fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Malay futam ...

Go down 
+3
Szonda Hunor
Sas
willyKEE
7 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010 - 11:31

Sajnálom ezt a futamot is nagyon nagyon............ jó kis verseny volt addig ameddig neki nem vágtam a csapattársamnak, az én hibám....... jó volt volt esélyem is.....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010 - 15:28

...ha valamit, akkor ezt a futamot én is nagyon-nagyon sajnálom Crying or Very sad de vegulis jót versenyeztünk. Nem volt számomra túl eseménydús, de izgalmas volt egy Szonda kaliberű pilótát tartani sok-sok koron keresztül Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010 - 19:23

Vili lehetek ünneprontó ? Szerintem te nem voltál a verseny végéig megtankolva ... sőt ... igencsak üres voltál!

Sas élmény volt veled negyven s annyi körön keresztül csatázni!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010 - 19:32

Sas én nagyon sajnálom, Huni egész futamon mondta, hogy milyen ügyes vagy és mikor mondta, hogy baj van veled olyan rosszul esett...te is remek formában vagy mostanság...remélem hamarosan eredményes is lesz a sok belefektetett munkád
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010 - 21:20

Tenyleg nagy futam volt, nekem azert is mert ezen a palyan futottam az elso Szentligas futamomat a 6 szezonban meg a Jordan-al Very Happy szoval muszaj volt egy jobbacska eredmeny s ha jol emlekszem 4 - dik meg sosem voltam Very Happy jobb mar nem lehetett volna es rosszab csak akkor ha Sas nem esik ki
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010 - 21:54

Sas mellett Árpi te mutatod a legnagyobb fejlődést a tavalyi szezonhoz képest.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeSzer. 29 Dec. 2010 - 19:30

Igazad van Huni. Mindenki szépen fejlődik az idő során. Árpi azért nem tudom ha én nem jöttm volna ki egy szett lágy gumiért mi lett volna Twisted Evil Twisted Evil Lehet nagy csata lett volna, csak sajnos a gumiam szétkoptak, annyira hajtottam utánad, meg is közelítettlek 2 másodpercre csak akkor kellet jönnöm a boxba...de legközelebb nem menekülsz Exclamation Wink bounce Gratulálok
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010 - 10:06

Na ez az csak hogy en tudtam a verseny elejen hogy 1 gumicserem lessz es azt is hogy menyire nyomhatom ahoz hogy kibirjak a gumik igy is ha 2-3 korrel hosszab a verseny akkor a gumik nem birtak volna ki. Mikor lattam hogy kb a 20-21 korbe kijottel akkor tudtam hogy meg 1 x kell gyere es azert nem is nyomtam s hagytam hogy kozel gyere. Ha friss gumival utelertel volna akkor nagy csata nem lett volna mert siman megelozol Smile ien gumikkal nem lehetett volna nagyot csatazni. 2 kiallassal gyorsabb lettem volna de nem nyertem volna semmit vele!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010 - 11:56

tetszenek az elemezgetések ....... beindult az aktuális futamok rovata Smile
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010 - 13:44

Én is éppen, hogy visszaszereztem a rajtnál elvesztett poziciókat a végére. Azért örvendektem, volna ha egy nagyon csatázunk, kár, hogy az egész futam során egyedül autókáztam tök unalmas volt, de azért a pontokért megérte ennyit autókázni... cyclops
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Malájzia   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 12:53

Szia minden versenyzonek!

Eletem elso futama elott allok, ezennel en is rajthoz allok hetfon, ugyhogy csak finoman az ujoncokkal Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 14:11

Rendben, várunk szeretettel. De addig teszteljél pár kört a szerveren, több oka is van amiért ezt kérem. Pl ne hétfőn derüljön ki, hogy valami nem muködik. Pálya ismeret miatt na meg tapasztalat szerzés. Te lennél a V. Tamás kollégája?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 14:40

Igen o az, elfelejtettem emliteni a nevet mikor beszeltunk a delelott.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Avatar   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 15:14

Udv odi .... sok szerencset az elso futamodhoz .....kell hozza ... Smile ( ki van az avatarodon .... nem hibas ..Alonsot akkartad felrakni nem ? ....jo csak poen ..viccelek)

Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 15:24

Igy van, en vagyok a Tomi kollegaja. Massa-Alosno, Alonso-Massa...Ferrari legyen. Very Happy (amugy en vagyok a kepen es magyar zaszloval!!!)
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 16:07

Üdvözölve legyél, Odi! Sok tesztelést és még több kitartást kívánok!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: koolman ____????   Malay futam ... I_icon_minitimeKedd 14 Jún. 2011 - 15:01

szevasz kálmán...bárha olvasod, el vagy tünve mind a ..... Mi csi ??? jole??? meg mi ahelyzet?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Malay futam ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malay futam ...   Malay futam ... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Malay futam ...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Malaj GP Ovasok
» SzL 21 - 6 futam, Silverstone
» Koreai futam?
» Indiai Futam
» Belga Futam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: