fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A BT nek !

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeSzomb. 3 Okt. 2015 - 18:48

Kedves BT !

Azt, hogy sárga zászló alatt történik egy előzés, azt honnan tudjátok? Csak akkor nézitek meg az esetet ha óvás történik ? Mert gondolom, hogy a sok kicsuszásnak köszönhetően lengettek sárga zászlót, többször is az elmúlt futamokon. (Malay nagydíj, Róbert keresztbe áll, jön vissza az ideális ívre megvillan a sárgazászló (nekem) neki gondolom a kék, mert hogy lekörözött volt, én fékezek óvatosabb vagyok, Jancsi visszaveszi a körét)
A következőkben az ilyen incidenseket is jelezzük a BT nek _?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeSzomb. 3 Okt. 2015 - 21:29

Megóvtam!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 1:37

A B.T nem kedves, hanem kedvetlen:(
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 1:43

Kedvtelen BT, : Egy rövid választ ?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 10:45

Nem dolga a bt-nek, hogy neked vagy bárkinek válaszoljon, az a dolga hogy döntsön!!!!
És mi versenyzők a döntéseit elfogadjuk és tiszteletben tartjuk. Sőt megköszönjük a munkájukat még akkor is ha esetleg nem minden döntés egyértelmű mindenki számára.
Tudjuk azt, hogy jó szándékkal és jóhiszeműen részrehajlás nélkül döntenek még akkor is ha néha tévednek. Ez azóta így van amióta a felebezés lehetőségét eltöröltétek, ez most a szabály. Ezt a témát egy következő gyűlésen a szabályok módosításánál vesd fel addig TARTSD TISZTELETBEN A SZENTLIGA KÖZÖSSÉGÉNEK SZABÁLYAIT még-ha nem is tökéletesek. Köszönöm.
Versenyigazgató, bábszínész, EX ideiglenes Ligavezető, szentliga versenyző, és olykor még Mikulás is.

U.I. Csak megelőztem azt a kérdésedet, hogy ki vagyok én, hogy válaszolni merek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 17:31

A felsorolásban csak a B.T. nincs benne Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jah és még sok-minden vagy te Kálmán .

Milyen szabályzatot sértettem meg egy kérdéssel _?? (vagy csak megint rosszul aludtál_?)

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 17:35



Ovas tortent, ezert vizsgaltuk az esetet. Mindent magunktol nem nezhetunk meg, mert az rengeteg idot venne fel.

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitimeVas. 4 Okt. 2015 - 17:36

OKsi

Köszi a választ !
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A BT nek ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: A BT nek !   A BT nek ! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A BT nek !
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: