fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 MOD - SzentLiga XX

Go down 
+6
Nandor
sardihunor
BypassOne
Szonda Hunor
Robert79
TMS
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeKedd 19 Ápr. 2016 - 0:04

Tami (vagy bárki) van bármi ötlet arra, hogy mitől történhetett az meg a monacói verseny közben, hogy egyszerűen ledobott engem az asztalra minden előjel nélkül ? Az rFactor nem állt meg, vissza tudtam lépni, de mondanom sem kell, hogy akkorra ez már a versenyem végét jelentette. Tudom, hogy régebb is voltak hasonló gondok, ezért kérdem, hogy hátha van ötlet, mert így rendkívül frusztráló nullázni ... Mad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeKedd 19 Ápr. 2016 - 0:08

Engem is ledobott ebben a szezonban 3x (nem monacoba) én azt hiszem a rendszerrel lehet baj (windows) soha nem dobott le uj rendszerrel. ez csak a tapasztalat, nem biztos hogy ez a baj
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeKedd 19 Ápr. 2016 - 0:09

Ezen nincs mit segíteni, én is így jártam Malajziába 5 körrel a vége elött.

Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 20 Ápr. 2016 - 11:49

Kicsit keresgéltem neten és utánaolvasgattam... ezt találtam. Ilyen akkor történik amikor valami speciális háttér folyamat fut a gépen... szabad szemmel nem látod, nem érzékeled, amikor normálisan használod a windows-t akkor nem veszel észre semmit, de ha játszol akkor előfordulhat hogy kidob a desktopra. Ilyen lehet egy vírusirtó ami éppen szinkronizál a háttérben vagy szkennel, vagy a windows updater, vagy mittudoménmégmi.

Állítólag ezek segíthetnek, vagy ha mégsem akkor esetleg ezekkel megtudod hogy mi az a folyamat ami beszól és így le tudod állítani hogy legközelebb ne forduljon elő.
http://www.razerzone.com/cortex/boost
http://www.iobit.com/en/gamebooster.php

Én még nem használtam soha ilyent, nem tudok saját véleményt mondani éppen ezért garanciát sem vállalok érte. Mindenki használja saját felelősségére!

Ha nagyon sokszor kidob valakit, egy próbát megér...

Üdv,
Sztyepi.

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 23 Ápr. 2016 - 23:02

Bocsi, hogy csak most írock, most reagálok. Köszi szépen az észrevételeket, köszönöm Sztyepi az utánaolvasgatást, remélem, hogy ez segíthet mások problémájának a megoldásában is, akik jártak már így. Én eddig még soha egyetlen alkalommal sem, ez volt az első.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Május 2016 - 21:10

FONTOSS!!!!


Sziasztok, megkerek mindenkit, hogy az alabbi muveletet hajtsatok vegre minnel hamarabb, hogy a Mexiko palyan helyre alljon az egbolt problema.

Ebben a sorendben kell csinalni:
1. ...\GameData\Locations mappabol ki kell torolni a commonmaps.mas filet
2. ...\GameData\Locations\SzentLigaXX\R08_Mexico mappabol toroljetek ki mindent
3. inditsatok ujra a VLSUI-e es ez lehozza az uj fileokat.

...ez utan helyre kellene alljon a problema.

Akinek nem sikerul az majd jelezzen es megoldjuk.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 1 Jún. 2016 - 0:12

VLSUI-al frissitsen mindenki!!!

Felkerult:

- NightHawk csapat uj auto festese
- egy Spa palya file kerult fel, mert elofordulhat, hogy valakinel hianyzik es igy nem tud csatlakozni a szerverhez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





MOD - SzentLiga XX - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD - SzentLiga XX   MOD - SzentLiga XX - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
MOD - SzentLiga XX
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22
» Szentliga ...... tabor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga XX-
Ugrás: