fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fórum Statisztika

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Fórum Statisztika Empty
TémanyitásTárgy: Fórum Statisztika   Fórum Statisztika I_icon_minitimeVas. 14 Aug. 2011 - 15:09

Erdekes dologra figyeltem fel, nem sok perccel ezelott amig az admin feluletten bongeszgettem. Ezert megprobalok tukrozni nehany erdekes adatot szamokban.

A forum egesz pontosan 2008 oktober 11-en indult utnak, ami nem mas mint 34 honap a mai datumig.
Ez ido alatt 54 tagja lett a forumnak, 100 topikja es 878 hozzaszollasa lett regisztralva.
Igye ez mind szep es jo, de lassuk mit eszleltem.
En szemely szerint majus vegen regisztraltam es nem igazan szembesultem biztato jellel ami a forumot illeti, regi bejegyzesek es forgalom majdnem, hogy nulla. Pedig egy kozoseg lelke a forum es a komunikacio.

Ezert ugy lattam, hogy ebben az esetben nem sokat tud nyujtani a kozoseg szamara es nem tudja osszekotni oket. Feltettem a borpofat es kertem admin jogot, hatha tudok ezen a dolgon valtoztatni. Tervem az volt, hogy felmerem mivel jar ez az egesz forum dolog. Tudtam, hogy egy fellenduleshez, kell egy arculat valtas es egy jobb atlathatosag es struktura. Ezek meg is tortentek es azota erdekes eredmenyek szulettek.
Ezert csak az utolso 3 honapra (junius, julius es augusztus) tudok alapozni mert elotte nem volt dolgom az egeszel.

Tehat az utolso 3 honapban 7 taggal bovult a forum, 61 topik szuletett es 586 hozzaszollas tortent. Ha ezeket a szamokat kivonjatok a fenti szamokbol, akkor az eleg szomoru eredmenyt jelkepez, hogy mi tortent itt azelott es mi tortent az utolso 3 honapban.

Ez az iromany inkabb azert szuletett, mert nemi csalodast okozott a csutortok esti gyules es ezt peldakent szeretnem felhozni, hogy ha van valamihez hozza allas akkor van eredmeny is ha pedig nem allunk hozza akkor az eredmeny ugyan az lesz mint a leszamitott utolso 3 honap a forum eletebol.

Ezert ugy gondolom, ha van amit elvezhetobbe tegyunk, hat akkor azt tegyuk meg, mert mi fogjuk elvezni a gyumolcset.


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 20 Aug. 2011 - 23:34-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Fórum Statisztika Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórum Statisztika   Fórum Statisztika I_icon_minitimeVas. 14 Aug. 2011 - 15:52

Gyűlés nem úgy sikerült ahogy vártam, gondoltam, hogy hosszú szép beszédek lesznek, bevezető a setupolásba.....
Mindenképpen megismételendő lenne ez a gyűlés, és méghozzá úgy, hogy mindenkinek feltennénk a következőket:
Van valami kérdésed?, Van valami olyan ötleted amivel lendületet adhatnál a ligának?
Minden fontosabb információt leírhatnánk, nem esett szó a következő évadról, mert annak lassan neki kell veselkedjünk festésileg, Együtt, közösen fejlesszük saját szájunk ízére a ligát.
Vissza az elejére Go down
 
Fórum Statisztika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Statisztika
» Statisztika a X szezonrol.
» Szentliga XIII - statisztika!
» Weblap, fórum, stb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: