fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szabadság...

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabadság... Empty
TémanyitásTárgy: Szabadság...   Szabadság... I_icon_minitimeHétf. 8 Aug. 2011 - 22:36

Uraim köszönök mindent! Egy időre szabadságot vettem. Ne is keressetek Liga ügybe. Oszt jelentkezem...
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabadság... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadság...   Szabadság... I_icon_minitimeHétf. 8 Aug. 2011 - 23:30

Én is gondolkoztam egy ilyen fajta kikapcs szabadságon de úgy érzem van bennem még egy kicsi húzóerő de már kezd elegem lenni a futamról futamra átmenő hülyeségekből és hercehurcából. Remélem hamar visszatérsz közénk Szabi, ha te nem leszel akkor mi lesz itt. Nehéz lesz nélküled siess vissza!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabadság... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadság...   Szabadság... I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 10:46

Sajnálom hogy a tegnapi napod ugy alakult ahogy. Egy csomo koc a rajtnál ( ami sajnos elengethetetlen ha a középmezőnybe vagy, sajnos tudom.. valencia) amit tuléltél szenecsésen, a mercedesz figyelmetlensége (pályára szabálytalan módón való visszatérés) leirta a versenyedet..... Az a tény tényleg csak hab a tortán, hogy a csapattársad hamarabb ment be tankolni és így te kellett várjál hogy jó legyen .

Azt gondolom jot fog tenni a szabadság..... jó pihenést és ujjult erővel visszatérsz majd. Ez igy rendben van .... .... hát nincs a szabadságod maximum csütörtökig tarthat nem engedhetsz meg többet magadnak. Pénteken a szenliga magyar nagydíjának a hivatalos teszje van és ott pedig harba kellene szállj a pontér. Én tudom , minden pont számit ( te emlékszel a szentliga 1 re mert én igen) Még mindig a bajnokság elején vagy te vagy és lori a nagy eselyese a szentliga x nek. Felén tulvagyunk, vagytok . Azt hiszem magaddal szenben sem engedheteed meg azt a luxust hogy ilyen módóm félre állj, Lórinak sem könnyitheted meg a dolgát. Még egy szerencsétlen versenynek kell minősíteni a német nagydíjat ( tudom hogy kurva nehéz, meg beszélni könnyü, jártunk egy cipőben már. Várunk vissza

Ui : Legyen gyors a szabadság, fert fizetetlen Smile ... rem találkozunk a pénteki teszteken !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabadság... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadság...   Szabadság... I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 11:25

Csak viccel!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabadság... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadság...   Szabadság... I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 15:53

En tobbet szabadsagolok mint versenyzek Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabadság... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadság...   Szabadság... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabadság...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: