetne növelni a tétet, ezért javasoltam a létszám növekedést is a csapatokon belül, hogy aktivizáljuk a csapat tétjét valamilyen formában.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 9:31

Szerintem ezt a temat ne eroltesuk itt a forumon, mert nehezen ertheto mindket fel szamara, inkabb halaszuk ezt az elso talalkozasra amit hamarossan kellene osszehozni, futamnezes vagy dijkioszto alkalmaval. Ugy jobban at lehet beszelni.

En nem zartam el magamot attol, hogy lehetoseget adni masnak, de annak meg kell teremteni a korulmenyeket. Nalunk az meg nincs meg, de ha mar emlitetted a Szentliga Juniort, azon keresztul mar sokkal jobbak a perspektivak, csak azt hogy implementaljuk ahoz kell egy terv es egy kivitelezes.
Azt se zartam el, hogy versenyezen, de annak is megadva a korulmenyeket, hogy mik kozott lehet az.

A visszautasitasok jogosak voltak, mind addig mig az illeto a jelentkezesbe meg a nevet sem volt hajlando beirni akkor attol mit tudsz elvarni. Ott meg nem eret be a fejelagya! Ezeket nem lehet csak a veletlenre bizni, hogy lehet elfelejtette.


Megkerlek akkor foglald ossze majd minden pontjat annak amit szeretnel es mikor osszefutunk ugy osszuk le, mert igy mar mas szemszogbol is hozzatudok szolni es par pontom nekem is lenne es persze pozitiv iranyban a tema erdekeben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X4 Csapat + pilóta - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X4 Csapat + pilóta   X4 Csapat + pilóta - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X4 Csapat + pilóta
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Friss hírek, videók - F1
» A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.
» Csapat Logok.
» X8 Csapat és autó felállások
» Szentliga X Csapat és Pilóták

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: