fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Gratula !!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Gratula !!!!!!!!!!!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Gratula !!!!!!!!!!!!!!!   Gratula !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeKedd 12 Márc. 2013 - 11:00

Nem tudtam hova irjam ..... gratulalok FRS - az első és a második helyért .....
UI: kár hogy a net megszakadt igy nem tudtam folytatni, lehet hogy nagy csata lett volna ...... Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Gratula !!!!!!!!!!!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gratula !!!!!!!!!!!!!!!   Gratula !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeKedd 12 Márc. 2013 - 11:31

Köszönjük Vili. Sajnálom hogy eltűntél, így nem tudjuk, hogy milyen lett volna ha küzdenünk kellett volna. Valóban nagyot mentünk Tamival, (itt is gratulálok neki) meg is látszott, hogy kigyúrtuk ezt a pályát! Nagyon kellett egy ébresztő már! A TV felvételből egy szenzációs versenyt láthattam, gratulálok minden versenyzőnek, ZSENIÁLISAK vagytok! De még messze a cél! Tehát kitartást SZENTEK!

ui. gyógyulást!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Gratula !!!!!!!!!!!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gratula !!!!!!!!!!!!!!!   Gratula !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeKedd 12 Márc. 2013 - 13:06

koszi ... egyhetes antibiotikum ... Sad de a vegere neggyogyulok ...
ui: 2 kiallason voltam ..... eleg gyors koridokkel ...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Gratula !!!!!!!!!!!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gratula !!!!!!!!!!!!!!!   Gratula !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeKedd 12 Márc. 2013 - 14:26

Koszi a gratulaciot, egy kis oxigen ez szamomra, ha nem csuszok le mar az elso kanyarba es nyomban a hamadikban se, akkor tutti az elso hely. Egyszer csak eljon az en napom is, de addig meg varok. Sajnalom, hogy kipotyantal, nekem nem igazan volt csatam, csak Tokossal voltunk testkozelben egy par koron, azonkivul masokkat a taktikam vert meg. Ha te leszel akkor talan osszeakadunk az azonos taktika miatt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gratula !!!!!!!!!!!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gratula !!!!!!!!!!!!!!!   Gratula !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gratula !!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: