fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 San Marinó-i Nagydíj

Go down 
+7
Lukács
TMS
willyKEE
LehelFekete
Arpi
Szonda Hunor
RedDog
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 20:32

Az elso 3 gyors kore hivatalos:

http://www.4shared.com/file/7RfP_hao/Imolapentek.html?


Editke:
Boxbol indulnak, Tokos Csaba, Sandor Albert - nincs meg a kert 30 kor

Zsufolt lessz a boxutca ? Very Happy


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 8 Feb. 2013 - 23:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 23:11

Ez San Marinó-i és nem olasz nagydíj! Razz
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 23:16

Jogos.....

Tami vagy Lorika: Legszi javitsatok ki a topik cimet.

Huni:#@$@#$#$ Very Happy Igyal meg egy sört a nevemben Very Happy

Editke: en is ki tudtam javittani.... Ugy latszik, hogy a topik keszitoje hozzafer. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 11 Feb. 2013 - 23:18

Húúú, idén először óvnom kell: óvom a 43. körben történt eseményért Péterfi Árpádot. A pálya elején, a hosszú egyenes utáni legelső balos kanyar előtt van egy nagyon enyhe bal törés és ott bal felé, vagyis felém húz enyhén, a belső ív felé, hozzásúrolódik a kereke az autóm oldalához és eldobatott, ezzel teljesen tönkre vágva három körrel a vége előtt a futamom.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 12 Feb. 2013 - 0:54

Amint az interjuban is mondtam, bal oldalt tobb mint egy autonyi helyet hagytam, s vedtem az idealis ivet, mivel egy enyhe balos kanyar normalis hogy enyhen balra tartok kovetve a kanyart, NEM huzok rad ! ha baloldalt maradsz es nem huzoll jobbra egymasmellet elfordultunk volna.
Ugy gondolom hogy 100% ba a te hibad volt, tullsagosan agresziv voltal.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 12 Feb. 2013 - 1:24

Arpi írta:
huzoll jobbra
Nem húztam jobbra! Te finoman balra.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 12 Feb. 2013 - 8:15

megkérhetek valakit hogy editálja a versenyeredményt Smile
pénteken szereztem 1 pontot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 12 Feb. 2013 - 9:41

Szonda Hunor írta:
Arpi írta:
huzoll jobbra
Nem húztam jobbra! Te finoman balra.

Nezd meg az autot a palya szelehez kepest en nem hogy balra hanem a jobb felehez kozeledek. Te a bal oldalt kellet volna maradj es hamarabb fekezz hogy tudd bevenni a kanyart mint az azelotti korben.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 12 Feb. 2013 - 23:38

óvás --

Szonda Hunort - az utolsó 3 körben teljesített köreit ( 3 kerékkel, figyelmetlenül, veszélybe sordotta a versenytársait) a levezető körbe történt incidens nem "fájt" nekem az eredményt nem befolyásolta, de etikátlannak tartom, hogy csak simán nekem jöjön hirtelen felindulásból!! Bocsánatot kért, a verseny után, nem haragszom egyáltalán Hunira csak attól a BT átvizsgálhatja a dolgot.


Ajánlat :
A közvetítésből itélve sokan elhagyták a pályát és nem gondoltak a következményere ... azaz lecsusztak, és tovább mentek lassítás nélkül ..... valószínű hogy van aki gyorskörön is elhagyta a palyat .... nem tudom nem gyanusítok senkit csak megjegyzés ....
Holnap lehet lesz időm megtekinteni a replayt és segíteni a BT nek .. de nem biztos ----
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 13 Feb. 2013 - 0:19

BT stab a Imola Nagydíjra!


1. Szonda Hunor ovasa

BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt

2. Hathazi Vilmos ovasa
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (08.02.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal, vagas es egyebb mas rendellenesegek vizsgalasa.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 13 Feb. 2013 - 15:24

LehelFekete írta:
megkérhetek valakit hogy editálja a versenyeredményt Smile
pénteken szereztem 1 pontot Very Happy

Ezt ugye csak viccnek szantad?

Mar a magyar nagydijtol kulon jelenik meg...

http://www.szentliga.com/EXPORT/HTML/13.html

Van egy olyan, hogy hivatalos teszt Very Happy

http://www.szentliga.com/EXPORT/HTML/20130208210255.html

Na most tiszta? Very Happy bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 13 Feb. 2013 - 16:58

Imola egy rendkívüli pálya!... úgy-e éreztük?... láttuk, voltak áldozatok, technikás pálya és igénybe veszi minden tudását a versenyzőknek. Egyik szemem így a másik úgy, ezzel így vagyok, hiszen jó volt látni, hogy a versenyzők felkészülten érkeznek a versenyekre, de mindig van De. figyelmetlenséggel felelőtlenül vissza kolbászolni a pályára nem is illik, nem, hogy szabályos is legyen, mivel veszélyezteti a versenyzők haladását akik még íven tudtak maradni! De ami igazán kiváncsivá tett engem az a Szonda Hunor mutatványa, amit az utolsó pár körbe, három lábon megpróbált tenni! Csak jelezni szeretném, hogy nem volt szép látvány és felettébb felelőtlen viselkedésre utal! Mit remélt és mit kapott attól? De amit igazán felháborítónak tartok az a levezető körön történt, etikátlanul rendet teremtett maga körül. Liga vezetőként és B.T.-ként is fogom bírálni az esetet! Sz. Hunort felkérem egy rövid összefoglalót írjon nekem, nyilvánosan, hogy miként értékeli utólag a történteket!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 13 Feb. 2013 - 17:12



LATTOM BULLIIIIII VAN lol! affraid
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 13 Feb. 2013 - 17:15

ez a levezető
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 13 Feb. 2013 - 17:47

Sziasztok. Úgy gondolom, hogy ide pontosan betalál a már tegnap megírt futamértékelőm (a szokásos Point Team cikkre gondolok), ami még azért nem került fel a honlapra, mert minden csapattárstól nem kaptam meg a beszámolót. Razz De én a magamét - mint már említettem - a tegnap délelőtt megfogalmaztam a közvetítés végignézése után, úgyhogy most egy az egyben copy-paste beraknám ide (megelőzvén a saját cikkünket), szerintem az benne van, ami mindenkit érdekel:

Szonda Hunor (9. hely):

„Rettentően csalódott vagyok az imolai végeredmény hatására. Elsősorban magamra vagyok még mindig hihetetlenül dühös, nagyon régóta nem éreztem ekkora csalódottságot.

A bokszutcából való rajtolás természetesen óriási hátrány volt, de az egy kiállásos taktikám és a nehéz autó ellenére megfelelő volt a tempóm. Volt a futam során két hibám: egyszer magamtól, a közvetlenül a harmadik szektor kezdeténél lévő síkánnál csúsztam meg, egyszer pedig Árpádot követve dobtam el az autóm. Az első hiba szülte a másodikat, hiszen, ha a síkánban nem dobtam volna el először az autót, akkor sikerült volna az utolsó bokszkiállás után Szabolcs és Árpád elé visszajönnöm és utólag tudva Lehel kiesését és Vilmos futam végi gondjait, ez az 5-6 mp-s megcsúszás igencsak sokba került ...

Az egész futam során az autó utolsó leheletét is kinyomva, maximumon pörögve autóztam és ennek köszönhető az, hogy rengeteg apró lecsúszásom volt, a gyorsaság a túlzottan feszített tempó mellett hibákat is szült. Nagyon akartam és ennek hatására hibázgattam például Szabolcs és Árpád mögött is, lemaradtam néhány másodpercre, majd ismét utolértem őket és így ment ez végig ...

Volt egy nagy balesetem a verseny vége előtt négy körrel, aminek köszönhetően végleg kiborultam. Elnézést szeretnék kérni mindenkitől a futam legutolsó részében okozott kellemetlenségekért, de az idei szezon során először - kertelés nélkül - elborult az agyam, nagyon ideges voltam. Sajnálom, tényleg!

Végezetül szeretnék gratulálni Lukács Szabolcsnak a győzelemhez, úgy gondolom, hogy ő nagyon megérdemelte már az elsőséget, kijárt neki. Gratulálok!”
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimePént. 15 Feb. 2013 - 19:09

Sajnos a döntés késni fog kicsit, holnap délutánra várható mivel nem tudunk egyeztetni az én hibámból. Sajnos egyszerüen nem volt rám időm, az elmúlt két napban egyetlen egy percet sem tudtam aludni és ilyen állapotban sajnos én nem tudom megcsinálni. Így holnapra marad. köszi a megértést.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 16 Feb. 2013 - 18:13

A San Marinói nagydíj után két óvás érkezett a B.T-hez. Az elsőt Szonda Hunor nyújtotta be. Ezt az esetet átvizsgálta a B.T és úgy döntött, hogy itt Hunor volt az aki hibázott, hiszen bal oldalt még bőven volt hely, Árpi enyhén balra tartott követve a kanyart. Huninak kicsit beljebb kellett volna fordulni és akkor elkerülhető lett volna az eset.

A második óvás Hatházi Vilmostól érkezett. Itt Huni útolsó körben történt manőverei kerültek óvásra.
A B.T úgy döntött, hogy ezzek a manőverek (3 kerékkel a pályán közlekedni, mások versenyét veszélyeztetni, más autóknak neki menni (még ha ez a levezető körön is történt) , nem versenypályákra valók. Ezt a B.T. sportszerütlen viselkedésnek minősítette és Hunit ezért egy boxutcából való rajtolással büntette a következő futamon.

Történt pár szélesítés vágás is a futamon. Ezek közül mindegyiket megjegyeztük azt amelyekkel úgy gondoltuk, hogy az illető pilóta időt nyert.

Fórizs Tibor: 2. kör, 34. kör
Szonda Hunor: 5, 29, 34, 42 kör
Hatházi Vilmos: 14. kör
Molnár Miklós: 17. kör

Akinek három vagy annál több szabálytalan pályaelhagyása volt annak eredménye törlésre került. Jelen esetben itt Szonda Hunor érintett.

Fegyver Botond és Molnár Miklós között még történt egy incidens a boxutcában amelyet a B.T. versenybalesetnek minősített, mivel Mikinek nem szabadott volna kivágni az éppen érkező autó elé.

Fehér vonal átlépések:

3, 28, kör - Dumitru Florin
17. kör - Fazakas Levente
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 16 Feb. 2013 - 20:07

Rendben van, a szingapúri bokszutca természetesen teljesen jogos, a beszámolómban is elismertem úgy gondolom, hogy vétkes voltam teljes mértékben, még egyszer elnézést mindenkitől!

De viszont a szélesítésekre hivatkozva az eredménytörlést nem fogadom el, fellebezek! Világosan és egyértelműen látszik mind az 5., 29. és 42. körben, hogy semmi plusz előnyre nem teszek szert! Ez a legegyszerűbben onnan szűrhető le, hogy a szélesítés után a pályára való visszajövésnél semmi, de semmivel nem vagyok közelebb az üldözötthöz, mint a szélesítést előtt, sőt ... Exclamation A 34. körben ugyan nincs előttem senki, de ugyanez a séma. Kérném ezt még egyszer megvizsgálni és átvizsgálni a köztem és az előttem lévő között a különbséget a szélesítés előtt és után! Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 16 Feb. 2013 - 23:13

Csak box utca? Minim egy futam eltiltast kellet volna az utolso 3 kor miatt.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 16 Feb. 2013 - 23:54

En is enyhenek talalom, de ha azt is figyelembe veszem azt hogy az Imolan is a boxbol indult....es.... no de ez a bt ezt dontotte :-).
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 13:16

En azt nem ertem az utolso harom kor vagasai, miert nincsenek Huni neve melett megemlitve.....

Akkor vagott igazan. A Varianta Alta-t meg sem probalta bevenni. Nagy elonyt szerezve es igy Lala elott ert celba. Ez az igazi elonyszerzes.

Szonda Lala
43 2:03.694 1:31.466
44 2:32.336 1:30.722
45 1:51.247 1:42.413


Minim 20 mp. nyert.

Na ez a jogtalan elonyszerzes.....
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 13:29

RedDog írta:
En azt nem ertem az utolso harom kor vagasai, miert nincsenek Huni neve melett megemlitve.....

Akkor vagott igazan. A Varianta Alta-t meg sem probalta bevenni. Nagy elonyt szerezve es igy Lala elott ert celba. Ez az igazi elonyszerzes.

Szonda Lala
43 2:03.694 1:31.466
44 2:32.336 1:30.722
45 1:51.247 1:42.413


Minim 20 mp. nyert.

Na ez a jogtalan elonyszerzes.....

Azokat már meg se számoltuk mert a 3 már megvolt addig is.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 13:39

Lóri írta:

Azokat már meg se számoltuk mert a 3 már megvolt addig is.

De latod egyik ellen mar fellebez Smile

Na akkor ellnezitek a 34 kort es berakjatok az utolso harom kort Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 17:33

Ejjjha. Nagy a buli, úgy látom. Vissza néztem az utolsó néhány kort, és a határokon túl mentél Hunorra. En örülök, hogy ennyivel megúsztad/megúsztuk. Ígérjük, hogy nem lesz több lerobbant autó a pálya szelén felejtve és túlságosan sérült autóval körözgetés. Tiszta lapokkal szeretnénk megnyerni a konstruktorit.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 17 Feb. 2013 - 21:36

Megérteném ha egy teljesen uj versenyzőről volna szó. egy betöretlen csiszolatlan gyémántról.
de nem nem nem és nem.
Szonda Hunorról beszélünk egy töbszörös bajnokról.
Huni ha ezt olvasod ne haragudj nem megbántásként irom ezn szavakat.
De egy ilyen bajnokról mint te csak jókat szabadna hallanunk meg látnunk.
Egy ilyen bajnok mint te nem csinálhat ilyeneket ez nem méltó hozzád.
Példamutatónak kell lenned mit ahogy eddig voltál.
Én személyem szerint sokat figyelem a köreidet a versenyeidet kanyarjaidat, és tanulok tőled.
Szeretném azt a hunit látni akit régebben is láttam amikor még közel sem voltam a szentligához, amikor még csak tv-be néztem.
Rakd rendbe a dolgokat huni és akkor minden oké lesz.
Sok sikert!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





San Marinó-i Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: San Marinó-i Nagydíj    San Marinó-i Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
San Marinó-i Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 08 - Óvások San Marino Grand Prix - SzentLiga X8
» Indiai Nagydij
» Német Nagydíj
» Spanyol Nagydíj
» Singapore Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: