fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monte-Carlo - Hercegség

Go down 
+3
Lukács
Szonda Hunor
LehelFekete
7 posters
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimePént. 8 Júl. 2011 - 23:42

Bocsi Embarassed vágtam Sad( :S
Az alagút utáni részen egy kissé levettem a sikánból
A futamon és az időmérőn odafigyelek
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 0:33

Ha látod, hogy vágtál, akkor miért fejezed be a kört, esetleg miért nem lehet úgy befejezni, hogy ne fuss egy első helyet a Hotlapson, átvágás után miért kell még a kör hátralevő részén tövig nyomni az a pedált ... ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 8:52

Ez érdekes. Figyelembe véve hogy szoltál most az egyszer utoljára elnézzük de ennek a szabályzat értelmébe is nagy felelőtlenségneg tetted ki magad. A következő esetnél nem való színű hogy ezen egyet vigyorgunk vagy esetleg egy egyszerü kommntnél kinyújthatod a nyelvecskédet. Értve vagyok? És tényleg azt hiszed hogy más nem képes vágni? Szeretnéd ha mindenki megmutatná? Vagy a haverok ezt élvezik hogy Fekete Lehel tényleg komolyan adabasz? Légyszives gondold át és csak egy mondatos választ várok. Nincs még egy esély a következő cikk címe.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 10:46

értve vagy Exclamation
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 11:58

Töröljétek ki a hotlaprol és kész .Szonda pont te nem kellett volna beszoljál, szerintem , velef is megtörtént ,nem???? Ha nem szól erről a dologrol , akkro valószínú csalásnak bizonyul, de nem kellene igy a nyakára ugrani. Bocsi hogy szolok, nem az én dolgom, csak ...Sad
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 12:27

A SEFU szigoru lett! Mondjuk ezt igazabol igy is kell, es persze ez mindenkire ervenyes kell legyen. Egy pont van a szabalyzatba ami konkretan ellent mond Lehelnek.

Idézet :
4.2. Ha netalán lecsúszik a pályáról de visszaveszi a gázt, és nem nyer időt belőle akkor nem minősíthető vágásnak.
A masodik fele nem tortent meg, igy hat maskep minosul.

Egyeduli dolog amit en latok, az az, hogy ha Lehel elolvasta a szabalyzatot, akor tudataban van annak, hogy ez a mert ido ervenytelen. Azt is ala tudom tamasztani, hogy en pont Live View-ba neztem a koreit es amint megfutta ezt a kort, nyomba utana beszeltunk a messen es akkor mar nekem elmondta a tortenteket, meg mielott postolta volna itt a forumon.

Jogos itt mindenkinek az allaspontja, de akkor tenyleg mindig vegyuk a szabalyokat figyelembe es akkor rend van biztosra! Szerintem is csak torolni kell a lap-jat es minden helyre all es Lehel kapja meg a felszolitast, amit szerintem elfogad. De ez azert meg nem egy ember tragedia.

Udv. Tamas
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 12:58

Amúgy nem tragédia csak Lehel vissza eső bűnöző!!! Nem véletlen szerü volt a felháborodttságom, és erős kezüségem. Szerettem volna rendet tartani és tenni, de ha nem szabad és valakinek az érzékeny lelki világát megbántottam akkor elnézést.
Azt hiszem jogosabb az én könycseppem Sad
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 13:07

Szabi, nem bantottal meg senkit, ez kizart. Nem tudom melyik sorbol meriteted ezt. Az eroskezuseg pedig elengedhetetlen. Ez az amit mindig is hangoztattam ebben a ket honapban amiota aktivalok, nem eleg ha egy ember hajtja a mokus kereket, mert ilyenkor jon ki rosszul a dolog. Ami pedig a tragediat illeti azt a Lehel szemszogebol ertetem, ha mar minden pontot probalok lefodni.

*Amugy egy percet sem voltam ellentmondasba az ellozo postokal.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 13:54



A hozzászólást Arpi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 10 Júl. 2011 - 13:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 14:13

Fegyver Botond is szépen átnyeste a síkánt Lehellel együtt (talán ezért van neki 16.728 ?)
Jézus ... mekkora előnye volt Lehelnek és Botinak az utolsó szektorban ... de Lórival megelőztük őket, visszahoztuk Very Happy Razz Mit lett volna, ha nem rontják el az utolsó szektort ... ? Tizenötös idő ? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 14:30

Nyesegetnek szépen a legények. Megértem én is szeretek nyesni. De én a pontokat fogom javasolni Very Happy Mad
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 14:44

Arpi ez szep munka, javasolak BT tagnak. Egyet magyarazon meg azert valaki, nem tudom, hogy mikent tortenik a versenyzoknek az osszevonasa egy ilyen videonal, mert igen, volt nagy elony de megis a ket Mercedes ert celba. Nekem valami nem vag ossze. Kerek nemi felvilagositast.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 14:49

a video csak a penteki hivatalos szabadedzes legjobb koreit tartalmazza !

1- Szabo lorant - 1:16:721
2- Szonda Hunor - 1:16:733
3- Fekete Lehel - 1:17:014
4- Peterfi Arpad - 1:17:479
5- Fegyver Botond- 1:17:650
6- Okos Zsolt - 1:18:843

Legjob elso szektor - Szonda Hunor - 0:20:013
Legjob masadik szektor - Fekete Lehel - 0:38:649
Legjob harmdik szektor - Szonda Hunor - 0:17:319
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 14:53

Van egy program amivel osszelehet rakni a koroket barmeik kort ami a viszajatszasokban benne van rfVCRmerge
A video az szabadedzes legjob koreit jeleniti meg, erdekes hogy Lori egyik szektorba sem volt a leggyorsabb megis megnyerte, a kozepso szektorba Lehel es Boti volt a leggyorsabb a vagas miatt
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 15:30

Szép munka árpi ,most Fegyver botond is felszolotast kell kapjon nem????? be sem valotta a dolgot ????
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 15:49

Köszi Árpi! Én azt hittem a Hotlaps legjobb körei ezek, igaz gyanús volt, hogy Lehel jobb kört futott a Hotlaps szerint, mégis előtte értünk be Lórival. Szóval Lehel itt is vágott ... Smile
Lóri kellett neked tőlem elvenni pár ezreddel elvenni azt a egy pontot ... bounce
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 16:04

Fegyver nem nekünk vallja be, épp most van templomba, gyónás alatt van. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ne zavarjuk!!!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 16:19

En is azt hittem, hogy a HotLapsek osszefoglaloja. Igen feny derul igy sok mindenre. Ez bemutatott egy dolgot csak megis ha ezen a helyen en is kifuttam, mar nyomba ervenytelenitette a koromet.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 20:07

Nem lehet a hotlapsról törölni. szóval marad minden. Amúgy valaki a Sony Vegason kivül tudna javasolni valami videószerkesztő programot? (Movie Maker sem jó).
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 20:43

Adobe Premiere Pro CS3 vagy ha tobb mint 2 magos a proceszor es van 4 Gb RAM akkor CS5
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeSzomb. 9 Júl. 2011 - 21:45

Vannak meg a Pinnacle termekek is ami jonak szamit.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitimeVas. 10 Júl. 2011 - 2:49

fogalmam nincs mivel vágták össze de jo lett



Ha jól tudom a spamyol nagydíjról csinálod a videót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Monte-Carlo - Hercegség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monte-Carlo - Hercegség   Monte-Carlo - Hercegség I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monte-Carlo - Hercegség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Óvások Monte Carlo Grand Prix - SzentLiga X7
» Óvások Monte Carlo Grand Prix - SzentLiga X7
» 06 - Óvások Monte Carlo Grand Prix - SzentLiga X8
» MOTE CARLO

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: